Svatební make-up pro hnědé oči

Svatební make-up pro hnědé oči

Svatba je pro každou dívku velmi důležitý den, a proto chcete vypadat neodolatelně! Obraz krásné princezny, která jde dolů uličkou, se skládá z krásných šatů, elegantní boty, jedinečného účesu, originální manikúry a make-upu. Svatební make-up pro hnědé oči vám umožní používat neuvěřitelně rozsáhlou paletu barev a vytvořit opravdu nezapomenutelný obraz.

Představuje svatební make-up pro hnědé oči

Není pochyb o tom, že svatební make-up je odlišný od každodenního, takže otázka jeho aplikace musí být oslovena velmi zodpovědně.

Několik dní před oslavou byste se měli obrátit na vizážistku a rozhodnout se o výběru. Doporučuje se udělat několik typů make-upu, vyfotit je a pak vybrat ten nejlepší. Takže se můžete vyhnout problémům a zachránit nervy na svatební den. Nemusíte se starat o to, že make-up nesedí pod šaty a boty - nebo dokonce ne v souladu s účesem.

Barva vlasů nevěsty jí může pomoci při hledání palety stínů, červenat, rtěnky. Zde je několik tipů.

Brunetky

Majitelé tmavých vlasů by dobře věnovali pozornost zlatým a písčitým barvám stínů. Odhalí individualitu a zdůrazní krásu nevěsty. Oči by měly být shrnuty s linií střední tloušťky - to dodá obrazu tajemství. Ale rtěnka je lepší zvolit nebo bledě růžová, s důrazem na lehkost obrazu, nebo tmavé a bohaté odstíny vínové, béžové a korálové. Rtěnka bude posledním dotekem obrazu.

Blondýnky

Pokud je dáma majitelkou blond vlasů, pak může doporučit studené barvy odstínů: modré, modrošedé, měkké fialové, narůžovělé. Takové dívky budou čelit krémovým, nahnědlým, zlatým, stříbřitým a šedavým odstínům. Blush pro obličej je zvolit broskvové tóny. Rtěnka by měla být přirozeným a přirozeným odstínem korálů nebo růží. Všechna tato malá tajemství pomohou zdůraznit obraz roztomilého a tajemného zlatého listu.

Hnědé vlasy, zrzavé a blond

Majitelé takových kudrlinek by neměli dělat světlý make-up, jen natolik, aby zdůraznili již existující výhody. Hlavní odstíny stínů, které by měly být použity při vytváření svatební make-up jsou béžové, zelené, jemné lila a lehké terakoty. Je důležité si uvědomit, že na obrázku je lepší použít čokoládové nebo šedé oční linky a ne černé. Místo rtěnky stojí za to si vybrat jemný korálový nebo karamelový lesk.

A majitelé tajemných zeleno-hnědých očí se budou zajímat o některé z těchto funkcí.

Pomocí šedozelených odstínů můžete zvýraznit hnědou barvu duhovky, která se použije zlatozelená. Nezneužívejte bažiny, hnědé a zelené odstíny, protože to může vést k vizuální fúzi barvy očí s tónem stínů. Je lepší zvolit tóny světlejší nebo tmavší než clona. Nebojte se použít bohaté barvy - jako je fialová, tmavě šedá a tmavě zelená.

Druhy make-upu

Mnoho nevěst dává přednost klasickému make-upu. Jejich sněhobílé, krémové nebo béžové šaty, elegantní účesy jsou nejvhodnější pro jemné pastelové palety stínů, mírně zdůrazňující oči, rtěnku světle růžový tón. To vše doslova pohání ženicha bláznivé a dlouho si ho pamatují všichni přítomní na svatbě.

Kreativní

Pouze velmi odvážné dívky jsou připraveny k návratu do 60. let a vyzkoušet si tyto odvážné obrázky.Zde bude hrát nejdůležitější roli chytlavé šaty extravagantní styl a svěží účesy. Pokud jde o make-up, následující pravidlo funguje zde: jasnější, tím lépe. Bylo by však vhodnější mít perleťový stín v hnědavých a modrých tónech. Nebojte se falešných řas. To bude vypadat jasné a výrazné, pokud použijete konturu rtů tmavší než rtěnku.

Retro

Tato volba je vhodná pro krásné dámy, které se chtějí rozhodnout pro vintage šaty s výšivkou a korálky. Tento obrázek je však vhodný pro dívky s velmi lehkou barvou pleti (majitelé tmavé nebo opálené pleti by se měli obrátit na jiný styl). Bílé oční stíny jsou aplikovány na víčka, která jsou poražena tmavohnědými odstíny. Oči jsou zdůrazněny silnými, ale úhlednými šipkami. Nakonec se na rty aplikuje jasná rtěnka.

Avantgarda

Dívky, které si zvolí takový obraz s tmavou a opálenou pokožkou, mohou ztlumit pleť, která je co nejblíže přirozenému tónu. Oči zdůrazňují tmavou kosmetickou tužku, na rtech nedávají zvláštní důraz, ale jen mírně ovlivňují jejich lesk. V účesu budou vhodné kudrlinky, rány a dokonce i lehce nedbalá hromada.

Kouřové oči

Tyto "kouřové oči" doslova vyhrály srdce dívek s hnědýma očima, protože zdůrazňují výraznost a hloubku očí. Kouřové oči lze nazvat technikou použití make-upu a mnozí jsou zvyklí na to, že se provádí v tmavých barvách. Takový make-up není vždy vhodný v obraze nevěsty. Pokud mluvíme o svatební make-up ve stylu kouřové oči, pak hnědé-béžové tóny jsou častěji používány zde. Takový gradient odstínů stínů zdůrazňuje pouze jemný obraz budoucí ženy.

Nelze nezklamat pozornost méně známých, ale neméně zajímavých nápadů pro svatební make-up.

"Kočičí oči"

Zde hraje klíčovou roli výrazné šipky, které plynule přecházejí z vnějšího koutku oka.

Snadný nahý

Tento make-up osloví dívky, které chtějí minimum kosmetiky. Jemné a světlé odstíny, sotva znatelná rtěnka a malé množství prášku - to je dost pro elegantní obraz nevěsty.

Mnoho dívek má dostatek dovedností, aby se krásný make-up. Nicméně, pokud jde o svatbu, a to i ty dívky, které se rozhodnou udělat svatební make-up na vlastní pěst, přistupují k problému s plnou odpovědností. Nemohou dodržovat jen své denní zvyky, takže první nuance v tomto oboru je volba kosmetiky.

Jak si vybrat kosmetiku?

Každý svatební make-up by měl splňovat pravidlo „3 v 1“ (den, večer a foto), což znamená, že kosmetika použitá v aplikaci musí být trvanlivá a kvalitní.

Řasenka

Stává se, že počasí může hrát krutý vtip a „propůjčit“ svatební obřad se srážkami. Bez vodotěsné řasenky rozhodně není. Tato nuance musí být na prvním místě. Pro nepatrný vzhled potřebujete čisté řasy, takže v žádném případě by neměly být kousky. Závěr: řasy by měly být tvrdé, udržet tvar, inkoust na nich by se neměl šířit. Můžeme doporučit značně nízké náklady na kostry značek: Clinique "Lash Power" (velmi vysoká kvalita, není vyplavena ve studené vodě, odolná, průměrná cena je 1500 rublů) a Lumene "Blueberry Wild Curl" (velká řasenka, barvené řasy bez hrudek celý den, průměrná cena je 500 rublů).

Oční linky

Hlavní věc je stále odolnost vůči vodě. Stejně důležité je, aby kartáč nebo aplikátor byly dostatečně tenké, aby držely hladké a čisté linie. Zde můžete doporučit následující kosmetické značky: Maybelline "Mistr precizní" (odolný, udržuje celý den, průměrná cena je 400 rublů), Lancome "Granodiose Liner" (velmi tenký aplikátor pro použití, hladké a nasycené linie po dlouhou dobu, průměrná cena je 1500 rublů), Lumene "Nordic Chic Eveliner" (vysoce kvalitní hypoalergenní výrobek, jasná a krásná linie, průměrná cena je 600 rublů).

Rtěnka

Zde je důležitá trvanlivost a také to, jak pohodlně bude kosmetika na rtech. Samozřejmě, že ne poslední místo je rozsah odstínů, je snadné podplatit každou dívku s krásnou barvou. Můžeme doporučit následující značky: Estee Lauder "Pure Color Love Rtěnka" (krémová textura, perzistentní, rozsáhlá paleta barev, průměrná cena - 800 rublů), Clinique "Pop Lip Color Limit" (vysoce kvalitní rtěnky, které vydrží dlouho, výborné barvy, průměrná cena je 600 rublů), L'Oreal "Barva Riche Matte závislost" (Trvalá matná rtěnka s nádhernou paletou, průměrná cena je 500 rublů).

Make-up základny

Volba vysoce kvalitního základu poskytne stoprocentní odolnost vůči make-upu. Hlavním kritériem pro výběr tohoto typu kosmetiky je odolnost, stejně jako rovnoměrný povlak. Clarins "Eclat Minute" (zvlhčující, vytváří hladký tón, trvá dlouho, průměrná cena je 1500 rublů), stabilní tón nadace, trvalý prostředek nápravy, průměrná cena je 2800 rublů) - tyto dva produkty jsou oblíbené v boji o kvalitu make-upu.

Oční stíny

Hodně o nich bylo řečeno, je to opravdu klíč k nádhernému obrazu. Aby zůstal až do konce svatebního dne, je nutné, aby stíny byly vysoké kvality. Stíny by měly být snadno aplikovatelné, neměly by se odlupovat a nevařit. Spolehlivé zde lze volat Smashbox "Photo Matte Eyes Palette" (průměrná cena - 3000 rublů), Lumene "Nordic Chic Pure Color Eyeshadow" (průměrná cena - 700 rublů), Pupa "4 oči Palette Ombretti" (průměrná cena - 550 rublů).

Hodně záleží na kvalitě stínů, ale základ pro ně je méně důležitý, pak je zaručen vynikající výsledek. Je třeba poznamenat následující prostředky: MAC Prep Prime 24hodinová prodlužovací základna pro oči (stabilní základna pro oči, průměrná cena je 2000 rublů), Lumene "Nordic Eyeshadow Primer" (velký základní nátěr, snadno aplikovatelný a trvá dlouho, průměrná cena je 800 rublů).

Jak se přihlásit?

 1. Nejprve je třeba pokožku odmašťovat. Dokonce i ta nejlepší kosmetika se může v procesu aktivovat díky aktivní práci mazových žláz.
 2. Aplikace pod make-up. Je-li pokožka suchá, je vhodná hydratační a mastná pleť.
 3. Dále aplikujte nadaci. Pro dosažení nejlepších výsledků byste měli zvolit krémovou tekutinu, která skryje kvalitu nedokonalostí pleti.
 4. Použití červenat. Za prvé, červenavý růžový odstín je aplikován na jablka na tvářích, a pak hnědé barvy jsou nastíněny. Dělají to podle určitého principu: tam, kde jsou již stíny, je posilujte.
 5. Stíny. Pro lepší účinek naneste základní nátěr. Dále, použít stíny, je žádoucí použít speciální kartáče na to. Světlé odstíny jsou aplikovány na vnitřní stranu víčka a tmavé na vrchol. Oni jsou zastíněni k obočí. Můžete také zdůraznit oční linii pomocí šipek.
 6. Řasenka Tady hlavní věc není udělat chybu s volbou produktu, pak nebudete muset stát před zrcadlem na dlouhou dobu, aby se krásně vytáhnout řasy, budou tak expresivní, barevné a bez hrudek.
 7. Obočí Několik dní před svatbou se doporučuje obočí vytáhnout. Přímo v den oslavy jsou zdůrazňovány kosmetickou tužkou - velmi pečlivě, takže se do obrazu harmonicky vejdou. Blondes oblek hnědé, šedé a béžové tóny. Hnědé a černé odstíny budou mít tmavě hnědé a černé odstíny.
 8. Rty. Před použitím je nutné mírně práškovat rty, pak rtěnka může trvat déle. Samotná rtěnka se aplikuje úhledně a moderně, takže ji drží po dlouhou dobu a nezpůsobuje nepohodlí.

Stojí za to se seznámit se zajímavou myšlenkou krásné svatební make-up krok za krokem:

 1. Naneste stínový nátěr na celý povrch víček. Zachrání "život" vašeho make-upu až do konce svatební oslavy.
 2. Stíny jsou aplikovány na horní pohyblivé víčko, tón v této fázi je zvolit průměr.
 3. Temné stíny jsou aplikovány do vnějšího rohu a pak zastíněny uprostřed století.
 4. Vnitřní roh je zastíněn analogicky s předchozím krokem.
 5. V oblasti záhybu mezi pohyblivými a fixovanými očními víčky se aplikují tmavé stíny - jako by vytvářely čistý oblouk, který spojuje vnější opeřený koutek oka a vnitřní.
 6. Obočí je zdůrazněno zesvětlením horní části světlými béžovými nebo teplými písky.
 7. Pomocí oční linky (tužka) jemně zdůrazňuje konturu řas.
 8. Aplikuje se řasenka a nakreslí se spodní obrys oka.
 9. Bílá tužka je nutná k nakreslení oblasti uvnitř dolního víčka.
 10. Blush se aplikuje na lícní kosti pomocí světlých broskvových barev.
 11. Rtěnka se aplikuje na rty v jemných růžových tónech.

Takový jednoduchý a elegantní make-up bude vyhovovat téměř každému obrazu a bude harmonický.

Maskovací umělci tajemství

 1. Když je make-up připraven, Je žádoucí dodatečně jej upevnit pomocí speciálního spreje pro upevnění make-upu - například NYX "Matte Finish". Tento nástroj pomůže snížit stupeň mastné pleti a lépe fixovat aplikovanou kosmetiku na obličej.
 2. Maskérky nedoporučují používat velké třpytky pro make-up, nebudou vypadat velmi atraktivně a na fotografiích se promění v nevhodné body.
 3. Aby make-up vypadal skvěle, Musí být aplikován v dobře osvětlené místnosti.
 4. Doporučuje se vyhnout tučným čarám proto se oči mohou jevit menší.
 5. Neměli byste si vybrat rouge a barvu rtěnky, aby odpovídaly dekoracím nebo barvě šatů, takže můžete ztratit zvýraznění obrázku.
 6. Pokud se nevěsta chystá navštívit kosmetička a vzít si průběh očisty a hojení kůže před svatbou, je lepší to udělat několik dní před svatební obřad, aby se zabránilo nepříjemným překvapením.

Jak si vyrobit vlastní svatební make-up pro hnědé oči, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky