Micelární voda L'Oreal

Micelární voda L'Oreal

Kosmetický průmysl nás neustále překvapuje. Pravidelně se objevují nové produkty. Jedním z těchto produktů je micelární voda. Vyrábí se v kosmetických značkách a lékárnách, takže vždy můžete najít něco pro sebe.

Jednou z dostupných možností této kosmetické kosmetiky je micelární voda L'Oreal.

To vám umožní, aby kůže měkká a sametová na dotek. Zároveň je výrobek poměrně levný. Tento článek se bude zabývat výhodami a nevýhodami tohoto nástroje.

Co to je?

Za prvé stojí za to zjistit, co je tento produkt. Micelární voda vypadá jako jednoduchá průhledná kapalina. Nemá výrazný zápach.

Zpočátku se tato tekutina skládá z artéské vody a micel.

Jedná se o mikroskopické kapky vodných roztoků různých mastných kyselin. Tyto komponenty se často používají v profesionální kosmetologii pro hluboké čištění pórů a zklidnění pokožky. Tato voda je zpočátku velmi čistá a neobsahuje žádné přísady. Nástroj je tedy ideální i pro citlivou nebo suchou pokožku. Někdy výrobci přidávají coenima nebo různé rostlinné extrakty do micelární vody. U takových doplňků se tekutina stává pro pokožku výhodnější.

Další informace o vodě L'Oreal mycelium najdete v dalším videu.

Typy a výhody

Tento prostředek péče je prezentován v několika formách. Pojďme se podívat na nejoblíbenější produkty, které najdete v této značce.

Další informace o složení a vlastnostech myceliální vody naleznete v dalším videu.

Odstraňovač make-upu

Jako výplach make-upu lze použít micelární vodu. To nefunguje horší než mléko. Odstranění kosmetiky s tímto nástrojem je co nejjednodušší - stačí jen navlhčit bavlněnou podložku touto tekutinou a otřete si ji obličejem. Pro propláchnutí řasenky připojte disk na několik sekund k řasince. Můžete tak odstranit i vodotěsnou řasenku. Doporučuje se také umýt řasy dodatečnou teplou vodou, aby se odstranily zbytky jatečně upraveného těla, které by mohly zůstat i po použití dobré myši.

Pro suchou pokožku

Speciálně pro suchou pokožku byly vyvinuty produkty z řady „absolutní něhy“. Na rozdíl od čisticích prostředků na bázi alkoholu nedráždí a nevysušuje pokožku. Funguje to velmi dobře. K čištění kůže stačí jeden nebo více pohybů vatovým tamponem. Nemusíte třít obličej, abyste zcela odstranili veškerý make-up. Kosmetika se velmi snadno omyje. Zároveň nebudete mít alergii na tyto produkty, protože micelární voda z této značky není založena na alkoholu a je vytvořena bez použití všech druhů vůní.

Dodatečným bonusem je, že výrobek určený pro dívky a ženy se suchou pokožkou navíc hydratuje pokožku a činí ji měkčí a dobře upravenou.

Samozřejmě, že nedostanete účinek úplně zbavit odlupování, ale kůže se stane čistší a příjemnější na dotek. Pro větší efekt v noci, poté, co jste vyčistili obličej, to stojí za to zvlhčovat to s dobrým výživným krémem.

Pro kombinaci

Pokud máte normální nebo kombinovanou pleť, pak byste měli věnovat pozornost micelární tekutině bez přidání glycerinu. Tento produkt je znám jako Vyvažovací krém. Jak název napovídá, výrobek pomáhá nalézt rovnováhu a je kupován za účelem péče o kůži, která je na některých místech náchylná k tukům, a na některých místech je příliš dlouhá.

Tento nástroj je velmi opatrný a šetrně odstraňuje kosmetiku z obličeje.

Současně s ním můžete odstranit z obličeje i vodotěsnou kosmetiku.Současně i po takovém radikálním očistném postupu bude pokožka vypadat zdravě a dobře upravená. Nepřesušuje se a nestíhá. A po aplikaci na obličej nezůstane pocit, že na něm je film. Tento výrobek je tedy skvělý i pro každodenní použití.

Pro citlivé

Micelární voda z L'Orealu je také vhodná pro mastnou a citlivou pokožku. Tento typ epidermis je považován za nejproblematičtější, proto je pro něj velmi obtížné najít vhodné prostředky. Výrobek pro tento typ kůže má texturu podobnou gelu. Ale zároveň není příliš tlustý a nelepivý. Proto na kůži po jeho použití nezůstává nepříjemný pocit.

S pomocí tohoto výrobku můžete odstranit z obličeje trvalý make-up a dělat to více matný.

Citlivá pokožka zároveň nereaguje na takový postup péče o pleť s pravidelným podílem vyrážek a malých pupínků. Tento nástroj také dobře funguje na takové citlivé oblasti, jakou má kůže očních víček. Proto můžete produkt od firmy L'Oreal bezpečně vymyt řasenku a stíny. I když se produkt dostane do očí, nezpůsobí hoření nebo ostré zarudnutí a podráždění očí. Faktem je, že tyto výrobky byly testovány nejen kosmetology, ale také oftalmology, stejně jako dermatology, což zaručuje jejich kvalitu.

Složení

V micelární vodě je spousta složek. Hlavní je micely. Jedná se o drobné částice, které jsou schopny absorbovat přebytečný tuk vycházející z pórů, kosmetiky a různých nečistot. Tento produkt odstraňuje veškerý přebytek z pokožky a činí jej co nejčistším, hladkým a hladkým. Jako součást tohoto výrobku nejsou žádné chemikálie, které nepříznivě ovlivňují pokožku. Proto jsou produkty L'Oreal skvělé pro citlivou pokožku. Lze jej použít nejen na obličeji, ale i na citlivých místech, jako jsou oční víčka nebo rty. Takže tento produkt lze nazvat skutečně univerzálním.

Micelární tekutina se vyrábí na bázi vody.

Obsahuje také glycerin, který se používá ke zvlhčení pokožky, rozpouštědla, odlupujících se částic a dalších složek. Díky takovému vhodně zvolenému složení může být přípravek použit na jakékoli kůži, aniž by ho dráždil. A díky přítomnosti kosmosilu ve vodě, micelární voda funguje také jako antiseptikum. Odstraňuje z kůže většinu bakterií, které se během dne hromadí na povrchu obličeje.

Aplikace: základní pravidla

Micelární voda se používá pro celou tvář a pro oči a rty. Aby však pleť vypadala opravdu dobře a esteticky přitažlivě, musí být výrobek aplikován správným způsobem. Podívejme se, jaká pravidla by měla být dodržena při čištění kůže s mycety. Za prvé, nezapomeňte, že bez ohledu na to, jak dobrý je lék, ujistěte se, zda jste alergičtí na to. K tomu otestujte na malé ploše kůže. A pouze v případě, že další den nebude vyrážka nebo zarudnutí, použijte ji na celé tváři.

Výrobci tvrdí, že tento výrobek lze použít k odstranění vodotěsného make-upu. S ním odstraníte i odolnou rtěnku a voděodolnou řasenku. Pro odstranění make-upu pomocí micelární vody stačí v této tekutině navlhčit bavlněnou podložku a otřít obličej kruhovými pohyby. Řasenka s řasami omývá trochu jinak. K tomu je třeba bavlněné podložky připevnit k víčkům na několik vteřin a pak jemně otřít.

Tento nástroj lze denně perfektně používat.

Tento čistící prostředek můžete také kombinovat s aktivnějším gelem. Měli by se umýt po očištění tváře takovou tekutinou. Je také žádoucí používat výrobky ze stejné série nebo alespoň jednoho výrobce. Tento výrobek je velmi často používán dívkami v cestování.Pokud na nějakou dobu nemáte přístup k čisté vodě, pak i non-vodotěsný make-up je lepší omýt s produktem, který nepoškozuje váš epidermis.

Recenze a kolik

Micelární voda značky L'Oreal Paris - to je výborný rozpočtový produkt pro péči o pleť. Stojí méně než pět set rublů a prodává se v téměř každém obchodě s kosmetikou. Takže si můžete dovolit tento produkt, i když váš rozpočet není příliš velký.

Porovnání vody v myokardu L'oreal a BioDerma v dalším videu.

Ale nejen nízké náklady, je mnoho žen věnovat pozornost tomuto produktu. Příjemně potěšená a pozitivní hodnocení čistících prostředků této značky. L'Oreal Paris "Skin Expert"stejně jako „Absolutní něha„Potěšeni pozitivním efektem, který je viditelný na kůži po jejich použití. Profesionální kosmetičtí lékaři si všimnou, že micelární voda je dobrým produktem pro čištění obličeje. nebude reagovat na používání nového produktu neočekávaným způsobem.

Také kosmetologové nedoporučují zcela nahrazovat toniku tímto přípravkem.

Tonic čistí pleť hlouběji. To platí zejména pro vyblednutí kůže. Recenze jednoduchých zákazníků, kteří zažili produkt sami, také inspirují. Dívky a ženy tvrdí, že „Absolutní něha“ je produkt, který funguje velmi dobře na všech typech pleti.

Tato micelární voda omývá veškerý make-up, dokonce i vodotěsný.

Proto může být používán denně a pro mytí složitého make-upu, který se provádí při zvláštních příležitostech. S kosmetikou tento produkt zvládá mnohem lépe než jeho konkurenti. Kromě toho, po použití mycellet od této značky, kůže zůstává hydratovaná, a proto to vypadá více dobře-upravený. Nástroj nevysušuje pokožku a nezpůsobuje pocit těsnosti na obličeji. Projevy alergických reakcí jsou ve velmi vzácných případech. Přesto by měl být výrobek před úplným použitím definitivně testován.

Obecně platí, že tento výrobek, i přes nízkou cenu, funguje velmi dobře, a umožňuje čištění kůže, aniž by to poškodilo.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky