Jak udělat masku z černých teček doma

Jak udělat masku z černých teček doma

V mladém věku mnoho lidí trpí tak vážnými problémy jako černé tečky. Stává se však, že tento problém otráví život a je již docela dospělým lidem, dlouho mimo dospívání. V zoufalství, mnoho dal sebe do rukou profesionálních kosmetologů nebo pravidelně provádět předpisy jejich dermatologa.

Tato situace způsobí, že budete trávit spoustu peněz na všechny druhy léků a kosmetiky, pravidelně jdete na čištění obličeje, pak sedět několik dní doma, dokud se pokožka zklidní a zbaví se zarudnutí. V takové situaci to není na radostné náladě - jedné frustraci, ale cesta ven je stále možná a je tak jednoduchá, jak je všechno geniální a přístupné naprosto pro každého - to je kurz masek z černých teček, které můžete jít domů!

Dnes, mnoho lidí používá organickou masku pro boj s černými skvrnami jako peeling a základní péče. A to je odůvodněno vlastnostmi složek, které tvoří masku:

 • vytahování akné a tím odstranění černých skvrn;
 • otevření pórů;
 • zmírňuje zánět;
 • přispívá k hromadění vlhkosti;
 • utažení pórů a vytvoření ochranné vrstvy.

Vlastnosti

Zvláštností černé masky je, že ji nelze aplikovat na celou tvář., ale pouze na pozemku s černými tečkami, a tak mnoho lidí se již podařilo zbavit se takové nepříjemné kožní stav jako akné, stejně jako některé jiné kožní problémy.

Kromě toho, tento produkt může být alternativou k mnoha dalším lékům, které by byly potřeba, ne-li film černé masky proti černým skvrnám. Hlavní věcí v tomto případě je pravidelné používání nástroje, abych tak řekl, aby režim, to znamená, aby se vždy na masku vždy kladl.

Černá maska, podle odborníků v oblasti kosmetologie, je nejúčinnějším a nejúčinnějším prostředkem, a proto je vhodná pro léčbu nejproblematičtější kůže na obličeji.

Složení

Často může být konfrontováno s tvrzením, že maska ​​má sestávat ze šesti složek, ale to není vždy případ. Nejčastěji jsou mnohem více, ale procento z nich je malé.

Každá ze složek má svou vlastní aktivní roli, která přispívá ke zlepšení pokožky obličeje. Například:

 1. Díky bambusovému uhlí se póry otevírají s maximální účinností.průchodem do kožních buněk obličeje. Poté následuje aktivní reakce, vytlačování nečistot, hnisavých nahromadění a dalších škodlivých usazenin z pórů. K určité hydrataci kůže dochází.
 2. BDíky grapefruitovému oleji je pokožka jemně ovlivněna.Je hydratovaný a omlazený. Tato účinná složka nemá stejné použití jako krémový základ.
 3. Klíčící pšeničný extrakt zmírňuje záněta v buňkách, ve kterých jsou zranění, po odstranění masky začne regenerační proces.
 4. Díky provitaminu B5 (panthenol), kůže se zbaví podráždění a začne se rychle zotavovat.
 5. Vytvoření ochranné vrstvy na povrchu kůže - To je důsledek expozice olivovému skvalenu. Nyní začne pokožka dýchat a nečistoty již nemohou proniknout do jejích pórů. Podporuje regenerační a omlazující procesy.
 6. Chrání pokožku a takovou složku jako kolagen - jeho činnost začíná, jakmile je maska ​​odstraněna.
 7. Zeleninový glycerin má své vlastní funkce. - bojuje proti akné tím, že vytváří příznivé podmínky pro hydrataci pokožky a tím i omlazení.

Pokud uděláte vše, co kosmetologové doporučují, můžete si všimnout výsledku z prvních 2-3 sezení.

Jak udělat dům vlastníma rukama

Černé skvrny na kůži obličeje se tvoří, pokud póry na obličeji byly ucpány odpadními produkty mazové žlázy. To je hlavní příčina, kvůli níž lidé se zvětšenými póry a mastným typem pleti začínají zánětlivé procesy na obličeji a akné. K potírání tohoto fenoménu již bylo vynalezeno mnoho receptů, které může kdokoliv připravit.

Úkolem domácího léku proti černým skvrnám je čištění pórů a snížení aktivity tvorby tuků. V každém receptu takové masky je kombinace ingrediencí vždy jedinečná. Nákupem tohoto nástroje v obchodě si můžete jednoduše vybrat podle doporučení jednoho nebo jiného typu pleti, a rozhodnout se dát přednost domácí kosmetice, musíte pochopit vše o vlastnostech každé ze složek, které tvoří.

Složení

Složky jsou základní nebo pomocné.. Základem může být jíl, koření v prášcích, uhlí ze dřeva nebo ovesné vločky. Pomocné složky hrají roli asistentů: tak, aby hlavní složky mohly být snadněji aplikovány na kůži nebo aby byl jejich účinek zvýšen.

V případě vaření doma může nejen běžná čištěná voda působit jako ředidlo masky - mohou to být také mléčné výrobky, med nebo odvar z bylin. Ke zvýšení efektu domácí masky se přidávají křoviny z přírodního původu, bílkoviny vaječného bílku a aloe gel.

 • Vejce můžete brát jako přísady (polovina) a aktivního uhlí (od 4 do 5 tablet, rozdrceno do práškového stavu). Vše je důkladně promícháno a pak je kompozice aplikována na problémové oblasti. Bude to trvat asi 20 minut nebo 30 minut a na tváři budete mít film. Mělo by být jemně zatlačeno a poté vyjmuto. Na konci procedury by měl být obličej navlhčen krémem.
 • Další maska ​​- s černou hlínou. Tato složka má skvělou práci při čištění pórů všech nečistot, čímž se odstraní kůže z černých skvrn. Bude to trvat pouze 1 polévková lžíce. lžíce hlíny, která by měla být zředěna mírně ohřátou vodou, aby se vytvořila hustá kaše, a pak se směs aplikuje na ty oblasti kůže, kde je shluk černých teček.

Hlína na obličeji by měla být zcela suchá, poté by měla být opláchnuta teplou vodou. Tato maska ​​proti akné není příliš účinná, ale je to 100% přírodní produkt, takže jej můžete použít alespoň každý den a nikdy nezpůsobí podráždění ani na nejcitlivější pokožce.

Recepty

S jedinečným kosmetickým prostředkem "Černá maska»Ruští uživatelé se již delší dobu znají. Základ tohoto výrobku obsahuje pouze přírodní složky, z nichž každá se liší v různých užitečných vlastnostech. Tyto výrobky si můžete koupit pouze z akné a černých skvrn objednáním prostřednictvím internetového obchodu. Koneckonců, černá maska ​​vlastní výroby nemůže být horší analogií výrobního výrobku.

Zde jsou jen některé z nich:

 • Přítomnost medu v receptu poskytne buňkám kůže výživné a tonizační vlastnosti., pronikne do samotných pórů, očistí je od jakéhokoliv znečištění a od produktů fungování mazové žlázy.

Pokud si sami připravíte masku medu proti akné a černým skvrnám, pak kůže na tváři dostane rovnoměrný tón a bude vypadat zářivě. Jednoduše promíchejte v poměru 1: 1 medu a citronové šťávy, a pak masírujte obličej, což způsobí, že tato kompozice na něm. Pokud nedochází k pocitu pálení ani k žádnému jinému nepříjemnému pocitu, pak může být kompozice uchovávána na obličeji dalších 10 minut, poté může být odstraněna pomocí tonika a rouna.

 • Můžete také míchat ovesné vločky s medem - Akné a černé skvrny se také „obávají“ této směsi. Pro přípravu masky bude třeba 1 polévková lžíce. lžíce dušených vloček a 1 h lžíce tekutého medu. Směs by měla být uchovávána na obličeji nejméně 20 minut. Je to účinný nástroj pro čištění pórů, zničení akné a černých skvrn, stejně jako pro zastavení zánětlivého procesu.
 • Pro odstranění přebytečného tuku z kůže připravte masku takto: mix 1 polévková lžíce. Lžíce medu s jedním vaječným bílkem se aplikuje na obličej, masíruje a ponechá po dobu 20 minut, pórů je zaručeno, že budou odstraněny a akné a černé skvrny se nevrátí.
 • Medová maska ​​do-it-yourself zázvor - to je čištění kůže před přebytečným tukem a před vnější kontaminací. Černé skvrny, jako je akné, neodporují takovému složení - odejdou. K přípravě takového zázračného lektvaru postačí dvě polévkové lžíce medu a jedna lžička nasekaného kořene zázvoru. Na obličejové masce by měla být po dobu nejméně půl hodiny.
 • Scrub maska ​​pomůže problém kůže, pro které potřebujete stejný med a nejběžnější aspirin. To je rozpuštěno ve vodě k mushy stavu, a pak med je přidán k tomu (1 lžička). Na obličeji by měla být směs mírně masírována a po 10 minutách opláchnuta a namazána obličejem hydratačním krémem. Zánětlivé procesy zmizí a epidermis se zbaví mrtvých částic.

S želatinou

Pokud si samostatně připravíte masku z černých skvrn na základě želatiny, pak můžete vyřešit celou řadu problémů, které vznikají pro majitele mastné pleti. Černé skvrny půjdou do zapomnění, póry se zúží a produkce tuku bude normalizována.

Současně může být želatinová maska ​​použita také se suchou pokožkou. - v tomto případě dostane pokožka další výživu. Chcete-li takové složení, bude stačit, aby se jídlo želatiny (k dispozici v každé kuchyni) - lžíce a čisté studené vody - 1: 3. Tuto sloučeninu je možné posílit drceným aktivním uhlím (postačují 3 až 4 tablety).

Ve studené vodě musí být želatina 5 až 10 minut, aby nabobtnala. Nyní je čas, aby se směs zahřála na pár - želatina se tam nakonec rozpustí. Když maska ​​vychladne na příjemnou teplotu, aplikujte ji buď na celou tvář, nebo na oblasti s černými tečkami. Vysušená směs se promyje teplou vodou.

Maximálního čištění kůže lze dosáhnout, pokud uděláte černou masku, jejímž základem je aktivní uhlí.

Z uhlí

Tyto masky jsou jednoduchým a cenově dostupným způsobem pro vysoce kvalitní čištění pleti v domácnosti. - nejen váš čas je zachráněn, ale i vaše peníze. Když jste se je pokusili udělat jednou, zapomenete navždy na kosmické ceny módních salonek a naučíte se porozumět vaší pleti a dáváte jí přesně to, co přesně vyžaduje váš typ pleti a její problémy.

Absorpční vlastnosti aktivního uhlí dokonale čistí póry. Nejen akné, ale i další kontaminace kožních buněk odcházejí. Uhlíková maska ​​dokáže proniknout dostatečně hluboko do epidermy, ale dělá to velmi pečlivě a nepoškozuje ji.

Nejúčinnější mohou být tyto sloučeniny:

Uhlí a černá hlína

Kůže je očištěna velmi vysoká kvalita a připravit směs je snadná - potřebujete pouze černou hlínu (1 lžička), želatinu (1 lžičku) a aktivní uhlí (1 tableta). Zředěný prostředek by měl být jedna polévková lžíce mléka. Poté musí být směs zahřátá na ředění želatiny a aplikována na obličej. Po čtvrt hodině se směs promyje mírně zahřátou vodou.

Jako výsledek, póry jsou čisté, a obličej má krásný i stín.

Uhlí s želatinou

Vynikající alternativa k čistícím lištám. Vaření je velmi jednoduché: želatina (1 lžička) a studené mléko (2 lžíce. lžíce). Po dobu asi 10 minut se usadí aktivní uhlí, které se rozdrtí (1 tableta) a přidá se ke směsi.

Kompozice by měla být zahřívána tak, aby všechny složky přišly do kapalného stavu.Vodní lázeň i mikrovlnná trouba budou vhodné pro vytápění (v tomto případě by měl být časovač nastaven na 15 sekund).

Směs nechejte mírně vychladnout a poté spusťte aplikaci. Směs by měla zcela vyschnout (potrvá asi 15-20 minut) a pak v oblasti brady by měl být film jemně zvednut a odstraněn, pohybující se ve směru čela.

Zvláštností takové masky je, jak pevně zapadá na kůži, takže když je odstraněna z obličeje, malé chloupky, které na ní rostou, mohou být také odstraněny.

Maska s želatinou vás zbaví nepříjemných černých skvrn a zjemní vaši pleť sametovou a vlhkou.

Na vodě

Existují pouze dvě složky. Připravuje se ze tří tablet aktivního uhlí, bušeného na prášek a vody nebo mléka (1 polévková lžíce). Vše je jednoduché - smíchejte, aplikujte na kůži a když je kompozice suchá - omyjte. V důsledku toho jsme pečlivě vyčistili póry a zdravou a zdravou pokožku.

Jogurt a citron

Pečlivý účinek měkké čistící směsi. Připravené z práškového aktivního uhlí (1 tableta), jogurtu (2 lžíce) a citronové šťávy (1 lžička). Pak se vše, jako obvykle, míchá, aplikuje, omývá po čtvrt hodině. Výsledek - póry jsou vyčištěny, struktura kůže obličeje je obnovena.

Aloe a mořská sůl

Účinná příprava na čištění akné. Take aktivní uhlí (grind 2 tablety), mořská sůl (třetina lžičky), aloe šťáva (1 lžička) a esenciální olej (pár kapek, nejlépe čaj strom, protože to je vynikající antiseptikum). Nyní plus 1 polévková lžíce. lžíci čisté vody, vše smíchejte a aplikujte na problémové oblasti očištěné kůže.

Počkejte čtvrt hodiny a vymyjte kompozici bylinným odvarem nebo jednoduše ohřátou vodou. Póry budou zbaveny akné a černých teček a na kůži nebudou žádné další zánětlivé procesy.

Kosmetická jíl

Toto složení by mělo zajímat lidi s mastnou pletí. Neexistuje žádný problém s přípravou směsi: aktivní uhlí (1 polévková lžíce. Hotový prášek), bílý jíl a zelený jíl (oba to a druhý - půl lžičky), rozdrcené okvětní lístky růží (1 polévková lžíce) a esenciální olej (pár kapky - z pelargónie nebo levandule).

Voda bude potřebovat tolik, aby směs byla konzistence, jako zakysaná smetana. Na obličeji držet asi 15 minut, a pak opláchnout heřmánkový vývar nebo jen teplou vodu. Akné a černé skvrny zmizí a kůže se přestane odlupovat.

Taková absorpční látka jako aktivní uhlí v masce přispívá k hlubokému čištění pórů, takže výsledek můžete vyhodnotit velmi brzy po zahájení procedur. Ale zastavit, všimnout si zlepšení, v každém případě nemožné. Průběh léčby musí být dokončen úplně, jinak se vše vrátí, jak se říká, celý kruh.

S medem

Antioxidanty obsažené v přírodním medu mohou mít blahodárný vliv na pokožku, zpomalit její stárnutí a dokonce eliminovat již vzniklé mělké vrásky.. Tento užitečný produkt se skládá z látek schopných bojovat proti zánětlivým procesům, vybělit pokožku a zbavit ji černých skvrn a akné.

Chcete-li si takovou masku připravit sami a získat z ní co nejlepší účinek, můžete použít některé další složky. Ale zde byste měli vzít v úvahu rysy vaší kůže, stejně jako váš nedostatek alergických reakcí na jakoukoliv složku.

Nezahřívejte med více než 80 ° C, jinak nebude schopen poskytnout žádné uzdravení. Použití směsi medu by mělo být pouze čerstvě připravené - a zdravé stopové prvky budou uchovávány ve větších množstvích a účinek bude lepší.

Podmínky používání

Kůže by měla být vyčištěna jako první. - pěna, krém, gel (prací prostředek si každý vybere pro sebe, v závislosti na typu pleti). Pak přichází řada parní lázně, díky které se póry otevřou a aktivní složky masky budou moci snadno proniknout do buněk a pomoci jim zotavit se.Proces napařování trvá 5 až 10 minut.

Když maska ​​úspěšně odvedla svou práci a byla odstraněna, je nutné aplikovat na obličej hydratační nebo výživný krém (pro obnovení rovnováhy vody v buňkách).

O pravidlech tvorby a použití masek:

 • trvanlivost aktivního uhlí v žádném případě by neměl být na konci;
 • neaplikujte kompozici uhlí založené častěji než jednou za sedm dní;
 • starat se o jemnou pokožku kolem očí a nevztahují se na něj směs uhlí - kůže může být zapálena;
 • pokud je opravdu naladěn na dosažení zřejmé výsledky, pak nezastavujte postupy na jeden a půl měsíce, pak na 2 měsíční přestávku a opět na stejné postupy;
 • tvář během aplikace masky musí být uvolněná, bez výrazů obličeje;
 • před prvním použitím kompozice ujistěte se, že nejste alergičtí na žádnou z komponent - stačí aplikovat kompozici na zápěstí a držet asi 20 minut.Pokud není zarudnutí, svědění a podobné potíže - maska ​​vám vyhovuje.

Neměli byste aplikovat masku, aniž byste nejprve připravili obličej - vyčistili ji a napařili. V tomto případě bude vaše úsilí zbytečné.

Pokud nejste líní, snažte se důsledně provádět všechny nezbytné úkony, používejte neexpandované ingredience, udělejte si masky sami a celý průběh procedur udržujte úplně, pak bude vaše práce plně zaplacena zdravým vzhledem sametové a měkké pokožky tváře a tam byly nedostatky.

Recenze

Hlavním účelem, pro který jsou vyrobeny černé skvrny, jsou úzké póry na kůži obličeje a odstranění akné a těchto černých bodů.. Jak vyplývá z hodnocení mnoha uživatelů, tento cíl je vždy dosažen, pokud s postupy zachází pouze s plnou odpovědností a seriózností.

Ženy nadšeně popisují svá pozorování z procedury do procedury, přičemž si všimnou, že póry jsou užší a užší, a pak se stávají zcela nepozorovatelnými a jejich obličej se stává hladkým a sametovým. Důležitá je také skutečnost, že již není nutné získávat celou řadu kosmetických doplňků a maskovat jednu nebo druhou vadu na obličej.

Super maska ​​doma z černých teček: recept je v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky