Prsteny Sokolov

Prsteny Sokolov

O značce

Historie značky SOKOLOV začala v roce 1993 založením dílny Diamant. Spoluzakladateli společnosti byli manželé Alexey a Elena Sokolov. Alexey Sokolov studoval šperky od svých rodičů a vytvořil první šperky samotné značky. Aby se zdůraznila rodinná identita, odpovědnost vůči spotřebiteli za kvalitu vyráběných produktů a pozorování loajality k evropským tradicím, Sokolovové dali značce své jméno.

Závod SOKOLOV se nachází v osadě Krasnoye-on-Volga v regionu Kostroma, v samém centru ruského klenotnictví. Výroba, vybavená nejmodernějším vybavením, zaměstnává více než 1800 profesionálů, kteří produkují šest milionů šperků ročně, více než 30 000 položek. Plochy závodu zabírají více než 26 000 metrů čtverečních, což mu umožňuje být považován za největší průmyslový podnik v Evropě.

Prioritním směrem společnosti je vyrábět výrobky nejvyšší kvality. Šperky SOKOLOV byly oceňovány a ochotně zakoupeny nejen v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Estonsku, ale i ve Švýcarsku, Německu, Holandsku, Kanadě, na Novém Zélandu av mnoha dalších zemích světa.

Vlastnosti a výhody produktů

Důsledkem pečlivého sledování změn šperků je každoroční aktualizace sbírek SOKOLOV.

Nové modely prstenců a klenotníků vytvářejí, kombinují pečlivou práci s nejnovějšími evropskými technologiemi trojrozměrného modelování, laserového rytí, kování, odlévání, ražení, prutů, smaltování, leptání, černění, inkrustace a zlacení.

Designéři věří, že první zlatý nebo stříbrný prsten s příběhem pro děti, darovaný rodiči, položí základy pro chuť a styl budoucí módy. Proto značka nabízí zákazníkům nejen dospělé ženské a mužské modely prstenů, ale i bohatý sortiment prstenů pro dívky.

Je třeba poznamenat, že značka SOKOLOV, se vším luxusem šperků, se neustále snaží zachovat rozumné ceny.

Zajímavé modely

Koncept neustálého pohybu vpřed přispívá k vytvoření zajímavých modelů, které v sobě spojují nestandardní vizi světa, vzpomínky na zářivé okamžiky života a touhu překvapit sofistikovaného znalce.

Ve formě koruny

Prsteny - korunky ze SOKOLOV, vyrobené z drahých kovů, zdobené rozptylem drahých a polodrahokamů, ztělesňují sny každé ženy, aby se stala královnou pro svého vyvoleného.

Nekonečno

Zlaté a stříbrné prsteny s nápisem nekonečno zdobené šumivými kubickými zirkony osloví milovníky symbolů a talismanů. Tyto prstence kombinují jednoduchý lakonický design, přísnost formy s myšlenkami a přáními. Prsten "Nekonečno" se stane talismanem, který přinese štěstí. Může být dána s výrazem nekonečné lásky. Odráží touhu po nekonečném sebezdokonalování.

Uložit a uložit

SOKOLOV je nesporným lídrem ve výrobě snubních prstenů a prstenů s náboženskými symboly. Pro výrobu významných šperků se používá růžové, žluté, bílé zlato 585, stříbro 925 a pokročilé metody zpracování materiálů. Hladké nebo matirovanny povrchy, detaily smaltu, fragmenty s diamantovou stranou nebo rytina dávají těmto výrobkům zvláštní slavnost. Prsteny s rytinou „Save and Preserve“ podporují staré tradice ruské pravoslavné kultury.

Dětská pata

Zlatý prsten - symbol zdobený patou dítěte, může být příjemným darem budoucí matce nebo ženě, která již poznala radost z mateřství.Elegantní dekor v podobě potisku dětské nohy, zdobený krychlovými zirkony, bude vypadat stylově na vaší ruce a neustále připomene významnou událost v životě.

Ta dívka

Prsten „Girl“ ve zlatě se třemi kruhovými vložkami z růžových krychlových zirkonů přitahuje pozornost neobvyklým designem ve tvaru dívčí siluety s malým zlatým přívěskem. Takový módní malý prsten, doplněný náramkem, náušnicemi a přívěskem, může být skvělým dárkem pro ženu, aby porodila dceru.

Chlapec

Krásný zlatý prsten „Boy“, vyrobený v podobě chlapcovy postavy, zdobený čtyřmi modrými krychlovými zirkony a přívěskem ve tvaru srdce, bude pro mladou ženu vítaným dárkem k porodu chlapce. Zlatý řetízkový náramek, asymetrické náušnice a přívěsek zapadají do soupravy.

S emailem

Okolo 500 modelů kroužků SOKOLOV vyrábí smaltovací technikou, tj. Vyplněním smaltovaných buněk mezi kovovými přepážkami. Smaltovaná kresba se širokou paletou odstínů se nanáší na drahé kovy a dokonale se kombinuje s drahokamy a polodrahokamy a dokonce i diamanty. Myšlenky designérů jsou zakomponovány ve stylových špercích se smaltem z roztomilých dětských kroužků, barevných kroužků pro dámy až po pevné kroužky pro muže.

Heřmánek

Květinové motivy ve špercích se staly jedním z trendů v módní klenotnictví. Divoké květiny byly vždy považovány za model přirozené čerstvosti a čistoty. Při vytváření stříbrného prstence se designéři nevěnovali pozornosti sněhobílé sedmikrásce a zdůrazňovali něžnost obrazu se sklovinou a zirkonem.

Zvířata

Originální prsteny ze stříbra se zlatým listem a zvířecím smaltovaným dekorem ve formě lišky, pandy, ježka nebo kočky, připomínající kreslené postavičky, upozorní na sebe a zdůrazní charakterové rysy jejich mladého majitele.

Objetí

Objímající prsteny, které se v poslední době staly módním trendem, jsou vyrobeny z 925 stříbrného stříbra s kubickými zirkony. Neobvyklé tvary a barevný smaltovaný design prstenů, vytvořený umělci v podobě okouzlujících malých zvířat: koček, lišek, králíků, myší, veverek, pand, jemně objímajících prst, budou moci potěšit každou dívku.

Motýl

Třpytivý motýl je považován za symbol lehkosti, nezávislosti, krásy a harmonie. Prsteny s motýly SOKOLOV, zdobené pestrobarevnými oblázky a jasným smaltem, ztělesňují let tohoto úžasného stvoření přírody ve zlatě a stříbře. Tyto prsteny vám připomínají léto a zvýší náladu mladé módy.

S ptákem

Krása a milost ptáků chválí lidé z dávných dob. Umělci SOKOLOV jsou inspirováni ptáky k vytvoření exkluzivních prstenů ze zlata a stříbra, doplněných o vzácné a polodrahokamové vložky, které by mohly mít ženy různého věku různého věku. Široká škála vám umožní vyzvednout náušnice a přívěsky s legračními zpěvníky do soupravy.

Sova

Sova - jeden z nejzáhadnějších lesních ptáků. Neobvyklý masivní prsten ve tvaru létající sovy ve výloze klenotnictví nelze ignorovat. Koneckonců, tento pták v lidech je vždy považován za symbol moudrosti a pozoruhodné mysli. Takové velkolepé stříbrné šperky se smaltem mohou o jeho majiteli hodně vyprávět.

Transformátor

Klenotníci SOKOLOV nabízejí obrovský výběr transformačních kroužků pro dospělé i děti, v jejichž návrhu bylo nalezeno velmi jednoduché řešení problému změny velikosti. Jsou ve formě otevřeného prstence, jehož velikost může být nastavena pro jakýkoliv prst. S tímto řešením bude oblíbený transformátorový kruh trvat déle.

Na prstech prstů

Nejnápadnější fantazie mistrů klenotníků jsou ztělesněny v prstencích exkluzivního designu, naplněných orientální chutí. Hodné místo v nových sbírkách je obsazeno výrobky na dvou prstech prstu, vykládané kubickými zirkony a bez vložek.Zušlechtěné jemné nebo objemné, atraktivní modely v kombinaci s kameny jsou vhodné pro doplnění denního i večerního vzhledu.

Dvoulůžkový pokoj

SOKOLOV dva prstové prsteny jsou módní šperky. jsou znaky českého stylu. Firma vyrábí neobvyklé modely růžového a bílého zlata s řadou kamenů, včetně klasických transparentních a černých diamantů. Nezapomenutelný design příslušenství se sofistikovanými liniemi a minimalistickými řešeními definuje klíčový přízvuk při tvorbě oblečení.

S drahokamy a polodrahokamy

Značka vytváří produkty, jejichž designem jsou ozdobné křivky drahých kovů a tajemná krása kamenů. Vzácné a polodrahokamové kameny klidně koexistují ve výzdobě jednoho šperku.

Každý kupující najde svůj prsten jako s jedním kamenem: granátové jablko, topaz, smaragd, safír, rubín, ametyst, perly nebo achát, a směs vícebarevných kamenů.

Bez ohledu na způsob připevnění, pro zajištění spolehlivosti, jsou všechny vložky upevněny pouze ručně.

Kameny červené barvy zůstávají vždy v módě. Prstenec s jedním granátovým jablkem nebo v kytici kubických zirkonů, korálů, rauchtopazů, citrínů bezpochyby upozorní na půvabné křivky ženské ruky.

Kroužky zlata s karmínovými rubíny dokonale doplňují obraz moderní ženy jakéhokoliv věku. Klasické šperky s výraznou energií rubínů budou vždy relevantní.

Klenotníci volání topazes "modré diamanty." Prsteny s kameny odstínů od světle modré po tmavě modrou, zdůrazňují klid majitele. Předpokládá se, že prsten s topazem dal ženě jako znamení smíření.

Za starých časů, prsteny se smaragdy zdobené pouze ruce panovníků. Dnes je smaragd považován za kámen matek. Při nákupu produktu SOKOLOV pro narozeniny matky si můžete být vždy jisti jeho exkluzivitou.

Sapphire je fasetovaný minerální korund. Přísada hliníku dává kamenu tmavě modrou barvu. V kroužcích SOKOLOV je přírodní kámen bohatě modré barvy dokonale kombinován s dalšími drahokamy.

Bohaté odstíny ametystu ve zlatě orámovaných kroužcích ze SOKOLOV z jemně růžové a intenzivně fialové odpoledne a téměř černé ve večerním světle se jim líbí mnoho, bez ohledu na věk a znamení zvěrokruhu.

Půvabné prsteny s kultivovanými černými nebo bílými perlami orámovanými diamanty nebo kubickými zirkony jsou doplňky, které dokonale ladí s jakýmkoliv stylem oděvu a zdůrazňují rafinovaný vkus.

Achát je kámen sopečného původu. Výrobky značky SOKOLOV používají paletu achátových barev od šedé, zelené, bílé, modravé, nažloutlé, oranžové až po černou. V poslušnosti představivosti umělců, v prstencích achát odvážně kontrastuje s vložkami diamantů, kubických zirkonů a safírů.

Jak odlišit originál

SOKOLOV šperky jsou autentické, splňují mezinárodní i domácí standardy kvality a jsou přísně sledovány ve všech fázích procesu. Všechny výrobky jsou opatřeny razítkem Státní zkušební komory, aby vyhověly vzorku a obsahu drahého kovu, jakož i zapsané značce výrobce. Každý kruh má značku s informacemi potřebnými spotřebitelem, včetně hmotnosti a průměru vložek.

Dodavatelé šperkových vložek jsou pouze renomovanými velkými firmami se světoznámými jmény, kde jsou kameny testovány gemology, přičemž zvláštní pozornost je věnována optickým vlastnostem a kvalitě řezu.

Recenze

Kroužky SOKOLOV si získaly velkou popularitu a popularitu mezi ruskými a evropskými zákazníky. Vzhledem k různorodosti modelů, použití vysoce kvalitních materiálů, spolehlivosti produktu, jsou vždy vybírány velmi pozitivní recenze od obchodních partnerů značky a od běžných zákazníků.Soudě podle četných nadšenců, zákazníci oceňovali nejen neobvyklá designová rozhodnutí, ale i ergonomické vlastnosti šperků. Pro ženy je to důležité prsteny nezpůsobují nepohodlí, nelepte se na oblečení a vlasy. Praktické modely vhodné pro každodenní nošení. Je třeba poznamenat, že pohodlí a estetika zakoupených výrobků plně odpovídá popisu reklamy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky