Disney Kidswear

Disney Kidswear

Diverzifikovaná společnost

Společnost Disney (Disney) je po mnoho let nepřekonatelným světovým lídrem v oblasti filmového a kresleného průmyslu. Ani jedna generace dětí nevyrostla na dobrodružstvích takových kreslených postav jako Goofy, Mickey Mouse, Aladdin, Chip a Dale, Medvídek Pú a další. Tato společnost je známa a miluje miliony rodin. Hračky, bytové doplňky, knihy, psací potřeby, suvenýry a samozřejmě karikatury a filmy - výrobky značky Disney jsou široce populární mezi dětmi i dospělými.

Disney (Disney) byla založena ve 20. století a stala se známou nejen ve Spojených státech amerických, ale i daleko za hranicemi země. Dnes, Disney (Disney) ochranná známka organizuje jeho aktivity ve více než 170 zemích po celém světě, a roční příjem společnosti je asi 40 miliard dolarů.

Oděvní výroba

V roce 2001 začal s prodejem oblečení pod značkou Disney (Disney). Uvedení na trh proběhlo ve dvou fázích: zpočátku byla zahájena výroba spodního prádla a oděvů pro novorozence, děti a mládež, o pět let později byly prodány boty a doplňky s velmi oblíbenými kreslenými postavičkami Disney. V roce 2006, Disney (Disney) dětské oblečení bylo prodáváno v Rusku. Dnes je oblečení této globální značky prezentováno ve všech kategoriích od svrchních oděvů po klobouky a boty.

Disney (Disney) - magické oblečení pro všechny věkové kategorie

Pod ochrannou známkou Disney (Disney) se vyrábí oděvy pro novorozence od 0 do 24 měsíců, pro dívky a chlapce do 10 let, stejně jako pro teenagery. Disney (Disney), který pokrývá široké publikum, je ponoří do pestrého světa dobrodružství a divů. Nepopsatelná radost je způsobena barevnými obrazy Sněhurky, Elsy, Moany, Bambi, Pocahontas a mnoha dalších hrdinů, a to jak u dětí, tak u jejich rodičů.

Pravítka

Oblečení zobrazující oblíbené postavy karikatur Disney dnes na vrcholu popularity. Pojďme se pokusit pochopit různé formy a modely, látky a tiskoviny všech vašich oblíbených značek.

0-24 měsíců

Světlé barvy, měkké a šetrné k životnímu prostředí tkaniny, pohodlí, styl a pohodlí - to vše přitahuje rodiče při výběru oblečení pro novorozence. Oblečení značky Disney v tomto ohledu je nepochybným favoritem. Mommies z celého světa preferují kombinézy, kombinézy, čepice, vesty a soupravy s obrazy barevných hrdinů světa Disney.

Všechny druhy doplňků pro plavání: měkké a načechrané rohy s výšivkou, paddedi s kapucí, ručníky s princeznami Disney nebo "auta" - to vše už dlouho milují miliony dětí a jejich rodičů. Všechny oděvy této společnosti jsou šity v továrnách Bulharska, Turecka, Albánie, Chorvatska, Ruska, Rumunska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Makedonie, Srbska a Černé Hory a splňují všechny standardy kvality těchto výrobků.

Pro mladé princezny

Každá malá móda bude mít rád šaty nebo letní šaty s hrdinkami oblíbené karikatury Disney Cinderella, Studené srdce, Kráska a zvíře a další. Stylový paigama-kigurumi ve formě známých Winnie the Pooh nebo tygři, pohodlné tepláky s Minnie Mouse, Nut, Ponochka už dlouho milují všechny dívky bez výjimky.

Ložní prádlo založené na „Popelce“, „Pohádkovém údolí“, „Dobrý dinosaurus“ promění každou školku na báječný koutek.

Komaniya také vyrábí velmi světlé a zajímavé modely plavek.

Pro chlapce

Chlapci budou mít rádi barevné trička, roláky a svetry s potiskem Lightning McVean - charakter karikatury Disney “Cars”.Sady s kraťasy, kalhoty vhodné pro outdoorové aktivity a pro rodinné procházky v parku. Původní čepice, baseballové čepice, klobouky, svrchní oděvy a obuv s multiheroes Disney (Disney) jsou velmi žádané v obchodech s oblečením v Rusku a ve světě.

Na nejnáročnější chuť

Mezi adolescenty, Disney (Disney) oděv také našel kupce. Praví fanoušci "Star Wars" vyhrají trička a mikiny s fantastickými tisky takových kreslených postav jako "Darth Vader", "Yoda" a další. Hry založené na oblíbených karikaturách, omalovánky, útulné polštáře s obrázky postav Disney budou perfektním dárkem pro děti všech věkových kategorií.

Disney's dětské oděvní sbírky nenechají nikoho lhostejného: děti a jejich rodiče jsou opravdu zamilovaní do jasných, krásných, veselých, odvážných a odvážných hrdinů svých oblíbených karikatur a nejsou na minutu připraveni se s nimi podílet.

Designéři, diapozitivy, značkové hračky této společnosti - výrobky nejvyšší kvality, které jsou nejoblíbenější mezi dětmi všech věkových kategorií po mnoho let. Zbývá jen říci slova vděčnosti celému Disney (Disney) týmu od manažerů, designérů, návrhářů, návrhářů oděvů až po běžné pracovníky pro magický svět pohádek, které nám dávají s jejich báječnými výtvory.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky