Makeup remover krém

Makeup remover krém

Účinné čištění pokožky před make-upem, potem a prachem je velmi důležitou fází každodenní péče o obličej. Moderní kosmetický průmysl vyrábí mnoho výrobků pro tento účel: gely a pěny, krémy, oleje, mléka a krémy, pleťové vody. Ty jsou obzvláště populární.

Co je to?

Lotiony jsou tekutá kosmetika pro péči o pleť, ve které jsou užitečné látky (vitamíny, rostlinné extrakty, tinktury atd.) Rozpuštěny ve vodném alkoholu nebo ve vodném prostředí. Druhá možnost je nyní výhodná, protože alkohol schne kůži. Pleťové vody neobsahují povrchově aktivní látky, proto zpravidla nevyžadují oplach.

Vysoce kvalitní odstraňovač make-upu se skládá z čisticích, tonizačních a hydratačních kroků. Nejmodernější pleťové vody pro odstranění dekorativní kosmetiky se s tímto úkolem vyrovnávají, úspěšně kombinují vlastnosti tonika se schopností očistit a zvlhčit pokožku.

Druhy

  • Chcete-li odstranit oční make-up. Vzorec těchto výrobků zohledňuje vlastnosti velmi jemné a citlivé pokožky kolem očí. Například měkký krém pro odstranění make-upu z očí "Čistá linka" jemně a účinně odstraňuje make-up. Díky infuzi léčivých bylin má přípravek hydratační, tonizující a antibakteriální účinek.
  • Bifázické jsou dobré pro odstranění vodotěsného make-upu z rtů a očních víček. Skládá se ze dvou nerozpustných látek v každém prostředí - olej a voda. Olejová fáze odstraňuje kosmetiku a změkčuje pokožku, vodu zvlhčuje a má tonizující účinek. Při třepání se fáze krátce míchají, čímž se dosáhne požadovaného účinku. Dobrým příkladem takového produktu je bifázický odstraňovač očního make-upu Vichy. Nástroj účinně a šetrně odstraňuje odolnou kosmetiku, ideální pro citlivou citlivou pokožku, stimuluje růst řas a snižuje jejich ztrátu.
  • Univerzální make-up odstraňovač Lotion Vhodné pro odstranění make-upu kolem očí a obličeje. Dobrým příkladem takových produktů je tavení lotion pro odstranění make-upu. Příruba. Kombinace sójového oleje a makadamie usnadňuje čištění pokožky bez vysoušení a zanechává pocit svěžesti a lehkosti.

.

  • Micelární voda (micelární mléko) - velmi populární v poslední době nástroj, který je druh čistícího mléka. Mikročástice, které tvoří základ produktu, mají schopnost houby absorbovat a zadržovat různé nečistoty a zbytky kosmetiky. To vše lze snadno odstranit pomocí houby. To neporušuje strukturu lipidů, a proto je ideální pro všechny typy pleti a odstranění očního make-upu.

Pokud jsou zahrnuty bylinné extrakty, můžete udělat bez tonikum, protože zajistí nezbytný tonizující účinek. Přítomnost ve složení olejů zaručuje účinné odstranění vodotěsné kosmetiky.

Skvělým příkladem je linie micelárních vod francouzské společnosti. Garnier oprávněně obdržel mnoho vděčných připomínek.

Kritéria výběru:

  • Podle typu pleti: suché, mastné, normální a kombinace;
  • Podle věku: produkty pro různé věkové skupiny zohledňují potřeby kůže v každém stadiu;
  • Podle jednotlivých funkcí: Pro osoby s dermatologickými onemocněními je k dispozici speciální kosmetika s cíleným léčebným účinkem, kterou je nutné zakoupit v lékárnách po konzultaci s odborníkem.

Před nákupem si pečlivě přečtěte obal, abyste získali potřebné informace. Zvláštní pozornost je třeba věnovat tomu, aby Váš nástroj měl dermatologickou a oftalmologickou kontrolu.

Správně zvolené mléko by nemělo způsobit nepohodlí nebo podráždění kůže.

Způsob použití

Žádné tření! Téměř všechny pleťové vody pro odstranění make-upu se aplikují na obličej pomocí masážních linek, poté se po krátké době dostatečné k tomu, aby se nečistoty a částice kosmetiky rozpustily v produktu, se zbytky těchto kosmetických přípravků odstraní čistě bez houbičky a tlaku na kůži. Pečlivě dodržujte pokyny uvedené na obalu.

Existuje mnoho receptů na výrobu krémů doma. Pro tento účel se používají bylinné extrakty (heřmánek, měsíček, máta, lípa atd.), Okvětní lístky růží, aloe a citronová šťáva, éterické oleje a vitamíny. Destilovaná voda se používá jako rozpouštědlo, ve kterém můžete přidat trochu glycerinu pro změkčující účinek na suchou pokožku nebo alkoholické roztoky salicylové, kyseliny borité a měsíční tinktury, pokud máte mastnou pleť.

Je tu spousta místa pro představivost, ale nezapomeňte, že je třeba tyto prostředky připravit v malém množství, abyste je mohli použít čerstvé a uložit do chladničky.

Pravidla čištění kůže - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky