Věk make-up

Věk make-up

Moderní žena v každém věku je povinna používat dekorativní kosmetiku, aby vypadala dobře a mladě. Existují speciální pravidla pro aplikaci make-upu na vybledlé kůži. Věk make-up - to je to, co potřebujete zvládnout každou pevnou dámu. Hlavní věc je milovat se a odložit trochu času, abyste se o sebe postarali sami.

Co je to?

Všechny ženy, bez ohledu na to, jak staré jsou, 30, 60 nebo 70, sen vypadat mladší. A někdy to dělají.

Dnes, díky nejnovějším úspěchům kosmetologie, většina žen v elegantním věku zapomněla, jaké vrásky jsou. Moderní žena věnuje péči o obličej velkou pozornost. Omlazující procedury, zvedání, jak doma, tak při návštěvě kosmetických salonů, stejně jako dobrá dědičnost, mohou oddálit jejich vzhled až do věku 60 let. Je pravda, že nejen vrásky dávají věku. Někdy pozorujeme, že paní je prakticky nepřítomna, nejsou tam žádné pigmentové skvrny, obličej má zdravou barvu, ale vypadá starší než její věk. Ukazuje se, že hlavní věc, která se děje na kůži obličeje a silně ovlivňuje vzhled je skutečnost, že pružnost je ztracena, oválný tvar obličeje rozbije svou geometrii. Vzhled převislých očních víček, sáčků pod spodní částí oka je pozorován, ústa klesají v rozích, prohlubují se nasolabiální záhyby. To vše přidává několik let.

V této situaci nestačí často navštěvovat salon a starat se o pokožku obličeje doma. Pro ženy elegantního věku, make-up začíná nabývat na prvořadém významu. Je nemožné, stejně jako v mládí, zdůraznit důstojnost.

Graficky je věkový make-up postaven na korekci všech směrů sestupných linií, jeho úkolem je obrátit je, dát jim jiný směr nahoru.

Samozřejmě, s pomocí jednoho make-upu, se 50letá žena nestane mladou dámou. Nicméně, kompetentní anti-stárnutí make-up bude transformovat, což je o několik let mladší a čerstvější.

Vlastnosti a výhody

Hlavním rysem věku make-up je jeho přirozená povaha.

Moderní žena elegantního věku již není tak náchylná k nástupu vrásek díky nejnovějším technologiím v oblasti kosmetologie. Charakterem tohoto make-upu je především zamaskování změn souvisejících s věkem. A hlavní změny se týkají ztráty elasticity.

Obličej mladé dámy je odlišný od mláďat: je charakterizován sníženou linií očních víček, posunem rohů rtů, projevem nazolabálního záhybu. Dekorativní kosmetika, aplikovaná dovedně a kompetentně, může zamaskovat všechny tyto změny, které přišly s věkem, vizuálně je redukovat. To je výhoda a rys věku make-up.

Charakteristickým rysem očního make-upu pro zralé ženy je, že jsou rozlišeny, zdůrazňují se na nich. Rtěnka ve stáří by neměla být jasná, aby nezdůrazňovala věk.

Primárním úkolem make-upu po 40 letech je „udělat“ čerstvější a dobře upravenou tvář zralé ženy. Minimálním úkolem není, aby byl starší, ale maximálním úkolem je, aby vypadal mladší.

Samozřejmě, že nemůžete proměnit tuhou dámu na mladou dívku, ale každá žena je povinna vytvořit dojem mladé a hezké ženy jakéhokoliv věku.

Druhy make-upu

Neformální a večerní typy make-upu proti stárnutí mají své vlastní vlastnosti.

Postupně analyzujte make-up techniku ​​stárnoucí kůže pro každý den.

Každodenní make-up je založen na maskovacích přípravcích, například na základním krému nebo korektoru.Pro zakrytí vrásek je vybrána dekorativní kosmetika stejného odstínu, možná i lehčí, ne tmavší než přírodní pleť.

Maskérům se doporučuje použít korektor k zvýraznění vrásek, záhybů na kůži obličeje. Výrobek musí být aplikován opatrně, aby nebyly viditelné hranice aplikace.

Pro poprášení použijte sypký prášek, který se skládá z reflexních částic.

Po 40 letech je třeba věnovat zvláštní pozornost obočí. Neudržované obočí přidává věk. Tlustá úprava pomocí pinzety, a v nepřítomnosti obočí, dámy mohou používat moderní prostředky: permanentní make-up.

Věkový make-up je příznačný pro dávání linií obličeje směřujících nahoru. Oči a rty v rozích musí opticky zvednout.

Pro stíny musíte použít matné teplé odstíny. V přítomnosti tmavé pigmentace ve spodní části očních víček nelze použít odstín fialové a modré odstíny.

Černá tužka je kategoricky kontraindikována.

Make-up umělců ve věku make-up doporučuje použití pouze nenápadné červenavé odstíny broskví, růže. Pro korekci oválu věkové osoby se pod linií lícní kosti aplikují tmavší červenavce a na konvexní část lícní kosti se aplikují světlejší.

Postupně ztrácejí ženské rty znatelný obrys, snižuje se jejich objem, kolem se objevují nežádoucí záhyby. Všechny tyto nevýhody musí být vzaty v úvahu při rtu makeup je více než 40. Za účelem udržení rtěnky lepší a delší, make-up umělci používají kontury tužkou, zatímco tah linie může být mírně vyšší než přirozený obrys. Hue kontura tužka musí být kombinována s barvou rtěnky, může být o něco lehčí.

Večerní nebo sváteční make-up pro dospělé ženy by měl být živější a výraznější než každodenní.

Mladé dívky jsou často plaché používat červenou rtěnku. A mají pravdu, tradičně červené rty jsou výhodou věku a na mladé dívce vypadají směšně.

Musíte znát některé nuance večerního make-upu.

Za prvé, pro šarlatovou rtěnku, bezvadné pozadí je prostě nutné, je to základ, který bude odpovídat v barvě na přirozený tón pleti obličeje.

Výrazný pohled na ženu tohoto věku bude tvořen ideálním tvarem obočí, úhledně nakreslenou čarou šipky kolem očí a dvěma vrstvami řasenky pouze na horních řasách, nižší by neměly být natřeny tak, aby zdůrazňovaly vrásky.

S problémy s hrozícím stoletím není použití stínů vítané.

Sváteční make-up s červenou rtěnkou by měl být dokonalý a zkrášlit tu správnou dámu.

Je založen na bezchybných rtech s jasným obrysem. Toho je dosaženo pomocí tahu tužky, aby odpovídala rtěnce, kontura je mírně zastíněna směrem do středu.

Pak pomocí štětce použít šarlatovou rtěnku. Pro větší objem jsou rty v prášku a opět barveny rtěnkou.

Jak si vybrat kosmetiku?

Věk make-up by se měl lišit od jiných moderování a elegantní aplikace. Musí vypadat drahý, slušný a zároveň nepostřehnutelný.

K provedení takového make-upu používejte pouze vysoce kvalitní udržitelné přípravky a pouze jemně rozptýlenou texturu. Podle make-up umělců, tyto produkty pokrývají kůži s velmi tenkou vrstvou, a účinek masky není pozorován. Taková kosmetika vypadá velmi přirozeně. Čím starší dáma, tím více by její obraz vytvořený s pomocí make-upu měl být dobře upravený. Proto zastavujeme výběr dekorativní kosmetiky pouze na kvalitních, prověřených a známých značkách.

Kosmetický průmysl vyrábí řadu produktů pro komplexní péči o pleť po 40 letech. Jedná se o léky proti stárnutí, které významně zlepšují její stav. Použijte linii proti stárnutí Kapitáne, Dior. Pro péči o pleť kolem očí, make-up umělci doporučují anti-aging oční krém. "Dior Capture Totale Soin Regard Multi-Perfection".

Je velmi důležité zvolit barevnou škálu kosmetiky, která je nejvíce harmonická v tónu k obličeji, která již byla vystavena fotografování.Volba barev by neměla být příliš světlá, ale měla by osvěžit přirozenou pleť.

Velký význam se přikládá maskování změn, ke kterým dochází s věkem.

Například skvrny na hnědé ploše mohou být odstraněny růžovým korektorem (například "Bobbi Brown Bisque Concealer").

Základ je zvolen ve stejném tónu jako kůže nebo lehce lehčí. Podle textury je žádoucí zvolit tonalnik se saténovým efektem. Dámy ve věku jsou nepřijatelné používat drogy s lesk, kontraindikované a matting prostředky. Volný prášek je tou nejlepší volbou. Diorskin Poudre Libre.

V make-upu žen ve věku je vhodnější použít jemný červenat Menard nebo "Dior Blush", měly by mít jemnou texturu.

V očních linkách se volba zastaví na konturách. Collistar, který má kartáč s ostrým hrotem, který umožňuje použít tenkou čáru při hlazení. Stíny se doporučují zvolit přírodní nebo pastelové odstíny. Textura by měla být matná nebo saténová. Ale perlové stíny jen zdůrazňují vrásky, takže musí být opuštěny. Pět palet saténových stínů Dior - To je to, co potřebujete.

Rtěnka je vhodnější volit přirozené tóny, blíže ke světlu, zatímco tmavý přidá věk. Nicméně, relativní jas rtěnky nebolí, protože bledý odstín může učinit anonymní pevnou ženu.

Podšívka na rty dodá vašim rtům objemollistar Lesk na rty. Musí být také ve svém arzenálu.

Aktualizujte svůj make-up sáček a pak uspějete.

Jak se přihlásit?

Využití znalostí techniky aplikace dekorativní kosmetiky pro stárnoucí pleť pomůže dosáhnout dobrého výsledku ve vizuálním omlazení.

Podrobný návod pro aplikaci make-upu proti stárnutí.

Krok 1 - korekce obočí.

Ženy neberou vždy obočí vážně, ale jsou to ty, které mohou ovlivnit radikální transformaci. Hustota obočí je stará, jejich nepřítomnost dělá tvář nezajímavou. Když se obočí drží na zlatý střed: dobře obroušené obočí by mělo mít jasnou linii. Je nutné vytáhnout příliš dlouhé chlupy, takže je zvedneme, aby odvrátili pozornost od snížených očních víček.

Krok 2 - tón ​​tváře.

Nejdříve je třeba osvěžit oči korektorem pro oblast kolem očí, která má zpřísňující účinek. To zakryje nežádoucí pigmentaci očních víček a oblasti pod očima.

Tónování obličeje po 40 letech je nezbytné co nejtenčí. Blednutí kůže vyžaduje jemnou manipulaci, je velmi citlivá, takže základ je lepší aplikovat čistými rukama, měkkými pohyby.

Tónování je dokončeno použitím sypkého prášku. Ona bude dělat její rysy obličeje měkčí, dát lady dobře-upravený vzhled a opravit make-up.

Krok 3 - oční make-up.

Maskérky velmi pečlivě vybírají tón tužky nebo očního stínu, aby opravily obočí. Obvykle je vybrán tak, aby odpovídal vlasům. Nicméně, existuje výjimka: použití černé v blondýnkách a brunetkách je přísně zakázáno. Bylo by správnější použít nástroj jiných odstínů, například šedý nebo hnědý. Pro tónování obočí použijte speciální tužku. Má suchou texturu a aplikovaný vzor obočí je přirozenější. Některé dospělé dámy obočí obočí pro oči. To by nemělo být provedeno, protože textura tohoto nástroje je příliš měkká, takže obočí, které selhalo, bude vypadat nepřirozeně.

Řádek šipky přiléhejte těsně k hraně řasovky, úhledně a řídce. Zároveň musí nutně směřovat nahoru.

Některé grafické techniky a koloristické tajemství pomohou dosáhnout omlazujícího účinku pomocí stínů. Pokud zvolíte správné odstíny, můžete výrazně osvěžit oči, učinit z nich výrazné. Světlé stíny se doporučují k zakrytí oblasti pod obočím, narůžovělé zakrytí víčka. Hlavním pravidlem věku make-up grafiky je vizuálně zvednout přirozenou linii.

Krok 4 - makeup na rty.

Dámy ve věku nemají dostatek objemu rtů, doplňuje je přesně vysledovaná vrstevnice. S ním rohy rtů jsou zvednuty, obrysy horního rtu jsou mírně přehnané, kreslení trochu nad přirozenou linkou. Aby rtěnka zůstala na rtech delší a vypadala přirozeně, po nanesení obrysu odstíníme tužku od okrajů do středu.

Krok 5 - červenat.

Bez rouge make-upu po 40 letech bude nedokončen. Aplikujte odstíny od růžové po broskev. Na lícní kosti by měla být nanesena velmi tenká vrstva červenat, pak odstín. To umožní věku ve věku čerstvější vzhled.

Makeup umělci tipy

Make-up umělci dát nějaké tipy na použití věku make-up.

 • Doporučuje se aplikovat tón na obličej rukama, a to s konečky prstů. U starších žen je kůže porézní, je dobře zpracována pouze aplikováním léku s krátkými, náhlými pohyby - je vhodnější to udělat prsty.
 • Jeden z koloristických tajemství vizážistky: šedá pigmentace je odstraněna fialovým korektorem. Skvrny na kůži hnědé odstraňuje růžový korektor.
 • Oční make-up kontrola na otevřené víčko. Ve věku make-up se zavřeným víčkem na otevřeném víčku prostě nemusí být viditelný.
 • Spravidla platí, že po 40 dolních řasách již nejsou barveny, v extrémních případech, malovat přes malou část řasinky na vnějším rohu oka řasenkou.
 • Maskérky doporučují provést korekci obočí ve formě čárky, kulaté obočí u dospělé ženy vypadají směšně. Je přirozenější kreslit obočí ne tužkou, ale pomocí stínů. Obočí by mělo být konturované tečkovanou čarou, tahy a neměla by být plná čára.

Věk make-up má několik tabu.

 • Věk make-up neumožňuje použití hromadné řasenky, pro ženy ve věku je vhodnější použít nejběžnější řasenku.
 • Použití jakékoliv perlete není dovoleno. Minimum, které je povoleno, je malé množství přímo pod obočím.
 • Maskérům se doporučuje nahradit černou měkčí, například, aby se tmavé odstíny šedé nebo hnědé.
 • Barva oční linky nebo řasenky nikdy nebrání červenohnědý odstín. Tento tón zvýrazňuje zarudnutí očí.
 • Modré a fialové odstíny pouze posilují dojem podlitin pod očima.
 • Věk make-up nikdy nepoužívá oranžové a limetkové odstíny - to je také zákaz.

Recenze

Četné recenze žen a vizážistek ukazují, že v make-upu souvisejícím s věkem je hlavní věc jeho přirozenost, proto byste měli k make-upu přistupovat individuálně v závislosti na přirozených datech.

Mnoho žen elegantního věku používá tento make-up a cítí se v jejich nejlepším.

Master class pro ženy, které jsou blíže 50, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky