Profesionální regenerační šampony

Profesionální regenerační šampony

Každý profesionální vlasový šampon plní několik funkcí - čistí, pečuje, obnovuje. Aby vlasy vypadaly zdravě, musíte pečlivě vybírat produkty, číst složení a studovat další vlastnosti.

Přečtěte si více o profesionální péči o vlasy v dalším videu.

Druhy

K dnešnímu dni existuje velké množství šamponů podle typu. Jsou rozděleny do několika kategorií. Například podle typu vlasů:

 • pro suché musíte si koupit profesionální šampon zpevňující, výživný nebo s aktivními přísadami minerálů a vitamínů;
 • pro normální. Předpokládá se, že majitelé tohoto typu vlasů mají štěstí - můžete použít jakýkoliv šampon. Vlasy jsou obvykle ve výborném stavu, pokud neexistují žádné faktory poškození, jako je malování. Pak je třeba věnovat pozornost šamponu vyrovnávání barvy;
 • pro mastné a smíšené vlasy. Nadměrná aktivita mazových žláz vede k tomu, že po prvním mytí hlavy mohou být kadeře stále špinavé. Proto byste měli zakoupit čisticí nebo hydratační šampon;
 • za poškozené. Při každodenním vystavení teplu potřebujete profesionální nástroj pro rekonstrukci vlasů. Chrání vlasy před přehřátím a má UV filtr. V případě poškození chemickou vlnou je výrobek potřebný k obnovení struktury vlasů nebo kudrnatých pramenů (zahrnuje speciální komplexy a kyseliny). Používají-li se rovnání keratinu, používají se speciální přípravky.

Složení

Složení ošetřujícího šamponu musí obsahovat přírodní složky a kationtové prvky (narovnají a utěsní vrchní vrstvu každého vlasu). Lze nalézt různé složky, například dehet.

Ve složení kvalitních šamponů pro profesionální použití by neměly být povrchově aktivní látky a sulfáty.

Na štítku jsou uvedeny:

 • laurylsulfát sodný;
 • laurethansulfát sodný - nebezpečné spojení;
 • chlorid sodný - chlorid sodný, způsobuje poškození kůže;
 • cocamidoproryl betaine - chemická povrchově aktivní látka betain.

Přehled populárních nástrojů

Riche "S Amla Oil"

Profesionální šampón bez obsahu síranů, který lze používat denně. Má několik užitečných vlastností:

 • vyživuje vlasy po celé délce;
 • opravy poškození;
 • čistí.

Ve směsi se používá amla olej a mýdlová matice jako rostlinná báze.

Výrobek je vhodný pro mastné a smíšené vlasy. Nemá žádné kontraindikace a šampon sám není testován na zvířatech.

Lador "Vyvažování vlhkosti"

Korejská droga, která je založena na heřmánku a levandulovém extraktu. Vhodné pro citlivou a suchou pokožku hlavy a má velké množství vlastností: vyživuje, zabraňuje lupům, zklidňuje svědění a podráždění.

Složení používá speciální komplex "Greenol", který má silný antioxidační účinek, ale také postrádá silikon.

Indola "Barevný šampon"

Předkládá řada výrobků pro barevné a bělené vlasy. Šampony chrání barvu a eliminují heterogenitu vlasové struktury. Také v řádku je označen nástroj Stříbro (stříbro) - je určen pouze pro blondýnky, má výživnou, regenerační péči a má také anti-žlutý účinek. Po jeho použití se lehké kadeře stávají ušlechtilým studeným mateřským otokem.

Salerm "Purificante šampon"

Má mírný čistící účinek, má šetrnou péči a je vhodný pro vysoce kvalitní čištění pramenů ze všech nečistot a kosmetických přípravků.

Cutrin "Premium"

Profesionální značka Cutrin vydala celou řadu produktů pro péči o barvené a matné vlasy. Součástí prostředků je speciální komplex účinných látek na bázi kyseliny hyaluronové, který pomáhá obnovit strukturu kudrlinek, výživu a hydrataci epidermy.

Pureologie "Hydrate Shampoo"

Speciální šampon na bázi zdravých hydrátů. Neobsahuje škodlivé sírany. Kompozice obsahuje komplex měkkých pečujících složek a olejů. Vhodné pro barvené a slabé vlasy.

Ollin "Bionika Reconstructor"

Pečlivá péče o velmi poškozené kadeře. Hlavní složky ceramidů, elastinových a ceramidových vláken, které ovlivňují vnitřní vrstvu vlasů, vyživují a obnovují. V kompozici nejsou žádné škodlivé složky a povrchově aktivní látky.

Bonacure "Smooth Perfect Shampoo"

Vhodné pro neposlušné a kudrnaté prameny. Složky obsahují meruňkový olej. Zjednodušuje česání, vyživuje oleji a vitamíny. Lze použít denně.

Recenze

Podle recenzí dívky oceňují profesionální péči a stále více přecházejí na kosmetiku, která nemá parabeny a škodlivé povrchově aktivní látky. Mnoho lidí komentuje, že vlasy si zvyknou na profesionální kosmetiku, ale rychleji se zotavují. Při přechodu na šampony neobsahující sulfáty je však nutná trpělivost - vlasy mohou být špatně opláchnuty od nečistot a dostanou se do nepořádku.

Mnoho lidí má rád účinek šamponu Lador Moisture Balancing, šampon Riche With Amla Oil - znamená dokonale čistit kadeře a učinit je měkčími.

Nicméně, některé dívky říkají, že profesionální šampony bez použití sulfátů pěny špatně, například Pureologie "Hydrate Shampoo". Překrývá však pozitivní efekt.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky