Gelová maska ​​na obličej

Gelová maska ​​na obličej

Pro péči o pokožku obličeje žen a dívek často používají různé masky. Jedním z typů takové péče je gelová maska ​​pro obličej. Podívejme se, co to je a jak ho používat.

Další informace o gelových maskách naleznete v následujícím videu.

Vlastnosti

Gelové masky se objevily na trhu kosmetiky tak dávno, ale okamžitě získaly lásku slabšího pohlaví.

Základem těchto výrobků je gel, kterým se nástroj snadno aplikuje na obličej, neteče. Kromě toho pomáhá zvlhčovat pokožku, přivádí vlhkost spolu s léčivými látkami do hlubokých vrstev epidermy. Dalšími složkami jsou obvykle přírodní složky, které hrají roli účinných látek, které mají příznivý vliv na stav dermis.

Dalším typem tohoto výrobku je hydrogelová maska ​​proti stárnutí. Je navržen speciálně pro normální a náchylnou k suché pokožce a je tkáňovým základem, na kterém je gel aplikován. Kyselina hyaluronová, stejně jako esenciální oleje, kolagen a další složky jsou obvykle přítomny ve složení těchto látek. Tento výrobek je navržen tak, aby hluboce zvlhčil dermis, dodal jí mladost a zář.

Kromě toho je gelová maska ​​opětovně použitelná. Je vyroben ve formě masky na spaní a uvnitř je naplněn gelem. Tento produkt byl vytvořen pro líné. Jeho použití je velmi jednoduché a účinek je vynikající.

TJaký výrobek může být chlazení a zahřívání:

  • Chladicí kapalina aplikovaná na obličej při ochlazování., okamžitě odstraňuje únavu z kůže, tonizuje ji, zlepšuje pružnost pokožky. Opakovaně použitelný výrobek dokonale pomáhá zbavit se opuchů, redukuje modré kruhy pod očima.
  • Ohřívací činidlo se naopak trochu zahřívá. Tato aplikace masky zvyšuje průtok krve, čímž poskytuje pokožce dodatečnou energii. V důsledku tohoto zvýšení metabolických procesů v buňkách. Kůže se mění, svítí krásou a zdravím. Tento typ masky však není vhodný pro mastnou dermis, protože může vyvolat ještě větší aktivitu mazových žláz.

Složení

Složení gelových masek kromě samotného gelu obsahuje přírodní složky. Jedná se o různé oleje, extrakty, extrakty.

Aloe tedy pomáhá zvýšit elasticitu dermis, extrakty z mořských řas omlazují epidermis. Zvyšují metabolické procesy v něm, oleje pomáhají pečlivě odlupovat odumřelé buňky, zvyšují regeneraci dermis a také vyživují a zvyšují imunitu.

Často v gelových maskách, určených pro mastnou pleť, zahrnuje brusinky. Reguluje mazové žlázy. Pomáhá redukovat zvětšené póry, má protizánětlivé a léčivé účinky.

Bodyaga ve složení tohoto výrobku je nepostradatelné pro odstranění modrých kruhů pod očima a růžovkou. Pomáhá obnovit krevní oběh, posiluje stěny kapilár, snižuje jejich vizuální vnímání na povrchu dermis.

Další typ gelové masky je placentární. Skládá se z výtažků z placenty zvířat. Tato látka je bohatá na mastné kyseliny, enzymy, proteiny. Jeho složení je blízké složení lidských kožních buněk. Proto látky snadno pronikají do hloubek epitelu, obnovují metabolické procesy v buňkách dermis a způsobují, že se omlazují zevnitř.

Značky

Kosmetické firmy, které produkují gelové masky, hodně. Zde jsou nejoblíbenější značky v řadě, které mají tento produkt.

  1. Skinlite. Maska Hydrogel je látková základna potažená gelem. Přípravek je určen k hluboké hydrataci dermis.Po aplikaci výrobku je pokožka dokonale hydratovaná, regenerační procesy jsou znovu zahájeny. Kůže je mladá a krásná. Cena je asi 100 rublů.
  2. Mary Kay "Časově." Tento výrobek je určen pro zvlhčování a obnovu pokožky obličeje. Baleno v tubě. Doporučuje se aplikovat výrobek kartáčem. Maska dodává pleti hlubokou hydrataci a poskytuje kvalitní péči: vyživuje, posiluje, uvolňuje, vyhlazuje, zklidňuje a zlepšuje strukturu pokožky. Díky tomuto nástroji je pokožka měkčí, pevnější a pružnější a póry méně znatelné. Složení produktu zahrnuje kaštanový extrakt, vitamin B3, extrakt z acai berry, vitamin E, hyaluronát sodný, skvalen. Náklady na finanční prostředky 1300 rublů.
  3. Bradex. Tato znovu použitelná maska ​​je připravena k použití. Lze jej použít jako chladicí produkt, aby se odstranily známky únavy, aby se zbavily otlaků pod očima. Ve stejném zahřátém stavu tento produkt pomůže aktivovat metabolické procesy v epidermis, vyživuje pokožku. Nástroj má pohodlné spony, které pomohou upevnit na obličej. Náklady na finanční prostředky asi 290 rublů.
  4. Organický obchod "Madagaskar Aloe". Tento výrobek dokonale zvlhčuje pokožku, poskytuje příjemný pocit po několik dní. Jako součást aloe vera, bambusového extraktu a ylang-ylang oleje. Změkčuje pokožku, vyplňuje ji vitamíny, dodává jí svěžest a mladost.
  5. Tony Moly "Intenzivní péče o živý šnek". Maska je vyrobena na základě hlenu hlemýždi. Dokonale hydratuje a vyživuje dermis. Tento produkt je bohatý na kolagen, komplex vitaminů, allontoin, chitosan, elastin. Dokonale hydratuje pokožku, má bělící účinek, vyhlazuje vrásky, snižuje vizuální vnímání jizev. Cena produktu je asi 370 rublů za 25 ml.

Jak používat

Před použitím gelové masky je nutné důkladně umýt obličej. Chcete-li to provést, musíte použít speciální prostředky pro mytí, a pak ošetřit pokožku tonikem. Poté pokračujte v aplikaci produktu.

Gelová maska ​​se nanáší štětcem ve směru masážních linií. Je třeba se vyvarovat očního víčka, protože kůže je velmi citlivá.

Jedním z nejdůležitějších momentů je přijetí horizontálního postoje po aplikaci. To je způsobeno tím, že když ležíte, kontura obličeje je jasnější, vrásky jsou vyhlazeny lépe. Když chodíte s aplikovanou maskou, kůže pod její váhou je zpožděna, epidermis je deformována. Taková maska ​​může způsobit tvorbu bryle.

Maska by měla být udržována na obličeji po dobu 5-20 minut, pak opláchněte. Čas závisí na značce a komponentách obsažených v nástroji. Opláchněte produkt lépe vařenou vodou, jako v takové kapalině minimální množství nečistot, které mohou nepříznivě ovlivnit stav dermis.

Masku je nutné aplikovat maximálně 2-3 krát týdně. V omezeném čase může být tento postup prováděn jednou týdně. Poté, co si všimnete, že nástroj snížil svou účinnost, doporučuje se dočasně změnit masku. A není nutné měnit výrobce, ale komponenty, které jsou součástí tohoto složení.

Recenze

Recenze gelových masek jsou docela pozitivní. To je vynikající produkt, který pomáhá bojovat s nedokonalostí pleti.

Zvláště milované jsou výrobky pro opakované použití. Důvodem je skutečnost, že tento nástroj nevyžaduje určitou zručnost při aplikaci a oplachování. A efekt, který produkuje, nelze srovnávat s ničím. Kůže se mění v očích.

Kapalné gelové masky mají také poměrně dobrou pověst. Dokonale hydratují dermis, pomáhají se zbavit známek stárnutí kůže. Pokožka je dokonale hydratovaná, kontury obličeje jsou napjaté, vrásky jsou méně patrné

Přehled dvoufázové gelové masky alginátu "Sweet Gold" s pomerančovým esenciálním olejem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky