Dětské zimní oblečení

Dětské zimní oblečení

Najít zimní oblečení pro dítě není tak snadné. Pokud zvolíte špatnou sadu oblečení na zimu, pak dítě může zmrazit nebo být neustále pocení. Než půjdete do obchodu, měli byste pečlivě prozkoumat všechny hlavní vlastnosti.

Vlastnosti

V současné době existuje velké množství různých variant oblečení pro děti. Obchody prodávají zimní obálky a kombinézy pro miminka, stejně jako bundy a kožichy pro starší děti.

Hlavním zdrojem lidského tepla je jeho tělo. Je důležité, aby bylo možné ho udržet v teple. Proto musíme dodržovat hlavní pravidlo - oděv by se měl skládat ze tří vrstev.

Pravidla pro výběr oblečení pro děti:

 • Děti a batolata by si měly koupit kombinézu se zipem. Nyní se nazývají transformátory. Pro velmi malé, spodní část kombinézy může být otočena do sáčku a bezpečně jej v kočárku. Pro děti od šesti měsíců bude sloužit jako vynikající kombinéza díky nohám ukrytým pod nimi. Tento model je velmi pohodlný a univerzální. Zvláštní pozornost je třeba věnovat obložení kombinézy. Tam, kde se dětská kůže dotýká manžet a límce, by měla být vrstva bavlněné tkaniny. Je lepší si vybrat plastové zipy, chytit méně. Je jen malá šance, že budou v zimě chladnout jako kovové blesky.
 • Při nákupu věcí pro děti od jednoho roku do sedmi let je důležité věnovat pozornost kapotě výrobku, uzavřenému hrdlu a speciálním rezinochki na rukou a nohou. Na manžetách se objevily poslední sezóny na suchých zipech, aby se nastavil objem. To je důležité, pokud rodiče neberou oblečení na jednu sezónu. Je dobré, když je hlavní zip na knoflících pokryt pásem, takže teplo zůstává déle. Kromě toho v případě nepříjemné situace s rozbitím blesku ochrání dítě před podchlazením.
 • Před přiblížením zboží k pokladně několikrát pečlivě zkontrolujte všechny zipy a další příslušenství. Vše by mělo být otevřeno a zavřeno snadno a hladce.

Materiál

Pokud v sovětských časech, naše matky věřily, že čím silnější, tím lépe, teď to není. Hodně záleží na mobilitě dítěte. Pokud je velmi aktivní, pak má smysl zvolit lehkou verzi oblečení. Nejnovější modely kombinézy díky speciální izolační technologii udržují teplotu v souladu s aktivitou dětí a venkovního počasí. V takové zimní munici se zdá, že dítě je o něco lehčí, ale to je naprosto v souladu s technickými vlastnostmi výrobku.

Pro novorozence je lepší zvolit ohřívač z přírodních dolů nebo kožešin, například ovčí kůže. Děti prvního roku života se příliš nepohnou a potřebují takovou tepelnou ochranu při dlouhodobém spánku venku. Vyberte si kombinézu, která zahrnuje chmýří, je lepší ve známých a zavedených obchodech. Charakterem chmýří je, že dokonale absorbuje vodu a schne velmi dlouho. Ve více rozpočtových modelech ztrácí izolace svou schopnost oteplování a je uvnitř rozdrcena. Kromě toho v případě nepříjemné situace s rozbitím blesku ochrání dítě před podchlazením.

Pro děti do tří let, výrobci doporučují zvolit syntetickou izolaci. Je třeba mít na paměti, že hlavní část bundy nebo kombinézy je lépe izolovaná než nohy a paže. To je opět kvůli činnosti malých fidgets. Dnes je izolace vyrobena z high-tech materiálů, po umytí jsou okamžitě obnoveny. Je důležité vědět, že vrstva izolace v plášti je více než v kalhotách.Kukla by měla být dobře držena na hlavě a upevněna, ponechat prostor pro klobouk a chránit krk dítěte před větrem. Pro tyto účely, perfektní modely, které mají další suchý zip. To upevní kapotu a udržuje krk dítěte teplý.

Materiál na vnějšku výrobku nesmí být namočen nebo propláchnut, ale prodyšný. Dítě by nemělo být v skafandru, mnohem méně potu. Uvnitř by měla být pletená nebo fleecová podšívka. To bude další absorpční prvek a na rozdíl od syntetických materiálů nedovolí, aby se dítě zvlhčilo a zamrzlo.

Děti od tří let dokonale zapadají do samostatné sady. Charakteristiky materiálu jsou stejné jako u dětí do tří let.

Shrnutí izolace možností:

 • Sintepon. V současné době existují dva typy sintepon, jsou vyrobeny z polyesterových vláken. Nová verze nemá lepená vlákna a zdá se, že se drží silikonových jehel. Je vhodný pro lehké kombinézy nebo bundu pro jaro nebo podzim. V podstatě tento materiál používají Číňané a někteří domácí výrobci.
 • Thinsulate. V současné době odborníci považují za nejlepší. Podle tepelně úsporných charakteristik je rovna dolů. V zimě vydrží třicet stupňů mrazu.
 • Holofiber, ohniště, polyfiber. Nepřirozená izolace, která dobře drží tvar a udržuje mráz až dvacet pět stupňů. Takové oblečení je velmi rozpočet a je přijatelný poměr cena-kvalita.
 • Membrána. Jedná se o tenký laminovaný film nebo speciální impregnaci na tkanině. Za silného deště bude mokrý, ale s aktivním pohybem je nepostradatelná. Pro klidné procházky, odborníci doporučují výběr další izolace. Je nežádoucí, aby byly v takovýchto kombinézách dlouhodobě při teplotě pod patnácti stupni. Pro děti do dvou let není tato možnost vhodná.
 • Husí Tepelná izolace mezi všemi typy izolací. Je velmi lehká, dobře odolává silným mrazům a rychle obnovuje formu. Je lepší vybrat si eiderdown nebo goose down. Jasnou nevýhodou takové izolace je vysoký stupeň alergie na ni. Pooh schne velmi dlouho. Je však ideální pro drsné a mrazivé zimy.
 • Vlna nebo ovčí kůže. Jedná se o poměrně trvanlivý a trvanlivý materiál. Vynikající udržuje teplo na mínus dvacet pět stupňů. Materiál je považován za hypoalergenní. Tato izolace je ideální pro děti.

Vrchní oděv:

 • Cordura - velmi odolný polyamid. Materiál zcela neprochází vodou.
 • Teflon - impregnace, která odpuzuje vodu, dokonale chrání před nepřízní počasí.
 • Nylonový polyester - lehká a měkká tkanina.

Při výběru kombinézy a podle vlastností štítku, rady přítelkyní a prodávajících je důležité si uvědomit, že oblečení se kupuje pro konkrétní dítě. A jen jeho rodiče vědí, jak je aktivní a jak je imunní.

Komfort

Všichni rodiče chtějí, aby jejich děti byly nejmódnější a krásně oblečené. Neméně důležité je pohodlí, pohodlí a bezpečnost dítěte. Pro výrobu oděvů pro kojence používají výrobci high-tech materiály a moderní vývoj v oblasti lehkého průmyslu. Švy jsou ošetřeny speciální směsí, která zabraňuje pronikání vlhkosti a sněhu.

Prioritou však zůstává pohodlí a bezpečnost malých modů. Vysoce kvalitní zimní oblečení pro děti má speciální reflexní detaily. Zipy na nich jsou opatřeny zipy, které chrání pokožku před sevřením. Většina modelů má pletené manžety, které chrání před vniknutím studeného vzduchu. Zima a podzim jsou někdy nepředvídatelné. Zimní oděvní tkaniny by měly rychle schnout a mít dobrou cirkulaci vzduchu.

Co byste měli věnovat při výběru pohodlného a pohodlného oblečení během chladného období:

 • Anatomický střih pro děti starší 2 let.
 • Nastavitelné podvazky na dětské kalhoty od roku.
 • Manžety anatomicky tvarované.
 • Pás pro nastavení šířky pláště.
 • Plochy s největším třením jsou vyztuženy přídavným materiálem.
 • Kostým musí odpovídat věku dítěte. Je to obálka pro dítě nebo sako pro starší dítě.

Výrobní společnosti

Známí a kvalitní výrobci dětského oblečení.

Finsko

 • Slavná značka pro celý svět, která existuje od poloviny čtyřicátých let minulého století, společnost LASSIE by REIMA. V Rusku se finské oblečení objevilo na konci sedmdesátých let a mezi našimi krajany získalo obrovskou lásku a popularitu díky vysoké kvalitě a odolnosti. Hlavním principem této společnosti je dobrá ochrana dětí před povětrnostními vlivy. Tento princip je realizován prostřednictvím speciálního řezu oděvů a dostupnosti oděvů v podobě nepromokavých pološertek, palčáků a bund. Všechny části oblečení, které mohou přijít do styku s tělem dítěte, jsou opatřeny měkkým rounem a umožňují vám vyhnout se nepohodlí a otírání. Společnost využívá nejnovější vývoj v tomto odvětví. Pro přizpůsobení zvolte hypoalergenní izolaci, membránové a vodoodpudivé materiály.
 • Rasavil-Tuote OY vznikl koncem sedmdesátých let minulého století. Charakteristickým rysem této společnosti je vytvoření odolného a pohodlného zimního oblečení. Na rozdíl od většiny firem nejsou továrny v Číně, ale ve Finsku. Bundy mají v dolní části stahovací šňůru, která chrání proti vniknutí ledového větru. Kukly jsou zdobeny kožešinou, která vypadá nejen krásně, ale také chrání obličej dítěte při sněžení. Kukla je navíc dodatečně izolována vrstvou rouna.
 • Luhta. Společnost vznikla na počátku dvacátého století. Zvláštní pozornost je věnována oblečení pro odpočinek. Oblečení této společnosti se prodává ve více než čtyřiceti zemích světa. Módní, moderní a elegantní, je ideální pro nejaktivnější a nejmódnější děti.

Rusko

 • Alex Eunice Ruská společnost, která prodává demi-sezónu a zimní oblečení od nuly do dvanácti let. Ve své výrobě společnost využívá přírodní vlny z ovcí pro obložení nebo obložení.
 • Malek BeBi vyrábí svrchní oděvy pro děti od nuly do tří let. Všechny výrobky jsou vyrobeny z hypoalergenních tkanin, ovčí vlna působí jako ohřívač. Sortiment firmy je velmi rozsáhlý - jedná se o kombinézy, polo overaly, bundy, obálky.

Kanada

 • Deux par deux. Kanadská společnost vyrábí vysoce moderní zimní oblečení z kvalitních a technologických materiálů. Vzhledem k podobnosti klimatu s naší zemí jsou modely této společnosti mezi Rusy velmi oblíbené.
 • Gusti. Tento výrobce se snaží vytvořit praktické a velmi teplé věci pro nejdrsnější zimu. Zimní oblečení této společnosti je pohodlné a kvalitní. Ve své práci také používají hypoalergenní tkáň.

Itálie

 • ViaLattea. Společnost představuje stylové a módní oblečení pro chlapce a dívky od sedmi let. Malé kopie dospělých předmětů s italskou kvalitou nebudou ignorovat stylové matky.
 • Bambinifashion. Produkuje oblečení značky pro děti od narození a starší. S oblečením této značky premium, nejnáročnější maminka může stylový obraz pro své dítě.
 • Chicco. Světově proslulá společnost, která vyrábí dětské zimní oblečení. Kolekce oblečení vždy kombinuje krásu a pohodlí. V této společnosti začíná hodnocení mladých matek z hlediska výběru oblečení.

Nejsou uvedeny všechny společnosti, které vyrábějí vynikající zimní oblečení. Také vysoce kvalitní výrobky nabízejí značky Columbia, Donilo, Bilemi. Volba firmy závisí na preferencích a rozpočtu rodičů.

Modely 2017

Výběr oblečení pro dítě v zimě je velmi důležitá a důležitá záležitost. Je téměř nemožné vzít v úvahu všechny nuance, ale musíte to zkusit. Po prostudování vlastností, vlastností a typů ohřívačů je nutné určit model, ve kterém se bude dítě chovat.

Zvažte základní modely prezentované výrobci na trhu.

 • Pro děti by nejlepší možností byly obálky nebo transformátory s izolací z ovčí vlny nebo hus.
 • Pro děti od roku do tří let jsou kombinézy se syntetickým výplní perfektní.
 • Sada bund a kalhot s podvazky bude nepostradatelná pro děti od tří let. Pro outdoorové aktivity byste měli zvolit kostýmy s membránovou izolací.
 • Pro teenagery je zimní oblečení perfektní, což je užitečné pro rybolov, outdoorové aktivity, procházky a každodenní nošení.

Móda nestojí v klidu a rychle se mění, ale moderní výrobci sledují nejnovější trendy. Jaký model zvolit - rodiče se rozhodnou sami, ale v každém případě bude dítě nejelegantnější a nejkrásnější.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky