Dětské oblečení Poivre Blanc

Dětské oblečení Poivre Blanc

Poivre Blanc je oděvní značka, která k nám přišla ze země Provence, Champs Elysées a „Tři mušketýři“. Francouzská značka má 30letou historii a praxi. Dětské oblečení Poivre Blanc jsou pohodlné a teplé bundy a bundy, kombinézy a kalhoty. To je skvělá volba pro lyžařské dovolené, aktivní procházky a ruskou zimu.

Designéři Poivre Blanc nabízejí celou řadu zimního oblečení pro město, procházky přírody a aktivní sporty. Všechny věci perfektně sedí na obrázku a opakují linie těla. Velký výběr barev osloví každého. Moderní technologie, které se používají při výrobě, nezmrznou ani v nejtěžších mrazech. Lyžařské oblečení pro děti i dospělé Poivre Blanc se vyznačuje různými díly, doplňky, výšivkami.

Kromě zimního oblečení, francouzská značka Poivre Blanc vyrábí oblečení pro děti a dospělé na pláž, a hraje tenis. Produkty této značky jsou promyšleny do nejmenších detailů. Jejich charakteristické rysy - odolnost proti opotřebení, anatomický střih, vysoká kvalita a vyrobitelnost materiálů, bezpečnost. Návrháři a vývojáři oblečení se snaží vytvořit módní, originální, stylové, jasné, neobvyklé snímky.

Populární modely

Pro dívky

Moderní technologie používané při výrobě lyžařského oblečení pro děti Poivre Blanc, založené na použití membrán a izolace vysoké kvality. Materiál má prodyšné, vodoodpudivé vlastnosti, všechny švy jsou lepené. Izolace je schopna trvale udržet teplo, světlo, neabsorbuje vodu, nenáročně v péči.

Pro sjezdové lyžování by mladí sportovci měli věnovat pozornost světlým oblekům z Poivre Blanc. Kalhoty a bundy šťavnaté žluté a tyrkysové jsou ideální pro outdoorové aktivity. Bunda má kapuci s kožešinou. To ochrání váš obličej před sněhem.

Pro procházku sněhem bude dívka hodit teplou červenou bundu. Rukávy modelu jsou zdobeny stehem. Kapuce je zdobena kožešinou. Pokud je to žádoucí, toto všechno může být rozepnuto. Kapsy mají fleecovou izolaci.

Vařená bílá bunda, zdobená opaskem, s teplými černými kalhotami nebo karmínovým vzorem, opatřená sukní chrániče sněhu, s jasně bílými kalhotami. Tyto snímky jsou ideální pro procházku na sněhu.

Menší se mohou vydat na procházku do lesa v tmavě šedém saku s gumičkami na rukávech. Kapuce bundy je zdobena kožešinou. Pletená čepice ze šedého odstínu zahřeje hlavu.

Pro lehčí, delikátní vzhled, bude béžová podlouhlá bunda a kalhoty stejné barvy udělat.

Světle růžová a oranžová čepice osloví všechny mladé módy. Čepice je perfektně kombinována s neutrálně zbarveným šedým sakem a bundou stejné radostné veselé barvy.

Pro chlapce

Hokej je sport pro opravdové muže. Mladí sportovci stojí na bráně, ovládají klub a skóre podložky budou pohodlnější v zářivě žluté kombinéze z Poivre Blanc s černými zámky a manžety.

Na ledě můžete jít v tmavě šedých kalhotách a žlutošedé bundě s potiskem ve vojenském stylu. Jasně červený teplý oblek s límcem v tmavých barvách bude vyhovovat mladému hokejistovi. Bez povšimnutí na ledě rozhodně nezůstane.

Lyže půjdou rychleji a jízda bude zábavnější v bohatých červených kalhotách a bundě, která kombinuje několik odstínů šedé. Rukavice lze přizpůsobit kalhotám.

Bude chránit před sněhem a nedovolí mokré mladý lyžař teplý oblek sytě šedé barvy s jasně žlutými detaily.

Během zimní procházky po městě nebude černošedá podlouhlá bunda s velkými kapsami prsou zamrznout a udržet se v teple. Model kombinuje materiály různých textur. Obraz doplní kalhoty sytě žluté barvy.Pod bundu můžete nosit šedou mikinu se žlutým zipem a kulatým znakem.

Recenze

Kupující jsou s věcmi této značky zcela spokojeni. V recenzích si všimnou, že věci jsou velmi teplé, nemrznou, sedí přesně na obrázku. Rodiče kupují kombinézy a bundy pro své děti i pro sebe. Bundy a polo overaly jsou velmi lehké, tenké, ale zároveň teplé a odolné proti opotřebení. Po té se dobře umyjte a osušte.

Oblečení je na míru pohodlně, všechny detaily jsou promyšlené, aby se děti s jakoukoliv velikostí těla a stavbou cítily pohodlně. Límec na modelech je vysoký, takže chladný vítr na krk není strašný. Děti v modelech z Poivre Blanc vypadají velmi krásně. Rukavice stejné firmy jsou založeny na membráně, malé rukojeti jsou vždy teplé a suché.

Světle růžová podlouhlá bunda pro dívku s květinovým potiskem způsobuje úsměv a náklonnost. Kompletní s pastelově barevnou sukní získáte jemný a romantický vzhled.

Rodiče a děti jsou velmi spokojeni s bohatou paletou prezentovanou v modelech oblečení. Pro dívky, slavnostní vzhled pomůže vytvořit kalhoty okrové barvy a světlé tyrkysové sako.

Lyžařské oblečení pro děti Poivre Blanc je vybaven celou řadou spon a knoflíků. Rodiče si všimnou, že to usnadňuje oblékání a svlékání dítěte. On sám se to dokáže snadno naučit. Pracovní kombinézy, bundy a bundy nepouštějí vlhkost, dítě po zimní procházce zůstává v teple. Modely na dítěti sedí úhledně a krásně, zatímco pohyby nejsou omezeny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky