Micelární voda LibreDerm

Micelární voda LibreDerm

Micelární voda je jemný čistící prostředek na obličej, včetně odstranění make-upu z očí a rtů. Micellar se stal jedním z nejnovějších vývojů kosmetických firem a pevně se etabloval na polici v koupelně pro téměř každou ženu. Nicméně i dnes mnozí z nás plně nerozumí účelu módní kosmetiky.

Co to je?

LibreDerm Micellar Water je tekutý čistící prostředek, který neobsahuje alkohol, mýdlo, parabeny ani jiná nestranná označení. Bude to ideální spojenec při odstraňování make-upu a jednoduchém čištění kůže, udržení kyselé rovnováhy pokožky a péče o zvlhčení pokožky obličeje, krku a dekoltu. Kromě čistění uklidňuje voda z mikrotů LibreDerm podrážděnou pokožku (po mytí, praní nebo vnějším nepříznivém prostředí) a vyživuje ji vlhkostí zevnitř.

Složení

Micelární čistící prostředek pro epidermis se skládá z vody - důležitá složka pro čištění a simultánní zvlhčování, triglyceridů kyseliny kaprylové (Glyceridy) - změkčující kosmetické složky, která může čistit a vyživovat, obnovovat pokožku a udržovat rovnováhu lipidů. Přípravek obsahuje glycerin, složky disodné Cocoamphodiacetate - první, která zvlhčuje pokožku a hromadí vlhkost uvnitř, druhá je jemná čistící složka, častý host dětské kosmetiky.

LibreDerm Miceclean Micellar Toner pro normální a kombinované, včetně Sensitive, Face Skin obsahuje extrakt z grapefruitových jadérek - silný přírodní antioxidant, který pomáhá při obnově pH rovnováhy pokožky po umytí a dodatečně čistí její povrch, odstraňuje sotva znatelné částice make-upu nebo výroby. mastné tajemství.

Kromě těchto složek existuje ještě mnoho užitečných sloučenin pro kůži. Stručně řečeno, hlavní složky micelární vody LibreDerm jsou zaměřeny na čištění pleti a hluboké zvlhčování komplexem přírodních a syntetických složek.

Micecleanova linie

LibreDerm Miceclean Micellar Voda pro odstraňovač make-upu čistí a lehce odstraňuje suchou a oslabenou pokožku, odstraňuje kosmetické výrobky a čistí povrch epidermis.

Další produkt ruské značky - micelární tonikum je zaměřen především na tónování pokožky obličeje a používá se jako druhý stupeň čištění - mléko. Na rozdíl od prvního výrobku se micelární tonikum Miceclean používá k čištění normální a kombinované pokožky náchylné k vyrážkám a podrážděním.

Jak používat

Pravidelné používání micelární vody umožní nasycení pokožky dodatečnou vlhkostí a vyčistí ji od zbytků i po umytí znečištění. Je známo, že ne všechny kosmetické výrobky jsou zcela odstraněny z obličeje i pomocí mýdla a vyžadují další zpracování.

LibelDerm micelární voda se aplikuje na bavlněnou podložku, po které se provádějí obvyklé rovnoměrné pohyby disku podél masážních linií obličeje. Zvláště je třeba věnovat pozornost těm oblastem, kde byl aplikován make-up - oči, rty, lícní kosti, tváře, čelo.

Micelární nevyžaduje další oplachování. Je důležité, aby po čištění na kůži nezůstaly zbytky dekorativní kosmetiky. Chcete-li to vidět, podívejte se na bavlněnou podložku po odstranění make-upu a vyhodnoťte její čistotu; s nasyceným make-upem, stojí za to „chůze“ dvakrát nebo třikrát bavlněnou podložkou namočenou v micelární vodě.

Recenze

Každá moderní žena má v koupelně láhev micelární vody - to je fakt.Faktem je, že LibreDerm, který se stal módní „micelou“, současně plní několik funkcí a organicky zapadá do každodenní péče, někdy nahrazuje plnohodnotnou tonikum nebo krém.

Spotřebitelé si všimnou vzácných alergických reakcí na micelární vodu LibreDerm řady Miceclean, bez výskytu podráždění a nepohodlí. Dívky si všimnou, že po použití nemají pocit, že neviditelný film, který je někdy tvořen více "těžkými" analogy - toniky. Zástupci spravedlivého pohlaví si všimnou výborných čisticích vlastností vody s micelemi LibreDerm, někdy ji nahrazují plnohodnotným mytím s extrémní únavou.

Kromě toho ženy označují dostupnou cenu za moderní výrobek a volí LibreDerm jako doplňkovou čisticí péči o jakýkoliv typ pleti.

Informace o používání micelární vody naleznete v následujícím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky