Prsten s achátem

Prsten s achátem

Proč jsou moderní ženy módy tak oblíbené achátové prsteny? Tento všestranný kámen má neuvěřitelnou barvu, která se může lišit od jasně červené až bohaté zelené tóniny. Módní šperky často vystavuje zajímavý pruhovaný, ozdobený vzor. Nové trendy - tento prsten s achátem fuchsie, tyrkysová. Více a více pozornosti přitahují modely v paletě bledého mléka.

Magické vlastnosti

Předpokládá se, že achát má magickou moc. Jeho majitel pod vlivem speciální energie se stává sebevědomější, klidnější, rezervovanější. Pokud chcete odolat jakémukoliv negativnímu vlivu energie, používejte ochranný kroužek. Esoterici tvrdí, že magické vlastnosti kamene se objevují rok po "kontaktu" s kůží.

Až do teď, achát je považován za "věrného společníka" čarodějů, čarodějnic, kouzelníků. Kombinuje energii vzduchu, éteru a ohně. Hlavním úkolem kamene je přinést majiteli zdraví, dlouhý život, bohatství. Prsten s barevným achátem pomáhá činit správná rozhodnutí, chrání před poškozením, zlými myšlenkami.

Historické shrnutí

Ve středověku Evropané věřili, že je to achát, který vám umožňuje získat mysl, stát se chytřejší a vzdělanější. Ve starověku to bylo považováno za zvědavost. Lidé se pak neučili, jak syntetizovat pigmenty, takže se bavili s vícebarevným použitím achátu.

Alexander velký, Shoto Rustaveli, Alexander Pushkin byli fanoušci kamene. Jeho jméno pochází ze starověkého řeckého slova "acháty", což znamená "šťastný".

Náklady na

Sběrný vzorek prstence s achátem bude dražší, čím více zvědavější je jeho tvar. Pálená mandle s ložiskem termálních vod (oxid křemičitý) působí velmi působivě. Pro takové umělecké dílo nešetřit žádné peníze. Obvykle se cena minerálu dosahuje ve stovkách dolarů. Záleží na počtu růstů křemenných krystalů.

V klenotnictví, nejdražší jsou prsteny příslušenství se zeleným achátem. Vytěží se na těžko přístupných místech. Mlhavá průsvitná hloubka smaragdové barvy vypadá fascinující, zejména na pozadí bílé kůže. Kroužky s duhovými kameny, zářící všemi barvami, vytvářející efekt živé hry ve světle, jsou také považovány za drahé. Nicméně, minerál "netoleruje" přímé sluneční světlo, pošpiní, ztrácí svůj přirozený luxus.

Zbytek vzorků je rozpočet a je k dispozici všem.

Vhodné styly

Černý achátový kámen rozptýlený do prstence vypadá skvěle s lichotivými letními šaty z hedvábí, šifonu. Pomůže zároveň vytvořit koketní obraz a okouzlující večer. Stylová sada dekorů, které nejsou světlé barvy (bílá, černá, hnědá, béžová), se dokonale hodí do přísného obchodního oblečení. Pro extravagantní módy se hodí prsteny se čtvercovým, trojúhelníkovým kamenem.

Neformální styl se bude skládat z tyrkysové, světle modré barvy a neobvyklého tvaru těchto šperků. Když se chystáte na obchodní akci, vyzvedněte příslušenství, aby odpovídalo bundě, košili, halence. Čím masivnější je kruh, tím více komplimentů obdržíte v jeden večer.

Co na sebe

Jakýkoliv prsten se smaragdovým achátem nebo ohnivě červenou je nejlépe doplněn miniaturními šperky (řetízky, přívěsky, náramky). Nevyvažujte se vícebarevným minerálem od hlavy až k patě. Stačí jen pár dalších dekorací v outfitu.

Módní prsten s achátem naprosto zapadá do jakéhokoliv stylu, od avantgardy, končící odvážným futuristickým, městským stylem.

Vlastnosti a výhody kamene

Kámen je druh chalcedony. Díky speciálnímu vrstvení obsahuje všechny možné odstíny. Více než stovka kreseb vědců dala osobní jména. Tento počet druhů, druhů, poddruhů a rodin nemá žádný jiný minerál. Hlavním rysem achátu je jeho bandáž, která dává extravagance, šik.

Minerály a lithoterapeuti doporučují mužům nosit prsteny nebo prsteny s černým achátem. To je způsobeno tím, že v očích opačného pohlaví vypadají atraktivněji, pevně. Šedý vzor je spojen s přátelstvím, klidem a žlutými odstíny kamene chrání před různými chorobami spojenými s trávicím traktem a imunitou. Bílý achát je jednomyslně uznáván jako symbol míru.

Móda "Achát"

V módním průmyslu a ve špercích je velmi důležité, aby šperky byly v souladu se šatní skříní podle barevného aspektu. Klenoty s poučenými drahokamy a jediným kamenem v ringu vypadají neuvěřitelně krásně. Je to on, kdo zaměřuje pozornost na sebe.

Ve svatební módě pěkně sladit s bílými nebo růžovými kamínky a svatební šaty. Představte si zlatou výzdobu ve formě snubního prstenu, označující přechod vášnivých vztahů k něžnému, důvěryhodnému. Tento minerál vypadá esteticky příjemně v každém rámu, dobře se hodí ke zlatým, stříbrným, platinovým vložkám.

V prstencích vypadá neuvěřitelně krásný achát achát. Klenotníci doporučují ozdobit šperky tenkou platinovou krajkou, kombinovanou s pastelem (písek, béžová, smetana, tonus slonoviny, měsíční svit). Pokud vaše volba padla na zlato, pak tento kov vypadá nejlépe s kameny z palety na moři.

Dámské a pánské šperky, jako je prsten s achátem, jsou uvedeny na 14. výročí rodinného života. Při prezentaci dárku své sestře, dceři do dospělosti věnujte pozornost bělavým kamenům spojeným s bezbolestnou dospělostí.

Důležité vlastnosti minerálu se perfektně projevují v doplňcích vedle stříbrného, ​​nikl stříbrného rámu. Nejlepší příslušenství jsou prsteny a prsteny. Získejte jednu takovou věc ve svém domě a budete cítit, jak se energie změní k lepšímu!

Nákupem "achát" příslušenství, dáváte své image sofistikovanost, aristokracie, velkorysost. Díky stylistické rozmanitosti si můžete vybrat výrobek podle svých představ. Odborníci doporučují věnovat pozornost kombinaci drahých kovů s tímto kamenem. Pokud má žena narůžovělou bílou barvu, pak má člověk rád více černou, šedou, grafitovou. Takový materiál je přístupný tónování, vypadá skvěle v kombinaci s vložkou.

Jak odlišit originál od falešného

Nakupujete šperky z achátu, pak zkuste exkluzivní příslušenství. V přírodě neexistují dva identické acháty, přesně jako onyx. Bohužel, pouze profesionální klenotník může odlišit originální kámen od falešného. Důležitým znakem rozdílu v nezbarveném kameni je absence ostrého barevného kontrastu. To je jediná doba, kdy můžete spočítat levné "dvojité" bez přeplatku peněz.

Co look'i může skládat

Nezapomeňte tuto dekoraci zahrnout do vinobraní nebo plakátového obrázku. Módní doplněk jistě ozdobí klasický, obchodní vzhled. Stylisté si všimnou, že matná manikúra je vhodná pro speciální texturu kamene. Ale společnost se zbytkem prstenů může udělat jen perly, podobné barvě na jiný přírodní kámen.

Vynikající minerální vzhled s avantgardními věcmi. Na společenských akcích budete svítit i bez diamantů. Levnější analogie "atributů luxusu" přitáhne pozornost hostů, kolegů, přátel a objektivů k fotoaparátu.Je dovoleno nosit prsteny s achátem přes rukavice k lokti. Zářte jako královna a věřte v sílu tohoto přírodního kamene.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky