La Roche-Posay micelární voda

La Roche-Posay micelární voda

La Roche-Posay Micellar Water je určena pro péči o citlivou nebo mastnou pleť.: jemně čistí póry a odstraňuje zbytky make-upu, tóny a zvlhčuje pokožku. O vlastnostech kosmetických přípravků s micelami bylo mnoho řečeno a každá moderní žena má takovou sklenici na polici v koupelně.

Výrobky značky La Roche-Posay jsou založeny na čisté vodě z přírodního zdroje stejného jména, včetně micelární vody.

Výhody

Péče o pleť není úplná bez čištění - první a obzvláště důležitá položka, která připravuje epidermis pro další procedury: tonizování a hydrataci. Micelární voda La Roche-Posay je prostředkem mezi mýdlem a tonikem - uprostřed a má mnoho výhod.

  • Značka La Roche-Posay je známá svými vysoce kvalitními produkty a micelární voda není výjimkou. Je založen na termální vodě bohaté na stopové prvky a minerály pro zdravou pokožku, stejně jako zbytek kosmetiky značky.
  • Micelární voda vám umožní odstranit make-up a osvěžit svou tvář bez použití vody, takže je to v každodenním životě a cestování velké - cestování. S produktem jednoduše odstraňte make-up z očí nebo rtů - nejcitlivější oblasti obličeje.
  • Kromě čistění kosmetika La Roche-Posay hydratuje nebo zjemňuje povrch obličeje v závislosti na typu, například značka ULTRA La Roche-Posay je určena pro citlivé typy pleti a dokonale ji uklidňuje, EFFACLAR ULTRA normalizuje lipidovou rovnováhu pokožky a odstraňuje mastný lesk z povrchu. .
  • Micelární produkty La Roche-Posay nezanechávají po aplikaci nepříjemný film na kůži a nevyžadují oplach.
  • Jako součást výrobku s micely, tam je žádný alkohol a tuk-obsahovat komponenty, který dává pocit čistoty a vlhkosti, póry se nezalepí na povrchu epidermis, tenký film není tvořen.
  • Kosmetické výrobky La Roche-Posay se prodávají v lékárně.
  • Každý z nich je založen na nejnovějším vývoji v oblasti kosmetologie, není bezdůvodné, že celý tým špičkových odborníků pracuje na tvorbě kosmetických a zároveň terapeutických činidel.

Složení

Micelární voda slavné značky La Roche-Posay je vytvořena na základě stejné termální vody z přírodního zdroje. Voda je bohatá na minerály, mezi nimi je důležitý přírodní antioxidant - selen; Příznivě působí na povrch pokožky, zklidňuje a hydratuje.

Na druhém místě za přírodní vodou je glycerin - další složka pro hydrataci pokožky. Průmyslový glycerin se liší i kvalitou, micelární produkt La Roche-Posay používá pouze vysoce kvalitní bezpečnou složku.

A teď otestujte myelance vodu z La-Roshe.

Aplikace

Doporučuje se používat micelární La Roche-Posay denně k odstranění make-upu před praním nebo po odstranění zbytků make-upu. Využití léčivé vody se na to neomezuje, produkty La Roche-Posay se v každodenním životě používají k čištění obličeje po procházce, cvičení, k osvěžení pokožky a hydrataci, například po koupeli na slunci.

Micelární lék na mastnou a problémovou pleť La Roche-Posay EFFACLAR ULTRA lze použít jak odděleně od tonikum a spolu s ním: po umytí ráno a večer otřete obličej vatovým tampónem namočeným v micelární vodě podél masážních linií obličeje. Doporučuje se používat výrobek, když je pokožka napjatá nebo špinavá.

Prostředky ULTRA La Roche-Posay podobný první, ale používá se pro péči o normální nebo suchou pleť, která je podrážděná nebo příliš citlivá 2 krát denně nebo více.

Produkty

Sortiment La Roche-Posay není omezen na jeden produkt - micelární vodu. Značka představuje několik produktů s micelami pro různou pleť.

Pro citlivou pokožku obličeje, krku a dekoltu uvolňuje značka výrobek La Roche-Posay ULTRA - micelární voda se speciální recepturou pro jemné čištění a hydrataci epidermis. Velká část kompozice je obsazena přírodní termální vodou La Roche-Posay se selenem a dalšími užitečnými prvky.

Značka La Roche-Posay EFFACLAR ULTRA je určen pro péči o mastnou pleť.který vyžaduje hluboké a kvalitní čištění. Nástroj pomáhá odstranit nejen make-up z povrchu, ale také zbavit se těžkých částic mazu, normalizovat jeho produkci a odstranit mastný lesk v obličeji.

Na základě termální vody a micel ve značce jsou měkké čistící prostředky - gel a pěna, které budou vynikajícím doplňkem péče.

Recenze

O produktech hovoří s obavami: Micelární voda značky se stala skutečnou nutností pro ženy, které sledují kosmetické inovace a dávají pleti náležitou péči. Spotřebitelé berou na vědomí vynikající a mírné odstranění make-upu a jeho zbytků po umytí, ženy říkají příjemná nenápadná vůně znamená.

V pozitivních hodnoceních micelární La Roche-Posay je třeba poznamenat, že produkt působí jemně na povrchu kůže, netvoří adhezivní fólii a je pravděpodobnější, že si to přeje umýt.

Pro citlivou pokožku je přípravek ULTRA La Roche-Posay ideální, ženy s citlivými očními oblastmi to považují za skutečný nález a doporučují ostatním, kteří mají podobný problém - podrážděnou, tenkou a velmi citlivou pokožku.

Produkty EFFACLAR ULTRA pro mastnou pleť nadšeně mluví majitelé nepokojné kůže, která se někdy obtížně čistí. Po aplikaci micelární vody La Roche-Posay se proměňuje v očích předávkovaná a dehydratovaná pleť. Poznamenávají, že neexistuje více univerzálních a opatrných prostředků než tato voda. Problémová kůže se stává měkkou na dotek, naplněnou zdravým zářením, ztrácí svůj nepříjemný lesk, stává se sametem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky