Maska na obličej

Maska na obličej

Moderní život a ekologie nepříznivě ovlivňují lidské tělo, zejména s ohledem na stav pokožky obličeje. Nečistoty, prach, neustálé používání dekorativní kosmetiky vyvolávají ucpání pórů, což zase způsobuje nedostatek kyslíku v buňkách. Pokud tomu tak není, kůže se stane bez života, nudná, začne rychle stárnout. Aby se zabránilo všem výše uvedeným účinkům, je nutné nejen pravidelně čistit obličej, ale také ho řádně vyživovat kyslíkem. V poslední době se s tímto problémem vyrovnalo, protože na trhu kosmetiky se objevila kyslíková maska ​​pro obličej.

Tento nový produkt péče o pleť se objevil poměrně nedávno, ale již se mu podařilo získat pozitivní zpětnou vazbu v kosmetologii. Dnes, v každém kosmetickém salonu je služba pro obohacení kyslíku. Kromě toho, procedura léčby může být také snadno provedena doma tím, že koupí masku obsahující kyslík v obchodě speciality předem, nebo připravit sami z dostupných přírodních surovin.

Zvláště pozoruhodné produkty, země, kde je výrobce Korea. Korejská kyslíková maska ​​je považována za jednu z nejnovějších a nejefektivnějších kosmetických produktů. Jeho pěnová struktura se vyznačuje zázračnými vlastnostmi, takže droga je velmi populární mezi kosmetology po celém světě. Složení produktu zahrnuje kyslík, minerály a vitamíny. Pokud jej používáte neustále, pak v krátké době zjistíte dobré výsledky.

Je třeba poznamenat, že tento typ masky přispívá k úplné obnově kožních buněk.. Vzhledem k tomu, že kyslík proniká kůží, proces stárnutí se zpomaluje. Aktivními prvky léčiva jsou také aquaftham a perfluorované uhlovodíky, které při interakci s nátěrem aktivují metabolické procesy a transport kyslíku na molekulární úrovni. Díky tomu buňky zvyšují fermentaci a regeneraci, což zase přispívá k produkci potřebné dávky kyseliny hyaluronové při tvorbě těla, která je zodpovědná za tvorbu kolagenu a elastinu. Vrásky jsou vyhlazené a tvář se stává fit a krásná.

Jak

Ztráta vlhkosti v kožních buňkách je způsobena mnoha důvody, mezi nimiž mohou být nepříznivé podmínky prostředí, neustálé používání kosmetiky. Také různé vnitřní nemoci zpomalují výměnu plynu. Takový nedostatek vody a kyslíku v kůži vede k jeho suchosti, vráskám a pigmentovým skvrnám. Abyste tomu zabránili, musíte aktivovat silové články. V tomto velkém pomocníkovi je považována za kyslíkovou masku.

Hlavním cílem kosmetického přípravku je zvýšení koncentrace kyslíku na molekulární úrovni.

Díky inovativnímu složení výrobku, vzrůstajícímu stupni vlhkosti a úplnému obnovení buněk dochází k omlazení pleti - vyvolává tvorbu elastinu a kolagenu a aktivuje imunitní systém.

Díky masce získává obličej přirozenou barvu, stává se hladkou a vrásky postupně mizí.

Jak vařit

Aby bylo možné rychle a efektivně omladit obličej, budete muset použít kyslíkovou masku, jejíž různé typy lze snadno připravit vlastníma rukama. Nejoblíbenější péče o pleť jsou mandle, heřmánek, oves a peroxid vodíku.. Tyto ingredience se vyznačují exfoliačními vlastnostmi, dobře čistí obličej z kornatých oblastí.

Většina spravedlivého pohlaví dává přednost masce ovesných vloček. Pro jeho přípravu, budete muset pre-stock ovesné vločky, pre-drcené v mixéru. Vločky se dobře mísí s květenství heřmánku a bílé hlíny. Ke směsi se přidá také 10 kapek peroxidu vodíku a 100 ml čisté vody. Maska by měla být stejnoměrná, ne tekutá a ne tlustá, aplikuje se na obličej a uchovává se po dobu 10 minut, poté se opláchne studenou vodou.

Neméně efektivní je kosmetický postup s mandlemi. Mandle je považován za vynikající nástroj pro čištění pórů před nečistotami, navíc je vhodný pro všechny typy pleti. Chcete-li připravit léčebnou masku, budete muset vzít 2 lžíce ovesných vloček, přesně stejné množství pre-mletých mandlí, jednu lžíci bílé hlíny, 100 ml vody, 10-15 kapek peroxidu vodíku. Směs se svým složením podobá předchozí masce, ale díky přítomnosti mandlí v ní má maximální účinek na kůži.

Kontraindikace

Stejně jako jakýkoli kosmetický přípravek má kyslíková maska ​​menší kontraindikace. Nástroj se samozřejmě vyznačuje omlazujícími a vyrovnávacími vlastnostmi, ale musíte znát určitá pravidla pro jeho použití, jinak jsou možné nežádoucí reakce. Proto musíte být opatrní. Nemůžete provádět takové postupy pro zdravou kůži, stejně jako v přítomnosti nezhojených ran, otevřených poranění a jizev na obličeji.

Maska se nedoporučuje pro problémy s krevním oběhem.

V případě, že výše uvedené kontraindikace chybí, měli byste se nejprve poradit s kosmetičkou a začít používat. Za tímto účelem si můžete výrobek zakoupit jako hotový výrobek a připravit jej sami.

Nejlepší je dát přednost maskám doma. Složení přírodních složek pomůže v krátkém časovém období odstranit příznaky vybledlé kůže a obličej se stane mladým, zdravým a čerstvým.

Současně je třeba poznamenat, že hotové masky ochranných známek se dobře doporučily. Beauty Style, Lumene, A'Pieu, Faberlicjedinečný lék Facezine "Zelený čaj".

Způsob použití

Aby byla kyslíková maska ​​co nejúčinnější, je nutné znát pravidla jejího použití. Přípravek by měl být aplikován výhradně na blednoucí, zralou pleť, která vyžaduje pravidelnou a důkladnou péči, stejně jako v přítomnosti černých skvrn, akné a zánětlivých procesů. Přípravek se nedoporučuje používat u zástupců zdravé kůže.

Než začnete s čištěním, seznamte se s pokyny a postupujte podle jejich pokynů. Tímto způsobem se lze vyhnout nežádoucím důsledkům předem.

První použití léku začíná testováním na možnou alergickou reakci. Pokud nejsou žádné nepříznivé události, můžete postupovat bezpečně. Tvář je předparená a dobře se čistí. K tomu můžete použít speciální kosmetiku. Maska kromě hlavních složek obsahuje také pomocné látky, které jsou zodpovědné za výživu kůže. Navíc eliminují zánět a podporují regeneraci buněk.

Před získáním finančních prostředků by proto měly být zohledněny specifické problémy obličeje a již od nich začínají vybírat jednu nebo jinou masku.

Přípravek se aplikuje na dobře vyčištěný obličej a uchovává se po dobu nejvýše 15 minut, poté se opláchne studenou vodou. Pro získání maximálních výsledků z procedur se doporučuje používat masky podle kurzů, týdně po dobu jednoho měsíce. Na konci úklidu je v kurzech malá přestávka po dobu 20 dnů, pak všichni znovu začínají.

V případě, že se směs připravuje samostatně vlastníma rukama, používejte výhradně smaltované nebo keramické nádobí, protože peroxid vodíku může být chemicky ovlivněn plastem nebo hliníkem.

Směs se připravuje vždy čerstvá a je určena pouze k jednorázovému použití. Pro přípravu masky se použije 3% peroxid vodíku. Kompozice se doporučuje aplikovat na obličej hladkými kruhovými pohyby.

Toto video ukazuje, jak používat Kyslíková maska:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky