Manžetové náušnice - Trend trendové sezóny

Manžetové náušnice - Trend trendové sezóny

Dívkám, které milují různé šperky a nejsou ochotny experimentovat s něčím novým, doporučujeme koupit si náušnice Kaffa.

Vlastnosti a výhody

Takové náušnice lze bezpečně nazvat skutečným uměleckým dílem, mají různé tvary a jsou vyrobeny z různých materiálů. O náušnicích kaváren je známo již velmi dlouho, ale nosily je převážně krásy z Indie a nejznámější krásy starověku. Dali přednost masivní a krásné náušnice, které nevyžadují piercing ucha.

A po dlouhou dobu jsme ani nevěděli, co jsou náušnice nazývány uchem. Ale nyní jsou tyto dekorace k dispozici v naší zemi. Někteří manžety náušnice se může zdát příliš objemné a příliš působivé hmotnosti. Takže ne.

Stejně jako ostatní náušnice, i manžety se dodávají v různých velikostech a jejich vlastnost a výhoda spočívá v tom, že jsou připevněny k celé ušní špičce bez zpoždění ušního lalůčku. Při nošení jsou prakticky nepostřehnutelné.

V minulém století se nejoblíbenější módní návrháři pokoušeli představit šedé Cuffs do širokého použití, ale žádný z nich se nepodařilo.

Široká veřejnost pokládala Cuffy za něco příliš provokativního a extravagantního a jen volení si dovolili nosit tento originální šperk.

Ale to se změnilo jen před několika lety, díky hollywoodským režisérům, kteří obrátili pozornost k neobvyklým a jasným náušnicím. S jejich lehkou rukou se Cuffa stala velmi populární.

Druhy

Dnes na přepážce klenotnictví si můžete vybrat z široké škály typů tohoto šperku:

 • Manžety mohou být zdobeny kameny a květinami;
 • Mohou vypadat jako miniaturní klipy. Tyto náušnice jsou považovány za minimalistické a dokonale zapadají do vašeho obchodního vzhledu;
 • Tam jsou dekorace ve formě zvířete: ještěrky, ptáci, kobry, kočky, žáby nebo motýli, který okounkovat na uchu k odpočinku a chystá letět a odletět. Neméně populární jsou manžety s rybami, hady, pavouky, slony, zajíci atd.;
 • Manžety s jedním nebo více řetězci vypadají velmi pěkně. Existují také modely, které zároveň zdobí uši a vlasy. Toto příslušenství vypadá nejpůsobivěji a bylo by vhodné ve speciálním případě, například na svatbě. Taková dekorace je pozoruhodná svou zvláštní elegancí a je vyrobena z drahých kovů a drahých kamenů;

Tradičně jsou oblíbené manžety a rockery, punks a goths, ale upřednostňují se zde náušnice s kříži, lebkami a hroty. Všechny etnické skupiny jsou dnes velmi populární a v tomto případě jsou nepostradatelné modely v podobě „elfských uší“, různých druhů hmyzu, různých rostlinných motivů - vypadá to velmi krásně. Přístup k etnickým a Kaffovým masivněji, s hrubým střihem.

Není to tak snadné vybrat si manžety pro sebe, a to je pochopitelné, protože na moderním trhu je tento typ náušnic zastoupen v neuvěřitelné rozmanitosti tvarů a typů. Kromě toho nezapomeňte, že jsou všechny rozděleny do dvou hlavních typů: vyžadují propíchnutí ucha a nevyžadují. Ty jsou připevněny k uchu speciální manžetou, která je nastavitelná pod každým uchem.

Materiály

Kromě rozmanitosti druhů se manžety liší v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Existuje mnoho možností, ale pokud tento materiál je levný kov, mohlo by to být hrozbou pro vaše zdraví. Ano, náušnice samy o sobě rychle ztmavnou a brzy už nebudou vypadat jako krásná dekorace.Silver je další věc - to je bezpečné pro zdraví, a to šperky budou vypadat reprezentativní, a to platí pro náušnice Kaffs v plném rozsahu.

Jsou vhodné jak pro každodenní vzhled, tak i pro prázdniny a pomáhají naprosto všem, aby vypadaly stylově a originálně. Stříbrné náušnice Vám vydrží dlouho a neztratí svou přitažlivost, nepřetržitě zdobí váš obraz.

Kaffa náušnice ze zlata také vypadají skvěle, a pokud je jejich design doplněn kameny z přírodních perel nebo diamantu, bude to jen zdůrazňovat luxus takového ornamentu. Dokonale doplňte toto příslušenství a několik dlouhých řetězů, zdůrazňující tvar ucha a krásný krk.

Řetězy na zlatých manžetách budou hrát ve světle každého vašeho pohybu, čímž přitáhnou pohledy lidí kolem vás. Dlouhé řetízky na náušnicích jsou vhodné pro večerní východy a krátké řetízky budou zdobit váš každodenní vzhled.

Zlaté výrobky představující jedno nebo jiné zvíře vypadají skvěle, i když jsou určeny pro odvážné ženy, které chtějí experimentovat.

Na manžetách jsou ale malá zvířata v podobě přívěsků a pak dekorace vypadá elegantněji.

Ale to je jen trochu z rozmanitosti světa zlatých manžet, protože jejich design není omezen na nic, a toto šperky se stalo populární právě proto, že vypadá tak neobvykle, což znamenásToit a očekávat nové originální typy manžet.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Ale ne každý typ tohoto krásného šperku, přes jeho jas a půvab, může vyhovovat každé ženě, a to by mělo být vybráno velmi pečlivě. Takové náušnice umí zdůraznit všechny vaše ctnosti, ale mohou také upozornit na ty, kteří jsou kolem vás. Aby se tomu zabránilo, je nutné vyzkoušet na vybraném produktu, pak budete moci posoudit, jak dobře se na něj díváte.

Chcete-li si vybrat správné náušnice, stačí si poslechnout klasickou radu na základě porovnání tvaru manžety a tvaru obličeje:

 • mají-li protáhlý tvar, neměly by být získány majiteli trojúhelníkového obličeje;
 • chubby stojí za to si vybrat náušnice, mírně rozšiřující se na dně;
 • Dámy s tvarem čtvercového obličeje, vhodné pouze pro středně velké manžety;
 • a jen dáma s pravidelnými rysy a oválnou tváří se může rozhodnout pro klasické manžety, které prodlužují ucho.

Co a jak se nosí

Když jste se již rozhodli, musíte pochopit, jak se správně nosí? Noste šperky na obou uších nebo na jednom? Pokud jsou náušnice dostatečně velké, pak je lepší nosit manžety pouze na jednom uchu, a na druhém zvednout malé vhodné náušnice, nejlepší je čep. Výjimkou může být nějaká významná událost, pak můžete ozdobit obě uši velkými manžetami.

Pokud jsou manžety malé, vypadají dobře na obou uších, mohou být dokonce kombinovány s jinými manžetami nebo s obyčejnými náušnicemi.

Účes také záleží na tom, kdo nosí manžety. Dlouhé vlasy by neměly zakrýt ucho takovou kočičí náušnicí, protože okolní lidé by měli vidět takovou krásu a vlasy v Kaffě se mohou jednoduše zmást.

V dokonalém duetu s manžetami se objeví účes „ocas“, zejména „ocas“, vlasy sbírané ve vysoké buchtě nebo složené ve formě skořápek, copánky ve francouzském stylu (položené na jedné straně) a dlouhé vlasy česané jedním směrem. A pokud máte krátký účes a uši jsou otevřené, pak je to ideální pro náušnice.

Náušnice Cuffy sebejistě vstoupily jak do pouliční módy, tak i do obrazu přísného oblečení, díky všem stylistům světa, včetně časopisu Vogue. A podnětem pro to byla vracející se módní punk a grunge. Nyní nemusíte nosit roztrhané punčocháče nebo mohawk, který by měl být na vrcholu módy, můžete jednoduše ozdobit vaše ucho náušnicí Cuff, která vám vyhovuje jak ve stylu, tak v náladě.Nezapomeňte na takový vynikající společník pro ně, jako je rtěnka, měla by být jasná nebo tmavá, pak se do vašeho obrazu přidá nádech drzosti.

Manžety, pro které je třeba propíchnout očko as dodatečným upevněním ve formě klipu ve střední části ucha, budou potřebovat někoho, kdo:

 • nosí brýle (obyčejné nebo ze slunce);
 • rád nosí šály nad objemem;
 • nosí je s kloboukem, který pokrývá uši;
 • často používá sluchátka.

V těchto případech nemůžete dělat bez dvojitého připevnění, jinak můžete ztratit své oblíbené šperky.

Jak se nosí

Ve všech ostatních případech můžete použít nejjednodušší manžety, které nevyžadují bolestivé perforace, jsou upevněny speciálními zařízeními - manžety. Náušnice můžete připevnit nejen ve středu ucha, ale i nahoře. Tato dekorace je pevně držena, a pokud je Kaff masivní, pak je připevnění vhodné.

Manžety, které nevyžadují propíchnutí, vhodné pro všechny věkové kategorie - a dospívající a dospělé dámy, celá věc jen ve správném výběru šperků. Manžeta se jednoduše umístí na ucho v poloze, kterou chcete, a pak se prsty jemně svírají, dokud necítíte mírné stlačení. Teď lehce jednat na náušnici, pokud šperky nelétají, pak je vše opraveno správně.

Pokud mají manžety oblouk za uchem, je jejich nasazení ještě snadnější. Jsou jednoduše připevněny speciálním háčkem, který lze vždy ohnout pod strukturu jakéhokoliv ucha. Ostatní manžety jsou připevněny klipem a kočičí náušnicí. V tomto případě je náušnice připevněna sponou nahoře nebo uprostřed ucha a ve spodní části jako obyčejná náušnice. Je jasné, že tyto manžety jsou pevně drženy na uchu.

Zajímavé modely

Mnoho žen preferuje vybrat manžety, které se ohnou kolem ucha shora, a po celém ušním lalůčku jsou květiny, hvězdy a drahé kameny. Ale Betsey Johnson byl schopen potěšit módy s sběratelskými šperky pro mladé lidi, kde jsou růže, polibky a zvířata. Značka Louis Vuitton má svou vlastní sbírku, ve které pozlacené náušnice představují všechny znaky zvěrokruhu.

Dior - tvůrce nádherné kolekce šperků, která obsahovala úžasné zlaté manžety, zdobené drahými kameny.

Šperky od Oscara De La Renta jsou potěšeny svými manžetami, vyrobenými ve formě větviček a modelů, na kterých se jako dekorace používají hvězdičky a černé perly.

Žádná módní sezóna nemůže dělat bez šumivých manžet s kamínky, a oni mohou být viděni ve sbírkách Maison Margiela nebo v Givenchy. Jedná se o poměrně mohutné šperky určené pouze pro jedno oko a asymetrický účes. Ale kamínky na výrobcích Marchesa jsou velmi elegantní, a proto taková dekorace může okamžitě ozdobit dvě uši. Náušnice značky Lanvin vypadají jako lustr a tyto manžety jsou upevněny v horní části ucha se silným klipem.

Klenotníci Náušnice Balenciaga dopadly obrovsky, na molu a představují sněhové vločky a hvězdy, které jsou připevněny za uchem.

Yoko Londýn je rodina-vlastnil šperky značky specializující se na perlové šperky. Zde jsou manžety vytvořeny ručně a pečlivě vybírají perly. Vytvoření tohoto umění někdy trvá celý rok. Výsledkem je úžasný Kaffa, ve kterém je odhalena veškerá krása drahokamu.

Oni jsou noseni ženami módy po celém světě, a mnoho hvězd, takový jako Beyonce, Natalie Dormerová, Katy Perry a mnoho jiní, ocenili je. Nikdy tyto krásné klenoty nezanedbávejte, protože nikdy není mnoho krásy!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky