Kulatý obličej make-up

Kulatý obličej make-up

Každý typ obličeje vyžaduje správný make-up. Pouze v tomto případě může být obraz harmonický, přirozený a krásný. To platí zejména pro dívky s kulatým obličejem. Vzhledem k povaze struktury by měl být make-up pro kulatý obličej pečlivě vybrán. Jinak může žena vypadat jako hračka nebo naopak příliš vulgární.

Představuje make-up pro kulatý obličej

Kulatý obličej se vyznačuje především stejnou délkou a šířkou, velkými a zaoblenými lícními kostmi. Tyto ženy mají zpravidla malý nos a často také oči blízké. V některých případech je brada také zcela kulatá a ztrácí se na obecném pozadí obličeje.

Hlavním úkolem je proto vizuální transformace kulatého obličeje do oválu. To vyžaduje úpravu lícních kostí, obočí, tváří a brady, jejich vizuální výběr a zvýraznění.

S nesprávně vyrobeným make-upem může kulatý obličej vypadat jako plochý a jeho majitel vypadá jako porcelánová panenka. V některých případech to ženy přehánějí make-upem a naopak vypadají příliš náročně a nepřirozeně.

Při provádění make-upu na kulatém obličeji doporučujeme zkušeným umělcům make-upu, aby byla zvýrazněna horní část obličeje, čela, obočí a očí. Správně kladený důraz na ně pomůže protáhnout lícem nahoru a přitáhnout pozornost k očím.

Vytváření make-upu je nutné si uvědomit, že důležitou roli v jeho vnímání ostatními lidmi bude hrát účes. Proto je nejprve nutné zvolit nejlepší variantu účesu, která také vizuálně pomáhá lehce prodloužit obličej. Nezapomeňte, že při výběru dalšího make-upu byste měli zvážit velikost a tvar nosu, obočí a rtů. Všechny tyto části by se měly harmonicky dívat na sebe a upravovat tvar obličeje správným směrem.

Druhy make-upu

Dnes, profesionální make-up umělci identifikovat několik typů make-up: nápravné, den, večer a svátek.. Pro každý z těchto typů platí zvláštní pravidla. Pro typ kulatého obličeje je základem správný opravný make-up. Musí být provedena před večerním, prázdninovým nebo denním make-upem.

Je to strukturální make-up, který pomůže dát obličej nejsprávnější formě a skrýt všechny nedostatky.

Takové základní modelování je základem jakéhokoliv make-upu, s nímž je poměrně jednoduché nastavit kulatou tvář. Jak správně provést takový make-up, bude diskutováno níže.

Denní make-up pro plnou a zaoblenou tvář je pouze doplněk k nápravě. Při jeho provádění jsou rty a oči mírně zbarvené. Je navržen tak, aby minimalizoval hlavní výhody očí nebo rtů.

Večerní make-up je výraznější. Při jeho provádění se používají tmavší a sytější barvy, stejně jako větší množství make-upů. Obvykle se při provádění některé zóny přiděluje například pouze oči nebo rty.

Slavnostní make-up zahrnuje použití velkého množství různých prostředků dekorativní kosmetiky, jasných barev a dalšího příslušenství. Může to být svatba, jeviště nebo tematický.

V samostatné kategorii můžete vybrat a věku make-upTo platí zejména pro majitele kulatého obličeje.

Každý z typů make-upu bude popsán ve fázích níže, hlavní je, že je třeba mít na paměti, že základem ve všech případech bude opravný make-up.

Jak si vybrat kosmetiku?

Důležitou roli hrají dobře vybrané kosmetické výrobky. Abyste nebyli zklamáni výsledkem, měli byste se řídit těmito tipy:

 1. Tonální nástroj. Je lepší použít tonální krémy dvou odstínů najednou: lehké a tmavší. Pomohou vizuálně roztáhnout obličej.
 2. Zvýrazňovač zakoupený pro stejný účel.. Pomůže zúžit některé části, zvýraznit obličej a zúžit jej obecně.
 3. Obočí tužka. Je lepší zvolit jednoduchou tužku od dobrého výrobce. Správně zdobené a tónované obočí může změnit tvář k lepšímu než poznání. Je žádoucí, aby byla měkká a ideální pro přirozenou barvu vlasů.
 4. Stíny. Z teplých odstínů a ze stínů s velkým množstvím velkých kamínků a jisker by mělo být okamžitě opuštěno. Je lepší získat matný odstín studených barev, který by zdůraznil přirozenou krásu očí. Můžete zásobit více tmavých stínů s mírným perleťovým leskem. Budou potřebovat při slavnostním a večerním líčení.
 5. Řasenka. Měly by být přirozené barvy a vždy dobře se rozšiřující. Roztažené řasy nahoru také pomohou opravit obličej k lepšímu.
 6. Červenat. Měly by být, stejně jako stíny, studené tóny.
 7. Rtěnka a lesk na rty. S kulatým obličejem je nejlepší získat tyto prostředky klidných, neutrálních odstínů. Z příliš jasných a křiklavých barev by se mělo upustit.

Je lepší zvolit kosmetiku od renomovaných výrobců, kteří vyrábějí opravdu vysoce kvalitní výrobky, které plně odpovídají výrokům výrobce, zejména s ohledem na zvýrazňovače a tonální prostředky.

Je třeba zvolit barvu všech kosmetických přípravků na základě jejich osobního typu barvy. Na blond blondýnkách bude velmi nevhodné vypadat světle modrým odstínem. Je velmi důležité, aby výrobky zakoupené vámi, ve svém odstínu jen zdůrazňovaly přirozenou krásu, to je obzvláště důležité pro stíny a červenat.

Forma uvolňování těchto kosmetických přípravků může být jakákoliv, pokud je můžete použít dokonale a při aplikaci na kůži by neměla způsobit žádné nepříjemnosti.

Tato jednoduchá doporučení vám pomohou snadno získat správný make-up pro baculaté dívky.

Jak se přihlásit?

Hlavním krokem při provádění make-upu kulaté tváře je její korekce nebo korekční make-up. Postupná implementace, vypadá takto:

 1. Boční části nosu, celkový ovál obličeje a brada jsou pokryty tmavším tónem nadace. Na všechny ostatní části je aplikován světlý odstín.
 2. Pomocí korekčního členu se rozlišují také nadočnicové oblouky a horní vrchol lícních kostí.
 3. Když rohy očí jsou dole, malé množství zvýrazňovače je také aplikováno na je.
 4. Rty jsou ošetřeny bezbarvým leskem.

Další posloupnost akcí závisí na typu prováděného make-upu. Je-li vytvořen denní make-up, pak je na horním víčku nakreslena malá šipka s hnědým očním okem. Měla by být stejně velká jako délka očního víčka nebo z ní lehce vyčnívat a šipka by měla být krátká a vždy ohnutá nahoru. Řasenka se aplikuje v jedné nebo dvou vrstvách, ujistěte se, že se řasenka zvedne štětcem. Blush se aplikuje na střed lícních kostí ve směru nahoru s malým úzkým proužkem a pečlivě zastíněný a houby lze obarvit světle růžovou rtěnkou nebo jednoduše pokrytým leskem.

Při provádění večerního nebo svatebního líčení je obecný sled akcí stejný, až na několik výjimek. Oči je třeba uspořádat jasněji, například kružnici kolem horního víčka pomocí vložky nebo tužky, navíc tvoří horní víčko se stíny.Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že šipky na očích a samotné řasy by se měly dívat nahoru. Také se nedoporučuje používat rtěnku. Ale je docela možné, aby se rty v nějaké viditelnější barvě.

U starších žen zůstávají základy make-upu stejné.. Pouze oni by měli odmítnout přehánět oči i ve večerním make-upu a při provádění korekčního make-upu se doporučuje aplikovat tonální bázi na krk a zvýrazňovačem, aby se pokožka kolem očí ošetřovala obzvláště opatrně, aby nedošlo ke zdůraznění vrásek.

Maskovací umělci tajemství

Profesionální make-up odborníci říkají, že tam jsou některé triky, které mohou transformovat kulatý obličej během několika minut:

 1. Správně zdobené obočí, a to i bez použití další kosmetiky, může zúžit šířku obličeje. Měly by mít malý obloukový tvar, velkou část na vnitřním rohu očí a užší na vnějším.
 2. Nejlepší volba pro večerní líčení - oči s efektem "kočičího oka".
 3. Je nutné pečlivě malovat řasy na vnějším rohu očí - pomáhá zužovat časovou oblast.
 4. Aby byl obličej užší, můžete v make-upu zcela zanechat lehké broskvové, béžové a růžové květy. Jedná se zejména o ruměnec a tonální zdroje.
 5. Na tvářích a bradě by měly být použity zelené korektory pro obličej. Pomáhají nejen maskovat drobné závady, ale také vizuálně snižují objem těchto zón.

Dodržováním těchto jednoduchých doporučení a správného provedení make-upu můžete snadno vytvořit krásný a harmonický obraz pro všechny ženy s kulatým obličejem bez ohledu na věk.

Jak udělat make-up pro kulatý obličej, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky