Šampon L'Oreal Paris

Šampon L'Oreal Paris

Krásné zdravé vlasy jsou bohatstvím a výzdobou každé ženy. Tam je obrovské množství starých "babička" recepty pro péči o vlasy, a moderní kosmetické společnosti nezůstávají pozadu, odhaluje stále více tajemství zdraví vlasů. Krása, jak je známo, začíná čistotou. Šampon, který může být bezpečně svěřen péči o své krásné vlasy, by měl být osvědčeným nástrojem od společnosti, neustále zavádějící inovace, které ženy věří několika generacím po celém světě. A tato společnost je L'Oreal Paris.

Historie značky

Historie této značky začíná ve Francii. Tam žil chemik Eugene Schuller. Jednoho dne se jeho manželka vrátila z kadeřnictví spíše naštvaná - namísto žádané blondýny dostala odstín rudé červené vlasy. Pak se Schuller vydal vytvořit perfektní barvivo na vlasy. A udělal to! Dye L´Oreal se v kompozici stalo prvním bezolovnatým barvivem na světě. To byl průlom na trhu s kosmetikou.

Podnikavý chemik se tam nezastavil av roce 1934 zavedl první kosmetický šampon na kosmetický trh. Po tomto, společnost šla nahoru, mnoho unikátních šamponů bylo vytvořeno podle jejich receptu, který, naštěstí, jsou nyní k dispozici v kosmetických obchodech po celém světě.

Od té doby uplynulo více než 100 let, ale L'Oreal nikdy nepřestane ohromovat a potěšit své zákazníky. Zavádějí se inovace, vyvíjejí se nové recepty, rozšiřuje se nabídka produktů. Kromě vydávání produktů péče se specialisté společnosti zabývají školením kadeřníků v kosmetických salonech pro profesionální práci s kosmetikou L'Oreal.

Kosmetické prvky

Vzhledem k tomu, že se šampony značky LOOreal objevily v širokém přístupu, spotřebitelé byli schopni vidět jejich kvalitu a efektivitu. Zde je to, co tato světově proslulá francouzská společnost nabízí:

 • Za prvé, kosmetika obsahuje přírodní složky, které pomáhají chránit a zvyšovat krásu a zdraví vlasů. Šampony obsahují arganové, ricinové a kokosové oleje, rostlinné extrakty atd.;
 • Za druhé, pro každý typ vlasů vyvinula vlastní unikátní kosmetickou linii;
 • A za třetí, každý řádek je reprezentován několika produkty (zpravidla šampon + kondicionér + maska), pro důkladnější péči o vlasy, opravu poškození a zdravý lesk.

Složení výrobků

Jak bylo uvedeno výše, šampony L'Oreal obsahují přírodní, přírodní složky, které pečují o vaše vlasy.

V řadě L'Oreal jsou v současné době oblíbené non-sulfátové šampony. Jejich výhodou je, že jsou zcela opláchnuty vodou, nezpůsobují alergické reakce a také vyživují a hojí vlasy a pokožku hlavy. Šampony bez sulfátů, parabenů a silikonových komponent nevytvářejí vlasy těžší, což jim umožňuje zůstat čisté a hedvábně delší.

Výhody použití

Pokud stále pochybujete, zda stojí za to věnovat pozornost produktům této značky, podívejte se na řadu výhod používání, které potvrdily tisíce žen z celého světa:

 • L'Oreal chápe, že ne každý si může dovolit pravidelnou péči o vlasy v salonu krásy; proto všechny navržené linky pro domácí použití mají vliv na péči v salonu;
 • Gamma šampony z L'Oreal Paris pokrývá všechny možné typy vlasů. Pro suché, poškozené, kudrnaté, barvené, světlé, tmavé, tenké a normální vlasy byly vytvořeny oddělené linie; K dispozici je také šampon pro citlivou pokožku hlavy, lupy, regenerační, hydratační, proti mastným kořenům a štíhlým koncům, laminování a další typy šamponů;
 • Barviva mají širokou paletu barev přirozených sytých barev, jsou ideální jak pro salón, tak pro domácí barviva. Neobsahují škodlivé látky, v ideálním případě barvte vlasy po celé délce, vyživujte je a dodávejte jí zdravý lesk;
 • Použití sady výrobků (šampon + kondicionér + maska) vám umožní v co nejkratším čase dosáhnout maximálního účinku při zlepšování vlasů, protože složky jedné série se vzájemně doplňují a starají se o kudrlinky, každý ve svém vlastním stádiu;
 • L'Oreal se nestará jen o ženy: na skladě jsou pánské a dětské výrobky.

Profesionální série "Professionnel"

Nyní je čas hovořit o profesionální kosmetické řadě značky L'Oreal Paris - seriálu Professionnel. Jeho nespornou výhodou oproti mnoha dalším značkám je, že každá řada výrobků vyráběných pod tímto názvem je zaměřena na řešení konkrétního problému. Složení této kosmetiky zahrnuje účinné látky, které jsou nejúčinnější a v nejkratším možném čase, aby pomohly vyrovnat se s naléhavými problémy.

Používání nástrojů řady Professionnel by mělo být pečlivě prováděno, striktně dodržovat předpisy návodu k použití nebo uchýlit se k pomoci profesionálního kadeřníka.

Podívejme se tedy, které řady kosmetiky jsou vydávány pod tímto názvem:

 • Serie Expert. Výrobky této řady jsou určeny pro péči o každý typ vlasů. Například, pro normální a mastné vlasy, Pure Resource čistící šampon je vhodný, po použití které vlasy získávají objem a zdravý lesk bez vážení. Je ideální pro každodenní použití.

Pokud jsou vaše vlasy suché, slabé a křehké, doporučujeme vám věnovat pozornost rozsahu Intenzivní opravy. Jsou zaměřeny na vyživování a posilování vlasových folikulů, stejně jako přidávání lesk na vlasy po celé délce.

Barvené vlasy vyžadují zvláštní péči, takže je na nich, aby byla vytvořena řada Vitamino Color s funkcí fixace barev. Díky inovativnímu systému Hydro Resist se na vlasech vytváří ochranná vrstva, která zabraňuje vyluhování pigmentu. Šampon zároveň dokonale čistí kadeře, dodává jim objem a pružnost a maska ​​je vyživuje po celé délce a upevňuje barvu.

Šedivé vlasy mohou být také krásné. Nevěřte? Použijte šampon s funkcí neutralizace žlutého odstínu - Expert Silver. Dává vašim šedým vlasům ušlechtilý stříbrný odstín, normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy, nasytí kadeře vitamíny a minerálními látkami a dodá jim přirozený lesk a zdravý lesk.

Celý život jste snili o tom, že jste blondýna a nakonec jste se rozhodli odlehčit si vlasy. Nyní potřebují speciální podporu a zpevňující péči, která uvolní kudrlinky ze zvýšené křehkosti a suchosti. Chcete-li tento problém vyřešit a vytvořit Shine Blond šampon. Obnovuje vlasovou strukturu po celé délce, zvlhčuje a chrání před účinky negativních vlivů prostředí. Tento výrobek byste také měli používat, abyste zabránili vzniku nažloutlého odstínu a vybledlé barvy.

Více o šamponu se můžete dozvědět z videa.

Chcete-li obnovit oslabené vlasy, použijte Pro Keratin Refill produkty - obsahuje inovativní komplex vitamínů a keratinu, který obnovuje a chrání vlasy po celé délce, obnovuje přirozenou pevnost, zář a pružnost.

 • Absolutní opravy. Je navržen tak, aby obnovil vlasy, které prošly chemickými nebo jinými agresivními účinky, v důsledku čehož ztratily svou přirozenou sílu a křehké a předávkované. Účinku je dosaženo pomocí kyseliny mléčné, která je základem produktů této řady.Seznam těchto výrobků zahrnuje šampony s funkcí obnovení nejvíce poškozených kudrlinek, masek, které zlepšují kvalitu srsti a zpevňují ji po celé délce, jakož i termické ochranné prostředky pro použití při tvarování s vysokými teplotami.
 • Mýtický olej. Řada produktů, které vyživují kadeře a dávají jim zdravý, přirozený lesk. Řada této řady je poměrně rozsáhlá, zahrnuje řadu šamponů, masek a vlasových kondicionérů, stejně jako krém s funkcí tepelné ochrany, který se používá pro styling a přírodní výživné mléko.
 • Pro Fiber. Pokud vaše vlasy vypadají matně, unaveně a bez života, použijte sadu oprav Pro Fiber. Pomohou vašim kudrům znovu získat přirozenou sílu, pružnost a poskytnou ochrannou vrstvu po celé délce, která zabrání jejich křehkosti a průřezu.
 • Speciálně pro děti v sérii profesionálních výrobků značky L'Oreal je dětský šampon pro děti LOOreal Professionnel Source De Tendresse Shampoo pro děti. Je ideální pro děti od 3 let a působí následovně: jemně odstraňuje veškerou kontaminaci z vlasů a pokožky hlavy dítěte, nedotýká se očí, neobsahuje umělé přísady a barviva, dokonale vytvrzuje a vyživuje kadeře dětí. Usnadňuje postup česání.

Odstín znamená

Kromě obvazu vyrábí značka L'Oreal také odstínové produkty vyráběné pod názvem Lesklá barva. Jsou určeny pro ty, kteří nechtějí drasticky měnit barvu svých vlasů a chtějí ji dočasně změnit na 2-3 tóny. Také šampony této série se používají k malování šedých pramenů a neutralizaci žlutosti kudrlinek v blondýnkách.

Šampony lesklé barvy působí jemně v důsledku nepřítomnosti amoniaku v prostředku. Dávají pramenům ušlechtilý bohatý stín a zrcadlový lesk. Barva šamponu se nejlépe volí blíže k vaší přirozené barvě vlasů.

Tonizující šampon této série lze použít pro barvené a melirovanny vlasy, zejména pokud nejste příliš spokojeni s výsledkem nebo chcete osvěžit malé vlasy. Při použití na pruhovaných pramenech bude velmi užitečný efekt zesvětlování šamponu, který jim poskytne stříbrný odstín a neutralizující žlutost.

Přírodní rostlinné extrakty a vitamín-minerální komplex, který je součástí řady Gloss Color, vyživují a posilují kadeře, aniž by pronikaly hluboko do vlasového hřídele, ale vytvářely vnější ochranu.

Pomocí tónovacích nástrojů z této řady si můžete vychutnat nový odstín vlasů 10-14 dnů.

Řádek "Elseve"

Kromě série pro profesionální použití vyrábí společnost L´Oreal velmi dobře známou řadu domácích výrobků Elseve. Podívejme se na některé z nejúčinnějších nástrojů:

 • "Síla argininu". Vaše vlasy nedrží objem, jsou oslabené a vypadnou - to znamená, že vaše volba je Elseve "Arginine Force". Vzhledem k obsahu ve složení L-argininu, šampon pomůže vyrovnat se s těmito problémy. Přidá objem vlasům, sníží vypadávání vlasů a křehkost, hladký povrch a dodá mu zdravý lesk. Účinek bude patrný po 7 dnech. Použití kondicionéru "síla argininu" se zvýší a udržuje.
 • "Luxusní 6 olejů." Agresivní vnější faktory, jako je styling s vysokými teplotami, vystavení ultrafialovému záření, použití stylingových nástrojů bez tepelné ochrany, mohou nepříznivě ovlivnit stav vašich vlasů, což činí vlasy křehkými a bez života. V tomto případě vám pomůže nádherný šampon Elseve „Luxury 6 oils“. Jeho oleje a výtažky z léčivých rostlin pomohou kudrlinkám obnovit přirozenou záři, objem a pružnost.
 • Pokud vaše vlasy nepotřebují žádnou zvláštní péči a hledáte vhodný nástroj pro každodenní použití, můžete si vybrat - Elseve "Full Recovery 5". Je to dobré, protože obsahuje látky, které příznivě ovlivňují vlasovou pokožku a vlasové folikuly, regulují sekreci mazu a zmírňují podráždění.
 • Pro barvené vlasy potřebujete speciální šampon - ten, který vám pomůže zachovat barvu a zároveň se postará o vlasy. Věnujte pozornost šampon-péče s účinkem laminace - Elseve "Expert barva". Chrání pigment před vymytím z vlasového dříku, jako by ho „zapečetil“ dovnitř. Zároveň nevytváří vlasy těžší, intenzivněji vyživuje a hydratuje. Barva zůstane po dlouhou dobu jasná.
 • Tuk kořeny, suché tipy - tento problém vyžaduje speciální řešení. Vyzkoušejte opravné prostředky Elseve "3 Clays": šampon, kondicionér a maska. Tento komplex produktů pomůže normalizovat sekreci kůže na kořenech a hydratuje konce vlasů, čímž dodává vlasům objem a svěží vzhled.
 • Po celý svůj život jste snili o „lví hřívě“, ale vaše tenké vlasy postrádají objem - to znamená, že je čas vyzkoušet si produkty ze série Elseve "Fibrology". Tato linka je reprezentována šamponem a kondicionérem. Tyto inovativní produkty obsahují molekulu fyloxanu, která je schopna proniknout do vlasové hřídele, hromadit se v ní a postupně ji zahušťovat, čímž se dosahuje objemového efektu.

Recenze

Šampóny L'Oreal Paris jsou známé a milovány po celém světě. Spotřebitelé zaznamenali výrazné zlepšení kvality vlasových šacht, snížení křehkosti a vypadávání vlasů, zvýšení jejich objemu a zvýšení přirozeného lesku. Barviva a odstínové přípravky nemají negativní vliv na pokožku hlavy a vlasy a barva zůstává po dlouhou dobu jasná a nasycená.

Vyzdvihněte léčbu podle vašich přání a zvláštností vašich vlasů a za pár týdnů uvidíte hmatatelný rozdíl. Důvěřujte své kráse a zdraví pouze osvědčeným značkám, jako je například L'Oreal, se 100letým úspěchem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky