Perlové náušnice - volba pro opravdovou dámu

Perlové náušnice - volba pro opravdovou dámu

Minerální hodnota

Perlové náušnice jsou jedním z nejvíce ženských šperků na světě. Jsou vždy relevantní a nikdy nevypadnou ze stylu. A není divu, protože hodnota tohoto minerálu je velmi velká. Perla je tajemný a drahý kámen a jeho lesk je přirovnán k zářícím hvězdám a Měsíci. Dlouho, protože lidé přikládali symbolické významy různým drahokamům a polodrahokamům a minerálním látkám. Nezapomeňte na perly.

Perly symbolizují loajalitu v lásce, čistotě a veselí. Od starověku, perly byly noseny přilákat hodně štěstí a přežít zkoušky života. Starověcí Egypťané věřili, že perly mají magické vlastnosti, které přinese jeho majiteli věčné mládí a krásu. Evropané vždy spojovali perly s trvanlivostí. A Mongolové považovali perly za symbol síly a plodnosti.

Vzhledem k tomu, perla je minerál narodil u moře, mnoho mluví o jeho silné a živé energie. To znamená, že je to důležité pro jeho hostesku, protože to pomůže být v rovnováze a klidu v životě, navíc, elegantní dekorace s perlami bude jen přidávat kouzlo ženského obrazu.

Druhy

Perly, které se používají k výrobě šperků, jsou tří druhů - sladkovodní, slané a umělé. Mořské perly jsou považovány za tradiční, ale jsou zde také perly, které jsou pěstovány a uloveny ve sladké vodě.

Sladkovodní perly se těží v řekách mnoha zemí, velmi často v Číně a Severní Americe, stejně jako v Rusku. Tato perla se výrazně liší od moře, má drsnější povrch a protáhlý tvar. Ale pro klenotníky, to se stává jen plus. Velmi jemné a elegantní náušnice, kapky s takovými perlami řeky. Také sladkovodní perly se liší od moře více syté barvy. Všechny tyto rozdíly jsou spojeny především se skutečností, že sladkovodní perly jsou vyráběny jinými druhy měkkýšů, stejně jako rozdílné složení vody významně ovlivňuje barvu a obecně odstíny perel.

Je také třeba připomenout, že sladkovodní perly jsou přirozené a kultivované, které se pěstují na speciálních perlových farmách. Většina z nich se nachází v asijských zemích. V XXI století, kultivované perly jsou jedním z nejčastějších. Takové perly jsou přírodní organické kameny a ne napodobeniny vůbec.

Perly jižních moří se nacházejí v Austrálii, na Filipínách, v Myanmaru a na ostrovech Indonésie. Tyto perly se těží z mořského dna a je to poměrně obtížný úkol, proto je jeho cena výrazně vyšší než u jiných typů. Nejčastěji však nejsou žádné významné rozdíly v cenách mezi říčními a mořskými perlami. Mořské perly jsou kulaté, bílé odstíny s perlou. Existují však také růžové, šedé a černé barvy. Tam jsou modré perly. Používá se při výrobě exkluzivních šperků díky své vzácnosti. Přírodní mořské perly vypadají velmi drahé a elegantní, náušnice s takovým kamenem vždy přitahují pozornost jejich majitele.

A konečně mluvme o umělých perlech. Je to vynikající analog přirozených mořských perel ve výrobě šperků. Umělé perly jsou tvořeny pouze člověkem, bez účasti na tomto procesu přírody a měkkýšů. V některých případech jsou umělé korálky pokryty přírodní perlou. Nevýhodou umělých perlových šperků je, že perly se mohou časem zhoršovat, ale vše záleží na péči o šperky.

Mnoho šperků se dnes vyrábí z umělých perel. Ale vůbec to nezkazí. Náušnice s takovými perlami vypadají o nic méně atraktivní.

Perlové odstíny

Existuje mnoho různých odstínů perel. Vše záleží na místě původu perly.

Bílé perly všech odstínů s perlou se nacházejí v Austrálii, Indonésii, na Filipínách, v Japonsku a mnoha dalších zemích.

Jiné druhy perel lze nalézt například v Indii, kde se odstíny perel pohybují od světle růžových tónů po bohatou perleť.

Jedním z nejdražších a nejcennějších je tahitská černá perla, která produkuje velmi vzácný typ ústřic. Barva těchto perel se může lišit od šedé a stříbrné až po černou černou, s různými zeleno-fialovými odstíny. V posledních letech jsou velmi oblíbené černé perly. Stříbrné náušnice s tahitskými perlami v různých odstínech budou vypadat luxusně a neobvykle.

Šedé perly, jako černá, také pochází z ostrova Tahiti. Vypadá velmi pěkně v rámu stříbra a platiny. Tyto náušnice budou skvělým doplňkem vašeho večerního vzhledu.

Přírodní růžové a zlaté perly jsou perly Akoya a jižních moří. Takové perly se těží v Indii a na Bahamách. Perly Akoya se vyznačují božskou perlou a jemné perly jižních moří jsou více neprůhledné. Také krásná je karibská růžová perla. Delikátní odstíny těchto perel jsou ve velké poptávce v Evropě a Americe. Zvláště krásné jsou náušnice s růžovými kameny na blondýnkách se světlou kůží.

Nezapomeňte na obrovskou škálu barev a umělých perel. Navíc můžeme bezpečně říci, že šperky s umělými perlami jsou hodné a přirozené. Různé barvy a tvary umělých perel překvapí i ty nejnáročnější zákazníky.

Módní trendy

V posledních letech se perly stále více vracejí na stupně vítězů. Dokonce i Coco Chanel řekl: "Perly mají vždy pravdu." Jemné perlové šperky jsou v každém arzenálu každé ženy.

Mnoho celebrit preferuje šperky s perlami. Na červeném koberci v náušnicích s perlami, náramky a korálky můžete potkat elegantní Angelinu Jolie, rafinovanou Emmu Watsonovou, Rihannu, Emmy Adamsovou a mnoho dalších. Je velmi obtížné najít alespoň jednu hvězdu, která nikdy nenosila perlový ornament.

Každý rok na vrcholu popularity zlaté náušnice s perlami, prokládané diamanty a dalšími kameny. Také růžové perly v rámu bílého zlata a platiny vypadají velmi elegantně.

Stříbrné náušnice s perlami různých odstínů z roku na rok dobývají srdce krás po celém světě. Černé nebo bílé perly ve stříbře budou vypadat stejně nádherně na mladých dívkách a starších dámách.

Výběr šperků s perlami, ujistěte se, aby to na obličej, protože jen tak si můžete vybrat přesně svou kopii. Jak již bylo zmíněno, perly přicházejí v různých tvarech. Mořské a sladkovodní mají určité rozdíly. Ale vy si můžete vybrat, jaký druh perel ozdobí vaše zlaté nebo stříbrné náušnice, protože možnosti jsou obrovské. Různé šperky domy nabízejí širokou škálu šperků pro každý vkus, barvu a peněženku.

Také neméně populární jsou pozlacené šperky s umělými perlami různých odstínů. Mohou dokonale doplnit váš vzhled a stát se docela rozpočet možnost, pokud jste naléhavě potřebujete jít ven a vypadají úžasně.

Existují i ​​další možnosti pro šperky s perlami, jako jsou platinové náušnice s vložkami z bílých a černých perel, diamantů nebo kubických zirkonů. Velmi elegantní vzhled perlových náušnic - kapiček.

Dlouhé a přívěskové náušnice s perlami různých odstínů jsou v módě. Velkou rozmanitost naleznete ve značce SOKOLOV.Elegantně vypadají takové modely ze žlutého a růžového zlata.

Náušnice - perleťové cvočky jsou velmi univerzální šperky, které nevycházejí z módy z roku na rok. Tyto náušnice budou vypadat stejně dobře jak v každodenním životě, tak i na speciálních akcích. Můžete se setkat s různými značkami, od masy trhu až po značky haute couture. Náušnice - náušnice s imitací perel a kultivovanými perlami najdete na SUNLIGHT za poměrně atraktivní ceny. Perlové náušnice - cvočky jsou také dostupné od Pandory a poměrně velký výběr od značky SOKOLOV, a ty nejluxusnější jsou nepochybně od Mikimoto, Dior a Chanel.

Náušnice - karafiáty s perlami budou skvěle vypadat. Modely s malými perlami dokonale doplňují krásu mladých dívek a velké perly zdůrazní krásu zralých žen.

Rozhodně přilákat pozornost na obrázek náušnice s velkými černými nebo velkými bílými perlami. Zvláště působivé modely najdete ve značce Céline, Mikimoto a Graff. Náušnice s velkými perlami nepřetěžují váš obraz, ale naopak k němu přidávají důraz milosti.

Zlaté a stříbrné náušnice s perlami a diamanty vypadají velmi luxusní a drahé. Chanel má náušnice z bílého a žlutého zlata s diamantovými a perlovými vložkami. Tyto šperky jsou skutečně šperky. Chanel šperky jsou vždy v módě. Budou dělat svou milenku královnu večera. Obyčejné a elegantní modely perlových náušnic lze nalézt ve značce Tiffani.

Perlové náušnice s kubickým zirkonem jsou vyráběny mnoha značkami šperků. Není to překvapující, protože tyto náušnice jsou velmi žádané, protože spojují jednoduchost a eleganci forem. Obrovský výběr modelů naleznete u značky SOKOLOV. Náušnice s perlami a šplouchnutím červených, modrých a zelených krychlových zirkonů vypadají velmi neobvykle.

Náušnice s perlami nikdy nevyjdou z módy, protože v obraze přinášejí dotek aristokracie. Každý rok se objevuje stále více a více nových modelů a design designu je vylepšen, ale přesto jsou perlové náušnice klasické a rozhodně by měly být v krabici každé módy.

Jak si vybrat

Jak je v pořádku vybrat si náušnice z perel? Chcete-li začít, je rozhodnout, které, přírodní nebo umělé, perly, které chcete koupit. Mořské perly budou svítit o něco těžší než sladkovodní. Ale sladkovodní perly mají své výhody. Má poměrně různé formy a odstíny, a proto dekorace mohou být zcela originální.

Pokud chcete zkontrolovat pravost perel, pak to stojí za to třením perly proti sobě, ale ne moc. Pokud vidíte pearl prášek, ale není nic, co zbylo z tření na perly sám, pak to znamená, že máte skutečné minerály.

Velmi často se velikost perel volí podle věku jejich budoucí milenky. Například, menší perly budou vyhovovat mladým dívkám, a starší ženy by si měly vybrat velké perly, které nejenže vypadají elegantně, ale také se cítí sebejistěji a dokonce nezávisle.

Co na sebe

Pokud se rozhodnete koupit náušnice s perlami ze zlata a stříbra, pak byste měli přemýšlet o příležitosti pro jejich výběr a s jakým oblečením budete nosit. Zlaté náušnice s perlami a diamanty, různé proplétání a propletené kameny jsou ideální pro večerní pohled, večírek nebo jinou dovolenou. Tyto náušnice jistě zaujmou vaši dokonalou chuť a dokonale sladěný obraz.

Náušnice - čepy nebo čepy budou vhodné kdykoliv a kdekoli. Hodí se naprosto všechno. Od přísného obleku až po lehké koktejlové šaty nebo dokonce běžné oblečení. A nebojte se vybrat perly různých barev, bude to jen přidat barvu na váš obrázek a aby bylo nezapomenutelné.

Perlové náušnice v různých odstínech lze snadno nosit s vestavěnou tvídovou bundou, kterou objednává Coco Chanel.Klasickou verzí může být černý svetr v kombinaci s perlovými náušnicemi a korálky. Černé šaty budou také vypadat perfektně s klasickými perleťovými náušnicemi a bílé šaty mohou být naopak doplněny černými perlovými náušnicemi.

Malé perlové náušnice jsou vhodné pro kancelář, budou v dokonalé harmonii s oblekem, dodají obrazu jemný nádech a zředí závažnost.

A, samozřejmě, perlové náušnice jsou vždy win-win možnost pro svatbu. Perlové šperky učiní obraz nevěsty velmi delikátní a sofistikované. Perlové náušnice s vlasy shromážděnými v kadeřnici velmi krásně vypadají. To se zaměří na šperky a ukázat tyto perleťové kameny v celé své kráse.

Zajímavé dekorace

Nejzajímavější náušnice, samozřejmě, od Chanel. Mnoho modelů z kolekce Camélia z bílého zlata, diamantů a perel bude skvělým doplňkem obrazu nevěsty nebo mladého absolventa. Dokonalá geometrie těchto náušnic, kulatých okvětních lístků a impregnace kamenů vypadá elegantně a vznešeně.

Ne méně než původní model a značka Piaget. Vypadají slavnostní a galantní. Kombinace bílého zlata a miniaturních perel vytváří opravdu jemný a krásný šperk. Ideální pro všechny společenské akce.

Stříbrné náušnice s perlami ve tvaru květu značky Tous vypadají velmi dojemně. Měkké, jemné linie náušnic a perlových perel dodají vašemu obrazu nádech koketní barvy a nevinnosti.

Mimi šperky společnost má také božské perlové šperky. Náušnice jsou vyrobeny z růžového zlata, nejjemnější perleťové perly a bílých safírů. Ve svých špercích používá Mimi také vzácné fialové perly, které vypadají neobyčejně příjemněji než klasické bílé.

Velmi neobvyklé, nezapomenutelné a dokonce pohádkové náušnice s perlami najdete na H.Stern. Náušnice jsou vyráběny ve formě sněhových vloček. Určitě vás budou opravdovým Sněhurkou z pohádky nebo princezny ledu.

Velmi cenově dostupné a zajímavé perlové šperky najdete na značce Pandora. Stříbrné náušnice - karafiáty s bílými perlami budou vždy klást důraz na váš vzhled. Vypadají velmi vzdušně a nenápadně. Zajímavý design osloví i ty nejnáročnější dámy. Tyto náušnice se vejdou do každého oblečení. Zlaté Punora sladkovodní perlové náušnice vypadají o nic méně elegantní. Vhodné pro všechny pohlaví.

Najdete zde nejtypičtější a neobvyklé náušnice s perlami od Mikimoto. Tento klenotnictví představuje obrovský sortiment různých modelů s perlami. Od nejjednodušších cvočků až po složité vzory s komplexními vazbami.

Nezapomeňte, že celkově by měl být celý obraz doplněn dekoracemi a neměl by být přetížen. SPerlové náušnice budou velmi dobrou volbou, protože existuje spousta různých návrhů a modelů. Velmi často, jednoduchá dekorace, bez zbytečné složitosti, bude vynikající doplněk k luxusní šaty vyšívané s flitry, a někdy byste měli vybrat něco poněkud masivní a luxusní a ponechat důraz pouze na výzdobu, a vybrat oblečení v minimalistickém stylu. Pearl šperky vám ponechá v paměti ostatních na dlouhou dobu, hlavní věc je udělat dobrou volbu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky