Plstěné pantofle

Plstěné pantofle

Vlastnosti a výhody

Plstěné pantofle jsou pohodlí, teplo a pohodlí pro vaše nohy. Ale to není vše, protože plstěné pantofle mají kromě toho celou řadu léčivých vlastností.

Tyto pantofle mohou být vyrobeny pouze takovým způsobem, aby byly složeny ručně, takže design každé dvojice pantoflí bude skutečně jedinečný a nenapodobitelný. Nohy v pantoflích budou velmi pohodlné, materiál je prodyšný, takže se nehromadí vlhkost. Plstěný materiál má schopnost udržet optimální teplotu boty. Nohy budou proto vždy chráněny před chladem a přehřátím.

Kromě toho, plstěné pantofle mají nějaký masážní účinek. Pokud na bosých nohách nosíte pancierové pantofle, stimulují důležité funkční body nohou. Má relaxační účinek, dokonale uvolňuje stres a zlepšuje náladu. A také takový účinek na nohy zlepšuje krevní oběh, což má zase pozitivní vliv na stabilizaci tlaku. Tyto plstěné pantofle vám pomohou ještě snadněji zvládnout chlad.

Důležité je, že plstěné pantofle jsou velmi trvanlivé výrobky. Jsou trvanlivé, nedrží se a dokonale si udržují svůj tvar, přestože jsou bez bot.

Plstěné pantofle, zejména ručně vyrobené, mohou být také nádherným dárkem pro příbuzné a přátele na různé dovolené. Taková věc bude jedinečná, přirozená a šetrná k životnímu prostředí, s léčivým účinkem a jistě potěší každého.

Materiál

Plstěné pantofle jsou vyrobeny z vlny. Díky použití přírodní vlny mají plstěné pantofle takové užitečné a jedinečné vlastnosti.

Dlouhou dobu to byla vlna, která byla známá svými léčivými vlastnostmi, dokonce pomohla zbavit se bolestí hlavy nebo zubů.

Vlna dokonale absorbuje vlhkost, která se později snadno odpařuje. Díky tomu budou nohy v plstěných pantoflích vždy suché a teplé.

Každý ví, že výrobky z vlny jsou nejteplejší a nelze je srovnávat s jinými textilními materiály. Vlna lepší než jiné materiály může zadržet teplo. Proto, plstěné pantofle udrží vaše nohy vždy teplé, chrání před chladem a průvanem, a nenechá vás chytit studené doma v chladném období.

Vlna je dobře prodyšná a poskytuje vynikající přístup kyslíku k pokožce, takže nohy v plstěné pantofle se nebudou potit a potit.

Vlněné materiály jsou také známé tím, že neabsorbují pachy třetích stran, prakticky se neshromažďují prach a lze je dlouhodobě udržovat v čistotě.

Při výběru vlny pro výrobu plstěných pantoflí (nebo při nákupu hotového výrobku), ujistěte se, že věnovat pozornost kvalitě vlny. Nejlepší možností by bylo použití vysoce kvalitní ovčí vlny. Také králík, koza a velbloudí vlna.

Barvy

Barevná škála plstěných pantoflí je tak pestrá, že každý si jistě vybere správnou dvojici pro sebe. Výběr barevných pantoflí je jen záležitostí Vašeho vkusu.

Protože však trávíme značnou část našeho času v domácích pantoflích, musíme při výběru jejich barvy vzít v úvahu její vliv na naši náladu a někdy i na náš blahobyt.

Vnímání barev v každé osobě je čistě individuální a může se velmi lišit. Lze však zdůraznit některé základní body:

  • Červené plstěné pantofle - nejlepší volba pro vůdce, kteří jsou zvyklí dosáhnout svých vlastních. To je skvělá volba pro manažery.
  • Zelené pantofle - pro romantiky a sny, lidi umění a vědy.
  • Teplé žluté barevné pantofle - pro zábavu a aktivní lidi s živou představivostí.
  • Modré plstěné pantofle - pro mír a harmonii.
  • Violet - skvělá volba pro sebevědomé a velmi organizované lidi.

Jak to udělat

Mnoho lidí, kteří se poprvé setkávají s plstěnými pantoflemi a opravdu s jakýmikoli plstěnými výrobky, přemýšlí - jak můžete plést věci z netkané vlny?

Plstěné věci z vlny jsou obtížné a velmi namáhavé. Taková vášeň vám však jistě přinese spoustu potěšení.

Největší potíž v plstění pantofle je podmínka, že je třeba, aby se dva produkty co nejblíže k sobě.

Existují dvě hlavní metody plstící vlny - suché a mokré plstění.

Suché plstění se provádí pomocí speciálních nástrojů - jehel s výřezy různé tloušťky a průřezu. S jejich pomocí se materiál zamotá a uchopí propíchnutím materiálu. Současně je výrobku poskytnut požadovaný tvar.

Pro mokré plstění doma, potřebujete vlnu (můžete použít jeden odstín, ale můžete si vybrat několik najednou), gumové rukavice, nůžky, pupínkový film, gázu a mýdlový roztok.

Nejdříve je třeba odříznout šablonu budoucího tenisku z filmu pimply. Na hotovém vzoru rozložte několik vrstev vlny, vrstvy mohou být stejné barvy, nebo můžete střídavě mezi různými odstíny. Pak musíte vlnu pokrýt gázou a navlhčit mýdlovou vodou. Roztok by měl být teplý, použijte lžíci mýdla na litr vody.

Poté musíte odstranit gázu, otočit vzor a ohnout konce vlny na vzoru. A z druhé strany děláme totéž - vlnu rozložíme do vrstev, zakryjeme gázou, navlhčíme mýdlovou vodou, otočíme a konce opět ohneme.

Když je šablona sestavena ze dvou stran, je nutné znovu zakrýt náš výrobek gázou a začít se třít - nejdříve lehce, pak s vynaložením úsilí. Nejlepší je to udělat s rukavicemi, aby nedošlo k přesušení pokožky rukou mýdlem a vodou. Když je vlna již popadnuta, musí být gáza odstraněna. A pokračujte v mytí rukou přímo na vlně asi 1,5-2 hodiny.

Další, ze strany paty je třeba udělat malý řez a získat šablonu. A opět pokračujeme v hnětení pantoflí tak, aby se vlna zmenšovala. Poté je třeba produkt opláchnout v teple a pak ve studené vodě, udělat výřez, dát si ho na nohu a dát mu tvar tenisky. Poté se tenisky mohou sušit a zdobit.

Dekor

Plstěné pantofle kromě kvality a výborných vlastností se vyznačují také zářivě zajímavým vzhledem.

Toho lze dosáhnout použitím různých originálních dekorů.

Například plstěné pantofle mohou být vyrobeny ve formě objemných zvířat. Tyto pantofle zejména osloví děti.

Ozdobte hotové pantofle lze plnit různými vzory, vzory, kadeře a dokonce i nápisy, které mohou být také pletené z vlny. Můžete vytvořit různé zajímavé postavy vlny, a pak je umístit na pantofle.

Když děláte plstěné pantofle, nejdůležitější je vaše představivost! Experimentujte a vytvořte!

Péče o výrobky

Péče o plstěné pantofle není složitá, je podobná péči o vlněné věci. Plstěné pantofle lze bezpečně prát, protože když jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a dobře pletené, budou velmi pevné a trvanlivé.

Pro plstěné pantofle musíte použít ruční mytí ve vlažné vodě - optimální teplota je 30 stupňů. Mokré pantofle namočte pod teplou tekoucí vodou a aplikujte speciální prací prostředky. Nejlepší je nepoužívat kartáč na mytí, a otřete si pantofle rukou. Můžete dokonce namočit produkty v roztoku s detergentem na vlnu a nechat nějaký čas.

Po umytí je nutné výrobky důkladně opláchnout a lehce zmáčknout, ale nezapomeňte, že v žádném případě nelze odšroubovat vycpané pantofle. Můžete si nechat pantofle v dřezu na chvíli a nechat volně proudit vodu. Další, blot pantofle s ručníkem. Po tom, pantofle musí být tvarovány, nejjednodušší způsob je jednoduše dát je na nohy a lehce zatlačit na tvar nohou, v takovém případě můžete dělat bez použití bot. Poté mohou být na baterii vysoušeny pantofle.

Kde koupit

Nejlepší ze všeho je, samozřejmě, zkuste sklopit pantofle vlastníma rukama. Je to velmi zajímavý a kreativní proces. Nosit takové pantofle bude dvojnásobně příjemné.

Pokud však nemáte dostatek času na ruční práce a chcete mít takové krásné pantofle, můžete si je koupit na různých veletrzích a výstavách, stejně jako v internetových obchodech, kde jejich řemesla prodávají ručně vyráběná řemesla. Sortiment plstěných pantoflí je obrovský, můžete snadno vyzvednout dámské, pánské a dětské výrobky všech velikostí, barev a jakýchkoliv dekorů.

Pokud stále nemůžete najít vhodné hotové pantofle, můžete snadno objednávat výrobu výrobků na míru veliteli. V tomto případě si mistr splní všechna vaše přání.

Recenze

Na internetu je mnoho recenzí o plstěných pantoflích. A musím říci, že téměř všechny jsou pozitivní. Držitelé plstěných tenisek jsou potěšeni kvalitou a jedinečnými vlastnostmi. Uživatelé píší, že nohy v takových pantoflích se nikdy nepotí, jsou teplé, ale ne horké.

Řada pantoflí, barev a dekorů je obrovská, což je také příjemně potěšeno. Můžete si vybrat pantofle pro každý vkus, nebo si je sami a vytvořit si vlastní jedinečný design.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky