Laminovací efekt šampon

Laminovací efekt šampon

Rovné a hladké vlasy - je atraktivní a krásné. To je důvod, proč dívky často využívají služeb drahých salónů k tomu, aby aplikovaly postup narovnávání keratinu na nepoddajné kadeře. K tomu však můžete použít úspornější a šetrnější způsob - šampon s účinkem laminace. Dodává kadeřům dokonalou hladkost, jasný lesk a obálku každého vlasu speciálním patentovaným vzorcem.

Nástroj lze také použít k zajištění rovnání vlasů v salonu.

Vlastnosti

Aby bylo možné zvolit ten správný výrobek s účinkem laminace vlasů, je nutné vzít v úvahu složky obsažené v kompozici. Hlavní nuance:

 • Péče o emulze může být běžná - s pečujícími přísadami a také funkcí světlého stínování primární barvy. Vyberete-li si to druhé, můžete vyrovnat barvu kudrlinek a dát jim neobvyklý lesk;
 • Koupit by měly být prostředky s maximálním obsahem prospěšných kyselin a vitamínů. (takový komplex je opravdový kořenový zesilovač). Hlavní složky, které musí být přítomny, jsou rostlinné extrakty, ovocné kyseliny, keratinová vlákna a aminokyseliny;
 • Šampon pro laminované vlasy by měl být silný - přispívá k ekonomické spotřebě a správnému rozložení při každém použití;
 • Pro šampon, aby fungoval co nejefektivněji a narovnané vlasy, musí být připraveny speciálními domácími procedurami. A je lepší se narovnat pomocí domácích receptů na laminování;
 • Vysoce kvalitní šampon dokáže vlasy hladké a měkké., a také vyrovnat jejich strukturu na celé délce. Účinek však přetrvává pouze do dalšího šamponování.

Každý nástroj má své vlastní vlastnosti a šampon, který se používá pro laminování vlasů, je jedinečný:

 • Složení vyživuje vnitřní vrstvy vlasů živinami a olejito dává jednotný účinek rovnání;
 • Aktivní látky svazky vlasů, \ t obnovit poškozené šupiny a také ucpat dutiny vzniklé po chemickém a tepelném působení;
 • Šampon zakrývá každý vlas, chrání před ultrafialovými paprsky, může zabránit mechanickému poškození;
 • Aktivuje regeneraci buněk a obnovuje vlasy po celé délce. Vlasy jsou hladké, měkké a hedvábné;
 • Takové kompozice jsou také ideální pro péči o kadeře, kteří podstoupili narovnání v salonu;
 • Tonizující šampony mohou poskytnout dodatečný stín a hloubku k rozkvětu. Prostředky podporují vyrovnání přirozené barvy zámků.

Složení

Vzhledem k rozdílům v kompozicích je možné laminovat šampony do dvou kategorií. V první kategorii mají šampony schopnost narovnat vlasy a mají „laminovací efekt“. Jedná se však o kumulativní akci - po prvním použití takových prostředků kardinálních změn s kudrlinkami se nestane, ale stane se měkčí, zmatek a statika projdou.

Po delším používání po dobu jednoho měsíce je pozorován vyrovnávací efekt - kadeře se stávají hladkými a lesklými, rovnoměrně po celé délce.

Složení takových šamponů může obsahovat kyselinu hyaluronovou a hedvábné proteiny, které přispívají k přirozenému poškození pájení. Mohou být zahrnuty i další komponenty:

 • Heřmánek uklidňuje a normalizuje mazové žlázy. Pokud je extrakt obsažen v šamponu, je vhodný pro citlivou vlasovou dermis;
 • Extrakt z rakytníku dodává objem a zlepšuje barvu vlasů.Šampon z mořského rakytníku napomáhá měknout vlasy a zlepšuje vnitřní strukturu kudrlinek. Tento nástroj je vhodný pro mastné a smíšené vlasy;
 • Chili peppers urychluje krevní oběh, posiluje kořeny vlasů a aktivuje jejich růst. Tyto šampony jsou zaměřeny především na zlepšení tupých vlasů. Používá se v případě vypadávání vlasů a roztřepení.

Druhá kategorie zahrnuje profesionální šampony.. Skládají se z aktivních částic laminace, obalují každou srst speciálním složením, druhem pláště, který drží po celé délce všechny nepravidelnosti a dutiny. Protože v takových přípravcích je koncentrát účinných látek stále malý, jeho použití bude nutné několikrát opakovat, aby se dosáhlo potřebného účinku.

Složení šamponů druhého typu zahrnuje:

 • Beta karoten - látka, která je součástí vitaminu - se podílí na tvorbě speciálního ochranného obalu kolem vlasů. Díky antioxidačnímu účinku jsou kadeře chráněny před působením volných radikálů a jejich růst vlasů se postupně urychluje;
 • Hematin - Účinná látka, která reaguje s keratinem a vytváří silný ochranný film typu na každém vlasu. Díky tomu se zahušťují a narovnávají;
 • Keratin - Speciální látka, která pájí hrboly a poškození povrchu kadeří. Je zapojen do budování nových vláken a je potřebný k vytvoření ochranného obalu na pramenech. To nejlépe spolupracuje s minerály a vitamíny. V reakci s hematinem tvoří na hlavě lesklý film, zachovává barvenou barvu a vyhlazuje kadeře;
 • Lipidová vlákna - stavební bílkoviny, které jsou nezbytné pro zdraví vlasů a jeho integrální strukturu. Díky produkci lipidů se vlasy obnovují po celé délce.

Populární výrobci

Syoss "Glossing Shine-Seal"

Velký počet nejrůznějších recenzí má šampon Syoss. Účinku narovnávání vlasů se dosahuje pomocí speciálního komplexu pro-retinolu a laminovacích částic. Není však vhodný pro časté užívání - maximálně dvakrát týdně. Šampon obklopuje kudrlinky poměrně silným a těsným filmem, díky čemuž objem zmizí, stávají se těžšími. Šampon má viskózní strukturu, která špatně pění.

Doporučuje se promýt film, který se tvoří na vlasech. Použití šamponu je proto vhodnější střídavě s obvyklým.

Složení tohoto šamponu nepředstavuje velký počet pečujících složek. Jeho hlavní činností je narovnat kudrlinky a učinit je hladkými, což je dosaženo silikonovým filmem. Pozitivní vlastnosti zahrnují:

 • ochrana před negativními dopady životní prostředí;
 • zahušťování a zpevňování vlasy.

Podívejte se na video s přehledem níže.

"Oblepikha Siberica Professional"

Ruská společnost uvedla na trh řadu profesionálních produktů, ve kterých je prezentován laminovací šampon. Zahrnuje velké množství užitečných složek: arganový olej, rakytník řešetlákový, arktické růže. Kompozice je také obohacena o lněné prvky a řadu vitamínů a minerálů.

UhEfekt laminace je dosažen slabý, ale udržuje na vlasech až do příští masy hlavy. Po dvou nebo třech promytích běžným šamponem zůstává na vlasech nějaký film. Nástroj dává kadeřům měkkost a činí ji poslušnější. Také eliminuje statický efekt.

Siberica Profesionální rakytník je vhodný pro barvené a bělené kadeře, stejně jako pro slabé a matné vlasy.

Šampon "Rokolor"

Šampon zároveň narovnává a odstínuje barvu vlasů. Nejvhodnější je zdůraznit hloubku a tón. Je prezentován ve velké paletě odstínů a zvládá poškození kudrlinek - vyplňuje dutiny ve struktuře, vytváří porézní hladký, rovný povrch. Při mytí hlavy nedochází ke speciálnímu efektu laminace, nicméně vlákna budou snazší hřeben a objeví se měkkost.

Gliss Kur "Tekuté hedvábí"

Nástroj má patentovaný vzorec tekutého hedvábí a jeho živin, díky kterému je vlasům poskytnuta pružnost a lesk. Společnost Gliss Kur vydala sérii, která má směrový účinek na velmi poškozené a křehké vlasy. Komplex vitaminů a hedvábných živin obklopuje každou srst, narovnává ji a obnovuje ji v celé struktuře. Keratis, které jsou jednou z hlavních účinných látek, vyplňují oblasti poškození na vlasech a nahrazují keratiny přírodního typu vlasů.

Po prvním použití dochází k působení lehkých lan. Film na vlasech je neviditelný, ale po jednom mytí hlavy se vypere. Pro konsolidaci se doporučuje použít celou sérii od společnosti. Gliss Kur.

Dr. Sante "keratin"

Šampon má mírný keratinový efekt na vlasy. Jeho hlavní činností je léčit škody. Ve skladbě jsou:

 • keratinová vlákna;
 • kolagen;
 • argininová složka;
 • komplex vitamínů.

Při prvním použití si můžete všimnout strukturálních změn a díky vláknům keratinu a kolagenu, efektu jednoduchých rovnání pramenů.

Nexxt

To se liší od jiných prostředků, které vytváří živý, zvlhčující curl na kudrlinkách, což umožňuje struktuře "dýchat". S tímto šamponem můžete chránit prameny před mechanickými a tepelnými účinky. Často se však často nepoužívá. Má podobný účinekHedvábnou stuhou».

Fara

Uvolňuje šampon s laminačním efektem ve speciální sérii “Zvláštní péče". Používá se ve větší míře pro regeneraci buněčné struktury. První pozitivní změny jsou patrné až po dlouhodobém užívání: kudrlinky se stávají měkčími a hladšími, objevuje se přirozená záře. Podle recenzí, film není cítil. Nástroj neváží prameny.

"Dokonalá hladkost a lesk" z "Charm"

ŠamponKrása"vhodný pro časté použití a může být použit jako hlavní způsob obnovy povrchu vlasů po barvení nebo silném tepelném poškození. Dokonale čistí kadeře a pokožku hlavy."

Recenze

Šampony s keratinovým efektem používají dívky k udržení lesku a obnovení struktury. Mnozí říkají, že je nemožné opakovat účinek celého salónu narovnávání jednoduchým šamponem, ale jsou zde pozitivní vlastnosti: například zesílené vlasy jsou posíleny, objevuje se objem.

Při pravidelném používání Dr. Sante "keratin"Podle recenzí se kadeře stávají hedvábnými na dotek a získávají jasný lesk a záři. Mnozí také tvrdí, že se objeví další objem a poslušnost. Při výměně šamponu však účinek „vyblednutí“.

Například vůně "Oblepikha Siberica Professional" Šampon z rakytníku je nenápadný a příjemný, s určitou kyselostí. Mimoto je velkou výhodou léku dobrý účinek očištění pokožky hlavy od nečistot a pramenů z kosmetiky. Vzhled kudrlin se zlepšil ihned po první aplikaci. Kudrlinky se třpytí a mírně zarovnané. V důsledku extraktu z rakytníku se přidává další objem a prameny se neváží.

Pro více aplikací Syoss "Glossing Shine-Seal„prameny se stávají měkčími, hladšími a poslušnějšími. Podle mnoha recenzí, efekt statiky prochází a kudrlinky se snáze snášejí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky