Micelární voda Garnier

Micelární voda Garnier

Každá žena používá zvláštní make-up. Ale přichází čas, kdy všechny vaše make-up musí být odstraněny. Zde vznikají problémy. Co umýt? Jak nesušit kůži? Způsobuje alergickou reakci?

Co je to?

Micelární voda je kosmetický přípravek, který je určen k čištění pleti různých druhů nečistot.

Kůže, jako magnet, vždy přitahuje nečistoty k sobě. Spousta různých mikroorganismů se hromadí na špinavé kůži a začíná se množit, zejména bakterie. Způsobují onemocnění jak na vnějších, tak na vnitřních vrstvách epidermy. Všechny tyto škodlivé a nepotřebné látky pro člověka musí být odstraněny a co možná nejčastěji. Takže pokud nechcete škrábat povrch kůže obličeje, pak se brzy objeví akné, akné, stejně jako jiné formace a zánět.

V takových případech je nutné každý den umýt obličej vodou, nejlépe i mýdlem. Ale aplikování na obličej i další „nečistoty“ ve formě make-upu, které tělo nepotřebuje, komplikuje proces čištění kůže. V některých případech se ani mýdlo nemůže vyrovnat, zejména to platí pro vodu odpuzující mastnou řasenku, rtěnku.

V takových případech dochází k záchraně micelární vody. Má mnoho užitečných funkcí a jeho aplikace je poměrně rozsáhlá.

Jeho použití výrazně šetří váš čas. Díky využití moderních poznatků o lidském těle a díky nejnovějším technologiím je kompozice vybrána tak, aby vlastnosti micelární vody měly významný a vysoce kvalitní účinek. Proto má voda také hydratační a antibakteriální vlastnosti.

Micelární voda se skládá ze speciálních aktivních složek - micel. Jedná se o mikroskopické sloučeniny, které se tvoří pouze na povrchově aktivních látkách. To znamená, že tyto částice rozpustí kosmetiku aplikovanou na obličej. Čím více z nich, tím rychleji se tento proces uskuteční.

Micely jsou zcela nahrazeny čistícím roztokem mýdla a alkoholu. Tyto sloučeniny jsou „trénovány“, aby zachytily různé tuky a nečistoty a následně zničily jejich molekulární vazby.

Stejně důležité je, že po nanesení této tekutiny na pokožku nemusí být obličej opláchnut vodou. Micely jsou uspořádány tak, že se po rozkladu škodlivých látek jednoduše rozpouštějí a jsou absorbovány prostředím. To znamená, že vaše pokožka bude zcela čistá a získá přirozenou barvu a vzhled.

Druhy

Nejoblíbenější značkou mezi všemi ostatními je myceliální voda „Garnier“. Je to vysoce kvalitní kapalné složení. Na trhu najdete obrovský výběr takového produktu. Existuje mnoho odrůd, které se od sebe liší svým složením, způsobem použití, cenou a mnoha dalšími stejně důležitými vlastnostmi.

Zvažte hlavní typy micelární vody a jejich vlastnosti a výhody:

 • Klasická verze - má obyčejné složení. Používá se pro dezinfekci a čištění obličeje. Vhodné pro všechny druhy kosmetiky, ale v některých závažných případech budete muset otřít obličej válečkem namočeným více než jednou. To platí zejména pro oblast očí. Vzhledem k tomu, že výrobci řasenky se snaží vytvořit tlustý, a co je nejdůležitější, vodoodpudivý, je třeba použít více micel pro rozdělení barviva. V takových případech je pro spolehlivost také žádoucí umýt obličej další čistou vodou.
 • Dvoufázová voda - obsahuje další hydratační oleje. Nejvhodnější pro mastnou pleť. Umožňuje odstranit vodotěsný a mastný make-up bez velkého úsilí.Prakticky bez zápachu a nezanechává žádné lepivé účinky. Hydratační oleje umožňují pokožce obličeje získat další výživu, díky které dochází k určitému procesu obnovy buněk epidermis. Cena v obchodech není tak vysoká, takže každá dívka si bude moci tento nástroj dovolit.
 • Pro citlivou pokožku - používá se pro suchou a problémovou pokožku. Směs obsahuje změkčující hypoalergenní složky, které nezpůsobují podráždění a navíc zvlhčují.
 • Anti-vrásky - má matný efekt. Přesný opak hydratačních vlastností. Přítomnost speciálních prvků v kompozici, které absorbují vlhkost, která je obklopuje, jednoduše odvádí povrch obličeje. Vzhledem k přídavným komponentům, které mají antibakteriální účinek a spolu se sušenou vlastností, se získává druh atomové bomby pro bakterie, které obývají kůži. Vzhledem k nedostupné vlhkosti, akné začne vysychat a brzy zmizí úplně.

Je třeba poznamenat, že kůže každého člověka reaguje na podráždění výhradně individuálně, takže v některých případech bude nutné použít kombinované čistící metody, tj. Aplikovat několik typů micelární vody najednou, ředit kompozici běžnou vodou nebo přidat další prvky.

Výhody

Micelární voda má pozitivní vliv na povrch kůže. Má mnoho pozitivních účinků, z nichž většina je odstranění make-upu.

Taková složka jako glycerin bude mít hydratační účinek na povrch vaší pokožky. Panthenol - dezinfikuje a zklidňuje podráždění. Jiné organické prvky budou mít anti-aging účinky a vyhladí vrásky. Lze také uvažovat, že micelární voda je kombinací prakticky všech vašich kosmetických sáčků v jedné láhvi. Tady a všechny druhy krému, a hydratační, a antibakteriální kapaliny. Kromě toho bude schopen zabránit zánětům kůže, které již začaly a zcela se jich zbavit.

Jediná škoda, kterou může micelární voda udělat, je alergická reakce na některé její složky. Může to být škodlivé konzervační látky, povrchově aktivní látky nebo dokonce nejběžnější a neškodné látky. Existuje také východisko ze situace Existuje mnoho druhů micelární vody na prodej a nebude pro vás těžké koupit výrobek, ve kterém jsou tyto prvky nahrazeny podobnými nebo prostě chybí.

Micelární voda také dokonale chrání pokožku před akné. Jeho matná složka neupchává mazové žlázy, čímž poskytuje pokožce účinnou hydrataci. Pokud se však používá nesprávně pro mastnou pleť, může dojít k zablokování potrubí. To má škodlivou roli pro mikroorganismy, které žijí na tváři. Proto je vhodné tyto nuance předvídat.

Nezapomeňte na padělky, které mohou poškodit vaše zdraví, zejména osoby. Nezákonná výroba nezastaví podvodníky od takových akcí. Snaží se nahradit všechny přírodní složky, které tvoří micelární vodu, syntetickými. Zejména - nejlevnější. A je dobré, když se ukáže, že je to běžné mýdlo. Proto při nákupu výrobku zkontrolujte, zda na štítku nejsou žádné chyby. Pokud je to možné, zkontrolujte pomocí čárového kódu určený fotoaparát.

Složky Ingredience

Při nákupu jakéhokoliv výrobku musíte vždy věnovat pozornost složení. A pokud je to možné, je nejlepší naučit se pochopit, co tyto nebo jiné přísady jsou.

V případě, že výrobce uvedl na obalu, že tento výrobek je určen pro citlivou pokožku, musí jeho složení obsahovat následující složky: hexylenglykol, dvojsodný kokoamfothiacetát. Tyto látky budou mít pozitivní účinek, který zabrání vzniku zánětu.

Absolutní výhodou bude absence alkoholu a alkálií, které způsobují velké poškození pokožky.

Micelární voda s oleji je užitečná v situacích, kdy potřebujete odstranit vodotěsný make-up. Olej je katalyzátor, to znamená, že urychluje reakci štěpné kosmetiky.

Existují tři typy balení, pomocí kterých lze určit specifikaci micelární vody:

 • Růžová je klasická verze. Určeno pro všechny typy pleti. Má jednoduché složení bez různých přísad.
 • Modrá - "Clean Skin". Možnost pro problémovou pleť. Obsahuje ve svém složení další komponenty, které změkčují jeho působení. To je druh hypoalergenní.
 • Zelená - přizpůsobená pro každodenní použití. Obsahuje další prvky, které urychlují odstranění kosmetiky. V zásadě se neliší od růžového obalu, kromě přítomnosti matovacího efektu.
 • Žlutá - s obsahem výživných olejů. Vyvolávají další výživný účinek na kůži. Také urychlit odstranění make-upu. Má uklidňující účinek. To znamená, že odstraňuje všechny záněty a podráždění.

Všechny výše uvedené druhy vodních produktů Garnier Metsillary jsou pohodlně baleny v objemu 400 ml. Toto množství by mělo být dostačující pro nejméně 100 použití.

Jak používat

Nejjednodušší způsob použití mycyllar vody je ponořit vatový tampon do vhodného roztoku. Poté otřete potřebné plochy obličeje. Charakteristickým rysem je, že po ošetření obličeje se nemusí vyplavovat. Po ošetření micelární vodou nezanechává Garnier na kůži lepkavý film, který „přichází v balení“ s téměř všemi ostatními podobnými značkami.

K léčbě problémové pokožky, která trpí nadbytkem mazových žláz, je nutné použít jinou možnost, a to „Clean Skin“. Pomůže zbavit se přebytečného tuku, protože má matující účinek. To vám pomůže trvale se zbavit akné a akné na obličeji.

K dispozici je unikátní nástroj "Express Lotion 2 v 1". Má další vlastnosti. Umožňuje současně odstranit make-up a také chrání strukturu řas. Složení tohoto nástroje obsahuje speciální složku - arginin. S pokračujícím použitím tohoto typu micelární vody, po několika měsících si všimnete, že vaše řasy se staly silnějšími a objemnějšími.

Recenze kosmetik a porovnání s jinými prostředky

Micelární voda Garnier se výrazně liší od podobných analogů ve svých jedinečných výhodách.

Populární značka L'Oreal, která je téměř na stejné úrovni jako Garnier, vyrábí také své micelární vodní produkty. Ve výrobě dodává Garnier každému ze svých produktů přírodní složky, a to výtažek z růží a provitamin B5. L'Oreal naopak používá pouze syntetické prvky. To samozřejmě neříká, že jejich výrobky jsou horší, ale je vhodnější používat přírodní zboží. Koncentrace látek v kapalině u společnosti L'Oreal je mnohem méně, což znamená, že úsilí o odstranění make-upu bude vyžadovat mnohem více. Také po ošetření obličeje na něm zůstane lepkavá vrstva, která dává některým lidem nepříjemné pocity, ale zároveň je obličej po dlouhou dobu vlhký.

Srovnávat Garniera s Nivea, Nivea má následující výhody a nevýhody: \ t

 • Přítomnost zápachu, která je spíše nevýhodou. Vzhledem k tomu, utírání obličeje, budete muset umýt s čistou vodou.
 • Přítomnost ve složení některých látek, které dráždí oko.
 • Neudržitelný formát balení, díky kterému se náklady výrazně zvyšují.

Tak, výhody Garnier na tváři. Správný nástroj si však můžete vybrat jen vy sami.

Dalším zástupcem micelární vody je BioDerma. Srovnání s Garnierem:

 • BioDerma má koncentrovanější složení, proto můžete snadno odstranit jakýkoliv make-up s lehkostí.
 • Díky vysoce koncentrovanému roztoku je odstranění make-upu z povrchu očí mnohem rychlejší, ale zároveň dochází k vážnému podráždění sliznice.
 • Má nízké náklady a velmi pohodlné balení.

Tento produkt je v zásadě vhodný pro odstraňování mastného a odolného make-upu, ale ne více. Není možné ji aplikovat denně pouze z důvodů bezpečnosti očí. Tento výrobek také neposkytuje žádnou vlhkost. Jeho použití je proto omezeno pouze na situace, kdy je nutné odstranit pouze samotný make-up.

Kosmetologové si všimnou vysoké kvality a především bezpečnosti micelární vody Garnier. Zvláště odlišit produkt "Clean Skin", který je určen pro citlivou pokožku. Také neméně pozoruhodný produkt, který si zaslouží zvláštní pozornost, je micelární voda s oleji Skin Naturals. Velmi příjemné použití, poměrně hospodárné. Zejména má hydratační účinek, kapalina nevysušuje pokožku, a proto nevyžaduje oplach, není tam žádný nepříjemný štiplavý zápach.

Hodnocení zákazníků

Použití micelární vody Garnier není v zimě ani v létě jiné. Na rozdíl od stejného prášku, který v horkém počasí nebo mrazivém počasí ucpává póry tváře, micelární voda nezpůsobuje žádné nepříjemnosti - všimněte si zákazníka.

Dokonale čistí pokožku před přetrvávajícím make-upem, mastnotou, špínou. Zároveň nevysychá ani nedeformuje jemný povrch epidermy. Po testování vody pouze jednou, můžete okamžitě všimnout úžasný efekt.

Příjemně překvapené ženy a ceny. Na rozdíl od značkových modelů, které stojí za to báječné peníze, se rozpočet Garnier vyrovná se svými úkoly v pořádku.

Existují vhodné formy uvolňování produktu s objemem 200 a 400 ml - poměrně pohodlné a racionální řešení.

Ze všech výše uvedených důvodů byste měli učinit logický závěr: pro odstranění make-upu je nejvhodnější použít speciální nástroj - micelární vodu. Jeho hlavním rysem je rychlost čištění nečistot a přirozený vzhled obličeje.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky