Jak si vybrat klobouk?

Jak si vybrat klobouk?

S nástupem chladného počasí si téměř všechny dívky myslí o nutnosti přehodnotit svůj šatník z teplého oblečení a klobouků. Navzdory tomu, že procházky na ulici bez klobouku v zimě jsou extrémně nebezpečné pro zdraví, mnoho moderních mladých lidí a nejen mladí lidé raději chodí s holými hlavami. Problém je v tom, že teplý klobouk je spíše neobvyklým doplňkem, který musí být vybrán pečlivě a záměrně. Při výběru zimní čepice se často berou v úvahu její základní kvality (zejména kvalita materiálů a úroveň údržby tepelné izolace), ale ne vždy se zohlední, zda je tento výrobek vhodný pro barevný typ vzhledu, tvar obličeje, jak je kombinován s vrchním oděvem atd.

Jak si vybrat

Dnes, moderní obchody módy nabízejí neuvěřitelný počet různých klobouků. Čepice mohou být různých stylů, stylů, modelů a barev. V takovém množství navrhovaného rozsahu se samozřejmě můžete snadno zaměnit s volbou vhodného klobouku. Někdo se může spolehnout na zkušenosti a profesionalitu prodejních asistentů a požádat je o pomoc při výběru čelenky. Je však lepší nejprve prostudovat pravidla a kritéria pro výběr dámských klobouků, které se v budoucnu jistě hodí.

Takže všechny čepice lze klasifikovat podle několika kritérií: stylu, stylu, barvy, stejně jako podle použitých materiálů a materiálů. Za prvé, s ohledem na výběr vhodné pokrývky hlavy, měli byste zvážit svůj vlastní barevný typ vzhledu a typu obličeje.

Jak si vybrat klobouk, znát typ tváře

Jak je známo, existují čtyři specifické typy tvarů obličeje: kulaté, trojúhelníkové a čtvercové. Musíte nezávisle určit, jaký tvar má vaše tvář. K tomu můžete použít tipy a doporučení odborníků, které jsou do značné míry na specializovaných zdrojích internetového prostoru.

Typ oválného nebo obdélníkového obličeje se nazývá téměř dokonalý. Proto dívky s takovým tvarem si mohou dovolit nosit klobouky různých stylů a stylů - přiléhavé klobouky, objemné klobouky, přilby, šátky, zahřáté baseballové čepice, čepice a další možnosti. Je třeba se vyhnout produktům, které zakrývají lícní kosti. Čepice tohoto stylu „ukradnou“ lícní kosti, což dává obličeji ještě delší tvar.

Typ kulatého obličeje. Stylisté doporučují dívkám a ženám s kulatým obličejem dívat se na objemové čelenky. Zaměřují veškerou pozornost na sebe a tím dávají ženě odlišný tvar, mírně ji prodlužují.

Trojúhelníkový typ. Zástupci tohoto typu si mohou dovolit trochu francouzštinu ve stylových baretech nebo malých kloboucích. Vhodnou čelenkou se také stanou módní čepice s klapkami na uši, doplňky s očky, šátky a šály. Hlavním úkolem je skrýt široké čelo.

Typ čtvercové plochy. Sportovní modely, asymetrické možnosti, kožešinové čepice, klobouky s klapkami na uši jsou nejlepší možnosti pro dívky s tvarem čtvercového obličeje.

Doporučení k výběru dámských klobouků podle barvy vzhledu

Při výběru čelenky je důležité vzít v úvahu vlastní barevný typ vzhledu a barvu vlasů. Nesprávně zvolené barvy zdůrazní všechny nedostatky, i když tyto nedostatky nebo znaky exteriéru nejsou tak významné.

Klasická klasifikace barev pro dámské klobouky podle barvy vlasů: \ t

Blondýnky hodí produkty modré, růžové a šedé odstíny. Můžete také nosit černé čepice. Nicméně, pokud je dívka majitelkou bledé kůže, pak se černá barva nevejde její tvář, protože bude uměle zdůrazňovat její bledost ještě více a dát kůži transparentní šedivý odstín.

Brunetky si mohou dovolit klobouky jasných, někdy dokonce křičících barev. To může být bohaté odstíny růžové, tyrkysové, fialové květy, stejně jako barva fuchsie a divoké orchideje.

Přírodní odstíny béžové a hnědé stupnice vyhovují hnědým ženám. Pokud je touha koupit si klobouk s jasnější barvou, měli byste se blíže podívat na výrobky z jasně modré, měděné nebo černé barvy.

Červené vlasy harmonicky vypadají v kombinaci s čepicemi zelené, červené a žluté barvy. Také dobré možnosti jsou produkty kávy, béžové nebo prašné zlaté odstíny.

Klasifikace dámských klobouků podle barevného typu vzhledu:

Teplý barevný typ - klobouky medu, cihly, červené, béžové, mléčné, velbloudí, švestkové, olivové, světle hnědé a hořčičné barvy.

Studené barvy typu - čepice smaragd, jade, modrá, šedá, chrpy-modrá, fialová, fialová, levandule, a také láhev tóny.

Světlé barvy - produkty červené, bílé, růžové, černé, zelené, modré, fialové barvy.

Tlumené barevné provedení - fialová, akvamarínová, modrá, šedá, šedobílá, máta, nefrit, káva a světle růžové odstíny čepice.

Světlé barvy - čepice světle modré, béžové, citronové, bílé, fialové, vanilkové, světle zelené, akvamarínové, písčité, máty, korálů a pistácií.

Hluboká barva - pokrývka hlavy malachit, jeřáb, vínová, tmavě modrá, tmavě fialová, čokoládová, hnědá, černá a žlutá.

Funkce výběru

Existuje také řada kritérií, která by neměla být při výběru teplého klobouku přehlížena. Model a styl čepice, použitý materiál a kompatibilita víčka s vnějším oděvem mohou ovlivnit vzhled výrobku.

Materiál

V závislosti na typu dámské čepice (demi sezóna nebo zimní model) je materiál vybrán. Například klobouky z bavlněného nebo tenkého syntetického vlákna jsou ideální pro teplý podzim nebo jaro. Pro chladné podzimní a jarní a zimní období je třeba se podívat na teplejší čepice. Je nutná přítomnost vlny ve složení použité tkaniny nebo příze. Pro teplá pokrývka hlavy vhodná kašmír, mohér, angora, kombinace vlny a akrylu, alpaky a velbloudí vlny. Také skvělou volbou by byly klobouky s pláštěnkami, zahřáté vrstvou rouna.

Styly a modely

Módní sezóna 2017-2018 nabízí pozornost moderních módních klobouků různých stylů, stylů a modelů. Chcete-li vypadat stylově a moderně, stylisté doporučují zvolit si pro klobouky následující možnosti: volumetrická pletená čepice, těsná pletená čepice, čepice, čepice s čepičkou, čepice s volumetrickou špičkou, čepice s klapkami na uši, čepice z přírodních kožešiny, zahřátá baseballová čepice, koppulka nebo takzvaná čepice taxikáře a další modely.

Při výběru výrobků pro hlavu bude důležitým kritériem údržba tepelné izolace. Proto je nutné vzít v úvahu skutečnost, jak dobře klobouk přenáší teplo, zadržuje teplo a nenechává se studeným vzduchem.

Jak si vybrat barvu a vynikající barevné kombinace

Kompatibilita tsvetotipov vzhled, barva vlasů, stejně jako barvy dámských klobouků výše v tomto článku. A jak si vybrat klobouk v barvě tak, aby celý obraz vypadal harmonicky a kompletně?

Pokud chcete zdůraznit čelenku, zaměřit se na ni, pak si můžete bezpečně vybrat produkty světlé a dokonce i honosné barvy.V posledních několika sezónách byly populární různé neonové barvy.

Aby obraz vypadal harmonicky, je lepší dát přednost kloboukům ve stejném barevném schématu s svrchním oblečením. Ne nutně 100% barev, jen jeden barevný gamut. Stylové jsou také klobouky v jedné barvě s botami, některými doplňky nebo dámskou kabelkou.

Neměli byste se bát experimentů, musíte k nim pouze opatrně a záměrně přistupovat.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky