Pletené kalhoty na plstěné podešvi

Pletené kalhoty na plstěné podešvi

Vlastnosti a výhody

Popularita ručně vyráběných výrobků v poslední době nabývá na síle. Triviální pantofle spadají do této kategorie. Jehličnany přijaly myšlenku pletených pletenin na plstěné podešvi, protože se jedná především o obuv šetrnou k životnímu prostředí.

Umožní vám cítit se pohodlně doma a kontakt plsti s pokožkou v důsledku masážního účinku bude mít pozitivní vliv na mikrocirkulaci krve a snížení bolesti při problémech s klouby.

Za druhé, pantofle na plstěném základě - to je stylový doplněk, který si přátelé jistě závidí a budou požádáni, aby se podělili o tajemství, kde se jim podařilo získat takovou krásu.

Hlavní odrůdy

Pletené pantofle mohou být jak děti, tak dospělí. Ona vždy potěší zástupce všech věkových kategorií.

  • Dětské pantofle jsou obvykle vyrobeny z měkčí příze, a pro zvláštní pohodlí a aby se zabránilo zranění na jemné kůži dětské nohy, jsou také vybaveny stélkou. Může být vyrobena jak z pletené tkaniny, tak z měkké tkaniny, jako je flanel nebo kožešina. Top pantofle na stélce pro děti zdobené dekorativními prvky, obrázky kreslených postav nebo pohádek, luky, pom-poms.
  • Žabky pro dospělé se liší stručnějším designem, mohou být jak s vložkou, tak bez ní, v závislosti na preferencích majitele.

Kde koupit

Velmi bohatý výběr pantoflí z plsti je prezentován na stránkách z kategorie ruční práce, kde Vám bude nabídnuta rychlá a kvalitní práce na zakázku, včetně takových odstínů, jako je barva, dekor a složení příze. Navíc jsou za cenu o něco vyšší než tovární výrobky a navenek vypadají mnohem výhodněji.

Pokud si přejete, můžete si koupit tovární slaps v každém velkém internetovém obchodě s obuví.

Kolik

V průměru se cena pletených pletenin na plstěné podešvi pohybuje od sedmi set do šesti tisíc rublů, vše záleží na složitosti modelu a množství času stráveného. Nákupem těchto pantoflí si můžete být jisti, že jsou svým způsobem jedinečné. Náklady na pár domácích bot vyrobených z továrny jsou asi pět set rublů.

Jak udělat sami

Pokud se na první pohled úkol zdá skličující, pak podrobná studie materiálů prezentovaných v síti s instrukcemi krok za krokem, proces tvorby pantoflí nevypadá tak složitě. Pro práci budete potřebovat přízi, pletací jehlice nebo háček, jehlu, šídlo, kus plsti, vzor, ​​který odpovídá velikosti vaší nohy a trochu fantazie. Vytváření pantoflí začíná tvorbou pletené horní části, jejíž výška se liší podle zákazníka. Jakmile je hotový, je horní část přišita k plstěné podešvi a otvory jsou propíchnuty hrotem, protože jehla se může zlomit, aniž by se dokázala vyrovnat s příliš hustým materiálem. Potom se stélka lepí nebo sešívá a výrobek je připraven. Vrchol pantoflí je možné ozdobit improvizovaným materiálem.

Populární nápady

Děti samozřejmě budou mít rádi pletené plsti na plstěném základě, vyrobené ve formě vtipných zvířat, ptáků nebo hmyzu. Berušky, včely, medvídci, psi a další roztomilí hrdinové zvýší náladu dítěte a pomohou vám rychle se naučit, která noha tenisky se nosí, zejména pokud jsou pantofle dvě složky jednoho celku - dvě poloviny pomeranče, slunečnice, atd.

Dámy preferují jemné květinové motivy nebo pantofle bohatých barev, které potěší duši a oči.

Pletené pantofle mohou být dobrým dárkem pro milovaného člověka, zejména pokud jsou vyrobeny vlastníma rukama. Pokud není čas se hýbat s vyšíváním nebo pletení není součástí řady zájmů, je vždy příležitost umístit objednávku pro model se vám líbí. Motivy mohou být vážné, stejně jako národní symboly, a hravé, jako hroši, obleky - trojice, tanky nebo vůbec žádný dekor. Pantofle ve formě vozů s podsvícením - vestavěné bílé a červené LED diody vpředu i vzadu se stanou speciální šik. Manžel bude v noci chodit do toalety a vy jste pro něj naprosto klidný - neztratí se!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky