Módní čepice a šály 2019-2020

Módní čepice a šály 2019-2020

Ne vždy je možné okamžitě najít vhodný klobouk a šátek. Někdy kvůli kráse, dívky a ženy odmítnou nosit čelenku vůbec, riskovat jejich zdraví. Pro usnadnění obtížné volby, návrháři nabízejí ready-made sady klobouků a šátek.

Vlastnosti a výhody

Připravené sestavy, sestávat z klobouku a šálu, být populární u módy od sezóny k sezóně. Důvod tohoto úspěchu je zřejmý: je mnohem pohodlnější zvolit hotový soubor příslušenství, který dokonale doplní obraz, než aby si každý prvek vybral zvlášť.

Proč je tedy lepší zvolit hotovou sadu, než vybrat příslušenství samostatně?

 • Za prvé, koupě je opravdu jednodušší. V šíleném rytmu moderního života byste se nikdy neměli vzdát drobností, které nám mohou ušetřit čas. Nemusíte trávit čas hledáním odpovídajících položek a pak hledat hodiny v šatníku pro stejný pár.
 • Za druhé, je to ekonomické. Výrobci zpravidla nabízejí hotové kombinace za příjemnější ceny než samostatné produkty.
 • Za třetí, hotový pár zachrání lidi, kteří nejsou přesvědčeni o bezvadnosti svého vkusu, z chyb. Prodávající v obchodě je dychtivý prodat vám zboží, váš manžel je unavený kování a chce jít brzy domů. Všichni tvrdí, že tento šátek dokonale odpovídá baretu. A až když se vrátíte domů, trpce zjistíte, že jste si koupili naprosto zbytečnou věc. Známý? Pak si kupte hotové sady a ujistěte se, že si vyberete.
 • A konečně, pokud máte rádi experimenty, získejte několik základních sad a zkombinujte je mezi sebou, změňte obrázky a kombinace.

Módní trendy na scénách

Při výběru hotové sady příslušenství nezapomeňte na nejnovější módní trendy. Od sezóny k sezóně se trendy mění. Následující stylové trendy budou populární v nové sezóně.

Z různých pletených sad si vyberte:

 • Čepice s ušima: tyto modely budou zdobit mladé ženy módy i starší ženy. Takové uzávěry nemají přísné věkové hranice, ale je důležité zvolit správný tvar. Verze pro mládež vyslovila velké uši, nejčastěji připomínající uši Mickey Mouse. Čepice pro starší ženy v módě vyčnívají z mírně vystupujících rohů, nejasně připomínajících uši. Správný šátek pro takový klobouk by měl být jednoduchý, hladký, bez zbytečného zdobení.

 • Hromadné množiny. Styl nadměrné, podle módních návrhářů, by měl být sledován v celém. Objem útulných produktů velké vazby bude skvělý akcent ve vašem každodenním vzhledu. Nosit takové sady je radost.
 • Osm - vynikající forma šálu pro váš neobvyklý set. Můžete si takový šátek nosit v teplém počasí, nebo ho zkombinovat s kloboukem na mrazivém dni. Pokud si vyberete pár se šátkem-osm, dávejte přednost jednoduchému klobouku bez zbytečných šperků.

Nejoblíbenější zimní sezónu tvoří klobouk s kožešinou a šátkem.

Kožešina na čepici může být uvnitř i vně. Tento výrobek je velmi teplý, zahřeje vás při jakékoli teplotě mimo okno. Šátek by měl být ozdoben kožešinovými prvky, ale jen mírně, aby se obraz nepřetěžoval. Někdy výrobci nabízejí velmi zajímavé kožešinové šály, má smysl se na ně dívat.

Populární vzory

Chcete-li, aby vás nový soubor teplých doplňků vyzdobil, vyberte si módní vzory nové sezóny, které pro vás připraví přední světové značky.Nejoblíbenější vzory sezóny jsou v různých pletacích technikách:

 • Pletení s copánky je jedním z tradičních způsobů výroby pletených vzorů. Čerpání výrobků je poměrně velké a velmi působivé. Prýmky na klobouky a šály budou vhodné v jakémkoliv obrázku.

 • Velké pletení je samo o sobě krásnou výzdobou vašeho příslušenství. Objemné předměty přitahují pozornost a zahřívají vás v zimě.

 • Norské ozdoby na čelenkách, šátcích a dalších oděvech se staly moderní klasikou. Takové vzory dávají zimním věcem zvláštní náladu, která je v každodenním životě nedostatečná. Chci jen jít ven z města a pít kakao v teplých ponožkách, posezení u krbu. Proto jsou tyto ozdoby používány univerzální láskou každou sezónu.

 • Anglická guma dokáže dosáhnout jednoduchého, ale trojrozměrného vzoru na věcech. Vypadá to zajímavě taková technika, vyrobená ve dvou různých odstínech. Milovníci klasiky jistě ocení podobný pletený vzor.
 • Pomocí pletací techniky enterlak se získají skutečné geometrické vzory dvou barev. Takový obraz bude vypadat zvláště dobře na souborech sportovních stylů elegantní a příležitostné.

Materiály

Při výběru perfektního příslušenství je důležité, abyste se neztratili v různých materiálech. Připravili jsme pro Vás seznam nejrelevantnějších a nejhezčích materiálů pro čepice a šály pro sezónu 2016/2017

 • Tlustá příze dělá tyto velmi tlusté a nadměrné klobouky a šály. Jako materiál pro tuto přízi může sloužit vlna, mohair, směs syntetických a přírodních vláken, akryl.

 • Produkty Angora se získávají z angory. Vzhled je však klamný - i přes jejich beztížnost je příslušenství angory velmi teplé.

 • Kožešinový pár - významná akvizice současné sezóny. Již několik let v řadě návrháři aktivně nabízejí kožešinové čepice a šály. V této sezoně jsou především populární soupravy. Barva a původ srsti v tomto případě nezáleží, vyberte si jakoukoliv přírodní nebo umělou kožešinu.
 • Od kašmíru. Jemné a lehké horské kozy se liší svou jemností, teplem a obzvláště luxusním vzhledem. Všichni designéři prémiových značek zahrnou do svých sbírek z tohoto nádherného materiálu. Pokud oceníte ušlechtilé tkaniny, nezapomeňte se podívat na takové sady.

 • Fleece vyrábí jednoduché, měkké a teplé výpary. Fleece produkty jsou nejvhodnější pro sport a procházky na čerstvém vzduchu.

 • Od plstěné vlny. Je těžké najít takové exkluzivní příslušenství na prodej. Zimní souprava, pletená z vlny, si objednáte ruské jehly. Ručně vyráběné výrobky oceňují svou exkluzivitu a neobvyklý styl. Takový materiál nebude foukat větry a zahřeje vás za každého počasí.

 • Z plsti. Módní plstěné klobouky jsou vhodnější na podzim než na zimu. Ale v teplých dnech takový výrobek ozdobí jakoukoli módy. V klobouku se zvedne šátek. Sada může být vyrobena výhradně z měkké plsti, nebo šátek může být šitý z měkké pletené nebo kašmírové tkaniny.

Barvy

V této sezóně byste měli zvolit čisté klasické odstíny a barvy. Na vrcholu popularity budou světlé i základní barvy:

 • Maroon Neztrácí popularitu v průběhu několika sezón, vínová barva bude zdobit jak zimní a podzimní sady. Barva je dobrá, protože vypadá jasně a přitom zůstává základní.

 • Bílá Klasická jasná barva a všechny její odstíny neztrácejí v nadcházející sezóně popularitu. A to vše proto, že bílá barva je obzvláště dobrá v blízkosti obličeje - osvěžuje a rozjasňuje pleť.

 • Béžová. Vyberte si odstíny béžové, od pečeného mléka, až po pšenici. Barva se stala oblíbenou pro svou všestrannost. Neváhejte si vybrat béžovou sadu pro každý den, a nemusíte hádat přes barevné kombinace mezi doplňky a oblečení.

 • Červená Světlé barvy jsou zpět na módní pódia a výlohy.Vyberte si sadu této barvy, pokud chcete přitáhnout pozornost. Dejte si pozor na kombinaci šarlatového příslušenství s oblečením stejné barvy - na obrázku by měl být pouze jeden jasný detail.

Jak si vybrat

Při výběru teplé soupravy věnujte pozornost především formuláři:

 • Pokud máte úzký, protáhlý obličej, vyhněte se dlouhým vysokým kloboukům. Vyberte pár objemných krátkých čepic a stejného šálu,

 • Pokud je vaše tvář oválná - neváhejte si vybrat jakýkoliv styl, který se vám líbí, tento typ obličeje je považován za ideální

 • K kulaté ploše zvedněte podlouhlou čepici. Upřednostňujte méně objemné modely. Šátek vybrat tenký, ale široký,

 • Plstěný klobouk kombinovaný s šátkem dokonale padne do trojúhelníkového obličeje

 • Držitelé široké brady by si měli vybrat hladké měkké linie, teplý baret a načechraný šátek pomůže změkčit kontury obličeje.

Chcete-li vytvořit úplný harmonický obraz, věnujte pozornost kombinaci barev sady a hlavního obrazu:

 • Bílé, černé a šedé - univerzální vojáci stylových obrazů. Vytvářejí úspěšné kombinace s libovolnými odstíny. Perfektní základní pouzdro.

 • Světlé a jasné barvy: purpurová, elektricky modrá, smaragdově zelená, fuchsie bude dokonale oživena tmavými tlumenými odstíny nebo základními barvami. Při výběru nezapomeňte, že je žádoucí, aby byl na snímku jasný akcent.

 • Módní hluboké ušlechtilé barvy jako víno, tmavě modrá, fialová, čokoláda vyžadují podporu v uklidňujících jemných odstínech. Kombinujte je s béžovými, světle hnědými, grafitovými barvami.

 • Měkké pastelové tóny levandule, práškové, broskvové květy vyžadují navíc měkké, tlumené studené barvy v podobném tónu. Úspěšně tyto jemné barvy obnoví oblečení tmavých tónů.

Pokud se rozhodnete najít sadu různých barev, nebo nezávisle sestavit dvojici dvou vícebarevných objektů, věnujte pozornost jejich kombinaci.

Má se za to, že v obraze by neměly koexistovat více než tři různé barvy. Mějte to na paměti, když přemýšlíte o obrazu s vícebarevným příslušenstvím. Vyberte si monochromatický oděv základní barvy, nebo ve stejném rozsahu s příslušenstvím. V rámci tří barev není zakázáno hrát s odstíny. Například ve vašem souboru mohou být zastoupeny všechny druhy šedé - od světla až po grafit, doplněné jasným kloboukem a šátkem různých barev.

Jak se nosí

Chcete-li vytvořit úspěšný obraz pro každého, ale nestačí jen vybrat správnou sadu příslušenství, musíte ji vhodně zkombinovat s šatní skříní.

 • Chcete-li si vybrat různé modely, od světlé a objemné až po klasiku. Dejte si pozor na barevné kombinace. Nechte srst být základem obrazu, dávejte přednost základním tónům. Například, porazil šedý kabát s jasným příslušenstvím.

 • Down bunda vyžaduje jednodušší řešení. Vyberte si cenově dostupné materiály, nechte barvu sloužit jako dekorace. Černá bunda - nepostradatelná věc v zimě. Je teplý a všestranný. Vyberte si černou bundu módní a doplňte světlou sadu doplňků.

Nachlazení nám dává příležitost ozdobit obraz hned několika jasnými akcenty, nenechte si ujít tuto šanci. Zimní sada klobouků a šátek je nejen teplá a útulná, ale také velmi módní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky