Čepice s logem

Čepice s logem

Klobouk je základním atributem každého podzimního vzhledu. A to vše proto, že plní dvě funkce najednou, což je pro moderní osobu nesmírně důležité. Na jedné straně slouží jako vynikající izolační prvek, který chrání hlavu před podzimním větrem a zimou a na druhou stranu zaplňuje obraz novými barvami, díky čemuž je stylový a někdy mimořádný.

Vzhledem k obrovské oblibě tohoto příslušenství ho mnozí podnikatelé využívají jako účinný prostředek reklamy. Po umístění loga vlastní firmy na univerzální model čepice se můžete nenápadně prohlásit a tak přilákat velké množství spotřebitelů. Je zajímavé, že tento reklamní tah využívají jak významné značky, tak zcela neznámé firmy, a my jako spotřebitelé o jeho účinnosti ani nemyslíme. Proč

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou značkového oblečení je, že mu věnují pozornost mnohem častěji než banální reklamní plakáty. Důvodem tohoto jevu je jednoduchá psychologie lidského myšlení.

Když člověk viděl reklamní plakát neznámé společnosti, který krásně popisuje jedinečnost nabízeného zboží a služeb, je pravděpodobnější, že se kolem něj projde. Pokud se však u přítomného zaměstnance společnosti nedobrovolně uvidí neméně reprezentativní model oblečení s logem společnosti, okamžitě ho zaujme, protože to způsobuje důvěru.

Další výhodou oblečení s logem je jeho trvanlivost. Žádné reklamní plakáty, plakáty nebo plakáty se nemohou pochlubit takovou trvanlivostí, jak je vytištěno na tkanině nebo designu. Trvanlivost loga však závisí na způsobu jeho použití specializovanými firmami.

Většina firem dala loga na pletené výrobky termotransferem, výšivkou, chevronem nebo žakárem. Volba způsobu aplikace závisí na tkanině, ze které je výrobek vyroben. Takže, na klobouky z fleece, pletené nebo vlněné příze tradiční vyšívání bude vypadat skvěle, a na zimní kožešinové výrobky je lepší, aby se speciální pruhy.

Zajímavé je, že jako reklama může náplast na klobouku sloužit pouze na začátku rozvoje společnosti. Pokud firma dosáhne vysoké úrovně v podnikání a stane se značkou, tato náplast nebude vnímána jako reklama, ale jako stylový doplněk, o který se člověk chce pochlubit. A na světovém trhu existuje již několik společností, které dosáhly takových výšek.

Módní trendy

Již několik desetiletí jsou nejmodernější čepice s logy známých sportovních značek - Nike, Adidas, Reebok a Puma. Jsou nošeny po celém světě, a ne vždy určitý model čepice je skutečný produkt od společnosti, ale stále ještě nesnižuje jejich popularitu. Kromě klobouků s výše uvedenými značkovými pruhy jsou doplňky s logy od jiných firem považovány za módní.

Carhartt

Carhartt - klobouky od světoznámého výrobce těžkých oděvů jsou mezi spotřebiteli velmi oblíbené. A důvodem je nejen název značky, ale i vynikající kvalita výrobků. Zakoupením pravého klobouku Carhartt si člověk po několik desetiletí poskytne robustní a stylovou čelenku. Zvláště klobouky od značky jako zástupci pouliční subkultury.

NHL

A to je opravdové náboženství pro fanoušky profesionálního hokeje. Čepice s logem Národní hokejové ligy je hlavním potvrzením respektu ke hře na ledě a určitým týmům v NHL.Sportovní fit a různé vzory - to je to, co odlišuje čepice NHL od ostatních.

BMW

Příslušenství s logy známých světových značek bylo vždy oblíbené u mužů. Klobouky s náplastí od německé firmy BMW nejsou výjimkou. Kulaté logo s rozeznatelnými anglickými písmeny lze přišívat na čepice z různých materiálů. Nejčastěji jsou vytvořeny v přísném a stručném sportovním stylu, stejně jako diskrétní barvy.

Jak si vybrat

Ale i ta nejmódnější náplast nezdobí váš obraz, pokud jste zvolili model čepice nesprávně. Při výběru vhodného příslušenství byste se měli zaměřit na typ osoby:

  1. Pokud vás příroda odměnila oválnou tváří, můžete si vybrat jakýkoliv model pokrývky hlavy, od sportovních oděvů, přes těsné a pletené kusy.
  2. S trojúhelníkovým typem obličeje je lepší zvolit těsně přiléhající model víčka a přesunout ho na stranu. Není to špatné, pokud bude doplněk doplněn pomponem.
  3. Chubby tváře je lepší zastavit pozornost na čepice s manžetami nebo hledí. Je žádoucí zakoupit texturované pletené modely.
  4. Pro typ čtvercového čela jsou k dispozici uzávěry - trubičky, které se shromažďují v horní části hlavy v malých záhybech.

Ale odstín čepice je lepší zvolit, se zaměřením na svůj vlastní typ barvy. Oči, vlasy a pleť by měly být v souladu s odstínem čepice.

Máte-li tmavou pleť a tmavé vlasy a oči, můžete si vybrat klobouky v kontrastních a jasných odstínech. Bledé tváře se stejnými odstíny očí a vlasů by však měly zanechat klobouky v pastelových barvách. Bylo by dobré brát v úvahu sezónnost oděvu při výběru, koupě vlněných modelů čepic na fleece na chladnější období a teplejšího ze syntetických tkanin.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky