Módní oblečení pro novorozence

Módní oblečení pro novorozence

Pokud už máte dítě, nebo jste ve šťastném čekání na jeho vzhled, pak samozřejmě vyzvednete věci: oblečení, dětská postýlka, kočárek, plenky a mnoho různých věcí pro vaše dítě. Samozřejmě, že pro dítě dostanete to nejlepší ze všeho: krásné oblečení, spolehlivý kočárek, pevné lůžko, hypoalergenní pleny.

Výběr oblečení pro novorozence je jedním z nejdůležitějších momentů. Protože nejen vzhled vašeho dítěte závisí na správně zvoleném oblečení, ale také na jeho pohodě.

Co hledat při výběru?

V touze mladých mumií koupit módní oblečení pro děti pro děti, neměli byste zapomenout na velmi mladý věk svých dětí. Nákup módního oblečení pro novorozence, měli byste věnovat pozornost některým bodům:

 • Oblečení pro novorozence by mělo být vyrobeno ze 100% bavlny.
 • Syntetické tkáně v kontaktu s jemnou pokožkou dítěte mohou způsobit podráždění a zarudnutí kůže a způsobit alergie.
 • Nekupujte věci pro děti s drsnými hranami nebo pevnými gumičkami, mohou rozdrtit a otřít.
 • Nekupujte předměty se špatně lepenými nebo šitými vložkami, mohou náhle vypadnout nebo poškrábat pokožku vašeho dítěte.
 • Věnujte pozornost pohodlí oblečení: lepší pokud kombinézu, jezdce nebo košile budou uzavřeny knoflíky nebo skrytými zipy. Rychle a snadno změníte své dítě. Ale oblečení na knoflících bude od vás vyžadovat dostatek dovedností a oblékání může trvat déle.
 • Nejdůležitější je, aby vaše dítě bylo pohodlné a pohodlné v módním oblečení. Oblečení by nemělo bránit vašemu dítěti v pohybu nebo stísnění. Není také nutné kupovat velmi velké oblečení, bude neustále ustupovat, což způsobuje nepříjemnosti pro vaše dítě.

Každá matka chce, aby její dítě vypadalo krásné, módní a stylové. A nezáleží na tom, že dítě je jen pár dní nebo týdnů staré, během této doby už má čas vyzkoušet si obrovské množství módního a stylového oblečení pro novorozence.

Populární modely

Místo obvyklé vesty přišlo stylové a pohodlné tělo pro novorozence a starší děti. Na rozdíl od vesty má tělo spony (nejčastěji knoflíky), které jsou upevněny mezi nohama. Vzhledem k tomu, dětská kombinéza není tyran, a nemůžete si dělat starosti, že vaše dítě bude otevřené.

Pro dívky si můžete vybrat módní šaty. Sukně jsou našity na obyčejné tělo a zdá se, že se vaše dítě obléklo do šatů. Body šaty mohou být různé barvy a styly, včetně různých tisků. V takových šatech bude vaše mladá princezna vypadat něžně a romanticky.

Pro chlapce si můžete koupit smokingu kombinézu. Na takovém těle může být šitá nebo tažená kravata nebo motýl. Na některých modelech designéři šijí vesty, čímž zdůrazňují stylový outfit. Tyto oděvy jsou vhodné pro slavnostní události, například pro křest nebo pro focení a pro každodenní procházky.

Boty, které vypadají jako boty pro dospělé, mohou být stylovým přízvukem v obraze novorozence. Například, pro dívky botičky vyrobené ve formě bot, a pro chlapce botičky ve formě tenisky nebo tenisky. Tyto boty doplní stylový a módní obraz dítěte.

Barevná řešení

Po dlouhou dobu se dětské módní oblečení odklonilo od vzorovaných barev: pro chlapce, modré věci, pro dívky, růžové oblečení. Různé kombinace barev pro malé děti jsou populární: černé a bílé barvy, bílé a světle šedé tóny v kombinaci se žlutými, červenými a modrými akcenty.Výběr oblečení pro malého gentlemana, zastavte svou volbu na modelech šedé, béžové a zelené barvy.

Značkové oblečení

Světově proslulí návrháři nezanechali publikum dětí z jejich pozornosti. Již dlouhou dobu, spolu s oblečením pro dospělé, se stylové a módní oblečení vyrábí pro novorozence a starší děti.

Nejznámější značky oblečení pro děti značky:

 • Dior - dodržovat dětské oblečení omezené klasiky.
 • Gant - dávají přednost jemným mořským odstínům a pruhované kombinéze.
 • Benetton - ve sbírkách dětského oblečení najdete různé vzory v podobě malých zvířat: koček, zajíčků, ryb nebo modelů zdobených květinami a motýly.
 • Dolce & Gabbana - přenáší modely pro dospělé pro malé mody.
 • Anglická značka Next se vyznačuje světlými a barevnými odstíny dětského oblečení a zábavnými vzory.
 • H & M je evropská značka, která vyrábí kvalitní dětské oblečení. Dětské oblečení je vyrobeno z jemné, příjemné na dotek tkaniny, která si zachovává svůj původní vzhled po velkém počtu praní.

Přemýšlíte skrze šatní skříň svého dítěte, stojí za to přebývat při nákupu stylového oblečení pro novorozence od známých značek. Takové oblečení má několik výhod:

 • Známé značky vyrábějí módní oblečení pro velmi kvalitní děti. Je bezpečné používat.
 • Světově proslulí návrháři vyrábějí pohodlné a pohodlné dětské oblečení, které je promyšleno do nejmenších detailů.
 • Dětské oblečení od známé značky je vyrobeno z přírodních tkanin, které neztratí svůj vzhled ani po mnoha pracích.

Pro focení

Novorozenci rostou a mění se tak rychle, že nemáte čas se ohlédnout, protože vaše malá začne plazit, a brzy běží. Rodiče se snaží vzpomenout na své dítě, když byl při narození. Fotografování pro novorozence má tyto vzpomínky zachovat. V poslední době získává stále větší popularitu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky