Poklady Kasadey

Poklady Kasadey

Vlastnosti Jacking Casadei

Italská značka Casadei vyrábí pohodlné a stylové boty pro ženy pro každý vkus. Mezi její sbírky patří vysoké zimní a demi-sezonní boty na vysoké platformě. Módní Casadei boty jsou schopny potěšit každého fanouška elegantní a pohodlné boty.

Rozdíl mezi dámskými botami a klasickými botami je na výšce. Pokud jsou boty asi 2 prsty nad kolenem, pak je to už jackboots. Jejich výška se měří od středu kolena ke středu stehna.

Casadei boty jsou k dispozici v několika verzích: klasické boty - boty, ve formě punčochy, jehlové podpatky nebo plochá podešev, s širokým prstem nebo šněrováním. Může být kůže nebo semiš. A nejoblíbenější mezi ženami módních jack-up punčoch a klasických verzí modelů.

Tradičně se předpokládá, že boty jsou vhodné pouze pro dlouhosrsté dívky. Současné trendy v módě a rozmanitost modelů od známých značek umožňují jejich použití téměř v jakékoli módě.

Módní možnosti

Mezi originálními sbírkami italské značky a jejích replik existuje mnoho populárních nových produktů.

Klínové boty se staly jedním z nejmódnějších v současné sezóně. To je díky jejich snadnosti a všestrannosti. Lze je přičítat jak sportovnímu, tak klasickému stylu. Populární modely na skrytém klínu semišové černé, šedé, béžové. Ale jsou zde i veselejší váhy, které vyniknou obzvláště jasně proti šedým zimním barvám. Nohy na takové podešvi, na rozdíl od vysokých podpatků nebo ploché formy, jsou méně unavené s dlouhou chůzí. Zde je pohodlí kombinováno s elegantním a promyšleným designem. Casadei semišové klíny-vysoké boty mají dobrou ochranu před chladem iv extrémních mrazech.

Originální kožené knoflíkové modely jsou tradičně populární pro více než jednu sezónu. Značka Casadei nabízí boty s elegantním vysokým podpatkem v přísných barvách nebo s ozdobnými prvky. K dispozici jsou možnosti se sponou nebo dekorem ve formě tlačítek. A boty velvet navy blue mohou být použity při jakékoli oslavě nebo večírku.

Černý podzimní Casadei přírodní velur přes kolenní boty kombinuje měkkost při chůzi a příjemný vzhled. Nízká podešev bez gumových podpatků bude pohodlná a chrání před vlhkostí za špatného počasí.

Prezentované originální italské šněrovací modely. Navíc materiál může být jakýkoliv: kůže, velur nebo semiš. Podešev může být také vybrána podle vaší chuti: tenké, paty nebo klínové paty. Dlouhé šněrování v plné výšce není spíše způsob spolehlivé fixace, ale dekorativní detail. A díky jejím botám získáte jedinečný šarm a eleganci.

Na zimu v této sezoně, boty nejsou populární s podpatky, ale na rovné platformě. Je vyztužený a zajistí spolehlivou ochranu při špatném počasí. Ale na jaře a na podzim dávají přednost botám s tenkými podrážkami.

Přesná kopie bot Casadei může být stejně dobrá a spolehlivá jako originál. Mnozí výrobci dodávají podobné výrobky v hotové formě nebo v krátké době vyrábějí na zakázku pod velikostí. Doba výroby je 2-4 týdny. Zvláště populární jsou semišové punčochy. Modely Casadei Replika jiného designu - klasická, s nízkou podešví nebo na cvočku lze objednat v mnoha internetových obchodech.

Materiály

Tradičně pro teplou sezónu u klasické verze s použitím přírodní kůže. V péči o boty vypadá působivě a nenáročně. Ale nosit ho ve velmi vlhkém počasí se nedoporučuje.

Semiš a velur lze použít jak v létě, tak iv zimě.Ale v chladném počasí je lepší používat boty s podešví z nepromokavých materiálů. Pro letní možnosti se používají textilie nebo syntetika. Zimní modely kůže nebo semiše mají obvykle vrstvu izolace z kožešin nebo umělých materiálů.

Co na sebe

Nejoblíbenější model botičky je univerzální a je kombinován s různými typy oděvů. Ona je oblečená pod džíny různých barev, s mini šaty, šortky, sukně, dlouhý svetr nebo halenka, a košile s límcem. Preferovaná barva obuvi - černá, je kombinována s téměř jakýmkoliv outfitem.

Klasické zimní kožené boty vypadají dobře s kabátem nebo pláštěnkou. A semišové modely dokáží zapadnout do téměř jakéhokoliv obrazu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky