Mango Coat

Mango Coat

O značce

Značka Mango je jedním z nejpopulárnějších po celém světě. Byl vytvořen ve Španělsku a specializuje se na oblečení, obuv a doplňky. Samotná značka byla založena v roce 1948. Bratři, kteří založili tuto společnost původem, byli Turci, ale již ve 14 letech se dva bratři přestěhovali do Barcelony. V roce 1984 byl otevřen první obchod. Název značky byl způsoben cestou bratrů na Filipíny, kde ochutnali ovoce - mango.

Již v roce 1985 bylo otevřeno až pět butiků. V roce 1992 šla nová španělská značka za hranice země a prodala se již v Portugalsku. Do roku 2000 byl Mango populární v 50 zemích světa.

Již v roce 2008 byla představena první pánská kolekce v obchodech Mango a otevřen první pánský oděvní butik.

V roce 2014 byla vytvořena první kolekce oděvů vytvořených firmou. Oblečení bylo vyrobeno ze speciálních vzorů, které zdůrazňovaly důstojnost postavy.

Také v této době byly vytvořeny nové sbírky pro muže, kteří hrají sport.

Pro ženy byla vydána první sbírka večerních šatů, jejichž volba byla rozsáhlá a každá dívka si mohla vybrat šaty pro sebe.

Oblečení linky

Dámské oblečení je velmi rozmanité a zaujímá hlavní linii značky. V obchodech Mango můžete najít oblečení pro každý vkus a příslušnost k různým stylům.

Můžete snadno najít večerní šaty, které jsou také vytvořeny designéry s láskou. Klasický styl převládá ve značce Mango, ale v každé sezóně se kolekce rozšiřují a umožňují vám vybrat si oblečení pro každý vkus.

Nová řada oblečení pro plnou Violetu od Mango byla zahájena tak dávno, což je první masový trh, který vytváří oblečení pro plnohodnotné oblečení. Značka nejen překládá populární hity do velikosti plus, ale také překvapuje majitele nádherných forem. Tam můžete najít oblečení pro každý vkus: rozšířené kalhoty, kombinované šaty, culottes a mnoho dalších věcí. Je to celá řada, která je prezentována ve velikostech do 58, což se stalo velmi populárním. Toto přineslo obchod ještě větší popularitu.

Mango oblečení pro muže zahrnuje obrovský seznam produktů, a jsou neustále aktualizovány.

V jejich oděvních řadách je celá řada oděvů od klasického až po oděvní a pouliční. Tato značka nikdy nevynechala mužské publikum, a proto se v každé sezóně mění palety a přidávají se nové modely. V nové kolekci je velká pozornost věnována košile, kalhotám a bundám různých střihů pro každý vkus a barvu.

Oblečení pro děti se stalo zajímavým a poptávaným vzhledem k tomu, že Mango oblečení značky dobývá párované modely pro matku a dítě. Takové soupravy jsou prostě šílené módy.

Nicméně, v linii je také klasický a pouliční styl. Návrháři nabídli obrovskou škálu produktů pro děti.

V obchodech najdete také kolekci pro děti, jejichž věk se pohybuje od 0 do 2 let.

Jaké nové položky si zaslouží pozornost v nové kolekci

Dvojité breasted

V trendech této sezóny jsou také zahrnuty dvouřadové kabáty. Vypadá to velmi neobvykle: kabát se širokými, zdvojenými předními chlopněmi, podél řádků, kde jsou dva sloupce tlačítek nebo tlačítek.

Stojí však za to zvážit, že jedna řada tlačítek je pouze pracovníkem, zbytek má dekorativní funkci. Taková srst je velmi krásná a pohodlná, a v posledních trendech je takový kabát často vidět ve vojenském stylu. Barevné schéma je také jiné. Taková srst bude vždy vypadat zajímavě a trendově.

Brown

Navzdory tomu, že móda se stala tmavší a hluboké barvy, nebo měkké a pastelové, hnědé také zůstává beze změny klasiky.

V nové sezóně, bohužel, z velkého množství výrobků je hnědý kabát k dispozici pouze v jedné kopii a nemá rozdílné variace. Nicméně, velké manžety, kapsy a elegantní výstřih vytvořit velmi zajímavý ležérní vzhled. Tento plášť lze nazvat pláštěm v pánském stylu.

V kleci

Klec je klasika, která je tak milovaná a oceňovaná a není divu, že v každé nové kolekci jsou nová a zajímavá řešení. V nové kolekci Mango je klece, jako vždy, věnována zvláštní pozornost, jako v každém ročním období, nejoblíbenější jsou kabáty z červené tkaniny s potištěnou klecí. Takový kabát dokonale doplní městský vzhled. Zvláště jako kostkovaná srst je podzimní klasika. Taková srst bude vypadat dobře s jakoukoliv botou a pomůže vytvořit jiný styl v závislosti na tom, kdo vlastník takové srsti chce být.

Vojenské

Pro několik sezón, vojenský styl kabáty stali se populární a Mango značka také následovala trendy. Striktní a rovný střih, dobrá a poněkud hustá tkanina a velká tlačítka jsou znakem takovýchto nátěrů této značky. Styl této vrstvy může být ve tvaru písmene A. Ženskost je však zachována v srsti. Srst je vyrobena v různých variantách, a to jak v barvě, tak v délce, což vám umožní vybrat si ten, který vyhovuje zákazníkovi. Nejoblíbenější kabát se zlatými knoflíky a vytvořený ve stylu stráže stylu.

Recenze

Když už mluvíme o recenzích na mango firmu a její svrchní oděvy, stojí za zmínku, že většina recenzí je pozitivní a to je jistě příjemné. Po analýze přezkumů je třeba vyvodit následující závěry, které nám umožnily vytvořit obecný přehled o hodnocení kabátu španělské společnosti.

  • Barva uvedená na fotografiích je naprosto nepravdivá a při praní nevymizí.
  • Po celé délce je jedinou nevýhodou, že mnozí si stěžují, že je delší než na fotografii, ale stojí za zmínku, že při výběru kabátu věnujte pozornost růstu modelu. Díky tomu může být srst delší.
  • Obecně platí, že příslušenství, provedení švů a podřezů jsou vyrobeny dokonale, nejsou žádné stížnosti od zákazníků, což umožňuje učinit rozhodnutí, že negativní recenze jsou vytvořeny na základě nepochopení pravidel nákupu v obchodech s oděvy.
  • Velikosti zcela odpovídají, ale pokud je srst malá, bude indikována. V závislosti na různých materiálech bude mít srst také různé parametry, je také důležité věnovat pozornost tomuto.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky