Oblečení pro novorozence na léto

Oblečení pro novorozence na léto

Narození dítěte je spojeno s velkou radostí, stejně jako s velkými problémy. Koneckonců je nutné připravit věno, kočárek, dětskou postýlku a různé drobnosti.

Někdo, vyděšený předsudky, následuje pravidlo nekupovat nic, dokud se dítě nenarodí. Většina moderních matek však tuto relikt z minulosti ignoruje, věříce, že poprvé po propuštění z porodnice je velmi těžké věnovat čas nakupování. Proto se oblečení kupuje předem, zejména proto, že moderní technologie umožňují znát pohlaví budoucího dítěte již dávno před jeho narozením.

Mnoho mladých matek závidí svým „kolegům v obchodě“, pokud se jejich děti narodily v létě, argumentujíce, že během horkého období jsou oděvy vyžadovány minimálně a plenky suší pod širým nebem během několika sekund. Plenky, plenky a oděvy však nebyly zrušeny. Pojďme pochopit, co je vyžadováno pro novorozence, který v létě udělal radost svým rodičům.

Za prvé, sada prádla je nezbytná pro propuštění z porodnice, za druhé, bez ohledu na věk, šatní skříň chlapců a dívek pro každodenní nošení má určité rozdíly, respektive je nakupována individuálně s přihlédnutím k pohlaví.

Každá žena se statusem matky s důvěrou řekne, že se nestane mnoho věna pro novorozence. Koneckonců, děti mají tendenci se rychle špinit. A rostou velmi rychle, takže je vhodnější koupit oblečení větší velikosti.

Hlavní odrůdy

Nákup oblečení pro novorozence na léto začíná přemýšlením prostřednictvím seznamu věcí pro nemocnici.

Souprava pro vypouštění zahrnuje:

  • Ponožky, je lepší vzít dva páry jen pro případ;
  • Dva vesty (jeden opět v rezervě);
  • Lehká bavlněná kombinéza;
  • Tenké víčko;
  • Pokud se počasí nemusí zahřívat, pak budete potřebovat deku.

Kromě oděvů nebude na místě se postarat o autosedačky a pleny.

Pro dívky

To je místo, kde bujná fantazie pro nové matky! Oblečení pro dívky narozené v létě a na jaře jsou plné barev a stylů.

Módní návrháři nabízejí šaty děti ve světlých šatech z jemných barev. Obraz malé princezny neztrácí význam na dlouhou dobu. Letní sundresses s tlačítky na ramenou jsou velmi populární mezi rodiči. Jsou vhodné k nošení a vzletu. Do kategorie stejné expresní volby patří kombinézy bez rukávů, tzv. „Sandboxes“. Spojovací prvky jsou umístěny buď ve spodní části, nebo také na ramenou.

Mnoho šatů pro novorozence je prodáváno již s ponožkami.

Měli byste zvážit nákup několika klobouků, včetně těsného klobouku v chladných dnech, stejně jako kombinézy z fleecu pro stejný účel.

Pro chlapce

Chlapské věno také obsahuje pískoviště nebo kombinézu bez rukávů a nohou. Ačkoli, vzhledem k tomu, že poprvé se novorozenci nedoporučují opalovat, je třeba mít na ruce a bavlněné kombinézy. Stejně jako děvčata potřebují chlapci nějaké teplé oblečení, pokud je ulice příliš čerstvá.

Převládající barvou oděvu dětí je světlo, protože dostatečně odráží sluneční paprsky, nedovolí přehřátí dítěte.

Kolik oblečení potřebuje novorozenec?

Otázky o tom, kolik oblečení dítě potřebuje a které si koupíte, jsou daleko od volnoběhu. Koneckonců, na jedné straně by šatník měl být velký, takže není pochyb o tom, co dát na batole, a na druhé straně, děti rostou tak rychle, že toalety se mohou měnit téměř každý měsíc.Podle statistik se proto poprvé vyžaduje minimum: \ t

  • Tři nebo čtyři košile. Není třeba lstivě filosofovat, snažit se napodobit novorozence v super trendy tričkách a tričkách. Ještě není schopen držet hlavu, takže je zde velké riziko poškození zdraví dítěte.
  • Dobrý starý romper ve výši pěti kusů. I když je duše vychovávat staromódní způsob, ignoruje pleny, budete potřebovat třikrát více. Pro výstup "v lidech" si můžete koupit kombinézu.
  • Dvě - tři "pískoviště" nebo tělo.
  • Ponožky v množství pět - sedm párů, palčáky a dvě - tři čepice.

Po asi dvou měsících bude nutné skříň aktualizovat.

Jak se starat

Někdo je toho názoru, že dětské oblečení lze prát výhradně ručně pomocí dětského mýdla nebo domácího mýdla, protože prací prášky mohou způsobit alergické reakce. Ale moderní detergenty jsou také prezentovány se speciálními dětskými práškovými linkami, vyvinutými s ohledem na věkové zvláštnosti. Proto praní v pračce není nebezpečné.

Výhodná teplota je devadesát stupňů.

Mezi změkčovadly tkanin jsou také vzorky určené pro jemné praní, neobsahující aromatické přísady, doporučené pro mytí dětského oblečení. Nejdůležitější je nezapomenout vyschnout výrobky z obou stran po vysušení, což pomáhá vyrovnat se se zbývajícími mikroby a samozřejmě poskytnout estetický vzhled.

Při nákupu nových toaletních předmětů byste měli nejprve odstranit etikety před použitím, abyste nepoškrábali jemnou pokožku dítěte a nezpůsobovali nepohodlí.

Populární značky

Adams děti

Anglická značka sahá až do třicátých let dvacátého století, kdy anglická žena Amy Adams přišla s nápadem prodat dětské oblečení nejen za rozumné ceny, ale splňující nejvyšší požadavky na kvalitu. Podnikání šlo velmi dobře, následně pokračoval rodinný podnik synem Amy a dnes má značka stovky poboček po celém světě. Oblečení se stále snaží splnit původně stanovená kritéria, vyznačuje se módním designem, přírodními tkaninami a pohodlím.

Playtoday

Země narození značky je Německo, výroba je založena v Číně a Bangladéši. Založena v roce 2005, Play Today rychle dobyl ruský trh tím, že nabízí krásné oblečení za atraktivní cenu.

Hlavní myšlenkou výrobce je pečlivě vybírat materiál, který jde na míru. V kurzu jde výhradně hypoalergenní tkáň.

Modely značky lákají hravostí barev, stylovým designem, vysokou odolností proti opotřebení a relativně nízkými náklady.

Dětský klub

Ruští výrobci vyvíjejí oblečení pro děti s téměř mateřskou péčí. Všechny švy jsou spolehlivě ošetřeny, aby se předešlo nesrovnalostem, stejně jako nadměrnému tření na kůži zranitelných dětí.

Firma začíná v roce 1995 a během této doby se dokázala etablovat na pozitivní straně.

Letní dětské oblečení značky je vyrobeno z ekologicky šetrné nejlepší bavlny, ale nejoblíbenější typ oblečení Baby Club, podle hodnocení zákazníků, jsou zahřáté kombinézy, které jsou ideální pro jaro a podzim.

Duben

Další ruská značka, která vyrábí oblečení pro děti a novorozence. Oděvní doplňky a doplňky z měkkého úpletu. Klobouky, ponožky, kombinézy - všechny výrobky podléhají pečlivé kontrole kvality a jsou levné.

Chicco

Zakladatel společnosti, italský Pietro Catelli, byl tak šťastný, že měl dědice, syna Enrique, který se narodil, že pro něj chtěl jen to nejlepší a nejlepší oblečení. Po cestování po celé Itálii při hledání vhodného oblečení a rozčarování se Pietro a jeho manželka rozhodli začít vyrábět své vlastní modely pod původním názvem Chicco, což znamená „obilí“.Milující přezdívka malého syna byla jméno vážné společnosti, která se později stala.

Jedinečnost značky je, že dnes je jedinou společností zabývající se výrobou všech produktových řad pro matky a novorozence. Kvalita Chicco zůstala po léta nejlepší.

Benetton

Tvůrcem značky je kreativní italský designér Luciano Benetton, jehož dětství padlo na těžké poválečné roky. Jednoho dne se snažil nějak namalovat šedou barvu každodenního života a přišel pracovat do zářivě žlutého můstku, který mu jeho sestra svázala. Oblečení způsobilo rozruch v kolegy a Luciano měl nápad začít podnikat.

Dnes je Benetton úspěšnou společností pro výrobu a prodej veselých pletených doplňků a oblečení pro celou rodinu, včetně dětí. Obálky na extraktu, deky, kombinéze - to vše najdete v katalogu značek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky