Micelární voda Nivea

Micelární voda Nivea

Integrální atribut v make-upu každé moderní ženy je micelární voda. Nástroj vynalezený ve Francii v minulosti rychle získal popularitu po celém světě. Nyní je to nejdostupnější, praktický a efektivní způsob čištění pokožky obličeje nebo odstranění make-upu.

Popularita této vody se nevyhnula moderním výrobcům kosmetiky, protože takový produkt neztrácí svou relevanci. Mezi hojnostmi analogů zkušených kosmetiček často doporučuje nástroj od známé značky Nivea. V mnoha recenzích můžete slyšet, že micelární voda této kosmetické řady nejenže očistí vaši pokožku, ale také ji osvěží a zachová zdravý přírodní vzhled. Co je na tomto produktu tak zvláštní?

Typy a výhody

Vlastnosti tohoto nástroje jsou způsobeny přítomností micel v něm - speciálními malými částicemi, které mají nejen hluboký čisticí účinek na dermis, ale také chrání před podrážděním chemikáliemi a změkčují účinek jiných syntetických složek. Jednou z vlastností micel je také schopnost vázat se s různými malými částicemi, jako je prach nebo tukové kapičky, díky čemuž je čištění kůže s takovou vodou mnohem účinnější a také doprovázené uvolňováním pórů.

Společnost Nivea uvedla na trh určitý druh novinek, který se liší od jiných analogů. K tomu existují dvě přírodní složky ve složení, které v kombinaci s micely poskytují skutečně hluboké a účinné čištění bez podráždění a poškození kůže.

V současné době není mnoho typů tohoto nástroje od firmy "Nivea". Malý výběr je však kompenzován praktičností a všestranností:

 • Osvěžující micelární voda 3 v 1;
 • Změkčení micelární vody 3 v 1;
 • Tonická voda Doplňte Expert;

Osvěžující voda je považována za poměrně všestrannou možnost. Je vhodný pro všechny typy pleti a poskytuje poměrně hluboký čistící účinek. Lze jej také použít k odstranění kosmetiky a díky jedinečnému složení micel může dokonce odstranit vodotěsný make-up.

Výhody tohoto nástroje jsou v úspěšné kombinaci měkkosti a efektivity, které je dosaženo díky unikátnímu složení kompozice. V osvěžující micelární vodě z "Nivea" není žádný silikon, parabeny, alkohol a jiné dráždivé látky. Aplikujte takovou kapalinu lze použít k čištění mastné nebo suché kůže, která se vyznačuje zvýšenou citlivostí.

Dále obsahuje prvky oleje z hroznových jader, obohacené vitamíny skupiny E a B5. Je to díky přírodním složkám, kterých je hydratační účinek dosažen, a pokožka je posílena, vyhlazena a získá zdravý, přirozený vzhled.

Účinek osvěžující vody je založen na procesech absorpce, tj. Rozpouštění tuku nebo kosmetiky. Díky tomu je nástroj dostatečně bezpečný. Může být použit na tenších plochách kůže, například kolem očí, na víčkách a rtech.

„Tonická micelární voda 3 v 1“ značky Niva je ideální pro ty, jejichž kůže je náchylná k alergickým reakcím. Pro jeho vytvoření byla použita nová technologie, která vám umožní kombinovat několik přírodních surovin.

Kromě hlavního čistícího účinku má tento nástroj také nutriční vlastnosti. Po použití se pokožka stává hladší, zdravější a po dlouhou dobu si zachovává svůj krásný, mladistvý vzhled. Také použití vody tonikum zabraňuje vzniku reakcí podráždění a zarudnutí.

Složky Ingredience

Lidská kůže je velmi důležitou a zároveň velmi citlivou bariérou mezi tělem a vnějším prostředím. Že je v kontaktu se všemi vnějšími faktory. Není divu, že pro důkladnou péči potřebuje výrobky nejvyšší kvality. To je důvod, proč Nivea používá pouze osvědčené složky k vytvoření micelární vody.

Micely, které tvoří vodu, jsou malé oválné částice. Díky své struktuře hluboce čistí a zvlhčují horní vrstvy dermis. Kromě toho mají micely schopnost vázat se na různé malé chemické částice. Mohou to být tukové kapky, nečistoty, zbytky kosmetiky. Díky přítomnosti micel tato voda působí na mechanismus vstřebávání, to znamená, že se rozpouští a pak odstraňuje všechny škodlivé částice z povrchu naší kůže.

Do kompozice je také zahrnut dexapentanol. Nebojte se komplexního chemického výrazu, protože se jedná o druhé jméno skupiny provitaminu B5. Tato látka má široké spektrum léčivých a regeneračních vlastností. Kromě toho má provitamin antibakteriální a antiseptický účinek. Díky tomuto přístupu obohacená micelární voda z Nivea nejenže vyživuje, ale také chrání a léčí pokožku obličeje.

Olej z hroznových semen není novinkou pro mnoho kosmetologů. Jeho použití ve vodě pro péči o pleť je odůvodněno vysokým obsahem různých stopových prvků s vitamínem E. Tento komplex vám umožňuje důkladně očistit pokožku a poté zúžit dříve rozšířené póry. To nevede k nadměrné výživě mazových žláz, proto může být micelární voda Nivea také použita k léčbě mastné kůže.

Aplikace: základní pravidla

Nástroj obsahující micely se vyznačuje jednoduchostí a praktičností. Jeho složení je velmi vyvážené, a proto zpravidla nemá žádné absolutní kontraindikace.

Před použitím vody se doporučuje provést předběžný alergický test. To je zvláště doporučeno pro ženy, u nichž je tělo jako celek velmi citlivé a často vykazuje různé alergické reakce.

Aby bylo možné otestovat, stačí použít několik kapek vody na kůži ruky, pak počkejte 10-15 minut. Pokud zjistíte zarudnutí, otok, svědění nebo puchýře v místě zvlhčování, pak byste zjevně měli upustit od používání této micelární vody.

Správné použití nezpůsobí žádné potíže. Voda by měla být navlhčena vatový tampón, a pak je ošetřit na kůži obličeje a očí, následovat masáže. V případě, že potřebujete odstranit make-up, musí být bavlněná podložka s micelární vodou stlačena na požadované oblasti po dobu několika vteřin, aby agent měl čas na hluboké rozpuštění zbytků kosmetiky a poté je otřete čistými masážními pohyby.

Stojí za to věnovat zvláštní pozornost skutečnosti, že micelární voda se nedoporučuje pro pravidelné používání pro péči o pleť. Nelze nahradit plnohodnotný tonizující nebo výživný krém a používá se pouze k čištění pleti nebo odstranění make-upu. Kosmetičtí lékaři upozorňují, že příliš časté používání takové vody může naopak poškodit kůži, narušit její buněčnou rovnováhu a obranné mechanismy.

Recenze krásky, kupující a kolik

Voda s přídavkem micel, vyrobená populárním výrobcem Nivea, se již stala velmi oblíbenou a účinnou pro ošetření pokožky obličeje a očních víček. Jeho přednosti jsou zaznamenány nejen v oblasti fair sexu, ale i profesionálních kosmetologů.

Analyzujeme-li různé recenze tohoto produktu, můžeme rozlišit následující pozitivní aspekty:

 • Ideální kombinace "cena-kvalita", zejména ve srovnání s analogy více populárních značek. Ve srovnání s jinou kosmetikou je micelární voda z Nivea dostupná všem;
 • Má dobré hydratační a výživné vlastnosti;
 • Kompozice obsahuje přírodní složky. Jedná se zejména o oleje z hroznových semen, obohacené minerály a vitamíny;
 • Díky svému jemnému a šetrnému čištění může být tento produkt použit na tenké kůži očních víček, stejně jako kolem očí a na rtech;
 • Voda nemá silný chemický zápach;
 • Po použití nezanechává mastný ani suchý kožní film;
 • Díky hlubokému čištění a nové receptuře micel může být použit pro rychlé a účinné odstranění vodotěsné kosmetiky;
 • Objem láhve je poměrně úsporný a tvar je praktický a pohodlný;

Co se týče nedostatků, můžeme poznamenat některé poznámky, které byly uvedeny v jejich odpovědích nespokojených zákazníků. Většina z nich jsou spíše speciální případy.

Před nákupem byste však měli zvážit:

 • Při použití na tenké kůži, například na očních víčkách, může způsobit mírný pocit pálení;
 • Chcete-li odstranit vodotěsný make-up. Je třeba vynaložit určité úsilí. Použití výrobku může trvat i několikrát;
 • Hydratační účinek je opravdu dobrý, ale jeho délka není dostatečně vysoká;
 • Micelární voda může po použití lehce vysušit pokožku. To je zvláště pozorováno u žen s mastnou pletí;
 • Může vyvolat alergické reakce lokálního typu;
 • Nedoporučuje se, pokud máte rádi světlý make-up;
 • Láhev není vybavena dávkovačem, použití básníka je poněkud nepohodlné;

Výrobní náklady společnosti Nivea jsou zcela demokratické. Například voda tvořící micelární vodu stojí v průměru kolem 300 rublů. Díky tomu jsou výrobky značky dobrou volbou pro ty, kteří ocení správnou kombinaci kvality a ceny. Při výběru takového nástroje byste se měli zaměřit nejen na recenze, ale také na osobní dojmy a preference. Cena takového produktu od společnosti Nivea vám naštěstí umožňuje zakoupit alespoň jednu láhev, aby bylo možné ověřit její účinnost.

Video představuje přehled myelo-vody z Nivea.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky