Profesionální šampony na vlasy

Profesionální šampony na vlasy

Touha žen po kráse a péči o sebe silně podporuje kosmetický průmysl. Při výběru vhodné kvalitní kosmetiky se péče o vlasy stává snadnou, příjemnou a skutečně efektivní. Profesionální nástroje, jak je zřejmé z názvu, jsou vyvinuty pro stylisty a kadeřníky v salonu. A téměř každá žena chce vypadat, že každý den přišla ze salonu. Jakékoliv požadavky kupujících, trh okamžitě plní. A zde vidíme na policích obchodů s kosmetikou profesionální výrobky, které dříve mohly být získány pouze v salonu nebo na objednávku.

Podívejme se, jaký je rozdíl mezi těmito fondy a produkty masové spotřeby.

Vlastnosti

Zpočátku se předpokládá, že kadeřník bude používat profesionální šampony, aby zajistil, že jeho účinek na vlasy klienta bude co nejúčinnější. Výsledek by měl být viditelný okamžitě a jasně. Odborník na kadeřnictví může zároveň správně posoudit stav vlasů a vlasové pokožky, při výběru správného výrobku zohlednit všechny tyto faktory. Všichni odborníci před použitím speciálních produktů předávají mistrovské kurzy a školení od výrobce produktu. To se nedělá jen tak.

Na tom, jak správně aplikovat šampon, se dozvíte z následujícího videa.

Hlavní rozdíl mezi profesionálním detergentem pro kadeře od obvyklého je v koncentraci účinných látek.

Účinek aplikace musí být jasně viditelný doslova bezprostředně po mytí hlavy. Profesionální produkty mohou pomoci zbavit se takových závažných nedostatků, jako jsou projevy lupů, suchost a loupání pokožky. Mohou dokonce léčit vypadávání vlasů, které není k dispozici pro většinu běžných šamponů. Vše je však také díky neuvěřitelné koncentraci, špatnému výběru prostředků, může vážně zhoršit stávající problémy. Proto by měl lék zvolit lékař nebo alespoň kadeřník s dobrou kvalifikací a zkušenostmi.

Složení těchto šamponů je obohaceno o obrovské množství účinných látek. Často se jedná o vitamínové a minerální komplexy, přírodní éterické oleje a rostlinné extrakty.

I při vysokém obsahu aktivních prvků můžete tento produkt aplikovat každý den.

Rozdělení výrobků je velmi úzké a linie jedné značky je často rozdělena na obrovské množství zboží. Jedná se o sloučeniny pro problematické, suché a křehké vlasy, pro barevné a poškozené, matné, tenké, mastné kadeře, pro ochranu při použití přípravků na styling a další. Uprostřed této rozmanitosti je však nemožné najít výrobky označené „2 v 1“. Samozřejmě, že pro úplnou péči, nejen šampon je nutné, ale také balzám-kondicionér, různé masky a tak dále. Ale výrobci profesionální kosmetiky dodržují zásadu rozdělení expozice na vlasy a nesnaží se šetřit spotřebitelům peníze na balení. Proto jsou všechny tyto nástroje prezentovány v samostatné formě a nikdy neřeší šampon.

Všechny tyto faktory jsou způsobeny poměrně vysokou cenovou kategorií těchto fondů. To je však odůvodněno kvalitou a efektivitou kompozic.

Lékařská doporučení pro výběr šamponů pro vlasy - v dalším videu.

Výhody

Na základě výše uvedených funkcí, můžete zdůraznit následující výhody salon šampony.

 • Zesílené složení. Vzhledem k velkému počtu aktivních složek a jejich koncentraci je nástroj jedním ze způsobů řešení problémů s vlasy.Čistící komponenty bojují i ​​proti nejsilnějším nečistotám a zbytkům stylingových výrobků. Kromě toho, salon šampony obsahují velké množství minerálních komplexů, vitamínů, rostlinných výtažků a olejů.

 • Jasný účel výrobku. Profesionální formulace nemají zázračný účinek, jak se zbavit všech problémů najednou. Jsou však schopny rychle a kvalitativně vyřešit jednu z nevýhod pokožky hlavy nebo pokožky hlavy.

 • Mnoho výrobků pro péči o kadeře obsahuje silikon. Přidává se k vytvoření ochranné vrstvy na vlasech, aby byl lesk a vypadal dobře. Problém je v tom, že za určitých podmínek vlasů se nedoporučuje používat. Salon obsahuje silikon pouze v případech, kdy je jeho použití vhodné. Vysoká kvalita ingrediencí zároveň neumožňuje zůstat ve vlasech. Tím, že zablokuje póry a dělat kudrlinky těžký a rychle špinavý, to je rychle vymyt a způsobí žádnou škodu.

 • Vysoká koncentrace prostředků umožňuje jeho hospodárné využití, protože pro požadovanou činnost potřebujete velmi malé množství kompozice. Kromě toho jsou tyto výrobky často baleny ve velkých baleních, což je nakonec hospodárnější než velké množství malých lahví. Současně bude poměrně vzácné, aby bylo pro vás obtížné koupit nový balíček, přibližně jednou za šest měsíců.

 • Profesionální nástroje vám umožní vyčistit vlasovou linii, čímž se z ní odstraní zbytky látek pro úpravu, pot, špínu a mastnotu. Na rozdíl od běžných výrobků však mohou být používány každý den, aniž by se obávali, že epidermis hlavy zůstane suchá, a že vlasy samy o sobě - ​​vyčerpané a křehké.

Druhy

Obsah velkého množství důležitých složek, které mají účinný účinek, zavazuje výrobce profesionálních detergentů, aby je jasně rozdělili do kategorií pro použití. Za prvé, produkty jsou rozděleny podle typu vlasů:

 • Hydratační pro suché vlasy. Často obsahují k dosažení požadovaného účinku kyseliny hyaluronové, která může doslova akumulovat vodní kapky.

 • Pro tenké prameny jsou uvedeny výrobky pro objem.

 • Poškozené a znečištěné. Pomoc při působení keratinu, panthenolu, komplexů aminokyselin.

 • Pro boj s dělenými konci.

 • Pro smíšený typ, se suchými hroty a mastnou kůží.

 • Bojovat proti lupům.

Můžete také najít produkty určené speciálně pro lehké nebo tmavé kadeře, pro kudrnaté nebo vlnité, šedivé vlasy a tak dále.

Mnoho linek představuje jednotlivé produkty pro muže.

Nejčastěji jsou zaměřeny na řešení běžného mužského problému - vypadávání vlasů.

Některé salóny obsahují keratin a pomocné látky, které dokonale vyživují a obnovují vlasy. Postup pro péči o vlasy s použitím těchto přípravků - keratinoterapie - je stále populárnější.

Téměř všechny produkty indikátoru kyselosti masového trhu jsou na stejné úrovni - 5,5.

To je norma, která zajišťuje, že používání výrobku nepoškozuje pokožku a vlasy. Pro různé typy vlasů však vyžaduje jiné pH, protože může vyžadovat různé účinky intenzity na pokožku. Produkty z kyselých kyselin se mohou lišit.

Pro úplnou péči se profesionální šampon nikdy nepoužívá samostatně. Balzámy se s ním vždy používají, což umožňuje vyživovat a chránit kadeře před vlivy okolního prostředí, což jim dodává brilantní zdravý vzhled.

Složení

Složení jakéhokoliv prostředku pro mytí hlavy sestává z určitých skupin složek. Základem je voda, potřebné povrchově aktivní látky. Doplňte jejich různé užitečné komponenty.

Více o přípravcích šamponů se dozvíte v následujícím videu.

Nejprve se profesionální šampon liší od obvyklých povrchově aktivních látek a jejich koncentrace.

Tyto látky poskytují schopnost kompozice vytvářet pěny a odstraňovat znečištění. Nejjednodušší verzí této látky je lauryl amonný nebo laureth sulfát. Umyje špínu dost dobře, ale zároveň schne vlasy a poškodí jejich strukturu. Obvykle se používá lauryl nebo laurethansulfát sodný. To je lepší látka, ale ne nejlepší. Laurylsulfát TEA může být považován za nejbezpečnější a nejopatrnější. Kromě těchto možností mohou být použity i jiné, včetně těch, které jsou izolovány z rostlinných materiálů, například z kokosové palmy. Jejich umývací schopnosti jsou však mnohem nižší.

Složení výrobku salónu závisí na struktuře a typu vlasů.

Moderní techniky rekonstrukce vlasů se opírají o použití amfoterních polymerů, které lemují vnější vrstvu vlasů a obnovují ji. Mnoho produktů má mezi složkami látky, které obnovují základ vlasové šachty. Typicky jsou tyto přísady izolovány ze zvířecích chlupů nebo rostlinných materiálů, jako jsou pšenice, rýže nebo sója. Tam jsou také produkty s keratinem, který také umožňuje léčit vlasy zevnitř. Společným doplňkem je provitamin B5, který má pozitivní vliv na stav kůže.

Kromě těchto hlavních složek mohou existovat éterické oleje, rostlinné extrakty, vitamínové minerální komplexy.

Nejlepší možnosti pro profesionální produkty jsou bez sulfátů, parabenů a karcinogenních látek.

Ve které zemi to udělejte nejlépe

Vynikající osvědčené profesionální výrobky vyráběné americkými a japonskými značkami. Společnosti, které získaly popularitu, se snaží udržet svou autoritu a pečlivě sledovat výrobní technologie, zavádění nových produktů a kontrolu kvality.

Německé a izraelské výrobky jsou také respektovány díky důkladnosti výrobců a vysoké kvalitě. Výrobky z Izraele často obsahují užitečné minerály a látky získané z Mrtvého moře. To dává kosmetice nejen bohaté blahodárné vlastnosti, ale také jedinečnou chuť.

Italská značka je známá pro ekologické produkty a použití při výrobě pouze bezpečných látek a přírodních prospěšných složek.

Itálie vyrábí kosmetiku na rozdíl od jiných zemí. Pečlivý přístup Italů k jejich zdraví nutí společnosti vytvářet pouze vysoce kvalitní a přírodní kosmetické výrobky.

Běloruský trh s kosmetikou představuje zboží průměrné cenové kategorie, které umožňuje nakupovat prvotřídní výrobky i bez velkých nákladů. Nejlepší produkty z této země neobsahují škodlivé látky, sulfáty, jsou bohaté na užitečné účinné látky. Kvalita není nižší než inzerované značky, ale mají velmi atraktivní ceny.

Hodnocení populárních značek

Existuje mnoho společností, které zastupují profesionální produkty.. Zvažte některé z nich.

 • Značka L'Oreal Professionnel představuje širokou škálu profesionálních nástrojů. Ve směsi obsahují vitamínové komplexy, extrakty a rostlinné oleje, keratin. Kromě toho, v závislosti na oblasti použití výrobku, obsahuje patentované komplexy z laboratoře L'Oreal, které mají pozitivní vliv na strukturu vlasů a pokožky.

Následující značky jsou obzvláště oblíbené u značky:

 1. Absolutní oprava lipidia - slouží k regeneraci kadeří po vážném poškození a stresu. Každý vlas je obnoven na buněčné úrovni. Poskytuje ochranu před škodlivými faktory okolního světa.

 2. Pro keratinové náplně - obohacené o složení keratinu, posilující slabé a neživé prameny. Může odstranit až 70% poškození. S tímto úkolem se vyrovná pomocí speciálního komplexu "Pro-Keratine" a molekulární technologie "Incell".

 3. Skalp - výživný prostředek pro jemné vlasy. Na vnější vrstvě každého vlasu tvoří vrstvu lipidů, zpevňující a obnovující povrch vlasů. To pomáhá, aby se vlasy více objemné, a vlasy silnější a pružnější.

 4. Mýtický olej - vytvořený na bázi arganového oleje, má hydratační, vyživující, léčivý účinek. Poskytuje hladkost a lesk pokožce hlavy.

 5. Stříbro - Speciální nástroj pro ženy ve věku. Poskytuje epidermis živinami, stará se o vlasy. Navíc bojuje s nezvanou žlutou, která často postihuje šedé kadeře.

 6. Vitamino Barva - péče o kadeře po zvýraznění a zbarvení. Nedovoluje vyluhování barevných pigmentů a aktivně obnovuje prameny po stresu.

 7. Jemná barva - také určen k ochraně barev. Provádí funkci přidáním taurinu do kompozice. Tato složka obnovuje ochranu vlasů proti tukům, neumožňuje vniknutí vody a vymývání pigmentu.

 8. Aminexil Advanced - má za cíl bojovat proti vypadávání vlasů. Vyvolává nový růst a posiluje existující folikuly.

7 foto
 • Společnost Wella reprezentuje salonní produkty pro různé příležitosti. Každá z těchto oblastí obsahuje nejen šampon, ale také celou řadu produktů pro péči o vlasy.

 1. Enrich - výrobky pro poškozené a vyprahlé vlasy, poskytují obnovu a ochranu, měkkost, hladkost a bezchybný vzhled.

 2. Brilliance - chrání barvené vlasy pomocí technologie "Microlight Crystal Complex". Vylepšuje barvu a dodává lesk a jemnost.

 3. Dobíjení barev - řada odstínů znamená obnovení struktury vlasů a udržení retence barev. Obsahuje produkty pro studené a teplé blondýnky, červené odstíny, studené a teplé brunetky.

 4. Zůstatek - zaměřené na péči o pokožku, zklidňuje a osvěžuje pokožku. Nedráždivý, vhodný pro citlivou pokožku.

 5. Věk - vhodný pro vlasy zralé dámy, pomáhá zbavit se prvních známek stárnutí, hojí vlasy, posiluje strukturu a vyhlazuje povrch.

 6. Slunce - Zvláště pro letní období a dovolenou pod hořícím sluncem.

 7. Služba - Další nástroje podporující procedury salonů. Zahrnuje péči před a po péči, ochranný krém, který odstraňuje barvu z kůže a stabilizuje produkty.

 • Německá společnost Londa má také širokou škálu nástrojů.

 1. "Viditelná oprava" péče o vlasy po poškození. Zahrnuje produkty s panthenol, poskytovat kompletní péči.

 2. "Color Radiance" chrání barvu, udržuje odstíny tak jasné a živé jako ihned po barvení.

 3. "Skalp" pro problém a citlivou dermis. Dokonale čistí a obsahuje přípravky proti lupům, pro posílení, pro mastné kořeny a citlivou pokožku.

 4. Speciálně pro kudrnaté a kudrnaté prameny vytvořené "Curl Definer".

 5. "Působivý objem" pro jemné vlasy a vytvořit další objem.

7 foto
 • Značka Schwarzkopf představuje zákazníky s podobnými produktovými řadami, pro zvlhčování, nouzovou výživu, hluboké čištění po použití svorek, laků a stylerů, bezsulfátový výrobek pro barevné vlasy, pro citlivou pokožku a vlasy, které jsou pod stálým tlakem stresu a environmentálních faktorů. Má také sortiment suchého šamponu, který vám neumožňuje omývat si vlasy mnohem déle a používat je na cestách a v nouzových situacích.
 • Matrix To je dobře známé a dlouho bylo miloval dámy návštěvy salonů. Mezi jeho produkty patří sady pro péči o objem, poškozené kadeře, ochrana barvy, hydratační, hladkost. Tam jsou také speciální předměty pro blond vlasy a kudrnaté kadeře chránit před sluncem. A spousta produktů, jejichž účel na první pohled není průměrnému člověku příliš jasný.

K dispozici v stylingových výrobcích, barvení.

Zajímavý nález lze považovat za soubor "musí mít", rozdělený do kategorií. Kromě obvyklého zotavení, výživy a hydratace jsou zde i kombinace pro blondýnky s různými odstíny, kudrnaté, šedé, krátké vlasy, k boji proti lupům a odlupování a také speciálně pro silnou polovinu lidstva.

 • Kapous - výrobce specializující se na profesionální kosmetiku.Vyrobte obrovské množství produktů péče o vlasy. "Studio Professional" je série, která obsahuje produkty pro barvení, péči linku a profylaktické prostředky k odstranění problémů, jako je seborrhea, vypadávání vlasů, mastné epidermis, poškozené kadeře. Linie péče představuje složení pro každý den pro různé typy vlasů.

 • Olline - profesionální výrobky průměrné cenové kategorie. Spotřebitelé o tom nechávají docela dobré recenze. Navzdory tomu, že podle některých, mnoho výrobků nemá příliš dobrý zápach, účinek z nich je patrný okamžitě. Vlasy vypadají zdravé a dobře upravené, kosmetika neškodí a má terapeutický účinek. Spolu s atraktivní cenou, to dělá značku milují spotřebitelé.

 • Nexxt - značka reprezentující německou kvalitu za dostupnou cenu výrobků. Má velké množství zboží. To se liší od ostatních přítomností látek, které chrání proti změnám teploty během chladného období, stejně jako mlékárenské série výrobků.

 • Společnost Revlon již více než sedmdesát let vyrábí kosmetiku. Během této doby získala bezpodmínečnou důvěru spotřebitelů, je jedním z lídrů ve vývoji produktů péče. Má sortiment všech potřebných nástrojů pro různé typy a struktury vlasů.

 • Ruská značka "Krása„V Sovětském svazu se objevil a získal popularitu. V sortimentu mají prostředky: restaurování s fytoextrakty, zvlhčování a ochranu, pro objem, lesk, výživu, keratinoterapii a hypoalergenní přípravky.

Recenze

Profesionální produkty jsou navrženy tak, aby dokonale čistily vlasy. Další nejdůležitější funkcí je síla a obnova, ale podle hodnocení to není o nic méně důležité.

Profesionální vlasová kosmetika, recenze o tom - v dalším videu.

Kupující věnují velkou pozornost kvalitativnímu složení fondů, absenci alergických reakcí po jejich použití.

Společnost L'oreal používá pouze ověřené komponenty.

Je jasné, že dobrý salónový výrobek nemůže být levný, ale cena hraje důležitou roli. Dobré recenze v tomto směru přijal Ollin, Nexxt a Charm.

Nakonec, volba může být provedena pouze nezávisle s pomocí dobrého kadeřníka.

Ale uživatelé v síti doporučují startovní vzorky profesionálních produktů s produkty středního cenového segmentu, protože v kvalitě často nejsou horší než propagovaní soudruzi.

Mnoho žen věří, že profesionální šampon obecně není zvlášť důležitý. Více smysluplný balzám nebo péče s maskou, ale pak se každý rozhodne sám pro sebe.

Recenze profesionálních šamponů značky je v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky