Kerry Caps

Kerry Caps

Moderní trh nabízí širokou škálu dětských klobouků od různých firem. Klobouky Kerry jsou velmi oblíbené. Pohodlí, praktičnost a světlé barvy si již podmanily mnoho dětí a jejich rodičů.


O značce

Finská značka KERRY se objevila v Rusku v roce 1999 a okamžitě získala důvěru zákazníků.

Firma vyrábí demi-sezónu a zimní dětské oblečení a doplňky. Výrobky značky spolehlivě chrání před podzimním slush a silnými ruskými mrazy. Design modelů se zároveň vyznačuje originalitou, různými styly a barvami.

Řada značky zahrnuje dětské kombinézy, semi-overaly, kalhoty, bundy, kabáty, obálky pro novorozence. Příslušenství tvoří klobouky, palčáky a botičky.

Oblečení má ochranu proti větru a vlhkosti, odolné vůči znečištění. Materiály jsou hypoalergenní, umožňují tělu „dýchat“ při zahřívání a nedržení pohybu.

KERRY nabízí produkty pro děti jakéhokoliv věku - od kojenců až po 16leté. To jsou každodenní věci pro procházky, sport, outdoorové aktivity. Světlé, moderní modely jsou praktické a pohodlné.

Dnes je dětské oblečení KERRY zastoupeno v mnoha prodejnách v Rusku. Vaši oblíbenou položku si můžete zakoupit v internetovém obchodě.

Vlastnosti a výhody produktů

  • Kvalita Dokonalé přizpůsobení klobouků a pečlivě vybraných materiálů zajišťuje trvanlivost výrobků. Čepice se při praní nedeformují, dlouhodobě si zachovávají svůj vzhled a vlastnosti, což vám umožňuje předat je svým přátelům a známým, když dítě vyrůstá z zakoupeného modelu.
  • Srdečně Čepice značky spolehlivě chrání dítě před chladem, větrem a sněhem. Speciální řez u některých modelů umožňuje uzavřít nejen hlavu dítěte, ale i krk, což minimalizuje riziko nachlazení.
  • Různé modely. Značka nabízí jak lehké pletené klobouky pro mimosezónu, tak i teplé zimní možnosti. Pletené modely s fleecovou podšívkou, roztomilé klapky na uši s kožešinou, klobouky, přilby pro nejmenší a další modely vám umožní vybrat si správnou volbu pro každý vkus.
  • Atraktivní vzhled. Rozmanitost barev KERRY čepic je úžasná. V sortimentu jsou světlé neobvyklé produkty a lakonické modely diskrétních barev. Pro dítě si můžete koupit zábavný klobouk s pomponem nebo nášivka. A pro starší dítě si můžete vybrat model bez zbytečných detailů.

Přehled modelů

Pollie

Zimní čepice Pollie s okouzlujícími pompoms určenými speciálně pro dívky. Model je vyroben z vlny s akrylem. Měkká fleecová podšívka poskytuje extra oteplování a pohodlí. Prodloužené boční části výrobku chrání uši dítěte před chladem a větrem. Vazby bezpečně upevňují víčko na hlavu dítěte, nedovolují, aby se posunul na stranu.

Paula

Paula klobouk je funkční model vhodný pro dlouhé procházky. Výrobek zcela pokrývá hlavu, uši a krk dítěte a zabraňuje podchlazení. Model poskytuje absolutní ochranu a teplo a umožňuje hrát aktivní hry a hrát sport za každého počasí.

Zajíček

Teplý model pro dívky Bunny - skvělá volba pro zimu. Vlna s bavlněnou podšívkou se zahřeje v chladném dni a poskytne pohodlí. Obraz obličeje králíka a malých „uší“ dávají čepici zvláštní kouzlo.

Buddy

Originální model Buddy je vyroben v jasných barvách. Ozdobné a dekorativní prvky osloví milovníky nestandardních předmětů. Čepice je vyrobena z vlny s akrylem, potažená polyesterem.

Pille

Světlý pletený polo-vlněný klobouk je skvělou volbou pro zimní sezónu.Kontrastní pruhovaný potisk a načechraný pompomínek jistě potěší dítě. A stahovací šňůra, bezpečně upevňující víčko pod bradou a teplá plyšová podšívka poskytne rodičům jistotu, že dítě je spolehlivě chráněno před chladem.

Aldo

Univerzální model Aldo je vhodný jak pro dívky, tak pro chlapce. Čepice je vyrobena ve formě ušních klapek s umělou kožešinou a je určena pro teploty do -30 ° C. Horní tkanina výrobku má vodotěsné a větruvzdorné vlastnosti, odpuzuje nečistoty, umožňuje pokožce hlavy „dýchat“.

Speciální izolace KERRYFILL se spolehlivě zahřívá a bavlněná podšívka poskytuje pohodlí při nošení. Kravaty jsou vybaveny karabinkou pro snadné upevnění. Model je nabízen v několika barvách, což vám umožní vybrat si variantu, která je vhodná pro všechny dětské šatní skříně.

Dali

Na jaře nebo na podzim nabízí značka také řadu modelů. Podobně jako zimní čepice na strunách, model Dali je vyroben z bavlny. Světlý klobouk s jasným květinovým potiskem je ideální pro proměnlivé počasí mimo sezónu.

Liz

Demi-season volba pro starší dívky - bavlněný model Liz. Krajka pletená, barevné barvy a dekorace v podobě květu nenechá lhostejné žádné malé módy.

Barvy

Růžová

Růžová je nejjemnější barva. Zdůrazňuje kouzlo mládí a hodí všechny dívky bez výjimky. Růžové klobouky jsou prezentovány značkou KERRY v různých odstínech - od jemných pastelových až po bohaté a šťavnaté. Tyto monochromatické produkty a modely s potiskem.

Bílá

Kšiltovky bílé a mléčné barvy působí velmi působivě. Jsou kombinovány s jakýmkoliv oblečením a jsou vhodné pro děti obou pohlaví. Stojí však za to připomenout, že světlé klobouky jsou nepraktické. Na nich je patrné i lehké znečištění a vyžadují časté mytí.

Modrá

Pokrývky hlavy modré a modré barvy dokonale zapadají do chlapcova šatníku. Značka nabízí řadu modelů pletených modelů a klobouků s klapkami na uši v této barevné škále.

Tabulka rozměrů

Tabulka rozměrů je reprezentována výrobcem. Nachází se na všech internetových stránkách internetových obchodů, které prodávají výrobky KERRY. Každá velikost odpovídá určenému věku dítěte.

Recenze

Čepice jsou příjemné na dotek a vypadají pěkně. Děti mají rádi světlé barvy a jsou rádi, že nechají KERRY nosit klobouky. Čepice se pohodlně nosí. Dokonale se zahřejí a chrání před větrem, i přes malou hmotnost a tloušťku.

Obzvláště oblíbené modely na strunách a čepicích, přilbách. Rodiče jsou potěšeni možností spolehlivě chránit dětský krk na procházku, dodatečnou izolaci v uších a čelo, přírodní výrobky z podšívky.

Ti, kteří se chystají na nákup, majitelé čepic KERRY doporučují, aby si produkt koupili ve velikosti až do velikosti. To platí zejména pro přilby. Když jste si koupili klobouk „pro růst“, můžete zjistit, že výrobek nebude dobře přiléhat k hlavě, a uši dítěte budou citlivé na chladný vítr, zejména při prudkých otáčkách hlavy.


Stylové obrázky

Modrá pletená čepice v kombinaci s oblekem v modrých a modrých barvách - ideální pro chlapce. Zajímavé párování a dva načechrané pom-poms dávají čepici originální vzhled a struny jí zabraňují v pohybu a při aktivních hrách.

Fialový klobouk s pomponem a romantickým tiskem krásně odstíny dívčiny modrých očí. Teplé kombinézy s podobným vzorem "srdce" v souladu s barvou čepice a celkovou náladou šatů.

Ale možnost od KERRY pro ty nejmenší. Kombinace kombinézy a světle růžových klobouků - ztělesnění něhy a kouzla. Legrační obličej mláďat medvědů na čelence a bambulkách napodobujících uši nepochybně potěší rodiče i samotné dítě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky