Rozjasňující šampon

Rozjasňující šampon

Experimenty s účesem a stylem milují téměř všechny dívky. Koneckonců, vždy chci na sobě něco nového vyzkoušet a aktualizovat svůj vzhled. Barvení vlasů je jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších způsobů změny. HChcete-li nepoškodit jejich vlasy, dívky, které se chtějí stát blondýnky, můžete použít šampon tónovaný namísto barvy.

Co je potřeba

Odstín šampon je skvělý vynález pro ty, kteří stále pochybují, zda změnit barvu vlasů na lehčí navždy. Tento nástroj je vhodný pro dočasné vyjasnění. Pokud se vám nová barva nelíbí, můžete se ji zbavit několikrát.

Stínící prostředek je vhodný pro lehké zjasnění tmavých nebo světle hnědých vlasů. Pomocí tohoto šamponu můžete experimentovat s barvou bez ředění a ne přesušením kudrlinek. Používá se také na vyčeřených kudrlinkách, které jim dodávají dokonalý odstín. Takový výrobek působí proti žloutnutí, proto, pokud po použití barviva tón vašich vlasů není dostatečně světlý, pak to lze snadno opravit.

Také tónovaný šampon vhodný pro ty, jejichž vlasy již začínají být šedé. Pokud nechcete barvit vaše vlasy, ale šedé prameny vám nevyhovují, pak se snažte, aby vaše vlasy několik odstínů světlejší.

Další výhodou tohoto šamponu je, že vlasy jsou velmi měkké a hedvábné. Pokud jste zvyklí na zbarvení vašich kudrlinek, pak je máte s největší pravděpodobností poměrně tenké a suché. Vaše vlasy můžete oživit jednoduchým šamponem.

Princip činnosti

Tónové šampony jsou díky správnému složení. Nástroj barví vlasy díky tomu, že obsahuje extrakt kyseliny citrónové, heřmánek a oxidační činidlo. A měkké a dobře upravené kadeře vytvářejí další živiny.

Po použití šamponu se vlasy stávají hedvábnými díky přítomnosti heřmánku. Jsou snazší hřeben a déle zůstávají čisté a dobře upravené.

Vlastnosti použití

Pro dosažení požadovaného účinku je nutné použít šampon podle návodu. Zpravidla je dodáván zabalený s nádechem šamponu.

Proces objasnění probíhá ve dvou fázích. Nejdříve musíte vlasy dobře navlhčit po celé délce. Na mokré zámky je třeba aplikovat tónovaný šampon ve správném množství a důkladně ho napěnit. Aby byl tón zachován, musí být prostředek dobře rozložen po celé délce vlasů. Po umytí vlasů můžete opláchnout pěnu z vlasů.

Druhá etapa je již dodatečná a lze ji bez ní udělat. To spočívá v aplikaci odstínu balzámu na vlasy. Pokud jej plánujete použít, je žádoucí, aby oba produkty byly od stejného výrobce. Komponenty obou prostředků tedy nebudou vzájemně reagovat.

Pokud jde o použití šamponů tohoto typu, stojí za zmínku ještě jedna věc. Nemohou být dlouho používány. I když jsou naprosto neškodné, po získání odstínu, který potřebujete, musíte přepnout na jednoduchý produkt péče.

Pak, když barva zmizí, bude možné se vrátit k procesu bělení znovu pomocí tónovaného šamponu.

Špičkoví výrobci

Pokud si chcete koupit dobrý šampon s efektem zesvětlení, je lepší koupit výrobky, které prošly testem času a mnoha uživateli. Pojďme se podívat na několik populárních značek, které vyrábějí produkty pro zesvětlování vlasů, abyste věděli, na co se zaměřit.

John frieda

Tento nástroj pomáhá vyrovnat se s nežádoucím žlutým odstínem na barvených blond vlasy. Pokud při barvení pod blond, vaše kadeře vypadají žlutě, pak takový výrobek vám bude dokonale vyhovovat. Barva vlasů bude lehčí a čistší.

Schwarzkopf

Známé výrobky od firmy Claudia Schiffer jsou ideální pro získání zlatého odstínu vlasů. Nástroj jemně zesvětlí vlasy a zároveň je ochrání. Pro dosažení účinku přípravku musí být pravidelně používán. Po několika týdnech aplikace si všimnete, že vaše kadeře se staly nejen jasnější, ale také zdravé.

Schwarzkopf je osvědčená evropská značka, která skutečně ví, jak se o vlasy starat.

L'oreal

Tento produkt je svým působením určen k neutralizaci nežádoucího žlutého odstínu na kudrlinkách. Jemně se rozjasní a provazce, a navíc je dodatečně obnovuje, což je také velmi důležité po použití radikálních prostředků k objasnění. Šampon z L'oreal díky ceramidům, které jsou ve svém složení, činí kadeře na dotek měkké a hedvábné.

Navíc poskytuje dodatečnou ochranu proti tvrdé vodě. Takže jak barva, tak měkkost zůstávají po celou dobu používání těchto prostředků.

Platinová blondýnka

Jak název napovídá, tento výrobek je vhodný pro blondýnky platiny, které nechtějí ztratit krásnou barvu svých vlasů. Nepoškozuje kadeře a dodává jim přirozený lesk.

Šampon obsahuje jojobový olej, rozmarýn a aloe. Všechny tyto komponenty vám umožní mít co nejšetrnější účinek na vlasy a posílit je během barvení.

Tento šampon má kumulativní účinek, proto, aby se kadeře staly lehčí a krásnější, měly by být používány alespoň týden. Potřebují si umýt vlasy po dobu pěti minut.

Výrobek se s výhodou aplikuje pravidelně, alespoň každý druhý den.

Estel

Estel má také barevný nástroj. Barvící složky, které jsou přítomny v jeho složení, jsou zcela bezpečné pro zdraví. Kromě toho má pečující složky - extrakty z různých bylin, bílkovin.

Příjemně potěšen výběrem různých odstínů tohoto šamponu. Proto si můžete vybrat pro sebe něco individuálního. Nejčastěji je však blondýnky stále používáno.

Prostředky dobře odstraňuje žlutost, aniž by to poškodilo vlasy.

Domácí recepty

Pokud nechcete zesvětlit vaše kadeře šamponem, pak to lze udělat doma. Pro tento účel jsou vhodné produkty s heřmánkem, medem a citronem. Tyto produkty fungují velmi dobře na vlasech a rozhodně neobsahují žádné negativní složky.

Nejjednodušší možností je heřmánkový odvar. K litru vody budete potřebovat 50 g sušeného heřmánku. Tráva by měla být vařena ve vodě a nechána vyluhovat. Poté, co si umýt hlavu, jako obvykle, ponořte prameny vlasů do odvarů. Není nutné je umývat, jen si otřete vlasy ručníkem a nechte je uschnout.

Dobrý domácí šampon pro rozjasnění vlasů lze také získat pomocí citron a med. Tento lék je nejlepší pro světle hnědé vlasy. Rozjasňuje zámky a dodává jim krásný lesk. V procesu zesvětlování kudrlinky také stát zdravější.

Aby bylo možné připravit požadovanou kompozici, jednoduše smíchejte jednu polévkovou lžíci mírně zahřátého med s několika kapkami citronu. Ve stejném složení, můžete přidat jeden vaječný žloutek - poté, že vlasy budou opravdu více živé a lesklé. Výsledná směs by měla být jemně a rovnoměrně rozložena po celé délce. Taková maska ​​by měla zůstat na vlasech půl hodiny, aby mohla krmit vlasy.

Medovou masku lze aplikovat na hlavu i denně. Tento výrobek čistí prameny dobře díky tomu, že citron a med odstraňují tuk a nečistoty z vlasů.

Další zajímavá možnost - skořicová medová maska. To se provádí téměř stejně - lžíce medu se smíchá s lžičkou skořice.Maska je s výhodou doplněna citrusovou šťávou. Může to být citron nebo pomeranč. To platí zejména pro majitele tukových kudrlinek.

Pro větší efekt lze domácí a skladovací zařízení vzájemně kombinovat. Pokud doplníte dobrý odstín šamponu s heřmánkovým odvarem, kudrlinky se stávají mnohem rychlejším. Můžete také použít citronovou šťávu před odchodem na slunce.

Recept na další činidlo na zjasnění vlasů je uveden ve videu níže.

Recenze

Odstín šampony jsou opravdu velmi dobré recenze mezi zákazníky. Dívky je používají jako primární prostředek a jednoduše pro další efekt. Dosažení krásné blond vlasy sám může být velmi obtížné, a to iv salonu. Proto můžete doplnit efekt zesvětlování pomocí takového dobrého tónovaného šamponu.

Po použití těchto výrobků jsou spokojeni jak majitelé přirozeně blond vlasů, tak dívky se světle hnědými vlasy. Kromě toho, kudrlinky opravdu silnější, zdravé a hedvábné, a to navzdory neustálým snahám o jejich odlehčení.

Pokud nástroj používáte správně, nebudete s výsledkem přesně zklamáni.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky