Estel šampon

Estel šampon

Krásné a dobře upravené kadeře - sen každé dívky. Požadovaného výsledku můžete dosáhnout zakoupením speciálního nástroje, který je ideální pro určitý typ vlasů. K tomu vyhledejte pomoc u profesionálních šamponů Estel. Jsou schopny dát každému vlasu vitamíny a minerály, které potřebují k hydrataci a revitalizaci vlasů po celý den.

Společnost nabídla širokou škálu šamponů pro péči o domácnost a salon. Skládají se z užitečných vitamínů a přírodních olejů, které dokonale bojují proti mnoha problémům pokožky hlavy a vlasů. Účinně ničí lupy a uvolňují svědění a loupání.

Vlastnosti a výhody

Estel Professional je populární značka, která je vždy populární u ruských žen. Profesionální produkty mají mnoho zasloužených ocenění, která potvrzují jeho kvalitu a bezpečnost. Prostředky pro jemné mytí vlasů a šetrné čištění pramenů před kontaminací v důsledku obsahu keratinu, vitamínů a minerálů v nich obsažených. Společnost vyrábí pestrou škálu produktů pro různé typy vlasů, které považují za vysokou kvalitu a dostupnou cenu.

Salóny krásy Elite často používají kosmetiku pouze od značky Estel. Koneckonců, právem obdržel nejvyšší národní rating jako nejlepší výrobce kvalitních produktů pro péči o kadeře.

Pokud je však 1000 ml produktových řad pro salóny, pak pro domácí použití, průměrný objem balení je 200 ml.

Produkty Estel Professional mají mnoho funkcí a výhod oproti jiným produktům známých značek. Kombinuje regenerační a nutriční funkce, které vždy poskytují potřebné výsledky.

Pros:

 • Kvalita odpovídá ceně. Každý kupující může snadno nakupovat produkty Estel za cenu, kterou je schopen zaplatit.
 • Účinné čištění pokožky hlavy.
 • Nasycení vlasových folikulů užitečnými složkami, které posilují a zhutňují každé vlasy.
 • K tvorbě šamponů dochází s využitím inovativních technologií a osvědčených receptů.
 • Všechny produkty procházejí výzkumem a testováním, což potvrzuje jeho účinnost a bezpečnost.
 • Velký rozsah vám umožní najít přesně ten výrobek, který je individuálně vhodný pro osobu.
 • Ekonomická spotřeba - jedna tuba trvá 1-2 měsíce pravidelného používání.
 • Většina složek má přírodní složky, které minimalizují pravděpodobnost alergických reakcí.
 • Příjemná vůně, která nemá žádné ostré tóny a chemický zápach.
 • Lehká a příjemná struktura umožňuje šamponům dobře pěnit, s použitím malého množství prostředků.
 • Profesionální péče je možná doma, díky čemuž kadeře získávají zdravý lesk.

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba kromě šamponu, který je k dispozici ve stejné sérii, použít balzám a masku na vlasy.

Druhy

Estel produkty jsou mnohotvárné a šampony jsou k dispozici v mnoha formách, zaměřených na řešení některých problémů pokožky hlavy.

 • Pro barvené a bělené vlasy - Jedná se o řadu optimálních produktů pro dokončení procesu barvení a bělení. Skládá se z bílkovin pšenice a keratinu, které přispívají ke zlepšení struktury pramenů, oživují barvu a vyživují poškozené oblasti. Barvené kadeře jsou nejvíce náchylné k poškození a šampony tohoto typu jsou schopny obnovit svou přirozenou krásu a zdraví.

Šampony pro barevné vlasy: \ t „Barevná péče“, „Otium blossom“, „Princess Essex“. Všechny jsou zaměřeny na obnovu a normalizaci kyselé rovnováhy vlasů.Kromě toho udržují barvu na povrchu chlupů, aby zůstaly po dlouhou dobu jasné a zářivé. Po použití výrobku je snadné vlasy česat a dát mu tvar, který vydrží několik hodin. Cena - od 400 r za 200 ml.

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte sériové nástroje ihned po barvení nebo zabarvení.

 • Pro každodenní použití - šampony, vhodné pro všechny typy vlasů. Dobře pění a jsou také snadno opláchnuty obyčejnou vodou. Jejich účelem je intenzivní výživa a hydratace, ochrana před negativními vlivy prostředí a kondicionování. Po pravidelném používání se vlasy stávají měkkými a získávají další objem.

Patří sem provitaminy B5, vitamíny, éterické oleje a panthenol, schopný obnovit poškození vlasů vlasové pokožky a namočit je užitečnými minerály. Cena - od 300 str.

 • Pro hloubkové čištění. To zahrnuje produkty, které obsahují komplex keratin a provitaminy B5. Jsou ideální pro čištění hlavy špíny a prachu, zatímco působí jemně a nevytvářejí mastný film. Cena - od 450 r za 1000 ml.
 • Pro posílení a optimalizaci růstu vlasů. Šampon-aktivátor je navržen tak, aby tón kadeře. V jeho složení je komplexu kofeinu a aminokyselinkteré urychlují krevní oběh, vyživují kořeny vlasů a minimalizují jejich ztráty. Pomáhá urychlit růst vlasů a chrání je před slunečním zářením a ultrafialovým zářením.

To zahrnuje dámské a pánské série. Muži volali "Alpha Homme" a sestává z komplexu prostředků, které aktivují růst pramenů a zabraňují plešatosti.

Ženy jsou volány "Curex Gentleman" a skládá se z kosmetických přípravků, které mohou urychlit proces regenerace vlasových buněk, což přispívá k rychlému růstu vlasů. Cena - od 400 r za 250 ml.

 • Dát objem tenkým kudrlinkám. Inovativní technologie vyřešila problém nedostatečného objemu. Složení léčiv zahrnuje užitečné stopové prvky, které mohou proniknout do kořenového systému vlasů, saturovat je kyslíkem a učinit je silnými. Výživa kořenů se projevuje vlivem složek, které zvyšují krevní oběh v hlavě.

Jedním z nejznámějších prostředků je "Otium Butterfly"který bojuje s poškozením vlasů a nedostatkem objemu. Tam jsou šampony pro suché, mastné a normální vlasy. Pro dosažení nejlepšího účinku použijte balzám. "Butterfly". Cena - 400 r za 200 ml.

 • Pro děti. Hypoalergenní kosmetika "Můj anděl" pro jemnou péči a snadné česání kudrnatých kadeř pro děti. Obsahují pouze přírodní složky, jako je heřmánkový extrakt a série, které mají protizánětlivé a uklidňující účinky. Po kontaktu s očima nezpůsobuje nepohodlí a snadno se omyje teplou vodou. Cena - 200 r za 200 ml.
 • Chcete-li zdůraznit odstín - to jsou tónované šampony, které odstraňuje žlutost a dát stínu krásný stín. Nejedná se o kompletní nátěr, s jeho pomocí můžete jen lehce namalovat vlasy v sytější barvě. V jejich složení jsou vitamíny, léčivé byliny, stopové prvky a minerály, které podporují léčbu poškozených vlasů.

Linka Solo Ton - Toto je velká paleta odstínů. Nejen že namalovají kadeře, ale také je chrání před škodlivými účinky slunečního záření a ultrafialového záření. Barva přetrvává několik dnů, a regrown kořeny nevyčnívají proti jeho pozadí. Cena - 100 r pro 150 ml.

Pravidelné používání není škodlivé pro zdraví, ale je nutné omýt balzám na odstín podle doporučení.

 • Pro léčbu specifických problémů pokožky hlavy. Šampony s komplexem složek, jako je zinek a kolagen, které odstraňují lupy a zabraňují jejich opětovnému vzniku.Uklidňují pokožku hlavy a udržují její přirozenou rovnováhu. Jejich hlavní schopnost - eliminace loupání a svědění. Cena - od 400 r za 250 ml.

Populární série

 • "Haute Couture" - Jedná se o sbírku kosmetiky dvojího užití. Jsou určeny pro barevné kudrlinky a skládají se z komponentů, které mohou poškodit každé vlasy. Haute Couture vyrábí 6 produktových řad k provedení specifické funkce: čištění, obnovení, zvýšení objemu, přidání lesku, hojení a prevence vypadávání vlasů. Obaly jsou vždy vyrobeny z odolných a ekologických materiálů, obsah se spotřebuje dostatečně dlouho a má příjemnou, nenápadnou vůni.
 • "Essex" - Profesionální šampony pro všechny typy vlasů. Dokonale se vyrovnávají se znečištěním a připravují si hlavu vlasových kadeřnických procedur. Obsahují užitečné vitamíny, komplex keratinu a provitaminy B5, které vám umožňují dlouhou dobu čistit pokožku hlavy. Nezpůsobují alergické reakce a jsou naprosto bezpečné pro zdraví. Většina kosmetických salonů dává přednost produktům Estel Essex Professional ve své práci.
 • "Curex Classic" - Jedná se o komplex produktů určených k pravidelné péči o kadeře. Jedná se o šampony, balzámy, masky, oleje a spreje obsahující speciální složky, které by měly poskytovat účinnou hydrataci a výživu. Poskytují přirozenou hlavu vlasů a objemu a dodávají vitalitu po celý den.

Výrobky jsou vhodné pro každodenní použití a pro všechny druhy pramenů, nepoškozují zdraví a nevytvářejí mastný film.

 • "Otium Aqua" - sbírka různých výrobků zaměřených na zlepšení kvality vlasů. Šampony jsou tvořeny blahodárnými vitamíny a minerály, které hydratují a vyživují vlasové folikuly. Proniknou vlasy a udržují v nich vlhkost několik hodin. Výsledkem je, že prameny vypadají dobře upravené a lesknou se přirozeným leskem.
 • "Prima Blonde" - tónovaný šampon pro blondýnky, zaměřený proti tvorbě žloutnutí. Paleta se skládá z chladných odstínů, jako je fialová, modrá, růžová a stříbrná. Složení "Prima Blonde" zahrnuje panthenol a keratin, které jsou schopny obnovit poškozenou strukturu vlasů a dát jim přirozený vzhled. Barva zůstává dlouhá jasná a živá, přitahuje pohled lidí kolem nich.
 • Otium Flow - profesionální šampon určený pro péči o dlouhé vlasy. Dělá prameny měkké a poslušné, což z nich dělá snadný hřeben. Řada obsahuje užitečné komponenty, které vám umožní dosáhnout jedinečného efektu. Účinné látky se šíří po celé délce, zajišťují maximální hydrataci a zvyšují přirozený lesk pramenů. Kvůli tomu kudrlinky nevisí a nevypadají matně, ale naopak získávají další objem z kořenů. Kromě toho mají šampony příjemnou vůni a cenově výhodné balení, které trvá dlouhou dobu.
 • "Curex terapie" - Sada produktů pro suché, slabé a rozdělené konce. Speciální komponenty se starají o pokožku hlavy a zabraňují ztrátě potřebné vlhkosti. Vitamíny pronikají hlubokými vrstvami jednotlivých vlasů, aby byly silné a zdravé.

Po dlouhodobém používání je tento efekt patrný - vlasy vypadají dobře upravené, vyzařují přirozenou záři a krásu. Šampon je snadno aplikovatelný a snadno opláchnutelný.

Složení

Produkty na čištění hlavy Estel Professional mají bezpečné složení, které zahrnuje základ detergentu, zahušťovadla, konzervační látky, kondicionéry a přírodní složky. Pro vytvoření mýdlové základny jsou potřebné čisticí prostředky. Je na jejich úkor, že obsah balení šamponu je umyt a napěněn, což umožňuje, když se aplikuje na hlavu, proniknout do všech jeho částí. Zahušťovadla způsobují, že činidlo je silné a konzervační prostředky jsou určeny k dlouhodobému uchovávání produktu, což zabraňuje jeho poškození.

K vytvoření hladkých a lesklých kudrlinek je zapotřebí klimatizace.Uhladí šupiny a vyrovnou poškozené oblasti, zakryjí všechny vlasy ochranným filmem. Specializované přípravky obsahují látky, které chrání před ultrafialovými paprsky a vysokou teplotou. Může to být protizánětlivé nebo terapeutické látky určené k řešení problémů kůže a pokožky hlavy. Například, s lupy a rozdělené konce.

Estel je známý tím, že používá mnoho přírodních ingrediencí k vytvoření kosmetiky: jíl, mentol, med, vitamíny, hedvábné bílkoviny a další. Jsou vyráběny bez přídavku sulfátů. Proto, organické šampony nemají poměrně hustou a téměř transparentní konzistenci.

Nemají silný chemický zápach, což naznačuje, že v nich nejsou nebezpečné látky.

Jak si vybrat

Při výběru šamponu se musíte spoléhat na několik důležitých kritérií, která vám pomohou zaměnit se a pomohou vám koupit výrobek vhodný pro konkrétní osobu. Reklama je plná jasných slibů, ale nemůžete vzít slovo. Konkrétní nástroj nemusí být vhodný pro jednoho nebo jiného kupujícího, zatímco jiný uživatel bude s nákupem spokojen.

Dobrý šampon by měl vykonávat určité funkce. Například, aby se vyčistila hlava špíny a přebytečného tuku. Balení výrobků společnosti Estel vždy obsahuje hlavní produktovou funkci ve velkém tisku. Zaměřte se na nápisy a musíte si vybrat.

Důležitým bodem je studium kompozice. Nesmí obsahovat škodlivé chemické složky: benzen, paraben a jiné nebezpečné látky. Také přítomnost silikonu v seznamu by neměla učinit výrobek jedinečným, protože silikon je zbytečná složka. Má pouze vnější účinek, ale neovlivňuje strukturu vlasů.

Velmi dobrým znamením je přítomnost vitamínů, provitaminů, bylinných extraktů, éterických olejů a ovocných kyselin v detergentech. To vše dokazuje, že lék neobsahuje nebezpečné látky a nebude poškozovat zdraví. Můžete si být jisti, že z těchto komponent vypadají vlasy zdravě a dobře upravené.

Přečtěte si více o všech tajemstvích výběru správného šamponu v dalším videu.

Estel vyrábí několik sérií šamponů určených pro určité typy vlasů. Nemůžete použít nástroj pro mastné prameny, pokud jste vlastníkem kudrlinek náchylných k suchu. Výběr šamponu pro zvýraznění kudrlinek, musíte dát přednost léku s nápisem "pro barevné vlasy" z řádků "Péče o barvu", "Otium blossom", "Princess Essex". Linka pro děti "Můj anděl"který je zcela bezpečný pro jemnou dětskou pokožku a nezpůsobuje alergie.

Pro muže existují také samostatné řady nástrojů, které berou v úvahu zvláštnosti mužského těla. To je "Estel Gentleman" a "Alpha Homme". Jsou zaměřeny na čištění a prevenci plešatosti. Konzistence by měla být středně silná, dobře pěná, ale zároveň je dobré opláchnout čistou vodou. Vůně by neměla být ostrá, nemusí to být vůbec. Přítomnost světlé květinové vůně neznamená, že obsahuje extrakt z květin. Možná je to jen chuť.

Je velmi důležité nakupovat kosmetiku Estel ve specializovaných prodejnách nebo od oficiálních zástupců. Je velmi snadné padnout pro podvodníky, kteří často přitahují zákazníky s malou cenou. Dobrá kosmetika stojí dobré peníze, protože obsahuje přírodní složky.

Recenze

Estel Professional je populární značka, která je ve velké poptávce mezi ruskými zákazníky. Tato značka získala respekt miliónů lidí, kteří používají kosmetiku pouze od tohoto výrobce. Ve svém složení nejsou žádné nebezpečné látky, které by mohly poškodit lidské tělo. Všechny produkty procházejí výzkumem a testováním, jsou certifikovány a mají mnoho ocenění.

Kupující jsou spokojeni s prací šamponů Estel, protože opravdu eliminují problémy pokožky hlavy a vlasů. Po pravidelném používání se kadeře stávají měkkými, poslušnými.Jsou snadno hřebeny a nejsou zmateni.

Opravné prostředky mají také pouze pozitivní zpětnou vazbu. Odstraňují lupy a zabraňují opakování. Tenké a oslabené vlasy získávají nový život - stávají se tlustými a elastickými, konce se nerozdělují a vlasy samy prakticky nevypadají. Velmi spokojení kupci a cena zboží. Kdokoli si může koupit produkty společnosti za přijatelnou cenu. Cenově výhodný obal vám umožní používat nástroj po velmi dlouhou dobu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky