Krásné pletené pantofle pro celou rodinu

Krásné pletené pantofle pro celou rodinu

V chladných zimních večerech se chcete ponořit do teplé, domácké atmosféry. Po návratu domů je hezké sundat si boty a nosit teplé, měkké pantofle. Klasické modely domácích pantoflí jsou aktivně nahrazovány lehkými pletenými.

Vlastnosti a výhody

Domácí pletené pantofle nemůže pomoci zamilovat se do všech rodinných příslušníků, jakmile je uvidíte a vyzkoušet je. Pletené pantofle mají mnoho výhod oproti jiným typům pantoflí. Za prvé, jsou měkčí a pohodlnější - zdá se, že máte ponožky, ale teplé a pohodlné. Za druhé, pletené pantofle jsou mnohem snazší. Můžete je kdykoliv umýt.

Kromě toho, pletené pantofle mohou být vyrobeny ručně, stačí se naučit jednoduché dovednosti pletení.

Tato činnost se může stát oblíbeným koníčkem nebo dalším zdrojem příjmů.

Krásné modely

Na podrážce

Pletené pantofle na podešvi jsou považovány za trvanlivější. Podešev bude udržovat přízi před mazáním a válcováním. Jako podešev lze použít různé materiály, z nichž nejběžnější jsou kůže a plst.

V prvním případě lze podešev kdykoliv otřít vlhkou houbou. Pantofle s plstěnými podešvemi jsou však mnohem teplejší, nohy se v nich rychleji zahřívají a dobře udržují teplo. Pantofle na podešvi mohou být vysoké a krátké, můžete si vybrat model v závislosti na vašich preferencích.

Na stélce

Pletené pantofle s vložkami jsou považovány za nejhygieničtější, protože stélka je vyrobena z přírodních materiálů, které umožňují pokožce dýchat. Kromě toho vložky absorbují vlhkost dobře, nedovolte, aby se nohy potily.

Vždy můžete vyměnit tovární vložku za jinou, umyjte vložky. Stélky lze měnit v závislosti na ročním období. V létě používejte tenké vložky nebo jednorázové hygienické vložky. V zimě zahřejete pantofle vlněnou nebo plstěnou vložkou.

Klasika

V zimě, někdy je velmi chladno, a pak absolutně nemůže dělat bez teplé pantofle. Pokoj pletené pantofle nejen teplý v chladném období, ale také se stal stylovým prvkem domácího obrazu.

Vyzvednout pokoj pletené pantofle pro celou rodinu, a mrazy mimo okno bude absolutně není hrozné pro vás. Pokud náhle v obchodě nenajdete vhodný model, který splní vaše přání, objednejte si exkluzivní ručně vyráběné pantofle.

Ponožky

Pletené ponožky pantofle jsou izolované ponožky. Mohou být s tvrdou podešví nebo tak měkké jako samotné ponožky. Pantofle ve formě ponožek mají zpravidla délku těsně pod kolenem.

Ponožky mohou kombinovat příze různé hustoty. Aby byly pantofle pružnější, lépe se hodí k noze a nespadnou dolů, zatímco pletení horní části může být přidáno k vlněné přízi. Pantofle na nohy jsou vyrobeny z tlustšího materiálu, protože jsou to nohy, které stále silněji zmrznou.

Pro děti

Dětské nohy by měly být vždy teplé, takže pletené pantofle se zajímavým designem jsou skvělou volbou pro domácí dětské boty.

Zajíčci

Kdo, bez ohledu na to, jak rodiče vědí, jak těžké je dostat dítě na teplé ponožky nebo pantofle. Dopřejte svému dítěti pletené pantofle v podobě králíků. Takový model bude určitě jako dítě rád a nebude je chtít odvést. To bude přínosem pouze pro vás, protože nohy dítěte budou vždy teplé.

Takové hravé a roztomilé pantofle dají dítěti hodně potěšení, procházky po domě se promění v zábavnou činnost.

Chipollino

Co tvůrčí mistři nepřemýšlejí, aby potěšili své malé zákazníky zajímavými modely pantoflí! Pantofle v podobě žárovky, pohádkový hrdina Chipollino, se již podařilo chytit fantazii mnoha dětí a staly se velmi populární na trhu s pantoflemi.

Zpravidla mají pantofle s objemným obrazem slavné kreslené postavičky průměrnou délku, jasné barvy, což je pro děti tak důležité.

Vysoká

Jak víte, všechno nové je dobře zapomenuto staré. Vysoce pletené pantofle silně připomínají golf. Dokonce i vaše babičky pravděpodobně nosily vysoké pletené ponožky z měkké vlny. Moderní modely se neshodují s modely, které byly relevantní před několika desítkami let.

Nyní je příze velmi měkká a elastická, nevypichuje nohy a nezpůsobuje nepohodlí.

Vysoké pantofle mohou mít hustou podešev nebo měkký s vyztuženou viskózní patou, protože to je pata, která je vždy nejprve umyta.

Baletní byty

Pletené pantofle ve formě baletní obuvi mají tak rádi dívky a ženy. Vypadají velmi stylově a elegantně, připomínající mnoho oblíbených letních bot.

Krajky lze použít k ozdobení baletních bot, které z nich promění elegantní domácí tenisky.

Zpravidla se pro výrobu podešví používají pravé kůže, takže jsou nejpodobnější skutečným botám. různé barvy příze vám umožní dělat pantofle, balet byty různých a nejvíce módních odstínů.

Motivů

Pletené pantofle s lidovými motivy nevycházejí z módy mnoho let. Pletení v lidovém stylu je komplexní vzor, ​​který vypadá skvěle na pletené pantofle.

Vzory mohou být úplně jiné, ale častěji je něco abstraktního, díky kterému se ponoříte do myšlenek. Tajemné motivy vždy byly a zůstávají nejoblíbenějšími vzory pro pletené výrobky.

Žabky

Pletené pantofle ve formě pantoflí se podobají obyčejným pantoflím s tlustými a tvrdými podešvemi. Nemají paty a podešev je vyrobena z tlusté plsti nebo tvrdé kůže.

Tyto modely jsou ideální pro ty, kteří preferují klasické pantofle, ale chtějí si vyzkoušet něco nového a neobvyklého. Pletené pantofle vypadají velmi stylově, mohou být vynikajícím dárkem pro blízké pro každou příležitost.

Pro muže

Pletené pantofle, nejen ženy a děti, ale i muži. Silná polovina je velmi důležitá pro to, abyste cítili pohodlí a teplo a vrátili se z práce. Teplé pletené pantofle pomohou rychle zapomenout na problémy ve službě a ponořit se do útulné domácí atmosféry.

Pánské modely pletených pantoflí jsou vyrobeny z příze vyhrazených barev, nejčastěji klasické.

Folklórní vzor má své místo. Tak, pánské domácí boty vypadají zajímavější.

Populární jsou pánské pantofle na podrážce. Vypadají odvážněji.

Metody pletení

Způsob, jakým se domácí pantofle vejde do značné míry ovlivňuje, jak budou vypadat na konci. Navzdory tomu, že většina modelů je vyrobena pomocí pletacích strojů, můžete najít ty, které jsou pletené ručně.

Kolem. Pletení kolem se provádí pomocí háčku. Zpravidla se nejprve pletou kruhy, které se pak uzavřou a získá se konečný produkt. Kruhy mohou být různých barev a průměrů, což má za následek jedinečný vzor a unikátní pletené pantofle.

Tento způsob pletení je považován za jeden z nejjednodušších, ale pantofle jsou velmi krásné. Chcete-li zvládnout tuto techniku ​​pletení může být kdokoliv, stačí mít háček a příze. Háčky se také liší velikostí, takže smyčky mohou být jak husté, tak volnější.

Žádné švy. Pletací pantofle bez švů jsou skutečným know-how a tyto produkty jsou mimořádně náročné. To není překvapující, protože švy příze jsou velmi husté a mohou způsobit nepohodlí při nošení pletených pantoflí.

Pletení bez švů pomocí pletacích jehel. Je velmi vzácné najít takový produkt spojený se strojem. Řemesla je oceňována na trhu pro domácí obuv a je obzvláště populární.

Zvláště důležité pantofle bez švů pro děti, které mají velmi jemnou pokožku a cítí sebemenší tuberkul.

Náměstí. Pletené pantofle tvořené čtverci vypadají zcela originálně vzhledem k tomu, že barvy čtverců mohou být zcela odlišné. Takže domácí obuv se stává velmi světlou a zábavnou. Pletené pantofle ze čtverců se silně podobají technikám patchworkové šití a pletení, pro které se vrací.

Pletení se čtverci se provádí pomocí jehel a pomocí háčku. Rozdíl může být v tom, že háčkované čtverce jsou pružnější, mohou mít texturu elastického pásu.

S copánky. Pletené pantofle, zdobené copánky vypadají velmi objemně. Technika pletení je považována za jednu z nejobtížnějších. Tento model pantoflí je zpravidla vyroben z monofonní tkaniny, pak kresba získá efekt 3D.

Pletení se provádí výhradně pletací jehlice nebo pletací stroj.

Shell. Shell pletení se obvykle provádí s dvojitým závitem. Díky tomu je vazba hustší a produkt se delší dobu nenosí.

Kromě toho, vzor na pantofle dopadá velmi krásné, světlé a originální. Pletací jehlice se používají pro pletení.

Listy. Pletení listy se odkazuje na více profesionální techniku. Listy by měly být hladké a objemné. Listy jsou již skládané hotové pantofle.

Nejběžnější barva takové domácí obuvi je zelená, ale pro různé druhy lze použít kombinované barvy.

Síťová síť. Pletení prolamované vzor lze provést pomocí jehel, a pomocí háku. Vše záleží na tom, jakou tloušťku smyčky chcete získat.

Prolamované pantofle vypadají velmi jemně a žensky.

Barvy

Barevná řada pletených pantoflí může být velmi různorodá. Naštěstí sortiment příze v obchodech umožňuje pletený výrobek naprosto jakékoliv barvy.

Pokud chcete něco delikátní a naivní, pak si vyberte pantofle z pastelových odstínů, například světle růžové. Bylo zkontrolováno, že vícebarevné pantofle jsou nejoblíbenější, to jsou tyto modely, které jsou dostupné v obchodech v hojnosti

Novinky značky

Mnoho známých značek se specializuje na výrobu pletených výrobků. Missoni je považován za jednu z nejoblíbenějších značek v této oblasti. Společnost pravidelně doplňuje své pletené kolekce. Pantofle této značky mají jednoduchý, ale velmi stylový design. Mnoho modelů je doplněno zajímavými dekorativními prvky, jako jsou saténové stuhy, načechrané bambule a objemné luky.

Sonia rykiel - Značka, která vyrábí pletené oblečení více než padesát let, včetně domácích bot. Všechny pantofle jsou vyráběny s duší, neboť zakladatel společnosti osobně kontroluje výrobní proces a podílí se na tvorbě nových modelů.

Vanessa montoro - Společnost je pojmenována podle zakladatele společnosti, je její bezprostřední nadřízenou. Celá příze je vybrána hosteskou ručně, trvá asi dva až tři týdny vytvořit jeden model.

Stylové obrázky

Vytvořte jemný domácí vzhled v teplých béžových tónech. Lehké tričko a kalhoty jsou dokonale doplněny vysoce pletenými pantoflemi s podešví.

Můžete vytvořit útulný domácí obrázek s džínové košile, lehké sukně a pletené boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky