Membránové oděvy pro děti

Membránové oděvy pro děti

Charakteristika

Membránové oděvy pro děti každý den se stávají stále více populárními a žádanými. Membrána je tenký film polyamidu, který se vyznačuje přítomností velkého počtu mikropórů. Charakteristickým rysem a výhodou membránového oblečení je skutečnost, že je vodotěsný, to znamená, že nedovolí pod tkaninou vlhkost. Kromě toho vám umožní odstranit vlhkost venku, což je důležité zejména pro aktivní děti, které milují běh na ulici.

Membránová tkáň má řadu výhod, mezi které patří:

 • Dítě v takovém oblečení se nepotí, protože k odpařování dochází téměř okamžitě;
 • Unikátní vlastnosti membrány umožňují spolehlivou ochranu před chladným počasím, takže v takovém oblečení může být dítě v zimě odvedeno ven;
 • Má atraktivní vzhled a malou hmotu, která zajišťuje pohodlné nošení dítěte.

Jak si vybrat

Zima

Zima se vyznačuje mrazem, proto je nutné zvolit membránové oblečení, aby mohlo dítě chránit před nepřízní počasí. V první řadě dbáme na odolnost proti vodě, aby výrobek vydržel i těžký sníh. Zimní oblečení s dobrou úrovní ochrany před vlhkostí umožní dítěti hrát si se sněhem a nezmoknout.

Měli byste také věnovat pozornost potahování tkaniny a přítomnosti dalších impregnací. Pokud byl výrobek zpracován takovými prostředky, nebude dlouho vlhký. Spolehlivý povlak umožňuje, aby vlhkost jednoduše sklouzla a neprošla materiálem. S množstvím izolace je vše jednodušší - čím více, tím lépe.

Podzim

Podzim je plný deště, takže si musíte vybrat produkty, které jsou vysoce odolné vůči vlhkosti. Správně zvolené podzimní oblečení z membránové tkaniny nepropustí vodu ani při silném dešti. Dětské oblečení lze vybrat o jednu velikost větší, vzhledem k tomu, že dítě rychle roste.

Jaro

Jaro je obvykle charakterizováno teplým počasím, takže byste měli vyzvednout oblečení s malým množstvím izolace. Vzhledem k velkému množství deštivých dnů a vysoké vlhkosti je nejlepší zvolit modely, které přispívají k válcování vody a neabsorbují ji. Dbáme také na prodyšnost oděvu, aby tkanina mohla „dýchat“ a poskytovat optimální mikroklima pro dítě.

Jak se nosí

Za prvé, membrána je unikátní tkanina, která je vhodná pro mobilní děti. Pokud vaše dítě neustále běží z jedné strany na druhou a není usazeno na jednom místě, pak membránové oblečení je přesně to, co potřebujete.

Aby tento materiál plně plnil povinnosti, které mu byly uloženy, je nutné dodržovat některá pravidla v průběhu nošení:

 • Princip vrstvení. První vrstva oděvu dítěte by měla být termoprádlo, druhé - oblečení z vlny, a teprve potom je nutné nosit membránový výrobek. Pouze v tomto případě bude možné zaručit optimální mikroklima a pohodlí dítěte. Pokud venku nejsou žádné silné mrazy, pak je možné omezit se pouze na první a třetí vrstvu, ale v chladném počasí nemůžete bez vlněného nebo fleecového oblečení;
 • Povlečení ze syntetických materiálů. Přírodní materiály mají samozřejmě lepší kvalitu, ale takové oblečení absorbuje vlhkost, což může způsobit chladné dítě. Je lepší zvolit výrobky ve výrobním procesu, který používal high-tech umělé materiály, které mohou odstranit vlhkost.

Některé matky, oblékají své dívky, používají šaty jako spodní vrstvu oblečení. To je naprosto špatné, protože chránit dítě před chladem v tomto případě nebude úspěšný.

Jak se starat

Aby si membránový oděv zachoval svůj atraktivní vzhled a vlastnosti tak dlouho, jak je to jen možné, je nutné o něj pečlivě pečovat. Zejména na trhu můžete najít speciální typy domácích chemikálií, které jsou určeny speciálně pro takový materiál.

Pokud si prádlo myjete v pračce, musíte přesně dodržovat pokyny uvedené na štítku.

Výrobek umývejte pouze v případě, že je velmi znečištěný. Pokud je znečištěna pouze malá plocha, je nejlepší otřít skvrnu vlhkým hadříkem. Mělo by se pamatovat na důstojnost tohoto materiálu, jako snadné čištění: odstranit veškeré skvrny z takového výrobku není těžké. Díky tomu si můžete vybrat pro své dítě nejjasnější barvy a nebát se, že se oblečení špiní a musí se každý den umývat.

Pokud jde o opuštění otázek a problémů, nemělo by to nastat. Malé nečistoty můžete čistit vlhkým hadříkem. Unikátní vlastnosti tkaniny zajišťují, že nečistoty zůstanou pouze na povrchu a neproniknou do materiálu.

Ale umýt výrobek tak vzácně, jak je to jen možné. Faktem je, že mikropóry membrány mohou být ucpány granulemi prášku, díky čemuž materiál může ztratit své dýchací schopnosti.

Pokud nemůžete dělat bez mytí, musíte dodržovat následující pravidla:

 • Veškeré oděvy z membránové tkaniny lze umýt ve vodě o teplotě 40 ° C. Pokud je teplota vyšší, produkt se zhorší;
 • Použití jakýchkoli klimatizačních zařízení a jiných pomůcek je zakázáno;
 • Nejlepší je vybrat chemikálie pro domácnost, které doporučuje výrobce pro mytí membránového oblečení. Na trhu naleznete speciální řešení, která jsou určena pro tento účel;
 • Pokud by však nebylo možné najít speciální činidlo pro membránovou tkáň, pak by použití prášku pro jemné tkáně bylo ideální cestou ven ze situace.

Firmy

Na moderním trhu existuje velké množství společností, které produkují membránové oděvy pro děti. Hlavní princip výroby je stejný pro každého výrobce - materiál musí dýchat a odvádět vlhkost. Varianty uvedené na trhu se vyznačují odolností proti opotřebení, přítomností jiných tkanin a dodatečnými impregnacemi, stylem a barevností.

Jedním z nejoblíbenějších výrobců je společnost. Reimakteré prokázaly své výrobky jako nejodolnější vůči chladnému počasí. V procesu výroby dětských membránových oděvů společnost využívá vysoce kvalitní izolace, která zajišťuje spolehlivou ochranu dítěte před nejtěžšími mrazy. Velký výběr stylů a barev vám umožní vybrat nejlepší volbu pro každé dítě.

Vhodné pro membrány Lassie skvělou práci s jejich funkcemi, ale modelová řada se nemůže pochlubit velkým sortimentem. Výrobky firmy jsou však proslulé vynikající odolností proti opotřebení a dostupnými cenami.

Membránové oblečení pro děti od švédského výrobce je zcela originální a jedinečné. Ketch, která vyrábí produkty, které nepotřebují poddeva. Modely se v poslední době objevily na trhu a ještě neprošly zkouškou rodičů, ale podle společnosti jsou kombinézy plnohodnotným oblečením, pod kterým není třeba nosit jiné oděvy.

Ti, kteří chtějí ušetřit peníze a nemohou si dovolit dovezené modely, by měli věnovat pozornost domácím výrobkům. Oblečení ruské membrány pro děti není horší než evropské protějšky: vyznačuje se zvýšenou odolností proti opotřebení, spolehlivou ochranou před špatným počasím a dlouhou životností.

Špičkové modely

Vzhledem k popularitě membránových oděvů existuje na trhu obrovská škála modelů, takže pro nezkušené rodiče je velmi obtížné, aby se rozhodli. Mezi nejoblíbenější a vysoce kvalitní modely patří:

 • Wonder KostýmKterý je známý pro přítomnost kožešiny a kapuce, což umožňuje maximální ochranu dítěte před povětrnostními vlivy;
 • Oblek budey, s odnímatelnou kapucí a gumovými manžetami;
 • Park Amika, který se může pochlubit fotografickým tiskem, podlepenými švy a odnímatelnou kapucí;
 • Kombinézy "Květiny" Vyznačuje se přítomností gumy v pase, pažích a nohách, což zaručuje maximální fixaci oblečení.

Proto je membránové oblečení ideální volbou pro každé dítě. Unikátní vlastnosti tkaniny umožňují komfort i při silném počasí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky