Matování Tonics

Matování Tonics

Mnoho dívek má mastnou a problémovou pleť, náchylnou k podráždění a vzhledu pupínků. Na obličeji se objeví mastný lesk, který vytváří neupravený vzhled.

Matující tonika pro obličej pomáhá vyrovnat se s těmito obtížemi.

Co je potřeba: přínos

Matovací tonika jsou navržena tak, aby pleť otupila a odstranila mastný lesk.

Podstatou této toniky je to, že speciální látky absorbenty, které jsou součástí tohoto léčiva, absorbují přebytečný kožní maz, zanechávajíce tenký film na povrchu obličeje, což vytváří vizuální výsledek matování.

Druhy

Existuje několik typů matovacích činidel, které poskytují tento účinek díky různým účinkům:

 • Eliminovat vnější expresi aktivity mazových žláz:
 1. odumřelé kožní buňky;
 2. mastný lesk;
 3. znečištění.

Výsledek krátké akce. Brzy budou všechny tyto potíže vráceny.

 • Ovlivňuje spíše hluboko na problémových oblastech kůže, protože obsahují taniny, které snižují aktivitu mazových žláz. Dochází k procesu zúžení pórů, v důsledku čehož se kůže stává více vysušenou a mazové žlázy tak aktivně nefungují. Po použití těchto nástrojů se akné objevuje méně často. Před použitím těchto léků je lepší očistit obličej, pokud máte problém s kůží.

Tyto výrobky mají jemnou, jemnou texturu a příjemnou vůni. Tonický prášek k výše uvedeným vlastnostem přidává výsledek podobný tomu, který se objeví po aplikaci prášku.

Složky

Kvalita rohože je ovlivněna složkami obsaženými v jejím složení.

Příznivý vliv na stav epitelu se provádí následujícími složkami:

 1. Čajovníkový olej - známý svým antibakteriálním působením, zklidňuje a zároveň zmírňuje záněty a také čistí problémovou pokožku.
 2. Vitaminy A, E, C.
 3. Hydratační přísady jako lipidy a ceramidy.
 4. Extrakt z kakaových bobů a kyselina salicylová snižují produkci tuků mazovými žlázami.

Jak používat

Je lepší koupit matovací pleťové tonikum ze stejné linie jako hlavní kosmetika pro péči o pleť. Čisticí, tonizující a pleťový krém tak bude poskytovat kombinovanou péči, která bude doplňovat jejich činnosti.

Existuje několik jednoduchých pravidel pro použití tonik:

 1. Tento přípravek by měl být aplikován dvakrát denně: ráno a večer, po použití čistících prostředků na obličej, jako je např. Gelové nebo obličejové mytí. Tento postup se provádí za účelem odstranění znečištění a úplného odstranění make-upu.
 2. Navlhčete vatový tampon a jemně otřete obličej, ale nedotahujte kůži. Neaplikujte tento výrobek v oblasti očí a rtů, protože je jemná kůže, která vyžaduje zvláštní péči.
 3. Nakonec naneste krém.

Výrobci tohoto kosmetického přípravku také doporučují další způsob aplikace tonik, bez použití vatových tamponů. Je třeba nalít trochu peněz na ruce a uložit je do lehkých pohybů, obdobně jako při masáži. To umožní, aby prospěšné látky pronikly hluboko do buněk a prováděly komplexní péči.

Chcete-li použít takový lék na problémovou pokožku je nutné průběžně, pouze v tomto případě, můžete se spolehnout na skutečnost, že akné vyschne, nové zánětlivé procesy nebudou tvořit a kůže získá zdravější vzhled.

Nevýhody: recenze

Ženy, které tento nástroj používaly, ačkoliv ho dříve nepoužily, si všimly, že obličej se stal něžnějším a kůže přestane "svítit".

Pokud si chcete koupit účinný lék, pak musíte zastavit volbu u výrobců matovacích tonik, které doporučují své produkty z nejlepší strany. Jejich výrobky jsou vysoce kvalitní a efektivní po aplikaci.

Nivea

Německá značka Nivea nabízí matující tonikum pro mastnou nebo mastnou pleť. Složení tohoto nástroje zahrnuje řasy, které poskytují:

 1. hluboké čištění bez zasychání kůže;
 2. snížení pórů;
 3. kontrola mazových žláz;
 4. hydratační a eliminující lesk.

Po aplikaci se kůže stává matnou.

Hlavní nevýhodou není kumulativní účinek.

"Vrtule"

Tonický prášek od výrobce "Vrtule" pomáhá zbavit se mastného lesku kůže bez ucpání pórů. Pozitivní dopad:

 1. čistí nadměrný tuk;
 2. normalizuje mazové žlázy;
 3. Provádí matování epidermy - po absorpci látky kůže přestane svítit.

Dívky, které pravidelně užívají tento lék, si všimly, že kůže se stala méně lesklou, ale póry nebyly úzké, jak uvádí výrobce.

"Seratsin" od LibreDerm

Látkové tonikum LibreDerm „Seratsin“ pro mastnou pleť by mělo být aplikováno dvakrát denně na dříve očištěnou pleť. Složení tohoto léčiva zahrnuje rostlinné extrakty řepy a kukuřičného škrobu, které poskytují ideální úroveň hydratace epidermy.

Minerály, jako je zinek a síra, pomáhají pokožce obnovit její vynikající vzhled, zbavit se zánětu a normalizovat rovnováhu lipidů.

Dívky, které tento nástroj používají, si všimly, že se kůže stala měkkou a sametovou na dotek a získala matný odstín.

Oriflame

Společnost Oriflame nabízí tonikum Tea Tree pro mastnou a problémovou pleť. Charakteristické rysy tohoto léku:

 1. odstraňuje přebytečný lesk, napíná póry;
 2. obnovuje vodní rovnováhu, zvlhčuje pokožku;
 3. je mezikrokem před aplikací krému;
 4. má lehkou, nemastnou konzistenci;
 5. byl podroben dermatologickým testům.

Tento nástroj zklidňuje pokožku, zvlhčuje ji, po jejím použití se tvář stává něžnou a napnutou.

Faberlic

Toner "Bioeffect" od značky Faberlic normalizuje stav epidermis, vytváří vhodné podmínky pro rozvoj přátelských bakterií a zničení jejich patogenních druhů. Má tonizující a osvěžující účinek.

Tento lék má podobný účinek jako přírodní jogurt nebo kefír. Je-li epitelem odlišná citlivost, tonikum „Bioeffect“ ho zklidňuje, odstraňuje zarudnutí a odlupování. V případě mastné, normální a problémové pleti má tento lék čisticí a tonizující účinek.

Hlavní výhody:

 1. rozumnou cenu;
 2. příjemná vůně;
 3. soudržnost nabídky;
 4. kumulativní dopad;
 5. optimalizace acidobazické rovnováhy kůže.

Hlavní nevýhodou takového tonika je nemožnost jeho použití bez dalších přípravků na péči o obličej.

Zelená maminka

Značka Green Mama nabízí dvě různé tonizující toniky - od zvětšených pórů a černých skvrn, stejně jako po mastnou a problémovou pleť. Složení prvního nástroje zahrnuje extrakt z mořských řas a ve druhém extrakt z lastovičnatých a brusinkovitých. Takové toniky snižují póry a odstraňují epitel. Po jejich použití se kůže stává stejně matným odstínem, mastný lesk zmizí a pupínky se neobjeví.

Dívky užívající tuto drogu zdůrazňují, že se utratí ekonomicky a mají také demokratickou cenu.

Při získávání pleťové toniky pro obličej je důležité studovat její složení a vybrat si prostředky, které umožní vaší pleti získat zdravý vzhled bez mastného lesku a zánětu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky