Dětské oblečení Alpex

Dětské oblečení Alpex

Ruská společnost "Alpex Class" se zabývá výrobou oděvů pro děti. Již více než 18 let své činnosti se opakovaně účastní různých výstav, má mnoho ocenění. Mezi nimi jsou medaile Mezinárodní akademie podnikání, znamení uznání spotřebitele a další insignie. Společnost vlastní dvě ochranné známky: "Alpex" a "Funny kids".

Dětské oblečení Alpex je nejen kvalitní a pohodlné, ale také cenově dostupné. Všechny výrobní zařízení společnosti se nacházejí v Rusku, takže náklady na výrobky nezávisí na tržních výkyvech měny a zůstávají stabilní. A při prodeji lze výrobky této značky zakoupit s dobrou slevou.

Kromě toho designéři společnosti neustále hledají nové nestandardní obrázky a barevná řešení. Výrobky této jedinečné značky jsou jedinečné. V sortimentu jsou věci od přísných klasik se správnými geometrickými liniemi až po jasnou avantgardu, od omezeného Kezuala až po hooliganský punk.

Tkaniny

Korejské tkaniny s vodoodpudivým povlakem se používají v bundách a kombinézách.

  • TWILL. Základem této tkaniny je bavlna s přídavkem spandexu. Tato tkanina zavěsí dobře, takže oblečení jsou pohodlné a pohodlné. Nosit kepru oblečení není děsivé se dostat do deště nebo plíseň. Speciální povlak nedovolí, aby voda pronikla dovnitř, a voda se jednoduše odvalí tkaninou.
  • Lokker linie - tkanina s membránovým povlakem. Tato tkanina obsahuje nylonová a polyesterová vlákna, která poskytují příjemný sametový povrch. Vyznačuje se lehkostí a nefoukáním. Tyto vlastnosti zajišťuje speciální povlak - membrána, která zvyšuje odolnost výrobku proti opotřebení. Z těchto látek často šijí oděvy pro lov a rybaření.
  • Podšívková tkanina je bavlněný dres s antistatickým povlakem, který je zvláště důležitý v zimě, když je vzduch elektrifikován a veškeré oblečení je „stříleno“. Také tkanina má efekt "Anti peeling", tj. odolné vůči tvorbě pelety i po mnoha promýváních.
  • Ohřívač Holofiber Odolnost proti vlhkosti, nezmrští po umytí, lehká a co je nejdůležitější - hypoalergenní.

Všechny tkaniny jsou přizpůsobeny proměnlivému ruskému klimatu a jeho vlastnostem. Pokud budete postupovat podle doporučení na etiketě oblečení a řádně se starat o oblečení, bude to trvat mnoho let a zahřeje své malé majitele mnohokrát za chladného a špatného počasí.

Nová kolekce

Chlapci, jak víte, rádi hrajete v armádě. Proto návrháři firmy navrhli oblečení ve stylu "Vojenské". Zároveň se snažili vytvořit něco originálního, přizpůsobit vojenské atributy současným trendům. Vznikla tak celá chlapecká linie s četnými pruhy, aplikacemi, reflexními prvky, kovovými nýty a dalšími atributy vojenských předmětů.

Dívky a dívky jsou také povzbuzovány, aby trochu podváděli. Speciálně pro ty, kteří se nebojí experimentů a oblečení s humorem, módní návrháři Alpexu vyvinuli věci ve vzpurném stylu Grange. Je to jakási výzva pro nadčasové klasiky. Děti také unavují oblékání ve formě školních uniforem a nekonečných pravidel. Proto s velkým potěšením zkusí něco nového.

Živé výtisky s květinovými motivy, koženými vložkami, kovovými nýty, zipy - zádrhami - to vše a více lze vidět v sezonních bundách a zimních kabátech nové kolekce.

Všechny odstíny růžové vypadají velmi vesele v šedé zimě. Pouze ze stejných barevných názvů se nálada vynořuje: park s papájí, sada bund a kalhot z růžové a lískové oříšky, zimní bunda s třešňovou barvou, kabát se sangrií nebo medem.Různé odstíny jsou světlé a směle kombinované - šeřík s růžovými a žlutými, khaki barvami a odstíny čerstvé máty. V oděvech těchto barev je skvělá nálada jednoduše zajištěna i přes přetrvávající chlad.

Péče

Navzdory tomu, že ceny výrobků této značky jsou poměrně nízké, jsou stále svrchní oděvy. A to, jak je známo, není levná věc. Zvláště pokud při šití používáte tkaniny se speciálními vlastnostmi. A aby bylo možné tuto věc předat mladšímu bratrovi nebo sestře, musíte se o to řádně starat.

Membránová tkanina, ze které se vyrábí většina výrobků Alpex, se nedoporučuje umývat práškem ani kondicionéry a všemi druhy bělidel. Membránový povlak má buněčnou strukturu a všechny tyto detergenty tyto buňky ucpávají a v důsledku toho snižují jeho odpuzující vlastnosti. Nepoužívejte také prací prostředky obsahující chlorační činidla. Chlor proniká hluboko do tkaniny a odplavuje vodu odpuzující vrstvu.

Nejlepší je umýt věci z membránové tkaniny v teplé vodě s domácím nebo tekutým mýdlem. Silné znečištění je odstraněno pouze speciálními prostředky. V tomto případě je přísně zakázáno namáčet takové věci a používat pračku s rotací. Suché věci z membránové tkáně by měly být v horizontální poloze na místě, kde není přímé sluneční světlo. Ale pro uložení takového oblečení musí být svisle v pouzdře na závěs.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky