Make-up s červenou rtěnku pro brunetky

Make-up s červenou rtěnku pro brunetky

Jasně červené rty - tento přízvuk, který v make-upu nejsou všechny dívky. Ale tady brunetky, s jejich výrazným vzhledem rtěnky nasycené červené odstíny velmi fit. Pomocí červeného kosmetického přípravku můžete snadno vytvořit jak každodenní vzhled, tak velkolepé make-up řešení. Z tohoto článku se dozvíte, které odstíny červené jsou vhodné pro koho, a jak si vybrat rtěnku tak, aby maximalizovala přínosy svého vzhledu.

Druhy

Červená rtěnka není luxus vůbec, ale nutnost. V téměř každé dívčí kosmetické tašce je alespoň jedna z existujících červených rtěnek. Zvláště pokud jste velkolepá brunetka, která chce zdůraznit svou sexualitu.

Za prvé stojí za zmínku, že červenou rtěnku, stejně jako všechny ostatní, lze prezentovat v jiné formě. Nejběžnější možností je klasický lesklý. V závislosti na tom, jak skvělý produkt potřebujete, si můžete vybrat jednoduché laky nebo přípravky na rty s lehkým třpytem. Nejoblíbenější možností je lehký lesk, který vypadá vhodně a elegantně.

Kromě této klasické, trend je nyní také matný ret. Rtěnky s matným nebo saténovým povrchem činí make-up „dražším“ a jsou populární mezi dívkami a ženami různého věku. Taková rtěnka v kombinaci s dokonalým tónem a večerními šaty doplní váš ideální vzhled na cestě ven.

Jak si vybrat?

Chcete-li si vybrat krásnou rtěnku, která bude přínosem pro zdůraznění vlastností vašeho vzhledu, musíte vědět, co hledat. Mnoho dívek považuje červenou rtěnku make-up příliš provokativní, ale ve skutečnosti to tak není. Make-up s červenými rty bude vyhovovat všem mladým dámám, které chtějí vypadat impozantně v každém ročním období. Tato barva dává jistotu, tolik z fair sex používat ji pro večerní recepce a slavnostní události.

Při výběru produktu pro make-up rty, musíte zvážit, že jasnější rtěnku, bělejší zuby, protože světlé rtěnky zvýrazní žlutost vašeho skloviny. Totéž platí pro výrobky se žlutavým nebo hnědým subtónem. Pokuste se koupit produkt s krásným studeným subtone, který nezkazí váš vzhled.

Při nákupu barevné kosmetiky by měla být testována na kůži. Koneckonců, pokud budete věnovat pozornost testeru na bílém papíře, pak produkt bude nakonec vypadat jinak než vaše kůže. Pokud tedy neexistuje možnost, nebo nechcete výrobek umístit na rty, stačí jen rozdělit barvu na rty.

Rtěnka je přizpůsobena barvě očí a pod kůží. Proto byste neměli být překvapeni, pokud stejný make-up produkt nevyhovuje vám jako tmavé pleti krásy. Existuje několik základních barev kůže, pod kterými jsou vybrány červené rtěnky.

Máte-li světlou kůži se světle narůžovělým tónem, pak máte štěstí, protože můžete použít téměř všechny odstíny červené. Dívky s tmavší kůží mohou koupit prostředky nasycených tmavých odstínů. Například si můžete vybrat rtěnku z matného vína, která bude na rtech vypadat luxusně. Zvláště dobrý make-up s vínovým odstínem vypadá ve večerním líčení.

Evropská kůže má často krásný olivový podtón.Pokud to platí pro vás, pak jsou rtěnky z měkkých odstínů ideální pro vás. Nebudou vypadat nevhodné a zkazí váš obraz. Vyberte si červenou rtěnku, která nebude vaše pleť více nudné, nebo zdůraznit nedostatky vzhledu.

Jaká barva je vhodná?

Často stylisté doporučují dívkám, aby si vybrali barvu výrobku podle typu barvy. Pro tmavou tmavovláska s tmavou pletí a stejnými očima udělá výrazná rtěnka bohaté třešňové barvy. Pro swarthy blondýnky by si neměla vybrat rtěnku s lehkým tónem. Takže, oranžová nebo hnědá rtěnka na rtech nebude vypadat tak působivě.

Dívky se světlou kůží, to znamená, že zimní typ brunetek je téměř každá rtěnka. Nejlepší ze všeho je klasická červená s podtónem vína. Při výběru rtěnky, stylisté doporučují použití na zápěstí zkontrolovat, jak pevně tento nástroj pokrývá kůži, a jak vypadá stín.

Významnou roli hraje také barva vašich očí. Pojďme se podívat, jak zvednout rtěnku tak, aby maximálně příznivě zdůrazňovala krásu vašich očí.

Hnědé oči

Hnědé oči dívky jsou nejvhodnější jako bohaté odstíny červené. Současně mohou mít subtone jakéhokoliv druhu, dokonce i světle růžovou, dokonce béžovou. Všechny z nich budou vypadat na tváři pro maximální užitek. Brown-eyed brunetky, a to i bez make-upu, vypadají velmi působivě, takže bez ohledu na produkt si vyberete, všechny vaše vzhled jen lepší.

Zelené oči

Pro zelené oči a tmavovlasé krásy vytvářejí mnoho krásných odstínů berry. Rtěnka tmavě růžová, téměř rybízový tón je ideální pro brunetky se zelenýma očima, stejně jako klasická šarlatová, která vypadá jako šťavnaté třešně. Vyberte si zajímavé odstíny a váš vzhled bude ospalý a barva - nasycená.

S modrýma očima

Pro fair-skinové, modrooké dívky, stylistům se doporučuje, aby si vybrali růžovou rtěnku. Taková rtěnka vypadá nejlépe na klasických blondýnách slovanského typu, ale i brunetky s modrýma očima si mohou vybrat produkt s růžovým podtónem a ne být zklamaný. Taková jasná rtěnka zředí váš obraz a učiní z něj mnohokrát zajímavější a jasnější v několika odstínech.

Se šedýma očima

Dívkám s šedýma očima se doporučuje vybrat si studený lesk na rty. Pokud je váš vzhled dostatečně jasný a studený, pak musí být výrobek na rty sladěn s příslušným produktem - ne příliš teplý, ale ne růžový.

Módní odstíny

Zdá se, že červená rtěnka je nejjednodušší kosmetický přípravek, ve kterém není nic zajímavého. Ale ve skutečnosti má mnoho zajímavých odstínů. I bez míchání tohoto rtu liner s jinými odstíny rtěnky nebo tužky, můžete získat zajímavý make-up možnost.

Pokud máte rádi tmavou rtěnku, pak nasycená kaštanová, víno nebo švestková rtěnka vás určitě osloví. Tyto odstíny dívek jsou nejčastěji vybírány na podzim, kdy make-up může být o něco dramatičtější než obvykle. Také make-up s tmavou rtěnkou je vhodný pro luxusní večerní luky, doplněné drahými šperky.

Chcete-li vytvořit neutrální make-up, vyberte ne příliš světlé tóny červené. Samozřejmě, že červená barva je více nápadná a velkolepá než nahá, ale lze ji nosit i denně. Peach, béžové nebo hnědé podtóny činí klasický třešňový stín zajímavějším. Kromě toho bude taková rtěnka vyhovovat i těm, kteří v zásadě nenosí červenou rty na rtech, protože to považují za příliš fatální.

Všechny fialové odstíny červeného fondánu vypadají zajímavě. Švestka, šeřík nebo fuchsie je nyní v trendu, stejně jako šarlatová rtěnka s takovým subtone. Tyto barvy dělají obraz neobvyklejším a nejsou všechny. Neobvykle vzhled a rtěnka s růžovým nebo malinovým odstínem.Jsou však schopni výrazně oživit obraz brunetky.

Odstíny korálů, oranžové nebo hnědé jsou nyní méně populární. Ale pokud se vám líbí tyto tóny, a oni jsou dobře hodí k zvláštnostem vašeho typu barev, pak byste neměli zanedbávat načervenalé červené odstíny. Tóny červené rtěnky dnes, tam je obrovské množství. Proto si můžete klidně vybrat přesně ten tón, který se vám líbí, a je pro vás vhodný mezi všemi výrobci.

Možnosti make-upu

S červeným odstínem můžete vytvořit mnoho zajímavých možností líčení. V každodenním životě se může zdát, že červené rty jsou příliš jasné, ale jen tak bude váš obraz znatelný a velkolepý. Červená rtěnka „Make friends“ se základními stíny, nenechte se unést linerem a zvýrazňovači a váš obraz bude vypadat dobře jak na procházce, tak na rande.

Pro každý den byste si měli vybrat ne příliš jasnou rtěnku, která bude přínosem pro zdůraznění vlastností vašeho vzhledu. Nejdříve musíte vytvořit perfektní základnu pro make-up, očistit pleť, zvlhčit ji a večerní tón obličeje. Nezapomeňte, že červená rtěnka dokáže zdůraznit všechny, dokonce i ty nejjemnější vady. Proto je třeba je pečlivě upravit pomocí korektoru, tužky nebo lehké vrstvy prášku. Jediné, vytvořit perfektní zázemí, můžete nosit červenou rtěnku a nebojte se, že to bude zvýrazňovat všechny zarudnutí.

Poté musíte zdůraznit oči řasenkou. Pokud se vám líbí možnost make-up s šipkami, pak by měly být provedeny právě v této fázi. Až do okamžiku, kdy začnete zvýrazňovat rty, všechno ostatní by mělo být dokonalé.

Večerní make-up je složitější a zajímavější. V tomto případě se můžete zaměřit na oči. Aby však všechno vypadalo organicky, neměly by být oči příliš izolované. Pro večer, neutrální kouřový oblek Smokey. Jsou perfektně kombinovány s červenou fudge. Můžete také použít oční linky pro kreslení grafitových šipek, které budou vypadat skvěle.

Pro brunetky červená rtěnka může být také použit ve svatební make-up. V tomto případě by měly být oči pečlivě zdůrazňovány světlými stíny, aby na pozadí bílých šatů nebyla vaše tvář příliš světlá. Zvláště dobrá červená rtěnka vypadá na pozadí šaty s šarlatovou stuhou místo pásu. Nebo, pokud doplníte obraz nevěsty nádhernými dekoracemi nebo botami neobvyklé barvy.

Obecně platí, že make-up s červenou barvou se provádí podle určitých norem. Ale můžete bezpečně měnit vše na vlastní pěst, upravovat standardní make-up pro sebe. Hlavní věc je, že nebudete kombinovat příliš mnoho jasných akcentů, jinak bude make-up dopadnout opravdu vulgárně a vy zůstanete zklamaní svou cestou obecně.

Aplikační tipy

Existují určité jemnosti použití červené rtěnky, která by měla být pamatována na vytvoření opravdu krásný make-up. Tak, například, aby nedošlo k trvalé opravě make-upu, prášek rty nebo použít základ před použitím rtěnky. Rty nebolí a barva se nepokazí. Make-up bude stále vypadat elegantní a krásné.

Pokud jsou však vaše rty přirozeně příliš suché nebo zkažené matnými rtěnkami, pak byste měli použít hydratační základ na opačném místě, než budete tvořit Může to být hygienická rtěnka nebo dokonce jednoduchý dětský krém. Takový měkký nástroj způsobí, že trhliny budou méně nápadné a kůže měkčí. Mnozí výrobci také vyrábějí rtěnku, která je již doplněna komponenty, které pomáhají zvlhčovat rty. Pokud si koupíte takové rtěnky, pak to může být použit i na denní bázi, bez obav, že vaše rty budou praskliny a být pokryty mikrotrhlinami.

Můžete vytvořit krásný make-up pomocí červené rtěnky i bez použití kontury tužkou. Hlavní věc je velmi jasně nakreslit čáru s rtěnkou.Pokud se něco stane trochu špatně, a jdete za hranami, pak vše může být opraveno jednoduchým bavlněným tamponem namočeným v teplé vodě. Úhledný obrys a make-up mohou být efektivnější pomocí korektoru nebo lehké tužky. Kroužkujte rty podél kontury a jemně promíchejte čáru podél kontury tak, aby nebyla příliš jasná.

Pokud však máte příležitost, je to ještě lepší, použijte tužkovou tužku na rty - takže je můžete znatelně zrychlit a zkrášlit. A pokud je máte mírně asymetrické, opravte tento nedostatek. A pak červená rtěnka bude opravdu vypadat sexy na rtech.

Je také důležité nezapomínat, že aby červená rtěnka vypadala dobře, zbytek make-upu musí být dokonalý. Upravte vady, proveďte správný tvar obočí a pak make-up jako celek bude velkolepý a stylový. Pokud si vyberete „svou“ rtěnku a aplikujete ji podle všech těchto pravidel, může být tento kosmetický výrobek jednou z vašich oblíbených.

Velkolepé brunetky, které se nebojí přitáhnout pozornost k sobě, červená rtěnka dokonale padne. To je nejjednodušší způsob, jak s výhodou zdůraznit své výhody a odvrátit pozornost od minusů. Takže můžete bezpečně experimentovat s různými tóny rtěnky, bez strachu z názoru někoho jiného a nemyslet na stereotypy.

Toto video představuje 3 možnosti líčení rtů s červenou rtěnkou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky