Dětské oblečení Pelican

Dětské oblečení Pelican

Dětské oděvy Pelican představuje výrobky domácí výroby za rozumnou cenu. Tato značka začala svou činnost v roce 2000 a díky svátečním a funkčním věcem rychle získala rodičovskou důvěru. Značka je známá svou bezpečností a skutečností, že oblečení je vyrobeno z nejlepších tkanin s využitím inovativních technologií. Nákup dětské oblečení Pelican, můžete si být jisti, že vaše dítě nebude na to alergické a zakoupený předmět neztratí svůj atraktivní vzhled. Dokonalost kvality potvrzuje renomovaná evropská agentura Testex Zurich.

Psychologové se domnívají, že pro normální vývoj dítěte je nutné ho obklopit krásnými věcmi od útlého věku. Proto nabízí spotřebitelům pohodlné a praktické oblečení. Každý model se vyznačuje vysokou kvalitou a stylovým a kreativním designem. Seznam vyrobených položek obsahuje jak položky pro nejmenší, tak pro děti starší věkové kategorie. Výrobce neustále nabízí divákům nové kolekce.

Pelikan není fiktivní projekt, který byl vytvořen s myšlenkami na velké peníze a dobytí celého světa. Tato značka vyjadřuje přirozenou touhu, která žije v každém člověku od útlého věku a „srazí“. Zaměstnanci samotné společnosti říkají, že Pelican je zdrojem životní inspirace a způsobu kreativního vyjadřování. Zde jsou realizovány myšlenky o oblečení pro jasné a energické lidi, jejichž životy jsou naplněny kreativitou a pozitivitou. Společnost zachází se svým podnikáním jako se zvláštní součástí života vytvořeného pro radost. A jméno této radosti je Pelican.

Vlastnosti a výhody

V dětském oblečení Pelikan existuje několik hlavních výhod:

 • Perfektní kvalita výroby;
 • Použití výhradně přírodních a hypoalergenních materiálů pro děti;
 • Sledování módních trendů;
 • Originální designová řešení;
 • Široká nabídka modelů;
 • Oblečení se v průběhu nošení neprotíná a ani po opakovaném praní nevybledne;
 • Každý model kombinuje takové vlastnosti jako pohodlí a pohodlí;
 • Praktičnost.

Výrobce přísně kontroluje výrobní proces každé řady oděvů a zajišťuje, že jeho výrobky jsou ve všech ohledech ideální.

Široký výběr zboží

Dětský oděv firmy Pelican je kaleidoskop stylu a jasných barev.

Široká škála modelů pro batolata a starší děti každého ohromí svou rozmanitostí. Společnost představuje modely pro děti všech věkových kategorií, které jsou speciálně navrženy designéry. Zájemci mohou nakupovat sami:

 1. Produkty pro děti: Rodiče si jistě pochutnají na delikátním a příjemném těle, které je zdobeno světlými potisky. Společnost prodává soupravy, které zahrnují nejen kalhoty s blůzou, ale i ponožky. Teplé kombinézy s kapucí a bez teplého dítěte v chladném čase;
 2. Dětské oblečení Pelican pro chlapce a dívky ve věku od 1 do 5 let obsahuje široký výběr: Trička, sukně, kalhoty, šortky a trička. Jsou zde vycházkové sady, ve kterých je bunda, dlouhé kalhoty nebo šortky s tričkem. Každý výrobek je vybaven zipem, tlačítky nebo tlačítky;
 3. Školní věci: jumpery, roláky, mikiny s větrovkami, džíny s jasnou výšivkou a diskrétní. Velmi oblíbené jsou džíny pro chlapce s vtipnými tisky. Oblečení má spolehlivé knoflíkové uzávěry a nastavitelné popruhy;
 4. Outerwear Pelican bude ideální pro poznávání města, stejně jako pro výlety z města v chladném období. Kupující jako kvalitní materiál, pohodlné spojovací prvky a dostupné ceny. Děti se radují z jasných výtisků v produktech a potěší se.

Můžete také vybrat jednotlivé cílové linie oblečení, které zahrnují:

 • Spodní prádlo;
 • Položky spánku;
 • Domácí soupravy;
 • Kreativní modely (například sako-liška nebo halenka s čenichem lva);

Nákupem oblečení pro tuto značku pro vaše dítě si můžete být jisti, že se mu bude líbit.

Jak si vybrat svrchní oděvy

Pokud se rozhodnete koupit svrchní oblečení pro své dítě, měli byste se spoléhat na několik ukazatelů:

 • Výrobek by měl být pohodlný;
 • Krásné;
 • Splnit svůj přímý účel: udržet se v teple během chůze;

Vrchní oděvy od společnosti Pelican splňují všechny výše uvedené požadavky a design modelů umožňuje volný oběh vzduchu, což zabraňuje přehřátí dítěte.

Pokud hovoříme o výběru materiálu, skládá se z vodotěsné, stejně jako větru odolné tkaniny. Vnitřní obložení je přirozené, při použití chmýří se pečlivě kontroluje kvalita každého modelu. Nákup oblečení Pelican, můžete si být jisti, že nějaký čas po použití, dolů nebude začít plazit ven.

Ujistěte se, že zimní oblečení je volně sedí na dítě, protože v extrémním chladu budete muset nosit svetry nebo jiné teplé oblečení. Současně není nutné kupovat modely větší velikosti větší.

Pokud si vyberete mezi kombinézu a sadu, ve které se nachází semi-overaly a bundu, pokračujte od věku vašeho dítěte. Pro děti, které nedosáhly věku jednoho roku, je nejlepší koupit kombinézu se dvěma zipy, protože je snadné dát do ní dítě. Ujistěte se, že výrobek na zadní straně nezobrazuje stehy.

Pokud vaše dítě již ví, jak chodit, pak si vyberte oblečení, ve kterém se bude pohodlně pohybovat. Nezapomeňte na ochrannou gumu na rukávech a nohou, stejně jako na šňůrku a elastické pásky v pase.

Pro věkovou kategorii od tří do čtyř let je vhodný soubor. Je snazší se o něj starat a jeho velikost můžete snadno měnit nastavením popruhů. Rodiče si všimnou, že si pro takový kit můžete koupit další kalhoty. Při nákupu se ujistěte, že bunda dosáhne střední části stehna dítěte. Zadní strana bundy by měla pokrývat zadek dítěte tak, aby zadní strana byla vždy zavřená, i když si dítě sedí.

Pro pětileté dítě by si měl koupit kalhoty s elastickou gumičkou s dlouhou bundou. Pro dívky nabízí Pelikan novou kolekci svrchních oděvů, ve které jsou stylové prošívané kabáty a krátký kabát.

Nákup oblečení od ruského výrobce Pelican, můžete si být jisti správností výběru. Jak ukazuje praxe, společnost vyrábí produkty nejvyšší kvality pro děti všech věkových kategorií v přijatelném cenovém rozpětí. Nadšení rodiče zanechávají četné recenze, ve kterých chválí praktičnost a design, barevné obaly a světlé výtisky na produktech. Nákupem této slavné značky přidáte do světa vašeho dítěte jasné barvy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky