Masážní pantofle

Masážní pantofle

Chůze je nejlepší cvičení, a masážní pantofle dvojnásobek přínosu pohybu. Dráždí nervové receptory, zlepšují prokrvení nohou a celého těla. Pantofle pro masáž jsou užitečné pro osoby pokročilého věku a všechny, kteří trpí chorobami nohou, pohybuje se trochu. Lékaři doporučují takové boty, aby se zabránilo různým chorobám v létě a uvnitř během roku.

Vlastnosti a výhody

Pozitivní účinek masážních pantoflí je jednou z hlavních výhod této ortopedické boty. Pantofle pomáhají zmírnit únavu, ovlivňují průtok krve a pravidelné používání minimalizuje účinky stresu a působí příznivě na nervový systém. Na noze jsou určité body, jejichž stimulace má pozitivní vliv na práci vnitřních orgánů. Zvláštností masážních pantoflí je, že jsou schopny snížit a předcházet otoku nohou, zabraňovat vzniku artrózy a usazování solí. Masážní pantofle nemají téměř žádné kontraindikace, ale měly by být používány opatrně.

Lékaři nosí takové boty déle než dvacet minut denně. Masážní pantofle jsou účinnými relaxery. Aktivují svaly kotníku, které jsou zodpovědné za rovnováhu. Obuv má speciální podrážku. Opakuje tvar nohy a díky speciálnímu designu vytváří terapeutickou masáž.

Modely

Velký výběr modelů masážních pantoflí, velikostí a barev umožňuje kupujícímu najít perfektní obuv, která se hojí. Na nohách je mnoho nervových zakončení, které jsou rozděleny do zón. Každý z nich je zodpovědný za určité tělo. Čínská masáž Shiatsu často tvoří základ léčby ve výškách. Na jeho základě byly vynalezeny ortopedické pantofle, které mají příznivý vliv na tělo.

 • Pantofle s hroty. Pantofle-masáž s hroty ovlivňují akupunkturní body, čímž ovlivňují funkce různých částí těla. Výrobci pantofle s hroty tvrdí, že účinek této boty může být porovnán s procházkou po písku. Pantofle se doporučují pro osoby trpící nespavostí, vyčerpáním, stresem, chronickým otokem nohou.
 • Relaxuje. Relaxační pantofle s masáží mají speciální kapsy plné plastových granulí. Relaxační pantofle jsou opatřeny anatomickými vložkami. Lékaři doporučují používat relaxační obuv k úlevě od únavy a prevenci nemocí. Účinně bojují s kuřaty, drsností kůže, tvorbou soli, plochým chodem, nepravidelným chodem.
 • Gess ufoot. Reflexní pantofle záměrně ovlivňují body, které aktivují všechny orgány a systémy. Obuv má měkký tlak na nohu, nutí vnitřní orgány tvrdě pracovat, léčit celé tělo. Dynamická masáž chodidel má příznivý vliv na páteř a držení těla, proto je pro osoby se skoliózou doporučeno nosit reflexní pantofle.
 • Lázeňské pantofle pro masáž a loupání nohou. Speciální modelky, které řeší specifické problémy. Lázeňská obuv má specifický design a konstrukci. S jejich pomocí, můžete si kůži nohy měkké a měkké doma, zbavit se trhlin a kuří oka. Pantofle mají na podrážce speciální přísavky, které jsou upevněny na povrchu. Zlepšuje efekt obuvi - tekuté mýdlo nebo gel, který by měl být aplikován na nohu. Dlouhé štětiny zlepšují krevní oběh, zmírňují únavu, stres, mění vzhled kůže. Pantofle jsou pohodlné a co nejúčinnější.Určeno pro všechny věkové kategorie.
 • S kameny. Pantofle s přírodními kameny aktivují průtok krve, zvyšují svalový tonus. Nejoblíbenějším modelem jsou ortopedické pantofle s vyhřívaným jasperem a nefritem. Pracují na sítích nebo bateriích. Obuv má relaxační a masážní účinek. Doporučuje se používat k prevenci nachlazení. Slavné značky, které vyrábějí ortopedické boty: Leisure Symphony, Masážní Sliper, Belberg.
 • S magnety. Magnetoterapie se aktivně využívá k výrobě ortopedických masážních bot, které tělo hojí. Magnety ovlivňují určité oblasti. Jsou odpovědné za stav vnitřních orgánů. Navíc pantofle s magnety zvyšují krevní oběh, zvyšují tvorbu hemoglobinu. Boty mají krásný design.
 • Dřevo. Pantofle ze dřeva na prince. Obuv připomíná běžnou procházku, ale její podešev je dřevěná. Mnoho dřevěných modelů má vložky z přírodních kamenů. Zlepšují léčivý účinek. Ortopedové poznamenávají, že nošení takových pantoflí může zvýšit bolest v nohou. Po třech dnech užívání zmizí nepohodlí. Dřevěné pantofle stimulují průtok krve, uvolňují únavu, obnovují vitalitu pohybu.

Jak si vybrat

Masážní pantofle pro nohy, vyberte si podle dvou hlavních kritérií: pohodlí a pohodlí. Pantofle by měly být lehké a vyrobené z kvalitních materiálů. Nedostatek nepohodlí při nošení mluví o správném páru. Prodám pantofle ve velikosti, s ohledem na šířku nohy.

Masážní ortopedická obuv musí splňovat následující kritéria:

 • Flexibilita, udržitelnost;
 • Snadnost;
 • Boty by měly nohu dobře držet, ale ne ji stlačit;
 • Mít odpisy kvality;
 • Vyrobeno speciální technologií hypoalergenních materiálů a tkanin.

K obleku

Ortopedické pantofle jsou ukázány lidem s onemocněním páteře, dýchacích orgánů, močových cest, endokrinního systému, vegetativního systému, ploché nohy, nadváhy, problémů s krevním oběhem. Mohou být použity jako profylaktická obuv. Neexistují žádné kontraindikace pro nošení masážních pantoflí.

Materiály

Požadavky na výrobu ortopedické obuvi - vysoké. Masážní pantofle kombinují princip čínské masáže a moderní magnetoterapie, takže je důležité, jaké materiály se používají k jejich vytvoření. Pantofle jsou vyrobeny z hygienického plastu. Gumové masážní boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních certifikovaných materiálů, které nezpůsobují alergické reakce. Nakupujte boty pouze ve specializovaných prodejnách. Pečlivě prostudujte obal (obvykle se prodávají v krabicích), požádejte prodejce o certifikát kvality.

Recenze

Uživatelské recenze vám pomohou s výběrem efektivního modelu masážních pantoflí. Téměř každý, kdo kdysi získal ortopedickou obuv, cítí pozitivní výsledky. Těhotné ženy často čelí otoku nohou, takže reflexní pantofle se v tomto problému stávají dobrým pomocníkem. Masážní boty pomáhají při bolesti paty, unavených nohou, bolestivé bolesti, pálení chodidel. S pomocí pantoflí je snadné provádět vlastní masáž doma.

Uživatelé si všimnou, že po nošení se spánek stává zdravějším, únava je zmírněna, bolesti hlavy zmizí. Hlavní nevýhody masážních pantoflí jsou rychlé opotřebení, ale vše záleží na modelu, výrobci, vlastnostech konstrukce karoserie a rozložení zátěže na nohu. Cena masáže pantofle je rozpočet založený na jejich léčivé vlastnosti: od 600 do 2000 rublů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky