Pánské diamantové prsteny

Pánské diamantové prsteny

Uznává se, že dekorace jsou věrní a neměnní společníci spravedlivého pohlaví. Existuje však mnoho různých šperků, které jsou vhodné výhradně pro muže. Mezi těmito produkty jsou vedoucí pozice v popularitě obsazeny kruhy. Ale ne jen obyčejné prsteny z drahých kovů, ale prsteny pokryté diamanty. Brilantní - ne jednoduchý kámen. Má svůj vlastní příběh.

Klenotníci nazývají diamant kámen, který má „duši“ a „charakter“. Pánské diamantové prsteny jsou stylové a originální šperky.

Dříve se věřilo, že takový klenot si mohou dovolit pouze šlechtici. Dnes taková dekorace, bohužel, nemůže být zakoupena ani objednána od velitele každou osobou. Čím vyšší je kvalita a čím větší je karátový kámen, tím vyšší je konečná cena šperků.

Na rozdíl od žen, muži nejsou tak zkažený sortimentem šperků. Proto každý výrobek vypadá stylově a elegantně. Pánské prsteny s drahými kameny jsou vyráběny s ohledem na charakter a sílu zástupců silné poloviny lidstva.

Vlastnosti

Ne každý člověk rád přitahuje pozornost k sobě s ornamenty. Dokonce to zní jako něco směšného: muž a šperky. Nicméně, šperky pro muže mají zvláštní styl a energii. Proto byste měli zvolit jednu nebo maximálně dvě možnosti, které zdůrazní charakter, vůli, odhodlání a postavení ve společnosti.

Diamantový prsten je volba, která splňuje všechna výše uvedená kritéria. Ať už se jedná o přísný oblek nebo elegantní večerní smoking, ležérní luk, typický pro ležérní nebo romantický styl - diamant pokrytý drahými kovy příznivě doplní jakýkoli obraz a v kombinaci se safíry a onyxem bude ještě rafinovanější.

V každé osobě by měla být chuť. Pravděpodobně, tato fráze byla slyšena každou osobou více než jednou. Někdo volá znak rys zvýraznit, a někdo zaměřuje pozornost na určité detaily jejich vzhledu. Diamantový prsten lze bezpečně nazvat zvláštním zvýrazněním jakéhokoli mužského vzhledu. Takový šperk klade důraz na zralost, důslednost, účelnost, sebedůvěru a schopnosti, stejně jako soulad vnitřního a vnějšího světa člověka.

Jak si vybrat

Každý člověk alespoň jednou v životě čelil problému výběru jednoho nebo jiného šperku. Pravděpodobně, mnoho z nich mělo takové případy, kdy při návštěvě klenotnického salonu se silnou touhou po koupi nějakého produktu, ale ztraceného uprostřed rozmanitosti nabízeného zboží, necháte prázdné ruce.

Aby se to stalo tak zřídka, jak je to jen možné, musíte zpočátku přemýšlet o tom, co opravdu chcete, nezapomeňte si vyzkoušet šperky, viz pas, objasnit body zájmu od prodejních asistentů.

Co potřebujete vědět při nákupu diamantového prstenu? Jaká jsou kritéria pro výběr prstenců pro muže?

 1. Určete velikost.
 2. Rozhodněte se, jaký druh prstenových zájmů.
 3. Vyberte si vzácný kov nebo snad slitinu drahých kovů dekorace.
 4. Určete rozpočet, který je připraven utratit za šperky.
 5. Vyberte si „vlastní“ šperky: model pro slavnostní příležitosti nebo pro každodenní nošení, velikost diamantu a jeho barvy.
 6. Pečlivě zkontrolujte diamant, požádejte o pas, abyste ověřili pravost kamene. Vyberte si typ útoku: kořen nebo skvrnitý.

Kamenné prvky

A diamant je velmi drahé potěšení, že ne každý si může dovolit.Proto, výběr diamantové šperky by měly být promyšlené a opatrné, je lepší seznámit se s hlavními kritérii pro výběr drahokam. Co je to diamant? Proč je to několikrát vyšší než jiné drahokamy?

Diamant je diamant, speciálně řezaný diamant. Zvláštností kamene je, že se světlo dostane dovnitř a neprochází, ale vychází z jiných tváří. Výsledkem je pocit, že kámen nesvítí, ale hraje se světlem. Takové modulace vypadají velmi krásně ve špercích, takže diamantové šperky jsou poměrně drahé.

Pro hodnocení kvality drahokamu se používá tzv. 4 C systém:

 • Čisté a transparentní.
 • Řez (tvar řezu může být standardně kulatý na 57 tvářích a fantazie, zejména ve formě oválu, obdélníku, srdce, hrušky, čtverce a dalších možností).
 • Barva (bezbarvá, nažloutlá, nazelenalá, kombinace odstínů žluté a zelené, hnědé, gradace od světle šedé po černou, fantazie, mezi nimiž jsou nejčastější odstíny modré, oranžové a růžové).
 • Hmotnost kamene se měří v karátech. Podle hodnoty hmotnosti existují tři typy diamantů: malé (méně než 0,29 karátů), médium (0,30 - 0,99 karátů) a velké (více než 1 karát). Kameny vážící více než 5 karátů se prodávají v aukcích. Diamanty vážící 25 karátů a výše mají dokonce svá jména.

Typy prstenců

Sortiment pánských prstenů s drahými kameny není tak bohatý, jako je například řada šperků pro ženy. Diamantové prsteny pro zástupce silnějšího pohlaví jsou prezentovány ve čtyřech kategoriích:

Zapojení

Svatební nebo zásnubní šperky je nejvyhledávanější muži. Takový prsten se nosí každý den, takže je lepší se podívat na jemnější a sofistikovanější model, který bude vypadat harmonicky na prstenci pravé ruky. Také ve velké poptávce v posledních několika letech jsou spárované prstence, které jsou buď zcela identické, nebo jsou vyrobeny ve stejném stylu.

Znamení

Značky jsou velmi originální šperky. Často mají jedinečný vzor a zajímavé složení kamenů. Dříve tyto prstence sloužily jako druh pečeti, ze kterého šel název produktu.

Prsteny

Široký a mohutný kroužek, doplněný originálním vzorem kamenů nebo jedním velkým kamenem - to je to, jak obvykle kroužky vypadají. Také za módní modely s rytinami na vnitřní i vnější hraně výrobku.

Prsteny prstů

Tato kategorie není mezi současníky tak populární. Jen pár mužů má ráda tohoto druhu.

Jak identifikovat falešný diamant

Naneštěstí šperky vždy přitahovaly pozornost nejen obdivovatelů krásných a neobvyklých, ale i podvodníků. Ne vždy jsou lidé schopni si dovolit koupit diamantový prsten. A najednou se na obzoru objeví „dobrý Samaritán“, který nabízí neuvěřitelnou krásu „exkluzivní“ dekorace za poloviční cenu. Nižší náklady jsou prvním znakem pochybnosti o pravosti výrobků z kovu a kamene.

Pokud u drahých kovů je vše více či méně jednodušší, musí být nutně vzorek, pak s kameny je trochu více potíží.

Jak identifikovat falešný diamant v produktu?

 1. Tento diamant je doprovázen cestovním pasem, ve kterém jsou uvedeny nejmenší detaily kamene.
 2. Sklopení šperku do obyčejné vody, skutečný diamant se stane průhledným a ne znatelným, a padělek získá matně bílý odstín.
 3. Brusný papír nezanechává žádné stopy na pravém kameni, zatímco padělek bude poškrábaný a hrubý.
 4. Pokud je diamant umístěn pod světlo křemenné lampy, bude svítit žluto-zelenou nebo světle modrou záři.

Tipy pro péči

Každá dekorace vyžaduje péči. Šperky s drahými kameny nejsou výjimkou.

Aby se produkt rozsvítil a leskl se světly, stačí jej jednou měsíčně setřít mýdlovým roztokem, ve kterém se zředí kapalný amoniak. Doporučený poměr je 250 ml mýdlového roztoku a 6 kapek alkoholu. Poté musí být dekorace utřena látkou.

Dodržováním určitých pravidel můžete prodloužit „život“ jakéhokoli šperku:

 • Při práci s různými brusivy (i když jsou ruce v rukavicích) je lepší odstranit prstenec. I při obvyklých denních hygienických postupech se doporučuje odstranit šperky z prstů.
 • Vana, sauna, pláž - není to nejlepší místo k prezentaci šperků. Pot negativně ovlivňuje drahé kovy a oxiduje je.

Vyberte si šperky, poslouchejte své pocity a emoce. Existuje názor, že člověk je schopen cítit harmonii se svým kovem a drahým kamenem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky