Dětské oblečení Huppa

Dětské oblečení Huppa

Volba svrchních oděvů pro děti za špatných povětrnostních podmínek by měla být ošetřena s plnou odpovědností, protože výrobek, který si zakoupili, musí chránit malé dítě před deštěm, větrem, mrazem a sněhem. Materiály, střih, doplňky - vše musí odpovídat povětrnostním podmínkám a zaručit pohodlí a pohodu dítěte.

Moderní trh s produkty pro předškolní a školní věk je mimořádně velký a ne poslední místo v něm patří společnosti Huppa - výrobci dětského oblečení, která uspokojuje nejpředstavitelnější nároky a přání svých zákazníků. Značka se specializuje na šití zimní a demi-sezónu oblečení pro děti, nabízí vysoce kvalitní a krásné produkty v přijatelném cenovém rozpětí.

O značce

Značka HUPPA je skandinávská spolehlivost, moderní přístup k výrobě, vysoká kvalita, spolehlivost a svěží pohled na dětskou módu.

Kořeny značky sahají až do roku 1938. S ohledem na zkušenosti svého předchůdce, velkého výrobce pletenin, kteří studovali potřeby trhu pro spolehlivé svrchní oděvy pro děti, tvůrci společnosti, která v budoucnu uspěla, ukázali světu značku HUPPA.

Tisíce zaměstnanců s rozsáhlými zkušenostmi ve výrobě svrchních oděvů nyní pracují na šití vysoce kvalitních výrobků. HUPPA má oficiální zastoupení v Rize, Tallinnu, Moskvě a stovkách butiků ve velkých městech.

Společnost každoročně vydává dvě nové kolekce - řadu Winter a Jaro / podzim. Každá z nich je rozdělena do dvou kategorií podle věku dětí. Nejlepší designéři pracují na vzhledu výrobků a jejich výtvory se vyznačují bohatými barvami a pečlivě promyšlenými detaily. To vše zaručuje záruku úplného komfortu a bezpečnosti dětí při používání výrobků firmy Hupp.

Vlastnosti a výhody

Dětské oblečení Huppa různé praktičnosti, trvanlivosti, pohodlí a stylu. Chlapci a dívky všech věkových kategorií mohou získat kvalitní zboží, které bude nejen vypadat módní, ale také plně uspokojí přání mladých majitelů a jejich rodičů.

Katalog společnosti zahrnuje zimní a demi-sezónu oblečení, modely jsou neustále aktualizovány, takže děti, stejně jako dospělí, mohou být nazývány mods.

Všechny výrobky Huppa, vyrobené pod vedením finských designérů, vybavené:

 • kvalita materiálů a příslušenství používaných pro šití značkových výrobků. Vrchní vrstva oděvu neumožňuje proniknout vlhkost dovnitř výrobku, ale zároveň „dýchá“. Další ochrany je dosaženo dimenzováním hlavních švů. Speciální tkanina SOFT SHELL dobře prochází vzduchem, neabsorbuje vodu a sníh;
 • funkčnost;
 • bezpečnost;
 • pohodlnost (během slavností nic neomezuje pohyby těla dítěte, oblečení je prostorné);
 • světlý design (i pro chlapce, kromě monotónních barev, byly vyvinuty jasné modely s různými tisky a vzory, řada pro dívky ohromuje šířkou výběru);
 • velký počet prvků odrážejících světlo, které jsou šity tak, že dítě v noci lze vidět z různých stran;
 • praktičnost;
 • hypoalergenní.

Značka HUPPA je poměrně mladá, ale podařilo se mu získat zpět svého spotřebitele z jiných firem. A to vše díky spolehlivosti a kráse jejich výrobků, stejně jako poměru ceny a kvality. Na vzhledu modelů pracují specialisté, kteří vytvářejí sbírky pro tyto slavné obry jako Reima, Rukka a další.

Sortiment

Světlé, stylové, originální oblečení HUPPA se nepochybně stane oblíbenou věcí každého majitele. Je rozdělena do čtyř řádků a každá má své vlastní charakteristiky:

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ HUPPA - linka reprezentovaná pletenými věcmi, zdobená vzory norských témat.Obrazy moderního provedení vypadají originální a vždy módní. Mezi modely této řady jsou představeny dívčí čepice s pom-poms, roztomilé klobouky se zajíci pro nejmenší, a pro mladé pánové jsou sportovní čepice, klobouky s hledím a podšívkou uvnitř.
 • HUPPA CASUAL - oblek a kombinézy, podobné vybavení lyžařů a letních bund z minulých let minulého století, ale v moderní interpretaci. Základními částmi jsou odnímatelný lem s kožešinou a obojky. Dívčí oblečení tohoto směru se vyznačuje přeceňovaným pasem na kalhotách, oválnými výřezy na oblecích, tlačítkovými uzávěry. Šaty pro chlapce vypadají přísně, ale neméně působivé. Vyznačují se rovným řezem, jasnými liniemi. Designéři této řady byli inspirováni oděvy výzkumníků polárních zemí, kde v létě převládají vážné zimy.
 • HUPPA TEC. Tuto sérii vybírají mladí znalci aktivních zimních sportů: snowboarding a sjezdové lyžování. Oblečení se vyznačuje přísnými liniemi, spoustou kapsiček, lehkým a vůbec ne objemným, i když teplým. Bundy jsou navrženy na principu dvou v jednom (produktem může být jak bunda, tak i běžná mikina díky vnitřní podšívce, která může být ponechána jako samostatná věc). Tkanina "nesnaevaemaya". Oblečení této série lze nosit více než jednu sezónu a ani časté používání neovlivní jeho vzhled a vlastnosti.
 • HUPPA SPORT - oblečení, díky němuž budou venkovní hry na ulici nezapomenutelným zážitkem pro děti. V takových šatech se děti budou cítit dobře za každého počasí, dokonce i těch nejchladnějších. Kukly mají stahovací šňůru, manžety a lem bundy jsou také staženy dolů, což přispívá k spolehlivé ochraně dítěte před pronikáním sněhu a vlhkosti pod bundu. Pokud je to žádoucí, kapotu lze vždy vyjmout, připevnit k bundě pomocí tlačítek. Kalhoty mají odnímatelné popruhy, nastavitelné na výšku dítěte, tam je teplá podšívka.

Péče

Šťastní majitelé výrobků s logem značky Huppa si všimnou skutečnosti, že se jedná o poměrně jednoduchou péči o věci. Stačí si přečíst označení na štítku a učinit tak podle údajů výrobce. Obvykle existuje několik pravidel, podle kterých můžete obnovit vzhled věcí. Před praním je nutné vytáhnout všechny kapsy, zavřít zámky. Při mytí nepoužívejte bělidlo (membrána poskytuje několik dalších speciálních prostředků).

Svrchní oděvy nelze namočit a železo. Sušení na baterii je zakázáno, pouze pokojová teplota a žádné topení.

Je-li znečištění menší, je místo, kde se skvrna objevila, dostatečné na otření vlhkým hadříkem.

Recenze

Společnost Huppa nabízí spotřebitelům moderní, kvalitní, krásné oblečení, praktické a stylové. A pokud dáte dohromady stovky tisíc recenzí produktů značky, které se nahromadily v globální síti, můžete učinit jeden všeobecný závěr.

Rodiče si všimnou širokého sortimentu oblečení, což značně usnadňuje jejich výběr. Každý dospělý může získat perfektní volbu pro své milované potomky. Paleta barev uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Značka se zabývá vydáváním oděvů pro malé děti od narození do 18 let. Všechny oděvy jsou pohodlné, teplé, spolehlivě chrání během chladného období, protože jsou vyrobeny z kvalitní membránové tkaniny. Neomezuje pohyb, je lehký a ne příliš objemný, takže děti ve věcech z Huppy nevypadají jako sněhuláci.

Finské oblečení z Huppy je plné délky, to znamená, že rozměrová síťka plně odpovídá výšce dítěte, ale pokud chcete koupit oblečení se zásobou, některé matky doporučují vzít si výrobky o jednu nebo několik velikostí větší.

Bundy, kalhoty, kombinézy se snadno čistí. Tkanina není značka.

Obecně platí, že majitelé produktů Huppa jsou spokojeni s jejich výběrem. Mám rád oblečení značky a děti díky krásným barvám a pohodlí při nošení.

Díky pozitivní zpětné vazbě je společnost Huppa v mnoha zemích stále populárnější mezi zákazníky a důvodem je, že postoj společnosti k výrobě zboží pro nejnáročnější spotřebitele. V oděvní značce je vše promyšleno do nejmenšího detailu - od tlačítka na bundě až po hlavní materiál výrobku.

Oblečení této značky umožňuje průchod vzduchu, ale zároveň chrání děti před podchlazením a pronikáním sněhu a vody. Potřebný přenos tepla je podpořen přítomností speciální podšívky.

Navzdory tomu, že cena dětského oblečení Huppa je vyšší než u některých domácích firem, kvalita krejčovství plně odůvodňuje cenu výrobků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky