Dětské oblečení

Dětské oblečení

"YOMAE" je značkové oblečení pro děti od 0 do 4 let. Většinou se jedná o produkty pro chlapce, ale mladé dámy si zde také mohou najít něco zajímavého pro sebe. Vzhledem k tomu, že se jedná o firmu - výrobce a má vlastní továrnu, která se nachází ve městě Roslavl, Smolenska, jsou všechny výrobky ve středním cenovém segmentu a jsou přístupné masovému spotřebiteli. Především bych rád poznamenal, že všechny produkty této značky jsou certifikovány firmou ROSTEST, což svědčí o její vysoké kvalitě. Všechny výkresy jsou odolné a nevymizí ani po opakovaném praní. To nemůže, ale radovat se pečující maminky - kdo jiný, ale vědí, jak často mají umýt dětské oblečení.

Design

Pokud jde o design, je také vyvíjen ruskými umělci. Jeho charakteristickým rysem jsou nestandardní řešení hraničící se šokem. Světlé barvy, tištěné vzory se skotskou klecí, květinové kresby, vzory v barokním stylu, kreslené postavičky a mnoho dalšího. V kombinéze z Emae se vaše dítě neztratí na kopci a v těle s vtipným potiskem určitě přitáhne pozornost svých kolegů do pískoviště.

Jak víte, malé děti často napodobují dospělé. Kdo z nás se nesnažil o matčiny boty nebo otcovu kravatu? V návrhářském oblečení už nemusí vyzkoušet věci z ramene někoho jiného. V těle a kalhotách této značky budou jako dospělí. HJe to opravdu zábavné sledovat, kdy táta nese dítě v kočárku, na sobě přesně stejný svetr jako jeho? Tvůrci oděvů se ujistili, že produkty rezonují s dospělými modely ve velkém stylu.

Tkanina

Spodní prádlo - jezdce, tělo, košile apod. Jsou vyrobeny z bavlněného úpletu, který nezpůsobuje podráždění a alergické reakce. Nositelné věci mají zpravidla pastelové barvy. To snižuje riziko podráždění na nic: méně barvy - méně alergie.

Tkanina pro vrchní vrstvu zimního oblečení této značky má dva typy:

  1. Syntetický - 100% polyester. Lehčí tkanina se používá k šití podzimní bundy a kombinéz. Jeho hustota je asi 70g / m2.
  2. Další typ tkaniny pro horní část s impregnací. Rozlišuje několik typů impregnace:
  • Mléko neprochází výplní, nevyhoří na světlo.
  • Cire Má krásný lesk a bezpečně drží uvnitř výrobku.
  • Pu (polyuretan) má vysokou odolnost vůči vodě.
  • Wr doslova znamená vodu odpuzující. Chrání nejen před vodou, ale také před nečistotami. Takové věci se velmi snadno ošetřují.
  • Prodyšný - tkanina s membránovou impregnací. V porovnání se syntetickým plátnem má hustší plexus - asi 140 g / m2. Jeho zvláštností je, že taková tkanina má dvě ochranné vrstvy: uvnitř i vně. Vrstva membrány umožňuje odpařování vlhkosti vytvořené zevnitř. A teflonová vnější vrstva chrání před nečistotami a vodou.

Ohřívač

Oblečení značky Emae používá následující typy izolací:

  • Úkryt - syntetická izolace s mikrovlákny. Navíc udržuje teplo i v mokrém stavu, může být žehleno a přehozeno, což je důležité při výrobě oděvů. Navzdory tomu, že se jedná o velmi tenký materiál, udržuje teplo dobře. Oblečení s takovým výplní lze prát v přístroji. Rychle schne a snadno se omyje. Může být také chemicky ošetřena.
  • Sintepukh - bílé silikonové vlákno. Má velký objem a pružnost. Měkké a beztíže, to je pravda, v jeho vlastnostech se podobá labutí dolů.Zároveň se nevalívá, rychle se zotavuje, nezpůsobuje alergie.
  • Přírodní chmýří Používá se nikoli v čisté formě, ale s přídavkem izolace. Zpravidla je to 70-80% dolů, zbytek je izolace. To se provádí tak, že dolů neuvolňuje hrudky. Oblečení s dolů je velmi lehké, což je velmi důležité pro křehké dětské tělo. Je vhodné se v něm pohybovat - neomezuje pohyby.

Podšívka

Pro podšívku použit fleece - polyesterová tkanina s nap. Materiál je velmi příjemný k tělu, měkký, dobře se protahuje a udržuje v teple. Současně dobře prochází vzduchem, čímž zajišťuje přirozené větrání, které zabraňuje přehřátí dítěte a veškeré oblečení je praktické a odolné. Při nákupu bundy a kalhotek pro vaše první dítě se ujistěte, že budou žít pro svého mladšího bratra. Tkanina má elastické vlastnosti, nevypadá a nevalí se.

Balení

Všechny věci před zabalením do jednotlivých obalů vedou k prezentaci. Všechny záhyby a nepravidelnosti jsou pečlivě narovnány a napařeny. Všechny zámky, tlačítka a tlačítka jsou zkontrolovány, zda fungují co nejúplněji. Štítky nejsou k výrobku přišity a připevněny kolíkem. Proto se nemusí odtrhávat, hrozí poškození tkaniny.

Sortiment

Firma Yemao nabízí poměrně široký sortiment oblečení od jezdců a halenek až po zimní soupravy.

Pro nejmladší mody nabízejí módní návrháři posuvníky různých barev. Děti mají na výběr mezi dívčí růžovou, veselou žlutou a bledě zelenou. Pro mladé pánové, kteří tak chtějí být jako táta, jsou brutální šedí, hnědí a černí. V některých sbírkách jsou také věci modré a fialové odstíny.

Pro pohodlí mumií vyvinuli návrháři speciální kombinézy - transformátory. Zatímco dítě stále neví, jak chodit, kombinézu lze použít jako obálku. A když začne dělat první kroky, obálku s pomocí zipů lze snadno přeměnit v oblek pro chůzi. Rukavice a ponožky se rozepínají a v případě potřeby se stávají samostatným oblečením, které lze vyměnit.

Starší výrobci dětí nabízejí samostatné soupravy sestávající z bundy s přírodní podšívkou úpletu a kalhotek na široce nastavitelných popruzích.

V praktických logslives, kompletní s načechranou sukni, dívka bude pohodlná ve školce, a mikiny a kalhoty sportovní oblečení nebude bránit volnému pohybu chlapců. V sortimentu jsou jednotlivé varianty topů a triček, stejně jako konfekční oděvní soupravy.

Sbírky

Yozhikin-matreshkin

Velmi světlá a veselá kolekce. Věci jsou pozoruhodné svým zvláštním stylem a originálním designem. Při pohledu na košile, trička, blůzy a další jména je třeba připomenout slavný „Jak je dandy oblečeni v Londýně“. Anglická buňka je přítomna ve všech produktech: od kombinézy pro děti až po vazby na trička pro žáky. Hlavní myšlenkou této sbírky jsou zvířecí tisky a papírová řemesla.

Sport

V této kolekci se designéři nezaměřili na obraz, ale na styl provedení. Všechny věci z této kolekce ve sportovním stylu, tedy její jméno. Tam je naprosto všechno: od kalhot a ponožek na pletené čepice.

Motýli

Letní kolekce potěší oko bohatými barvami a abstraktními obrazy. Jasné barvy a krásné obrázky jistě potěší nejen matky, ale i jejich milované děti.

Golf

Charakteristickým rysem této kolekce je geometrický vzor s pravidelnými liniemi a jasným oddělením barev. I když se vaše dítě ještě nenaučilo držet v rukou golfový klub, nový golfový oděv bude dobrým důvodem k prozkoumání této hry.

Sherlock

Přísný obchodní styl, ostřílené barvy a praktický styl - to jsou tři vlastnosti této kolekce.

Benátky

Klobouky, tělo a kalhoty se vzorem, který připomíná fresky italských mistrů, vhodné pro každodenní nošení a pro vzhled „světla“.

Koně v jablkách

Rezervované tóny a barevné vzory odlišují tuto chlapcovu sbírku od ostatních.

Lilac království

Hrajte na kontrast bílých a fialových - fialových barev.

Nákup věcí značky Emaeo si zakoupíte záruku kvality a všimnete si svého dítěte smysl pro styl.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky