Šampon nivea

Šampon nivea

Světově proslulá značka Nivea nabízí obrovský výběr kosmetických a pečovatelských produktů pro obličej, tělo a vlasy. Jednou z nejoblíbenějších linií značky je linie péče o vlasy. Nivea šampony nejen čistí vlasy, ale také poskytují šetrnou péči. Každá série je navržena tak, aby splňovala vlastnosti a potřeby různých typů vlasů.

Funkce značky

Nivea je německá ochranná známka společnosti Beiersdorf AG, založená v roce 1890. V současné době patří k předním značkám kosmetických výrobků a kosmetiky, díky kterým progresivní technologie v celé historii společnosti vytvořily mnoho inovativních produktů. Hlavní kancelář značky se svou tajnou laboratoří se nachází v Hamburku. Kromě toho existuje po celém světě více než 50 organizací zaměstnanců. Kosmetika Nivea zahrnuje dámské a pánské série.

Za zmínku stojí, že výroba výrobků Nivea je šetrná k životnímu prostředí: produkty nejsou testovány na zvířatech, palmový olej není součástí značkových výrobků a všechny obalové materiály pro výrobky jsou 100% recyklovatelné, což výrazně snižuje množství průmyslového odpadu.

Sortiment značek

Nivea je jedním z lídrů na trhu v oblasti péče o vlasy. Společnost využívá nejmodernější technologie, které zajišťují výrobu vysoce kvalitních produktů péče a kosmetiky. Sortiment zahrnuje pánskou a dámskou řadu, šampony pro suché, mastné, kudrnaté a slabé vlasy. Můžete si vybrat způsob, jak zvýšit hlasitost, přidat lesk nebo hladkost.

Přirozeně

Šamponová péče "Pure & Natural" jemně čistí a posiluje, šetrně se stará o pokožku hlavy a zjednodušuje proces česání. Prostředek obsahuje takové přírodní složky, jako jsou: arganový olej, olej z makadamové oříšky, extrakt z aloe vera. Výrobek navíc obsahuje speciální přírodní složku. Euceritvyvinutý odborníky Nivea na ochranu před účinky negativních faktorů životního prostředí. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

Jedním z nejoblíbenějších produktů v řadě pánských šamponů je Šampon-péče "náboj čistoty." Výrobek neobsahuje škodlivé chemické složky (silikony, parabeny a barviva). Je navržen speciálně pro každodenní použití, čistí a osvěžuje vlasy a pokožku hlavy. Kompozice obsahuje extrakt z aloe vera.

Pro objem

Problém velkého počtu dívek - nedostatek objemu a pružnost vlasů. Nivea ví, jak to vyřešit:

  • Šamponová péče "Objem a péče" \ t navržen speciálně pro tenké, s potřebou objemu, kroutí. Extrakt z bambusu má zpevňující účinek na vlasový dřík, díky němuž vlasy na kořenech stoupají a tvoří požadovaný objem. A nejnovější receptura, která tvoří základ produktu, se stará o zdraví vlasů a vlasové pokožky.
  • "Shine and Volume" - Šampon z Nivea, který ve svém složení obsahuje mikročástice diamantů, dává přirozený lesk a záři tupým a oslabeným kudrlinkám. Také při pravidelném používání výrobku najdou velkolepý objem bez vážení.

Pro hladkost

Hladkost - to je to, co je potřeba pro jakýkoli typ vlasů: od tlustých a rovných až po kudrnaté. Šampon Nivea Instant Smoothness neutralizuje elektrický náboj, čímž poskytuje hladké a měkké kadeře, stává se více učeným a snadno použitelným a účinek aplikace zůstává po dlouhou dobu. Výrobek zabraňuje kroucení a chrání před vlhkostí a také přispívá k narovnání spletených kudrlinek po celé délce (od kořene ke špičce). Obsahuje kapalný keratin a extrakt z magnólie.

Obzvláště účinný nástroj bude pro nepoddajné kudrlinky.

Pro nedostatek lesku

Zvláštní složkou v Nivea pro lesk a lesk jsou diamantové částice.

  • Pro vlasy bez lesku a lesku, perfektní lesk a péče, který má jasně zaměřený a jednoznačný cíl - dávat kudrlinky lesk a záři. Obsahuje mikročástice diamantů, které odrážejí světlo a osvěžují vlasy bez života. Nástroj má kumulativní účinek, tj. jeho systematické používání opakovaně zvyšuje efekt: brilanci zůstává po dlouhou dobu a kudrlinky se stávají elastickými a elastickými.
  • Dermatologicky testováno znamená "oslňující diamant" Obsahuje tekuté proteiny keratinu a hedvábí. Výrobek poskytuje nejen obnovu přirozeného lesku vlasů, ale také ho znásobuje. Také po nanesení výrobku struktura vlasů znatelně změkne.

Zdravý a dobře upravený vzhled pánských vlasů dodá šamponu Nivea Men "Síla uhlí" na bázi aktivního uhlí. Nástroj poskytuje šetrnou a šetrnou péči a po jeho použití je po celý den pocit svěžesti. Má příjemnou mužskou vůni.

Pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy jsou zvláštním luxusem, který vyžaduje velkou pozornost. Použití produktů Nivea pro dlouhodobou péči o vlasy zajistí krásu a zdraví všech vlasů.

Obnovení šampon "luxusní dlouhé vlasy" od společnosti Nivea zaručuje trojnásobné zotavení dlouhých kudrlinek od kořene ke špičce. Výrobek nejen posiluje, ale také obnovuje strukturu a dodává lesk. Kompozice je obohacena kapalný keratinkterý vyživuje žárovky na hluboké úrovni, což přispívá k akceleraci zdravého růstu. A Olej Babassu posiluje kadeře od kořenů, obnovuje přirozenou strukturu poškozených vlasů a brání průřezu špiček.

Neustálé používání šamponu z nich činí vláčné, hladké a zdravé.

Pro zvýšení efektu byste měli použít tipy Sally Brooks, umělecké ředitelky Nivea Hair:

  • Stojí za to umýt pouze česané a rozcuchané vlasy.
  • Po umytí by měly být vlasy jemně osušeny ručníkem, aniž by se načechly.
  • Tryska sušičky při sušení by měla směřovat dolů - to zajistí hladkost.
  • Jednou týdně je nutné použít regenerační masky.

Tajemství krásných vlasů od Sally Brooksové v příštím videu.

Pro slabé kadeře vyvinula Nivea speciální systém intelektuálního zotavení, který je obsažen v šamponové péči "Řízené uzdravení a péče." Výrobek je určen pro dívky se suchými a poškozenými vlasy. Výrobek pracuje na technologii KeraDetect, který rozpoznává zranitelné oblasti vlasů a má cílený účinek na obnovu ocasů.

Poškození způsobené vnějšími faktory (vysoušení, použití chlorované vody) ovlivňuje nejen vnější obal, ale také samotné jádro vlasů. Proto skutečnost, že výrobek obsahuje olej z makadamiové oříšky, posílení vlasů zevnitř a speciální složkou Euceritu, který chrání zvenčí.

S cílem posílit a obnovit mužské vlasy je nejlepší použít šampon "Energie a energie" Nivea Men, účinný léčivý přípravek obsahující mořských minerálů.

Výrobek lze používat každý den, má jemný a mírný účinek.

Pro světlou srst

Lehké kadeře více než jiné mají tendenci ke ztrátě dobře upraveného a elegantního vzhledu. Krása a zdraví pomůže udržet šampon-péče "Luxury Blond".

Šampon "Luxusní blondýnka" je vhodný nejen pro přírodní blond, ale také pro barvené nebo melirovannyh vlasy. Výrobek dodává vlasům oslnivý lesk a jas, zvlhčuje a hluboce vyživuje kořeny. Extrakt z bobulí Assai, část, obnovuje přírodní zlatou záři světelných kudrlinek. A UV filtry a antioxidanty chrání kadeře před agresivními účinky vnějších traumatických faktorů.

Recenze

Společnost Nivea si dlouhodobě získala reputaci jedné z nejspolehlivějších a nejkvalitnějších firem vyrábějících široký sortiment výrobků. Mužské a ženské linie produktů Nivea jsou velmi populární a nezpůsobují stížnosti od kupujících. Obzvláště příjemné jsou pozitivní recenze mužské poloviny uživatelů, kteří potvrzují účinnost akce šamponů.

Značkové výrobky lze nalézt na masovém trhu, je k dispozici všem. Široká specializace zboží splňuje i ty nejnáročnější individuální požadavky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky