Micelární vodní značka Pure Line

Micelární vodní značka Pure Line

Micelární voda je speciální kosmetický produkt, který začal získávat popularitu relativně nedávno. Poprvé se tento nástroj objevil ve Francii, kde se stal populární náhradou za konvenční mýdlo a další možnosti pro čistící prostředky na obličej. Zvláštností micelární vody je, že její obsah a struktura jsou ideální pro citlivou pokožku citlivou na alergie.

Značku Pure Line, která je známa také mnoha výrobcům tohoto kosmetického přípravku, se již podařilo získat mnoho pozitivních recenzí. Jaký je rozdíl mezi kapalinou a obsahem micel této společnosti, z čeho se skládá a jaké má vlastnosti?

Vlastnosti

Micelární voda "Clean Line" má své jedinečné složení, díky němuž vytváří pouze pozitivní dojem. Zakoupením takového nástroje získáte 3 v 1, protože složení vody je dostatečně bohaté na různé stopové prvky, čímž poskytuje měkký a zároveň účinný účinek na pokožku obličeje.

Kromě obsahu speciálních micel má tento nástroj řadu kvalit:

 • Jedná se o jemný kosmetický přípravek, který lze doporučit každému, koho kůže trpí vysokou citlivostí. Micelární voda velmi jemně čistí dermis, navíc není třeba ji umývat z obličeje;
 • Má uklidňující účinek, proto nejenže nezpůsobuje podráždění, ale také snižuje riziko jejich výskytu obecně;
 • Čistí a otevírá póry kvalitativně a snadno;
 • Má hydratační účinek. Díky tomu je pokožka osvěžená, její výživa je normalizována, stejně jako práce mazových žláz;

Také jednou z výhod tohoto produktu péče je schopnost čistit make-up produkty. Micelární voda je vysoce účinná a je schopna v dostatečné míře saturovat kůži kyslíkem.

Malé využití

Kromě toho má nástroj s micely praktičnost. Láhev s nástrojem se snadno vejde do kabelky a můžete si ji vzít s sebou kamkoliv jdete. Současně nepotřebujete tekuté ani jiné prostředky pro další ošetření pokožky před nebo po zákroku.

Micelární voda může být pro vás v každém případě užitečná. Je vhodný nejen pro jednoduché čištění pokožky, ale také pro odstranění kosmetiky, pokud potřebujete například změnu make-upu na silnici.

Použití takového nástroje je velmi jednoduché. Stačí, když na bavlněnou podložku vložíte trochu vody a pak ji použijete ke zpracování pokožky obličeje. Po tom není nutné promýt micelární vodu! Pokud potřebujete odstranit kosmetiku, měli byste na místo s make-upem připevnit vatový tampón namočený ve vodě na místo s make-upem, chvíli ho držet a pak odstranit zbytky kosmetiky s lehkými mazacími pohyby.

Praktičnost a účinnost micelární vody z něj učinila nepostradatelný prvek dámské kabelky. Ona může pomoci doslova v jakékoli situaci, pokud jde o péči o pleť obličeje.

Nezapomeňte také, že složení tohoto výrobku není zdaleka dokonalé. Faktem je, že navzdory zvláštnímu vývoji a kvalitě výrobních technologií, na které je značka Pure Line hrdá, můžete mít nepředvídatelnou reakci na určité prvky obsažené v micelární vodě.

Pro předvídání nežádoucích účinků doporučují kosmetologové provést předběžný alergický test. K tomu jednoduše naneste několik kapek přípravku na pokožku ruky a počkejte 15-20 minut.Pokud na tomto místě nejsou žádné nežádoucí účinky, můžete s důvěrou použít micelární vodu tohoto vzorku. Jakékoliv zarudnutí, otok, otok nebo svědění je jasným znamením, že je obtížné tolerovat jakoukoli složku složení vody, takže je lepší odmítnout.

Tento nástroj by měl být s velkou opatrností používán lidmi, jejichž kůže má vysoký obsah tuku. Složení micelární vody má vyživující účinek a může zlepšit práci mazových žláz, což zvýší vylučování jejich sekrecí.

Kosmetička vypráví o tom, jak používat micelární vodu:

Více informací o složení

Samozřejmě, že účinnost prostředků z "Clean Line" vzhledem k zvláštnostem svého obsahu. Každá značka má však své vlastní charakteristiky výroby, díky čemuž jsou to právě její produkty, které představují něco výjimečného. Podrobněji se na kompozici podíváme na příkladu nástroje Micellar Water 3 v 1.

Micely jsou základem, který zajišťuje jedinečnost takové vody. Jedná se o malé částice, které jsou schopny obklopit molekuly chemikálií a tím zabránit jejich škodlivým účinkům na povrch kůže.

Micely jsou velmi často označovány jako jemné čistící prostředky. Ve své struktuře se jedná o zaoblené malé částice, které díky této formě také usnadňují čištění pleti nebo odstranění make-upu.

Kromě toho jsou micely schopny udržovat normální hladinu Ph kůže. Kvůli tak velkému rozsahu funkcí těchto částic, kapalina postrádá všechny dráždivé faktory. Také micely zajišťují jemnost a účinnost čištění, Lego odstraňuje i ty nejmenší částice tuku, prachu, nečistot.

Složení micelární vody zahrnuje vysoce koncentrovaný farmaceutický extrakt heřmánku. Jedná se o dosti široce používaný bylinný lék, který má výrazný změkčující a zklidňující účinek. Extrakt z květu heřmánku změkčuje vodu. Poskytuje dodatečnou ochranu, snižuje podráždění kůže a zlepšuje její výživu.

Extrakt z růží Ve vodě od firmy "Pure Line" je to reprezentován infuzí z růžového oleje a listem této květiny. Funkcí této složky je účinné odstranění všech možných toxinů.

Díky této kombinaci složek může micelární voda snadno přivést na povrch a zcela eliminovat všechny druhy kontaminace kůže. Kromě toho má také protizánětlivé, výživné a ochranné účinky. A vlastnosti micel umožňují používat tento nástroj pro téměř jakýkoliv typ pleti. Opatrnost platí pouze pro ty, jejichž kůže je náchylná k vysokému tuku.

Výhody a nevýhody

Samozřejmě existují i ​​jiné společnosti, které mohou nabídnout dobré produkty péče o pleť. Jaký je rozdíl mezi produkty značky Pure Line?

Zkušení kosmetologové rozlišují řadu výhod:

 • Vzhledem k tomu, že poměr prvků v micelární vodě od „Clean Line“ splňuje požadované technologické standardy, je vynikající pro odstranění i vodotěsného make-upu;
 • Vůně produktu je tenká, bez ostrosti nebo nepříjemné chemické poznámky;
 • Na rozdíl od mnoha jiných značek obsahuje micelární voda tohoto výrobce přírodní složky. To nejen snižuje riziko podráždění kůže nebo alergických reakcí, ale má také mnoho pozitivních účinků;
 • Nezpůsobuje suchost pokožky;
 • Díky svým vlastnostem může úspěšně nahradit různé drahé toniky nebo mléko;
 • Po použití opravdu nemusí být odstraněny. Micelární voda nezanechává lepkavost ani suchý film;
 • Je to relativně levné;
 • Parametry láhve umožňují vzít si vodu s sebou na jakékoli místo, což z ní činí velmi praktický nástroj;

Samozřejmě to nebylo bez vad.Většina z nich je spíše nepříjemná mínus micelární vody obecně, a nikoli chyby v technologii výroby:

 • Navzdory důslednému přístupu ke kvalitě takový nástroj v každém případě obsahuje řadu chemických přísad a prvků. Výsledkem je, že kapalina s micelami může nepříjemně svírat oči, když je zasáhnou. To znamená, že je nežádoucí používat jej pro úplné praní;
 • Láhev je poměrně kompaktní, ale v důsledku vody může být malá. Výroba lahví s mnohem větším objemem není stanovena a není považována za vhodnou;
 • Při použití se může objevit nepříjemný pocit pálení;
 • Po aplikaci se na kůži může objevit mírná lepkavost, která po určité době zmizí;
 • Živiny v micelární vodě, stejně jako její účinné čištění pórů kůže, vedou k aktivní práci mazových žláz a vylučování jejich sekrecí. Z tohoto důvodu, použití takového nástroje nemusí být velmi výhodné pro lidi s mastnou kůží.

Jak vidíte, micelární voda značky Pure Line má významnou výhodu, zatímco prakticky nevykazuje technologické nedostatky. Je třeba mít na paměti, že i ta nejkvalitnější kosmetika, která se skládá převážně z přírodních surovin, může být těžko tolerována tělem. Před použitím si proto pečlivě přečtěte podrobnosti o složení a konzultujte se zkušeným kosmetologem.

Náklady a recenze

Obecně platí, že hodnocení micelární vody ze společnosti "Clean Line" je velmi pozitivní. Mnozí říkají, že je to poměrně dobrá volba z hlediska poměru cena / kvalita. V závislosti na regionu, můžete si koupit láhev vody, v průměru za 100-200 rublů. Jeho efekt je navíc pro takové náklady poměrně působivý.

Hlavní věc, že ​​i kosmetologové na vědomí, že je to dobré čištění kůže od nečistot a kosmetiky. Neexistuje žádné podráždění nebo zarudnutí, což je často případ vod jiných výrobců, které jsou založeny na více chemikálií.

Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že v případě micelární vody, stejně jako u jakékoli jiné kosmetiky, byste se měli zaměřit na osobní pocity. Výhoda nákladů na vodu ze značky "Pure Line" vám umožní snadno si koupit láhev nebo jinou a nezávisle ověřit jejich účinnost.

Srovnání levných variant micelární vody:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky