"Kouřové oči" pro hnědé oči

Kouřové oči pro hnědé oči

Make-up "kouřové oči" v módě pro více než jednu sezónu. S ním se váš obraz stane tajemným a svůdným. Tento make-up je působivější s hnědýma očima, takže je jejich majitel neuvěřitelně přitažlivý a neodolatelný.

Chcete-li však vytvořit takový make-up, musíte se naučit krok za krokem, jak jej aplikovat. Například dřívější make-up byl prováděn pouze v tmavých, téměř černých tónech, ale s přihlédnutím k růstu jeho popularity se začalo používat lehčí, jemnější, každodenní provedení líčení. Především musíte strávit dostatek času přípravou a vyrovnáním odstínu pleti, zakrytím pod očima a vysoce kvalitním lemováním čar kreslených tužkou a stíny od tmavších po světlejší.

Vzhledem k tomu, že výše uvedený make-up je velmi populární a nevzdává se své pozice po několik sezón v řadě, stylisté vyvinuli pohodlnou instrukci, kterou můžete dokonale reprodukovat doma. Například před použitím make-upu kůže musí být připravena pomocí hydratačního přípravku nebo základu pro make-up, pak - základ, který by měl být rovnoměrně rozložen nejen na kůži obličeje, ale také v čistých kruhových pohybech na kůži očních víček. Chcete-li během dne udělat mnohem lépe, potřebujete trochu prášek očních víček.

Věnujte náležitou pozornost obočí - měly by být dokonalé, protože oční make-up na ně silně zaměřuje pozornost.

Strávit tužku, která odpovídá tón obočí, podél jejich tipy, a také spustit štětec se stíny s matným efektem podél růstu obočí. Odstraňte přebytečné stíny bavlněnou podložkou.

Oblast v blízkosti linie růstu řas je vždy pokryta nejtmavšími vybranými barvami a nejsvětlejší stíny v blízkosti barvy obočí se používají blíže k obočí. Světlé stíny mohou být zachyceny s perleťovým efektem - to pomůže dát unavený vzhled svěžest a jas. Pokud se nebudete řídit tímto pravidlem, vzhled může být velmi těžký, a budete dělat spíše odpudivý dojem.

Všimněte si to někdy stíny jsou schopny zdůraznit jemné vrásky kolem očí nebo jiné rysy vaší pleti, na které byste nechtěli zaměřit pozornost. Přijdete na pomoc tekutých stínů nebo stínů krémové textury. Pokud nemáte žádné, můžete jemně přidat několik kapek vody na stávající suchou paletu stínů a okamžitě aplikovat stíny štětcem s krátkým zdřímnutím, nejlépe zaobleným tvarem, spíše než obvyklým stínem na stíny.

Při aplikaci okamžitě stíny stínu otřete štětcem.

Existuje mnoho technik pro výrobu kouřových očí. Například v jedné z variant jsou oční víčka pokryta tónovým krémem a podél řas se pokládá hladká linie tužkou, která se rozšiřuje do vnějšího koutku oka. Díky tomuto triku vypadá vzhled atraktivněji. Po nakreslení čáry je stínovaná a mobilní víčko je zakryto tmavými stíny. Dále jsou stíny překryty a přechod je ve stínu.

V dalším provedení prvního make-upu make-upu po založení je vnitřní koutek oka obarven světlými stíny a také pod obočím. Temné stíny jsou umístěny na řasové linii, na vnějším rohu oka a na ohybu víčka. Podél růstu řas pomocí tekuté oční linky držte tenkou čáru, zasahující do vnějšího koutku oka.

Krásný make-up doplní malá řasenka, rtěnka nebo lesk omezených tónů nebo bezbarvý lesk na rty, stejně jako prášek vhodný pro vaši pokožku.

Kombinace s různými odstíny očí

Hnědé oči přicházejí v různých barevných odstínech - medově hnědé, žlutohnědé, zelenohnědé nebo tmavě hnědé, téměř černé.

Barvy kosmetiky - oční stíny, tužky, oční linky atd. By měly být vybrány v závislosti na barvě očí:

 • Máte-li tmavě hnědé oči, zvedněte fialové, modré, šedé, hnědé odstíny. Jejich nasycení závisí pouze na vaší náladě a na důvodech, proč se make-up provádí.
 • Majitelé medově hnědých očí by měli zaměřit svou pozornost na světlé odstíny teplých barev - žluté, oranžové, načervenalé, měděné, bronzové a zlaté.
 • Pro doplnění hnědých očí oříškových odstínů zastavte výběr na fialové, fialové, modro-fialové odstíny a také odstíny barvy šampaňského.

Je třeba poznamenat, že musíte vyzvednout stíny nejen se zaměřením na odstín vašich krásných hnědých očí, ale také na barevný typ vašeho vzhledu. Podívejte se, jakou barvu má vaše kůže, obočí, vlasy, duhovka a určit, jaký typ vzhledu jste blíže - léto, zima, podzim nebo jaro.

Chcete-li vypadat perfektně s "kouřové oči" make-up, který se dobře slučuje s vaším vzhledem, trochu experimentovat s odstíny a make-up možnosti, a pak se pár fotek výsledného obrazu. Takže se můžete kriticky vyhodnotit ze strany a napravit chyby. Maskérky nabízejí následující možnosti barev:

 • Předpokládá se, že hnědá gama stínů není vhodná pro každého, ale pouze pro tmavou brunetku s tmavě hnědýma očima. Osvěžuje je a činí je jasnějšími a zbytek, namísto malátných, tajemných divas, může být přeměněn v unavené ženy, které nespaly a byly unavené v práci.
 • Majitel světle hnědé oči, opálenou pleť, krásné hnědé vlasy, musíte si vybrat nazelenalé odstíny pro oční make-up.
 • Hnědé oči s tmavými, téměř černými vlasy jsou dokonale modré nebo zelené odstíny stínů v tmavých barvách.
 • Pokud je vaše kůže jako porcelánová panenka, vlasy jsou světle zbarvené a oči jsou měděně hnědé nebo žlutohnědé, dávejte pozor na nebesky modré barvy, tyrkysovou, mátovou. Fuchsie odstíny jsou vhodné pro odvážnější obraz.
 • Make-up s odstíny měkké růžové, bronzové, fialové a kakaové barvy je ideální pro zeleno-hnědé oči.

Je módní harmonizovat odstíny stínů a rtěnky, bez ohledu na to, jak zvláštní to může znít. Samozřejmě mluvíme o make-upu v přírodních nebo růžových tónech.

 • Kromě toho, na vrcholu popularity je make-up "kouřové oči" v modré a modré tóny, v závislosti na sytosti barev vašich očí.
 • Stylisté argumentují, že fialový odstín je vhodný pro každodenní líčení a pro speciální slavnostní příležitosti. Stojí však za povšimnutí, že denní make-up se nejlépe provádí s matnými odstíny světlých odstínů fialové a večerní s brilantními perlovými odstíny sytějších barev.
 • Vypadá zajímavá kombinace modrých a fialových odstínů. Přechod s takovými stíny lze provést ve světle růžových nebo korálových odstínech.

Denní obrázek

Pro denní make-up kouřové oči si namísto černé tužky vyberte hnědou tužku nebo ji nahraďte hnědým očním linky. Pro vaše hnědé oči dokonale padnou a budou vypadat mnohem zdrženlivěji. Upozorňujeme, že denní make-up by měl být vhodný v práci na obchodních jednáních, nakupování nebo chůzi s přáteli. Měl by být opatrný, zdůrazňovat zásluhy svého vzhledu, ale neměl by být vzdorný. Pamatujte, že denní světlo odhalí všechny nedostatky make-upu, takže by měl věnovat ještě větší pozornost než ten večerní.

Zároveň byste si neměli myslet, že s použitím make-upu mohou být nějaké potíže. Pokud budete opakovaně opakovat ranní make-up vám bude trvat ne více než patnáct minut denně, zatímco budete vypadat stylově a sebevědomě.

Mimochodem, měli byste dát pár slov na opravu vzhledu pomocí make-upu "kouřové oči". Tyto informace mohou být užitečné pro každou dívku. Například změnou tloušťky linie vložky nebo tužky můžete vizuálně prodloužit nebo zvětšit oči. V prvním případě by měla být čára vedena z vnitřního koutku oka mírně zahuštěná, zvednuta do vnějšího koutku oka a dělat ji asi o půl centimetru delší. Ve druhém případě by měla být šípka rozšířena ve střední části století, přičemž oči by měly být kulaté a špička šipky by měla mírně stoupat nahoru a několik milimetrů za linii růstu řas.

S pomocí silných linií v horním a dolním víčku můžete opravit příliš široké a vyboulené oči. Pro oči, které jsou vlastní asijskému vzhledu, by měla být oční linky aplikovány ve formě tenké čáry po celé délce.

Make-up "kouřové oči" pomůže vizuálně vyrovnat se s hrozícími víčky. Chcete-li napravit, zakryjte světlými stíny vnitřní rohy očí, poloviny století a vnější rohy obočí, zakryjte převislou část očního víčka tmavšími odstíny a uložte nejtmavší stíny do vnějšího koutku oka, mírně zachycující jeho převislou část. Inkousty pokrývají řasy a vytvářejí objem v několika vrstvách. Určitě si všimnete, že váš vzhled se stal mladým a přívětivým.

Máte-li hluboce nasazené oči, vizuální úprava se provádí pomocí linie očních linek, která se koná až do poloviny století podél linie růstu řas z vnějšího koutku oka. Na vnitřních rozích očí, stejně jako uprostřed mobilního očního víčka, je lepší aplikovat světelné stíny s perleťovým efektem. Stejná verze make-upu funguje také pro oči zblízka.

Denní make-up se provádí ve stejné technice jako večerní, nicméně vzhledem k více omezenému rozsahu barev vypadá úplně jinak. Maska se aplikuje v jedné vrstvě. Místo černé můžete použít hnědou řasenku. Barevná řasenka zelených, modrých nebo fialových barev v denním make-upu je nežádoucí aplikovat, bylo by vhodné kromě velmi mladé dívky s leskem na rty v přirozených odstínech.

Při provádění denního make-upu byste měli věnovat pozornost také vašemu typu barevného vzhledu. Odstíny kakaa, kávy mohou být používány pouze tmavovlasými dívkami s tmavými vlasy, protože pro světlovlasé blond ženy mohou být tyto make-upy skutečnou katastrofou - oči nebudou vypadat tajemně a přitažlivě, ale unaveně a zapálené.

Je lepší, aby holky na fair-skin vyzvedly odstíny nahých odstínů, písku nebo béžové barvy. Také s takovým vzhledem není špatné používat tmavě šedé oční linky nebo oční linky stejné barvy.

Večerní možnost

Jak je uvedeno výše, technika kouřových očí má vytvořit hladký přechod z tmavších stínů na světlejší. Pro večerní líčení platí stejná pravidla. Použijte základ a prášek a opravte všechny vady a zarudnutí na kůži, vyzvedněte si diskrétní rtěnku nebo lesk přírodních odstínů, které jsou pro vás nejvhodnější, a vysoce kvalitní trvalé stíny, tužku a řasenku. Stíny je lepší použít stříbro, protože jsou dokonale kombinovány s hnědýma očima. Obecně platí, že všechny kovové odstíny vypadají dobře s hnědýma očima.

Tajemné hnědé oči dodají stín perleťového odstínu zelených odstínů. Zvýrazní vaše oči a stanou se jedním z nejvýraznějších akcentů obrazu. To je důvod, proč takové make-up stylisté doporučují dělat jen pro zvláštní příležitosti. Jako den by takový make-up vypadal příliš honosně.

Zajímavá a neobvyklá kombinace tmavě modrých a tmavě zelených odstínů. Můžete také hrát na kontrast, například vybírat tmavě zelené odstíny a tyrkysové. Kombinace tmavě modré a fialové, tyrkysové, modré barvy vypadá neobvykle.

Pro večerní líčení si můžete vybrat barevnou řasenku - hnědou, modrou, zelenou, fialovou.Hnědé oči s takovými barvami budou vypadat ohromující a každý jim bude věnovat pozornost. Kromě toho, řasenka může vyzvednout objem a tvoří její řasy v několika vrstvách, aby se zvýšil účinek večerního líčení.

Pokud chcete trochu šokovat veřejnost, vyberte si burgundskou nebo hnědou make-up, odstín kávy a make-up s velkolepými šipkami s tekutou vložkou. Takže oči budou vypadat ještě jasněji a hlouběji.

Pro doplnění večerního make-upu může mírný důraz na lícní kosti s malým množstvím rouge, což odpovídá barvě vaší pleti.

Jak udělat světlo "Smoky eyes" pro hnědé oči, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky