Šampon Schauma

Šampon Schauma

Schauma je německá společnost známá na trhu kosmetiky od roku 1949. Poprvé se jí podařilo získat veřejné uznání za její neobvyklý šampon v tubě. Pak se rozsah začal rozšiřovat stále více a více, a tam bylo mnoho druhů šamponů, a to stalo se možné vyzvednout až do jakéhokoli typu vlasů.

Rusové byli schopni posoudit kvalitu šamponů Schauma až v 90. letech minulého století. Výrobky zde také okamžitě staly velmi populární a žádané.

Vlastnosti a výhody

Jedná se o levný, ale dostatečně kvalitní kosmetický přípravek na péči o vlasy, který lze dnes vidět v arzenálu koupelnových doplňků v téměř každé ruské rodině.

Tento produkt je produkt pro péči o pleť pro všechny členy rodiny. Výrobky společnosti mohou používat nejen dospělí (muži i ženy), ale také děti - každý v koupelnové polici má vlastní láhev šamponu Schauma. Vývojáři společnosti udělali vše potřebné a nyní si můžete vybrat potřebný nástroj pro jakýkoliv typ vlasů.

Spolu s šampony jsou k dispozici také oplachy vlasů, stejně jako další produkty nezbytné pro péči o jeden nebo jiný typ vlasů. Společnost se rozhodla aktualizovat vzorce těchto výrobků pro péči o kadeře a změnil se design balení šamponů Schauma.

Vzhledem ke změně receptury obnovený obnovující komplex dodává vlasům dvojnásobnou sílu. Zvyšuje obsah provitaminů skupiny B a kyseliny citrónové, jejichž chemické vlastnosti pomáhají zpevňovat keratinová vlákna zevnitř vlasů.

Druhy

Žena a muž

Možná se někdo domnívá, že se liší pouze obal a obsah, jak říkají „z jednoho barelu“. Ne, v tomto případě jsou „sudy“ zcela odlišné, design je samozřejmě také velmi důležitý a je vždy zajímavější vybrat si z různých typů výrobků, kterým věnujete pozornost především vizuální přitažlivosti. Ale tady obsahové vzorce jsou odlišné.

 • Za prvé, dámské a pánské šampony se liší vůní. Muž je vždy živější a bohatší. V něm nikdy nebudete cítit kokosovou poznámku, květ nebo ovoce. Bude to osvěžující, osvěžující vůně s vodou, dřevnatými nebo citrusovými tóny.
 • Za druhé, šampon pro muže je více zaměřen na čistící vlastnosti. To je způsobeno tím, že mužská kůže produkuje více oleje, a proto je pokožka hlavy více znečištěná a pokrytá mrtvými epiteliálními buňkami.

To je vzhledem k obsahu v nástroji pro muže více povrchově aktivních látek, které mohou pokožku vysušit a dráždit. Proto se nedoporučuje umývat si vlasy šampónem pro všechny členy rodiny, zejména pro suchou a citlivou pokožku.

 • Za třetí, vzorec mužského šamponu zajišťuje jeho časté používání, proto kromě dobrých čistících vlastností obsahuje také přísady pro zvlhčování - ani vlasy ani kůže příliš nevyschnou.
 • A poslední - vzorec pánského šamponu je určen pro krátkou délku vlasů, až 8 cm. Pro takovou délku jsou přísady pro vážení kudrlinek naprosto k ničemu, ale pro dámský šampon je to základní složka. To je způsobeno uvolněním samčího produktu se vzorci "3 v 1" a "2 v 1". To je vhodné pro aktivní muže, kteří často umývají hlavy, ale raději celý proces co nejrychleji. A s "3 v 1" šampon je velmi vhodný ve sprše po posilovně - to může být použit jako gel, jako šampon, a jako kondicionér.

Pro děti, vývojáři z Schauma přišli s něčím zvláštním - to jsou nejen krásné dětské obaly, ale také velmi příjemná vůně obsahu, absence přísad, které by mohly způsobit alergickou reakci u dítěte a neutrální úroveň PH.

Dětský šampon je tři řady: dívky, chlapci a děti. Každý šampon z této řady má vysokou kvalitu. Každá ze tří linií umožňuje šamponování bez slz, v těchto šamponech nejsou žádné silikony, sulfáty ani barviva. Nebudou zasychat ani dráždit jemnou pokožku hlavy dítěte.

Je také důležité, aby děti tento výrobek prostě milovaly!

Linie finančních prostředků

"Čerstvé to"

"Fresh it Up" - tento produkt byl představen docela nedávno - loni na jaře, ale již velmi oblíbený u krásné poloviny lidstva. Zvláště tento nový přípravek je doporučován pro dospívající dívky, jako prostředek zvláštní, důkladné péče, který si „může dovolit“ ušetřit vám před mnoha problémy:

 • lupiny (seborrhea);
 • z křehkých a rozdělených konců;
 • z mastných kořenů;
 • z nudného a bez života.

Používáte-li tento výrobek pravidelně, můžete se jednou provždy zbavit všech výše uvedených skutečností, protože výrobky slavné firmy jsou skutečně kvalitními výrobky a mají všechny uvedené vlastnosti.

"7 Trav"

Tento lék se nazývá klasika ze Schaumy. Tato linka byla první "vlaštovka", kdy bylo rozhodnuto rozšířit sortiment. Tato bylinná linka po mnoho let, ale její popularita nespadá a tyto produkty jsou stále v poptávce na ruském trhu kosmetiky.

Složení tohoto nástroje obsahuje výtažky ze sedmi léčivých bylin:

 • farmaceutický rozmarýn;
 • společný heřmánek;
 • přeslička pole;
 • lékárna mudrc;
 • kopřivka dvojdomá;
 • citronová máta;
 • obyčejný hop.

Takový bohatý komplex nemůže mít příznivý vliv jak na vlasy, tak na pokožku hlavy.

Od použití tohoto šamponu budou vaše prameny luxusnější, přebytečný obsah tuku zmizí a kudrlinky budou svítit. Vynikající nástroj, pokud se kadeře vyznačují vysokým obsahem tuku - s neustálým používáním, zůstanou čerstvé dva dny.

"7 barev"

Populární série "7 bylin" má pokračování - šampon pro péči o kadeře s názvem "7 Květiny". Složení obsahuje sedm barev, nebo spíše jejich léčivé máslo, které může aktivně eliminovat jakýkoliv problém s kadeřemi. V tomto řádku je kromě šamponu také k dispozici maska ​​a kondicionér „Minute“.

Léto vždy čekáme víc než jakákoliv jiná sezóna. Koneckonců, v létě, zpravidla máme dovolenou, je čas na cestu, horké slunce, bronzové opálení ... Ale naše vlasy ani z mořské vody, ani z horkého slunce nejsou dobré, jak se říká, „nesvítí“. To je pro jejich uzdravení po takové škodě, Schauma uvolnil tuto květinovou linii.

Sedm barev, ze kterých se získává léčivý olej, je:

 • černou bezinky;
 • levandule;
 • jasmine;
 • oranžová;
 • třešeň;
 • damaškové růže;
 • pivoňka.

To je vynikající prostředek pro obnovu struktury kudrlinek, je přeměněna vrstva po vrstvě, dokud vlasy nejsou obnoveny až do samého konce.

"Crystal shine"

Tento nástroj je vhodný pro vlasy, které nemají žádné problémy. Hlavními složkami v tomto případě jsou ricinový olej, keratin a panthenol. Dívky se budou líbit růžovou barvou obalu, stejně jako vůně připomínající žvýkačku od dětství - „bublgam“.

"Poplatek za rakytník řešetlákový"

Další typ šamponu Schauma s regeneračními vlastnostmi. Vaše vlasy získají nový život, oživí - budou měkké a zářivé. Vynikající volba pro tupé a neživé kadeře.

Ve směsi - výtažky z rakytníku, bohaté na vitamín C a antioxidanty. Účinek je viditelný při prvním použití.

"Fairy Beauty"

Naprosto "mladá" sbírka, která se objevila počátkem tohoto roku. Jedná se o kombinovanou verzi nejznámějších produktů péče o kadeře a nádherných ruských krás v designu obalů.Na etiketách této řady uvidíte Nastya s jejím šarlatovým květem, Tsarevna Swan a další stejně známou Tsarevnou - žábou.

Řada šamponů Schauma "Báječná krása" se skládá z:

 1. Schauma "Čerstvost bavlny", které obsahovaly extrakty z některých léčivých rostlin - aby účinně bojovaly proti zvýšenému obsahu tuku v kadeřích. Složení tohoto výrobku neobsahuje silikon, takže pro vlasy není jen čištění, ale také změkčení a šetrná péče, která není spojena s vážením.
 2. Hlasitost Push-Up - Nástroj také navržený k odstranění problémů s vlákny s vysokým obsahem tuku. Záruka výrazného zvýšení objemu neznamená, že kadeře jsou těžší. Vzhledem k přítomnosti komplexu kolagenu ve formulaci výrobku jsou vlasy na kořenech mírně zvednuty a jsou velmi elastické.
 3. Jaro přineslo další novinku od Schaumy - naprosto nová linie "Energie přírody" - příjemný objev pro ty, kteří se zajímají o přítomnost přírodních složek v produktu.

Součástí tohoto nástroje je ovoce, bobule, bylinné extrakty, med a olivový olej. Jakýkoliv lék těchto nových produktů je vždy mírný vzorec, absence silikonových a chemických barviv, což znamená šetrnou péči a starost o zdraví vlasů a pokožky hlavy.

V seriálu „Energie přírody“ je pět vládců, a proto nejsou žádné problémy s výběrem jakéhokoliv typu kudrlinek.

Složení

Šampon Schauma má:

 • složky detergentů ve formě laureth sulfátu sodného, ​​laurylsulfátu sodného a betain-cocoamidopropyl;
 • předložená složka s kondicionačními vlastnostmi ve formě dimetikonového silikonu - záleží na něm, jak hladké váhy budou na vlasech. Tato komponenta je nezbytná pro snazší česání kudrlinek a jejich lesk. Dýchání kůže není narušeno, vlasy se nestávají těžkými;
 • zvlhčuje a udržuje vlhkost další aktivní lék - extrakt z fíků;
 • Šampon Schauma vděčí za své změkčující vlastnosti kumquat a kiwi výtažky;
 • s vůní linalol, limonen a hexyl skořice buďte opatrní - pro tyto složky s obzvláště citlivou reakcí jsou možné alergie a podráždění;
 • Přítomnost methylchloroisothiazolinonu a methylisothiazolinonu v kompozici je také kontraindikována pro citlivou pokožku, jinak se vyhněte kontaktní dermatitidě.

Výrobek Schauma s hodnotným arganovým olejem, která obsahuje i vanilkovou barvu ve svém složení, zbaví váš účes od křehkých vlasů a od jejich štípaných konců. Nástroj bude aktivně zvlhčovat, vyživovat a posilovat kadeře a jejich struktura bude tak obnovena.

Hodnota arganového oleje spočívá v tom, že se jedná o jeden ze vzácných produktů, který díky obsahu přírodních antioxidantů v něm má stejné léčivé vlastnosti pro ochranu vlasů - ochranu kudrlinek před přesušením a jejich výživu.

Výrobek Schauma s arganovým olejem je orientálně okouzlující kořenité aroma, nový život zdravých vlasů a jeho lesk.

Více o šamponu Schauma s arganovým olejem - v dalším videu.

Pokud potřebujete odstranit negativní vliv na vlasy a obnovit zdravý vzhled vlasů, budou potřebovat péči, která může poskytnout další šampon Schauma - s rakytníkem.

Tento kosmetický přípravek obsahuje přírodní extrakty a nejcennější stopové prvky, které mohou proniknout do struktury vlasů a doslova oživit jejich buňky. Vlasy se navlhčí, ztratí toxiny a budou chráněny před negativními vlivy zvenčí, což může způsobit jejich suchost a nezdravý stav.

Výrobek pro péči o kudrlinky řešetlákové má obrovské nutriční vlastnosti, a proto je nepostradatelným nástrojem pro zachování krásy, zdraví a přirozeného lesku vašich vlasů.

Více o šamponu Schauma s rakytníkem - Podívejte se na další video.

Recenze

Zajímavé recenze si můžete přečíst od mladých matek - sdílejí fakt, že dětský šampon je u dítěte velmi oblíbený - nikdy v něm nedochází k slzám a voní velmi dobře.A mnoho matek samo, časem, přechází od samice k dětskému šamponu, protože jejich vlasy se z nich stávají měkčími a měkčími.

V mnoha recenzích je pozitivní vliv pravidelného používání šamponů Schauma - ženy říkají, že jejich dlouhé vlasy se staly krásnými a silnými až do špiček.

Všechna hodnocení jsou většinou pozitivní., mnoho uživatelů se to líbí také proto, že existují přírodní složky v jeho složení, ale vždy dává dobrý výsledek, posílení kadeře. Zdá se, že to není pro nic za to, že tato kosmetika pro péči o kadeře je považován za nejoblíbenější série od Schauma.

Šampon hodnocení od Schauma Viz níže uvedené video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky