Make-up pro zavřené oči

Make-up pro zavřené oči

Nezáleží na tom, jak krásná je ta dívka, stále najde nějaké nedostatky v jejím vzhledu. Tohle jsou příliš blízké oči. Pokud chcete tuto chybu vizuálně opravit, přijdou na záchranu jednoduché triky. Stojí za to zvážit podrobněji, jak si vybrat perfektní make-up pro detailní oči, které by měly být použity, aby se vaše tvář blízko kánonu krásy.

Vlastnosti

Pokud se chystáte udělat klasický oční make-up, musíte si být jisti svým typem. Zjistit, že oči jsou příliš blízko, v praxi, docela jednoduché. V ideálním případě by měla být vzdálenost mezi očima tak široká jako jedno oko. Pokud je menší, jsou oči zavřené.

Vizuálně rozšířit prostor mezi očima, make-up umělci doporučují použití světlých stínů. Existují určité rysy postupného provádění takového make-upu.

Večer a odpoledne

Make-up pro blízké oči je vhodný pro publikaci, pro studium a pro práci.

Klasika

Ve dne je nejlepší použít neutrální make-up.. Mělo by být neviditelné a provedeno ve světlých odstínech. Doslova pár tahů vám umožní přizpůsobit make-up a vypadat otevřeněji. Ale nezapomeňte, že stojí za to pracovat s očima až po dokončení designu tónu. Kůže by měla být krásná a dobře upravená.

  • K dosažení hladkého tónu pomůže krém s vhodným odstínem a korektorem, který pomáhá odstranit nedostatky.
  • Když se tón stane vyrovnanějším, začněte malovat oční víčka. Chcete-li začít, naneste tmavé stíny na vnější roh oka a pečlivě promíchejte výrobek. Pohyb štětce by měl směřovat nahoru. Pokud chcete, můžete místo stínů použít měkkou tužku.
  • Nejdůležitější etapou je zvýraznění vnitřních koutů oka. Zvolte nejjasnější možnosti pro mírné zvětšení vzdálenosti mezi očima.
  • Poslední fáze make-up - malování řasy a obočí.

Večer

Pro večerní líčení můžete použít populární verzi s použitím zakouřených stínů.. Vyrovnat se s tímto make-upem je poměrně jednoduché.

  • Aby make-up trval o něco déle, odborníci doporučují použít základ ve stínu. Pokud nemáte základnu, můžete si jednoduše očistit oči tenkou vrstvou prášku.
  • Nahoře je třeba dát trochu základny - mělo by být lehké. Nejlepší je použít světle růžový nebo klasický béžový odstín.
  • Po čáře řasu nakreslete tužkou od středu oka. Doporučuje se použít měkkou tužku, která usnadňuje stínování.
  • Tmavé stíny také potřebují ztmavit záhyb přes mobilní víčka. Vypadá elegantně a velmi stylově.
  • Pečlivě promíchejte všechny přechody mezi světlými a tmavými odstíny. Pohybový kartáč by měl být nasměrován na obočí.
  • Kompletní make-up elegantní šipka, vyrobený pomocí tmavé oční linky. Nicméně, nemůžete to udělat - zejména v případě, že make-up a tak se vám zdá příliš nasycený.

Šipky

Další možností, která bude vyhovovat dívkám se zavřenýma očima, jsou klasické ruce. S jednoduchým oční linky, můžete si udělat make-up. Nejoblíbenější možností je retro styl šipky. Dříve se dívky snažily soustředit na oči a nechaly rty bledé.

Pokud chcete make-up zopakovat v retro stylu, postačí jednoduché oční linky a řasenka. Pečlivě nakreslete čisté šipky a odstíny řas.To je dost dost na to, aby byl pohled záhadnější. Vizuálně si můžete od sebe navzájem distancovat pozornost tím, že dáváte pozor na vnější rohy. K tomu využívají nejen dlouhé šípy, ale i speciální způsob malování řas. Budete muset aplikovat na řasy jen jednu vrstvu řasenky, ale v rozích, aby vlasy fungovaly opatrněji.

To nejsou všechny možnosti make-upu, ale pouze ty nejběžnější, které budou vyhovovat všem dívkám. Experimentujte s jinými typy make-upu, ale nezapomeňte, že s takovým rysem vzhledu musíte být schopni umístit akcenty na víčka tak, abyste vždy vypadali dobře.

Jak nakreslit šipky, pokud máte oči blízké, viz další video.

Jaké barvy použít?

Konečně, stojí za to zvážit, které odstíny jsou nejlepší pro dívky s blízkýma očima zvolit make-up. Je to všechno velmi individuální. Je třeba zvolit odstíny se zaměřením na typ vaší barvy. Ale existuje jedno obecné pravidlo, které by nemělo být opomíjeno - světlejší barvy jsou používány na vnitřní straně víčka a tmavé jsou aplikovány na vnější roh oka.

Nyní můžete zvážit jednotlivé barevné kombinace.

Hnědé oči vizážisté doporučují mladým dámám použít klasickou paletu pro make-up. Měla by určitě obsahovat barvy jako je čokoláda, černá a světle béžová. Vyberte jiné tóny podle svého uvážení. Určitě se vejde do modré a fialové stíny, i když některé z těchto odstínů se mohou zdát neobvyklé.

Zelené oči krásy by měly věnovat pozornost nahnědlým verzím, měděným odstínům stínů. Určitě přijedete se zelenými tóny, které zjemní přirozenou barvu očí a otevřou se novým způsobem. Můžete bezpečně zvolit tmavé tóny.

Světlo Mladé dámy s jasně studenýma očima (modrá, šedavě) budou mít chladné barvy. Mohou to být jak neprůhledné stíny, tak palety přidané s kovovým leskem. Tyto možnosti v každém případě budou na víčkach vypadat krásně, takže stojí za to se rozhodnout a zaměřit se na situaci.

Krásně vybrané barvy, pečlivě osrstěné okraje a správné umístění akcentů vám pomohou vždy vypadat dobře, bez ohledu na to, jaká data máte z přírody. Vyberte vhodné možnosti pro make-up, vytvořte si vlastní zvýraznění - a uslyšíte spoustu komplimentů na vaši adresu. Nejdůležitější věcí je dobrý vkus a smysl pro proporce. Můžete vytvořit dokonalý make-up a věnovat pozornost nejmenším detailům.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky